Prowokacja się udała, ale nie do końca.

Obrazek użytkownika box2008
Kraj

Od początku cała akcja Wyborczej i jej czerwonych towarzyszy pachniała prowokacją. Bo trzeba mieć źle w głowie, albo mieć w tym jakiś interes, by blokować obchody najważniejszego święta narodowego. Po 45 latach zniewolenia przez komunistyczną dyktaturę zainstalowaną w Polsce przez Rosję Sowiecką, którą obciążają setki tysięcy ofiar śmiertelnych, emigracja liczona w miliony, regres cywilizacyjny i straty ekonomiczne nie do oszacowania, znalazła się grupa lewaków, spadkobierców, bynajmniej nie w sensie ideologicznym, tamtego zbrodniczego systemu, która postanowiła wykluczyć upatrzonych sobie wcześniej ludzi i uniemożliwić im, lub choćby utrudnić, obchody ich święta. Więcej, na pomoc wezwała swoich „towarzyszy” z Niemiec, kraju który przyczynił się, na równi z bolszewicką Rosją, do półwiekowej traumy z jakiej Polacy nie mogą wyjść do tej pory! Dalej, patronat oraz obsługę medialną tej „imprezy”, wzięła na siebie Gazeta Wyborcza, od lat starająca się wyrugować zdrowe uczucia i odruchy patriotyczne Polaków, co jest zrozumiałe o tyle, że spora grupa z czołowych pracowników tej gazety-partii swoje korzenie ideologiczne i rodzinne, wywodzi właśnie ze środowisk komunistycznych.

Już samo to obnaża całą tę kolorową hucpę, jako prowokację wymierzoną przeciw idei Państwa Polskiego jako państwa zakorzenionego w tradycji I i II Rzeczypospolitej. Jak widać organizatorzy „hepeningu” konsekwentnie dążyli do konfrontacji i starć, by przy ich pomocy obrzydzić Polakom święto niepodległości. O intencjach świadczy najlepiej ściągnięcie niemieckich (!) bojówkarzy.

To jednak nie wszystko. Prowokacja nie mogła by się udać bez współdziałania ze strony władz miasta, policji oraz mediów. Najlepszym dowodem jest tu wydanie, przez prezydent Gronkiewicz-Waltz, zgody kontr-manifestacji, która od początku, otwarciem za cel stawiała doprowadzenie do konfrontacji. Wiele do życzenia pozostawia również zachowanie policji, która nie zapewniła w stopniu dostatecznym bezpieczeństwa, nie potrafiła, czy też nie chciała, skutecznie odseparować lewackich bojówek, które rozpoczęły zamieszki atakami na uczestników marszu. Media w sposób nieodpowiedzialny przekazały niesprawdzoną informację o delegalizacji marszu, co mogło mieć fatalny wpływ na zachowanie 15-20 tysięcznego tłumu.

Podsumowując.

Nie da się, mimo najszczerszych chęci, uznać z przypadkowe wydarzenia do jakich doszło w Warszawie dzisiejszego dnia. Neokomunistyczne środowiska skupione wokół Krytyki Politycznej i Gazety Wyborczej konsekwentnie i z pełną świadomością (przypomnijmy ataki lewackich bojówek z ubiegłego roku) dążyły do konfrontacji i zadymy, korzystając z cichego poparcia władz miasta, bezczynności policji i pomocy zaprzyjaźnionych mediów. Odpowiedzialność jednak za zniszczenia i straty ponosi rząd III RP, który nawet we własnym kraju nie potrafi zapewnić obywatelom polski bezpieczeństwa podczas najważniejszego święta narodowego.

Tyle na temat udanej prowokacji, teraz proszę zobaczyć to czego nie udało się zepsuć KPP-owskim spadkobiercom. Marsz z okazji 93 rocznicy odzyskania niepodległości.

http://www.youtube.com/watch?v=Zrg3XMX8GYU&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=ObCRGcH_NHg&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=uiqc5YhsF6Q&feature=player_embedded

Choć nie darzę sympatią organizatorów, politycznie też mi do nich daleko, mam też świadomość szerszych celów całej tej manipulacji, o których tutaj nie pisałem, sercem jednak jestem w tym marszu, w imię uczczenia naszej wspólnej, Polskiej, historii, dumy i nadziei.

PS
Filmiki wzięte z Nowego Ekranu.

Brak głosów

Komentarze

Od dziś to Gazeta Wyborcza wyznacza, co i komu wolno, a czego i komu nie wolno manifestować. Sejm błyskawicznie przyjmie prezydenckie poprawki do ustawy o zgromadzeniach i władze miast będą odmawiać rejestracji każdego wydarzenia, które GW postanowi "powstrzymać". Po prostu nie wyda zgody ani na Marsz, ani na lewackie wygłupy i już. A miliony ludzi będą klaskać i podziwiać, jak ładnie władza dba o porządek.

Organizatorzy Marszu DALI DUPY na 1000% Pozwolili się wydymać michnikom bez mydła, co gorsze - dali im władzę nad tyłkami wszystkich patriotów teraz i na zawsze. A żeby was zaraza, debile!

Wstydzę się, że ich popierałem. Myślałem, że mają cokolwiek w głowach i że jeśli już sięgają po kibiców, to zorganizują własną potężną służbę porządkową, która będzie nad nimi panować.
W momencie, gdy dowiedzieli się, że władze zalegalizowały hucpę michników na Marszałkowskiej, powinni zdać sobie sprawę, że tym razem sytuacja jest odwrotna niż rok temu. Rok temu Marsz ruszył w zaplanowaną trasę, a lewaccy terroryści próbowali go nielegalnie zatrzymać. Teraz udało im się to na starcie, więc ostatni DEBIL powinien wpaść na to, że naprzeciw policji trzeba postawić tysiąc sprawdzonych osób, żeby nie doszło do żadnej prowokacji. Kiedy się zaczęła ta naparzanina na Placu Konstytucji byłem już pewien, że na tym się nie skończy.
Nie wiem, czy samochody TVN spalili prowokatorzy. Ja widziałem kiboli Legii (a jestem starym kibolem, więc chyba trochę się na tym znam).

Policja dała dupy na całego i pewnie nawet nie będzie to strasznie tuszowane. Tzn. władze im nic nie zrobią, ale "niezależni" dziennikarze się po niej przejadą. Tyle że policja nie była tu stroną.

Jeszcze raz powtórzę - organizatorzy, gdyby byli ludźmi honoru, wiedzieliby, co mają zrobić. Raz na zawsze zniknąć z polskiego życia publicznego. Zająć się sprzedażą pietruszki, bo do niczego innego się nie nadają. A niech was szlag!

A ponieważ mam się za człowieka honoru, sam uczynię to, czego wymagam od organizatorów. To moja ostatnia wypowiedź na niepoprawnych i w ogóle wszędzie.

Nie ma co się cieszyć, że sam Marsz był taki piękny. To był ostatni taki Marsz w Polsce...

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199478

Wczoraj, z okazji święta Niepodległości byłem na uroczystości zoragnizowanej przez Konsulat RP w pewnym dalekim kraju..Na tą uroczystość przybyło około 200 osób w wiekszosci Polacy tu pracujący i studiujący..Na wstępie, zaraz po przemówieniu Konsula, wystąpiła pianistka z Polski która dała koncert muzyki Chopina..Nie wiem kto dobierał repertuar, pianista czy ktos z Konsulatu ale na koniec  artystka zagrała Marsz Żałobny..Wiekszość Polaków tu zebranych to zwolennicy PO i czytelnicy GW ( w ostatnich wyborach  zdecydowanie wygrała tu PO , na drugim miejscu był Palikot a PiS otrzymał tylko kilkanście głosów). Jednak cała uroczystość przypominała stype..Nie wiem co się do takiej atmosfery przyczyniło..sytuacja w Polsce, rozpad Eurobolszewii czy muzyka Chopina odpowiednio dobrana..Na koniec Pani pianistka zapytała zebranych Polaków czy ktoś wie kiedy sie urodził Fryderyk Chopin...już miałem powiedziec że 400 lat po bitwie pod Grunwaldem, 200 lat po zdobyciu Moskwy przez hetmana Żółkiewskiego i 200 lat przed zbrodnia smoleńska, ale uprzedził mnie pewien człowiek podając własciwą datę..Dobrze się stało że się powstrzymałem, bo dzis najprawdopodobniej miałbym duże problemy...

Na koniec...mam swoje lata, pamiętam świetnie Grudzien 1970, Czerwiec 1976, Sierpien 1980 czy 13 Grudzień 1981 i wiem że w obecnej Polsce cos sie kończy..A po czym tak sądzę? poniewaz beneficjenci i miłosnicy POstUBecji zaczynają obojetnieć i POddawac w wątpliwość swoich idoli..Poza tym Michnik i jego ferajna obnażyła swoją prawdziwą twarz nie POzostawiając najmniejszych złudzeń nawet najgłupszym zwolennikom PO którzy zatracili zdrowy rozsadek i POczucie uczciwosci ale wciąż jeszcze zachowują polską tożsamość..Ponadto zauważam uaktywnienie się coraz wiecej Polaków żydowskiego pochodzenia jako przeciwników GW i PO tez..To może tylko oznaczać przygotowania do kolejnej zmiany szyldu na wzór 1989. Stara rabinacka zasada mówi że swoich trzeba mieć po wszystkich stronach konfliktu..Aby wygrać mecz, trzeba mieć dobrego bramkarza, obrońców, lewoskrzdłowych, środkowych, prawoskrzydłowych i koniecznie przekupionego sędziego..Sedziami dla nas juz od 1939 sa naprzemian to Niemcy, to znowu Ruscy lub obaj razem...a ci niestety nie bez korzysci dla siebie sędziują tym z KPP lub ich POtomkom w soujuszu z folksdojczami, ukraińskimi riezunami i pozostałymi "przyjaciółmi" Polski i Polaków..

Dlatego doradzam SPOKÓJ!! NIE DAJCIE SIE PROWOKOWAĆ  MICHNIKOWI I JEGO SIEPACZOM!! JEMU CHODZI O SPROWOKOWANIE KRWAWEJ ROZRÓBY !! MICHNIK CHCE SPOWODOWAC SYTUACJE W KTÓREJ POLICJA NIE BEDZIE MIAŁA INNEGO WYJŚCIA JAK TYLKO ROZWIĄZANIE SIŁOWE! MICHNIKOWI CHODZI O TO ABY ZNOWU WYSTAPIŁ BRAT PRZECIW BRATU! Gazeta Wyborcza i TVN podzieliła naród polski poprzez rodziny! Jeden brat idzie w Pochodzie Niepodległości , drugi stoi uzbrojony w pałę , tarcze i gaz łzawiacy zastępując mu drogę jako funkcjonariusz rezimu POstbolszewickiego! 

Dla Michnika i KPPowskich bandytów najwiekszym niebezpieczeństwem jest SPOKÓJ I OBOJETNOŚĆ! Oni się boją jak ognia  PRAWDY I SPOKOJU! Nie dajcie im możliwosci spowodowania prowokacji i wywołania rozróby która spowoduje kolejne pękniecia pomiedzy nami!

Vote up!
0
Vote down!
0
#199496

"naszych". Dodałbym, że nie tylko trzeba mieć przekupionego sędziego, ale i kilku graczy w drużynie przeciwnika (bądź udającej przeciwnika).

Diagnoza dobra, tylko recepta dziwna.  "Nie dajcie się prowokować" rozumiem - to jasne, ale co oznacza te promowanie obojętności? Zaniechać jakiegokolwiek mobilizowania się przy okazji np. święta narodowego? To znaczy, że aby dogryźć Adasiowi M. mamy za rok np. udać się na piknik organizowany przez GW - to doskonała demonstracja spokoju i obojętności - może się wystraszą:)))))))

Vote up!
0
Vote down!
0
#199505

"obojetność" to ignorowanie Michnikowszczyzny, przemilczanie ich. Bez jakiejkolwiek dyskusji z bolszewią nauczać młodych prawdziwej historii, mówić i pisac gdzie się da o tym kim było KPP , kim jest Michnik i jego rodzina..Oni się boja swoich prawdziwych życiorysów jak diabeł świeconej wody.. i unikać konfrontacji..Ponadto trzeba wziąść pod uwage polski motłoch..Ta bezładna , zobojetniała masa, pozbawiona cech narodowych może sobie na te obojetność a nawet kolaborację z tym od którego coś mozna uzyskać pozwolić, bo do obecnej chwili był PiS i bracia Kaczyńscy jako parawan i tarcza..Juz dawno doradzałem aktywistom i zwolennikom PiS aby się wyciszyli, zajeli się strona organizacyjną, zająć sie organizacją ludzi  z najwyższej półki, inteligentnych i prawych. Nieststy jestesmy w takim miejscu że musimy prawie od podstaw budować elite państwowo twórcza narodu!. natomiast motłoch pozostawic na pastwe losu Michnika i POstUBecji bo z motłochem jest tak jak beztroskim synalkiem na garnuszku rodziców...dopóki rodzice dają wikt i opierunek oraz na piwko, to takiego nic poza to nie zainteresuje. Trzeba wam wiedziec, że konfrontacja z POstUBecja to wielkie zagrożenie umaczania kolejnego pokolenia Polaków..Michnik na swoich usługach ma pieniadze, słuzby specjalne- nie tylko polskie, media, kolaborancki antypolski rząd oraz cała masę skundlonych Polaków! Oni nie oprą sie przed jakimkolwiek draństwem..Dla nich to jest walka na śmierc i zycie..Michnik wie, że nawet częsciowe odsuniecie od władzy, dopuszczenie do publicznej wiadomości choć części wiedzy na ich temat czyni ich trupem i okrywa hańba nawet w oczach najgłupszego leminga! A zatem tylko spokój i praca półkonspiracyjna selekcjonująca PostUBeckie wtyki i inne konie chazarskie..Muiscie wiedziec że Michnikowcy są na prawde zesrani i spanikowani..i nie ze względu na tych co maszeruja w marszach Niepodległosci w Warszawie, ale ze względu na sytuacje geopolityczną..Odsyłam do blogu Eli Barbura..Eurobolszewia się wali, konflikt Izraelsko Irański na włosku..Putinowskie plany tez kuleją..a trzeba wam wiedzieć, że do czasu istnienia sponsorów POstbolszewii Michnika, nic im nie grozi!! Mogą z nami zrobic wszystko i robią!! I dlatego trzeba byc ostroznym aby nie mogli zrobic z nami to co by sobie życzyli bo szkoda ludzi!! najlepszych ludzi, bo tacy tylko gina lub sa łamani a gnidy i łajzy zostają!! Obserwujcie Czechów i uczcie się od nich!!

Vote up!
0
Vote down!
-1
#199508

Tak trudno zyc w upokorzeniu.Tyle przezylismy okrucienstw i zla w dziejach naszej kochanej ojczyzny.Wciaz musimy byc czujni i nie pozwolic na to, by ktos nam ja zniewolil i odebral.Spotykam sie z roznymi ludzmi i rozmowy przewaznie  tocza sie na temat naszej sytuacji w kraju. Jestem zalamana kiedy slysze od dyrektorki szkoly ,ze ona wlasciwie nic nie wie na ten temat.A zapytana na kogo glosowala odpowiedziala,ze na Olejniczaka, bo to jej uczen.Na pytanie, czy interesuje sie tym co ludzie pisza w internecie, jaka jest ich opinia na temat naszej sytuacji w kraju stwierdzila ,ze nie ma na to czasu - cytuje te pania"...Jestem dyrektorem i mam jeszcze dwa orliki pod opieka..." .To co ja obchodzi  co sie dzieje w naszej ojczyznie.Tak wiele osob nie interesuje sie losem naszej kochanej ojczyzny,przejawiaja zupelna obojetnosc.Mysle ,ze brak kasy , pusta miska i moskal na granicy otworzy im oczy.Ale to my patrioci wezmiemy na swoje barki walke z calym zlem.To my, ktorym los naszego kraju nie jest obojetny, bedziemy kolejny raz narazac swoje zycie w obronie naszej tozsamosci.Tak wielka radosc i nadzieja panowala  w chwili obalenia komunizmu.Zawierzylismy ludziom niegodnym zaufania i teraz mamy to co mamy.Pierwsze wielkie morderstwo i pozbycie sie tak wielu wspanialych patriotow ,polakow,tych dla ktorych ojczyzna byla dobrem najwiekszym zginelo. Kto bedzie nastepny,kogo jeszcze beda musieli sie pozbyc by zrobic z naszej ojczyzny Kube,Koree,czy Bialorus.Zgadzam sie z panem natipak 1. Mysle ,ze spokoj i wielka rozwaga moze nas uchronic przed niepotrzebnym rozlewem krwi. Pozdrawiam .Jolka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Vote up!
0
Vote down!
0
#199538

(większego) wsparcia, bez finansów mieli opanować demonstrację, której rozmiary przewyższyły oczekiwania wszystkich. Kogo mieli tam posłac? To trochę jakby mieć pretensję do przywódców Powstania Warszawskiego, ze nie posłali na pierwszą linię u wyszkolonych i uzbrojonych w broń pancerną i przeciwpancerną oddziałów, no po to ... by wspierali źle wszak uzbrojonych powstańców.:)))))))))))

Ja uważam, że prowokatorzy byli, ale nawet jeśli nie, to jak zachowają się młodzi ludzie w grupie, jeśli są atakowani przez policję? W stanie wojennym było inaczej? Bo tam gdzie nie było ataków, nie został nawet zarysowany lakier na jakimkolwiek samochodzie czy złamana gałązka (no trochę były podeptane trawniki)

Vote up!
0
Vote down!
0
#199502

Drogi J23,
Może mój problem polega na tym, że jestem endekiem. I to takim z dziada pradziada. I dlatego teraz umieram ze wstydu. Nie za chuliganów. Za GŁUPOTĘ i brak organizacji. Ja wiem, co potrafią chłopcy z MW. Dwóch takich pojawiło się w naszej grupie w najgorętszym momencie pod Krzyżem. Samym swoim zjawieniem się ostudzili napastników. Nie mieli nic przy sobie, nic nie mówili. Nie mieli żadnych oznak poza mieczykami Chrobrego w klapach. Po prostu nagle się pojawili i tamci z niczego na moment się cofnęli. Trzeba było 50 takich postawić naprzeciwko policji ok. 14.50. Gwarantuję, że wówczas żadnej zadymy by nie było.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199552

Trzeba dalej walczyć z tymi ubeckimi bydlakami,a twoje blogi i komentarze,to jak miecz trzymany prawicą i wzniesiony nad głowami ubeków,nie pisząc, robisz bydlakom ubeckim przysługę,Yuhma larum grają,Polska w potrzebie,a ty ojczyżnie odmawiasz pomocy

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#199527

Jeśli wróci mi poetycka wena, to na pewno nie będę tego chował w szufladzie. Ale działalności publicystycznej zaprzestaję.

PS. Dzięki za ocenę moich tekstów, ale zbyt wysoko mnie cenisz.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199554

Skromność i honor jaki masz,robią z ciebie wielkiego bojownika ,o wolność Polski,walczę z ubekami od 1970r,i nieraz mówiłem sobie żuć to wszystko,po co ci to, wyjedz z tego ubeckiego kraju,i wtedy załańczał się mój honor,który mi nie pozwalał, mi zostawić kraj na pastwę ubeków,oraz przyjaciół wierze i walce,a więc bij POlszewików swoim umysłem,pisząc tak wspaniałe teksty,niech ich boli,niech się irytują i wkuzają,bo to ma dużą skutecznośc,więc pisz do puki można,i POlszewia nie zamknie forum,

pozdrawiam cie serdecznie i bij POlszewików,jeden my naród,i jeden ród,bić POlszewika żeby nie fikał

Vote up!
0
Vote down!
0
#199584

Nie zamierzam się wycofywać w domowe pielesze. Przeczytaj jeszcze raz mój ostatni wpis w blogu. Tym się zamierzam zająć. Napiszę o tym ostatni wpis za kilka dni, jak sobie wszystko ułożę w głowie.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199603

Powiem krótko,bardzo się cieszę,bo jesteś jednym z wielu,ulubionych blogerów,tu przynajmniej ludzie piszą co myślą,a nie co partia każe

pozdrawiam,i wielki szacun

Vote up!
0
Vote down!
0
#199636

To ja dziękuję

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
0
Vote down!
-1

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199646

Ja jednak bym bardzo prosił o pozostanie na portalu.
Im większa różnorodność opinii tym większa wartość portalu jako miejsca dyskusji.
Pozdrawiam serdecznie.
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#199647

Zrozum,
przecież ja się nie obraziłem na niepoprawnych ani na net. Żeby zostać, trzeba mieć coś do powiedzenia. A ja czuję, że już po prostu zabrakło mi słów. Wczoraj umarł bloger, narodził się - jeszcze nie do końca wiem kto.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
1
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199662

Jeżeli Pan nie zna się na procentach to nie zabieraj Pan głosu. W TV pokazano 1%. Kilkanaście tysięcy szło, 200 zatrzymanych nie wiadomo, czy lewaków, Niemców, czy kiboli?

Szedłeś Pan w Marszu razem z kilkunastoma tysiącami uczestników, czy przedstawia Pan to, co Pan widział siedząc przed telewizorem?
Dałeś się Pan juz w tej chwili zamknąć w medialnym getcie!
Koniowi w zaprzęgu zakłada się na ogłowie tzw okulary, żeby nie widział, co się dzieje obok. Media to Panu zrobiły, straszą nas represjami, obmyślają prowokacje. Służby przebierają się w odblaskowe kamizelki z napisem Policja i kopią leżącego człowieka z flagą (patrz filmik Nowy Ekran) a my to mamy kupować?
Pierwszy raz brałem udział w demonstracjach studenckich przeciwko milicji w 1956 roku (to było dopiero 3 lata po śmierci Stalina! byłem maturzystą) i takie płacze nad rozlanym mlekiem mnie po prostu śmieszą!!!

Vote up!
1
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#199542

To było ponad pół wieku temu, więc proszę wybaczyć pomyłkę:
Poprawnie - w październiku 1957 roku (zamknięcie "Po prostu") czyli 4,5 roku po śmierci Stalina.

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#199547

Nie szedłem w Marszu, bo próbowałem powstrzymywać zadymiarzy. Mam dar perswazji. Mój rekord życiowy (wiele lat temu) to powstrzymanie grupy 50 chuliganów przed pobiciem kilku harcerzy.
Wierzę, że Marsz był piękny, ale co z tego?

Vote up!
1
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199558

To tłumaczy w pełni pańskie zdenerwowanie na organizatorów!
Znalazł się Pan w środku tzw zadymy (gazowej), nadstawiając karku za organizatorów, starając się ratować sprawę Marszu.
Też na Pana miejscu byłbym niebotycznie na nich wkurzony.
Radziłbym być jednak swoje emocje skierować tam, gdzie ta niebezpieczna sytuacja była stworzona - w ruchach lewackich pod patronatem GW i KP, a także przez decydentów w ratuszu. W pierwszym miejscu celowo, a w drugim celowo albo z głupoty.
Nie rozumiem tylko, dlaczego podejmuje Pan decyzję o niepisaniu. Tego właśnie oczekują obydwie te grupy naszych przeciwników, to byłoby ich zwycięstwo!
Pozdrawiam serdecznie!

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#199605

To nie do końca tak, bo ja głowy za bardzo nie nadstawiłem. Dotarłem w momencie kiedy bitwa już trwała i wiedziałem, że mogę co najwyżej honorowo oberwać po gębie. Ale mój dziadek nie bałby się zostać pobitym przez jakichś bojówkarzy. I o to, że nie wyrwałem żadnemu kamienia z ręki, mam do siebie pretensje. A kilka rozmów, które przeprowadziłem, niczym mi nie groziło.
Natomiast jako człowiek, który niejedną zadymę przeżył, wiem, że jest moment do którego istnieje możliwość niedopuszczenia do agresji a potem - bum! Wiem też, że chuligani wymiękają, kiedy zaczyna się z nimi rozmawiać (oczywiście, zanim wpadną w amok). I mam wściekła pretensję do organizatorów, że o to nie zadbali.
A ponieważ popierałem ich z całej duszy, a oni zawiedli w moim odczuciu, to taka decyzja.
Zamierzam się zająć czymś, co naszych wrogów pewnie dużo bardziej wkurza, czyli pracą organiczną.

PS. O odpowiedzialności lewackich bojówkarzy i Ratusza nic nie mówię, bo ona jest oczywista, ale była wliczona w kalkulację kosztów. Wiadomo było, że o to im chodzi. I niestety, cel osiągnęli.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199629

Dziękuję temu komuś, kto to zrobił. Upewnia mnie to w mojej decyzji.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199550

Zgłosić treść może KAŻDY użytkownik.
A ja proszę, abyś POZOSTAŁ.
Nie masz powodu, aby obrażać się na Polskę.
Nie będę Ci opowiadać, ile krzywdy i upokorzeń przeszedłem
dla tej właśnie Polski.
Ale to się NIE LICZY.
Dla Matki poświęcę ZNACZNIE WIĘCEJ.
A gdy będzie trzeba - WSZYSTKO.
Pozdrawiam, i liczę na zmianę decyzji

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#199582

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika yuhma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zrozum,
mi nie chodzi o to, co robią michniki, ubeki i inne g...
Ale wczoraj czułem wstyd. Głownie za siebie. Mój dziadek i mój ojciec podbiegliby do zadymiarzy, żeby im wyrwać kamień z ręki. A ja tylko patrzyłem.
Czuję wstyd za organizatorów, że nie zorganizowali legionu takich, którzy będą te kamienie z rąk wyrywać.
Czuję wstyd za komentarze w stylu "a dobrze tak tym szujom z TVN".
Nie zamierzam się wycofywać w domowe pielesze. Przeczytaj jeszcze raz mój ostatni wpis w blogu. Tym się zamierzam zająć. Napiszę o tym ostatni wpis za kilka dni, jak sobie wszystko ułożę w głowie.
Bloga nie likwiduję, jeśli napiszę jakiś wiersz, na pewno go zamieszczę.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
0
Vote down!
-2

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199604

Potęga ludzi, z tego się właśnie bierze.
Z działania emocjonalnego.
Czasem zupełnie nieuzasadnionego, z braku rzetelnej informacji.
I coś, co z dzisiejszej perspektywy, możemy uznawać za błąd,
po upływie czasu, i spływie informacji, może okazać się
najrozsądniejszym działaniem.
Błędem, i to nieweryfikowalnym, jest BRAK działania.
Bo siła tkwi w zbiorowym myśleniu.
Tak, nawet trole są nam BARDZO potrzebne.
Bo dyskusje z nimi, rozwijają także nas.
Naszą motywację, naszą umiejętność przekazywania myśli.
Nie zrażaj się szczegółami.
Ważny jest CEL.
Pozdrawiam i liczę na chłodny osąd, co za i co przeciw.
Wierzę, że dobro Polski przeważy.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#199606

A ja się cieszę, że Marsz był ogromny i piękny, oraz z tego, że mogłam w nim uczestniczyć ! Że hołota od Blumsztajna zobaczyła naszą siłę i za rok już się zastanowi zanim tu przyjedzie !

Organizatorzy zrobili co mogli aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom, sprawnie kierowali trasą Marszu i jeśli ktoś słuchał ich poleceń, to nic mu się na trasie nie stało. Z relacji innych uczestników Marszu( np. prof.Dakowskiego) wiem, że miały miejsce prowokacje wobec spokojnych uczestników Marszu, w których brali udział nie tylko lewacy lecz także policja ! Co wobec tego faktu mieli zrobić organizatorzy? czy mieli to przewidzieć i wystawić oddziały paramilitarne do obrony Marszu ? Wtedy dopiero wybuchłyby zamieszki, byłyby ofiary śmiertelne a rząd zapewne wezwałby  na pomoc wojsko. Czy tego byś chciał ? Jeśli nie , to skończ z pretensjami do organizatorów. Jeśli władze będą próbowały zakazać manifestacji w przyszłości, totalnie się skompromitują jako niedemokratyczne. Będą zabierać głos organizacje broniące swobód obywatelskich na całym świecie ! Dlatego jestem pewna, że Marsz za rok też będzie.

Co do legalizacji michnikowsko-blumsztajnowej hucpy przez władze, to teraz sam widzisz jakie są skutki dla tolerowania we własnym kraju wrogiej Polakom mniejszości. Sam swego czasu dziwiłeś się bardzo, że wielu komentujących na NP ma krytyczny stosunek do przedstawicieli tej nacji. Teraz wyraźnie widać, że moje i innych uprzedzenia nie były bezpodstawne.

Gdyby ci ludzie opuścili Polskę w 1968 roku, dziś mielibyśmy spokój !

To, że jej wtedy nie opuścili jest tylko dowodem na to, że jednak rząd Gomułki nie zmuszał wszystkich ludzi pochodzenia żydowskiego do opuszczenia Polski, jak to się kłamliwie wmawia naiwnym w Polsce i na całym świecie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199573

nawet tu widzisz problem żydowski? Nie dogadamy się nigdy, bo moim zdaniem Michnik robiłby to, co robi, czy byłby Żydem, Murzynem, Apaczem czy kosmitą. A nawet jakby był pudelkiem, to też byłby skurwysynem. Bo skurwysyństwo jest ponadnarodowe, ponadrasowe, ponadgatunkowe.
Widziałaś w TVN dyskusję Zawiszy z tym skurwielem z Krytyki Politycznej? Jak mu tam? Sutkowski? Powiesz mi, że to też Żyd?

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199579

Jeśli, Ty tego problemu nie dostrzegasz, to musisz być ślepy albo niepoprawny inaczej. Rozmowę Zawiszy z Sutkowskim, słyszałam tylko częściowo. Jakie jest pochodzenie Sutkowskiego - nie wiem, bo wyobraź to sobie nie zajmuję się grzebaniem w czyichś życiorysach. Takie informacje i tak prędzej czy później wypływają, więc i na to przyjdzie czas. Ludzie naprawdę nie są tak naiwni, aby rozpoznawać czyjąś narodowość na podstawie nazwiska (lub zawartości rozporka jak wmawiają niektórzy). To bardzo niepewny trop. I proszę, nie traktuj wiedzy innych w tych sprawach lekceważąco. Mieszkam od urodzenia w Krakowie, gdzie zawsze mieszkało (i wciąż mieszka) wielu Żydów. Chcąc nie chcąc ma się ich czasem nawet w rodzinie ! Z przyczyn obiektywnych nie będę dalej rozwijać tematu. Przypomnę tylko, że wiele organizacji żydowskich w Polsce popierało blokadę Marszu lub czynnie go blokowało. Najważniejsza organizacja żydowska w Polsce wycofała swój akces do blokady dopiero wtedy, gdy odkryli, że uczestniczy w niej propalestyńskie ugrupowanie. Informacje o tym, kto popiera blokadę Marszu były powszechnie dostępne w sieci i  kto chciał mógł o tym przeczytać.

PS. Piszesz bardzo piękne wiersze. Mam nadzieję, że nadal będziesz to robić, ku pokrzepieniu serc wszystkich prawdziwych Polaków.

Moja definicja prawdziwego Polaka : Ten, któremu jest drogie imię kraju, którego jest obywatelem, który jest dumny z wspaniałej historii Polski, który szanuje tradycje, zwyczaje i święta narodowe Polski. Jak widzisz nic tu nie ma o narodowości, nie moja to jednak wina, że przedstawiciele narodowości żydowskiej, są na ogół wrodzy idei silnej Polski i propagowaniu patriotyzmu, czego dowód dali organizując prowokacje na Święto Niepodległości.

Pozdrowienia

Vote up!
0
Vote down!
-1
#199598

Przecież wystarczy spojrzeć na pszenno-buraczaną gębę, żeby wiedzieć, że rdzenny polski chłop.
Ja nie zamykam oczu na działalność Żydów i ich organizacji. Protesty przeciw działalności Żydów to normalna sprawa. Ja się nie godzę na nazywanie Żydem każdego kto z Żydów pochodzi, a de facto nie ma żadnej narodowości poza lewacką. Michnik, Blumsztajn i inni to dla mnie nie Żydzi tylko lewacko-kosmopolityczna banda. W Izraelu dostaliby padaczki. Oni się tego swojego pochodzenia wyrzekli, a żadnego innego nie przyjęli. Nie są ani Żydami, ani Polakami. Przypuszczam, że chcieliby być rdzennymi Francuzami, a najlepiej francuskimi Żydami. Tam im najbliżej.
Myślę, że tak naprawdę spieramy się o słowa, nic więcej.

Dziękuję za ocenę moich wierszy. Jeśli jakiś nowy napiszę, na pewno nie będę go chował w szufladzie.

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199602

Dodałbym, że ta lewacko-kosmopolityczna banda traktuje swe żydowskie pochodzenie czysto instrumentalnie, tzn. przypominają sobie o nim, gdy przychodzi do zwalczania opcji patriotyczno-niepodleglościowej.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#199686

Tu nikt nie przebije pani Szczuki, która nagle w New Jorku uznała za stosowne zrobić się na Żydówkę :-)

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#199707

Prowincjonalna gęś, której wydaje się, że robienie za Żydówkę w Nju Jorku jest wielce "światowe" ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
-1

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#199786

antypolonizm. Ponadto nie ma wspierania przez środowiska żydowskie, m. in. poprzez wspieranie politycznie poprawnych mediów w tym żydowskich, w ich antypolonizmie.:))) A to, że sa także i polscy renegaci  nie zmienia tego, że absolutnie żadne kręgi żydowskie nie są wylęgarnią antypolskich działań. A jak są, to jest to zwykły przypadek.:)))))))))))

Wiem, ze to groch o ścianę - bo już kiedyś chyba dyskutowałem z Autorem, no ale powyższy wpis jest wyjątkowo naiwny - ale może warto by zamiast powtarzać tezy gazwybowo-gazpolowe - bo tu są zgodni) przeczytać ksiązkę wywiad z ks. Chrostowskim "Kościół, Apacze Polska" czy Fenomen Apaczowski K. MacDonalda:))). Może jeszcze "Gwiazda i krzyż" M. Jonesa. To te kupienia w empiku - politycznie poprawnej księgarni. Nie wspominam już o ksiązkach "zakazanych":)

Może warto przeczytać co pisał o nich Ten, pod którego pomnik przyszliśmy 11 listopada R. Dmowski. I nie ma co pisać, że to inne czasy, no chyba że wierzymy, ze Żydzi całkowicie mają gdzieś mordowanie ich w czasie wojny (albo są tak głupi, że nie dostrzegli jak ich Niemcy wyróżnili) i zmielili się całkowicie: w ogóle zaniechali obrony interesu żydowskiego, tym bardziej przy wykorzystaniu działań zakulisowych. Zaniechali i stali się do rany przyłóż, nie tak jak ich zauważał Dmowski :))))))) (nie chodzi tu mi o te refleksje, które dotyczą ich liczby w Polsce). 

Vote up!
0
Vote down!
0
#199855

Operacja się udała,ale chirurg musi wyzionąc ducha.
Pozdrowienia bardzo wczesnym rankiem.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/u/0/qwU-iVLr_68

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#199490

z czołowych pracowników tej gazety-partii swoje korzenie ideologiczne i rodzinne, wywodzi właśnie ze środowisk komunistycznych." A jakiekolwiek korzenie etniczne Autor widzi i czy dostrzega najmniejszą choćby, tycią, mikroskopijną choćby korelację między tą etnicznością i postępowaniem?

Bo Adaś M w 68 r. nie dostrzega przepychanek między 2-ma, 3-ma grupami komunistów, z których zresztą najbardziej agresywna początkowo, najbardziej prąca do zmian w układzie sił, była ta gdzie było najwięcej Żydów. AM tak postrzegał tych co mu się nie podobali 68: Cham i Ciemniak, ubrani w mundur ułański z ryngrafem na piersi. Jak wiadomo w 68 r. rządzili endeccy czy hiperkatoliccy  ułani.:))

To może wolno dziś zauważyć, że naprzeciw jest: żydokomunista strojący się w szatki europejczyka z coraz mniej skrywaną gwiazdą (wcale nie pieciocioramienną i nie czerwoną:))) na piersi.

Czy nie można tak zauważyć, może to nieuprawnione twierdzenie?:))))) 

Vote up!
0
Vote down!
0
#199501

Za to, co się stało i w ogóle dzieje od przeszło 2 lat odpowiadają GW i jego poplecznicy, którzy władzę zdobyli podstępem i wielkim pieniędzmi z od swoich mocodawców wiadomo skąd. Kim jest naprawdę Michnik? Przecież to jego gazeta nawoływała do tych wszystkich draństw, jakie maja miejsce zwłaszcza w Warszawie. Złóżmy pozew do Sądu Najwyższego o zdradę narodu polskiego i choć wiem, że to naiwne, bo ich sędziowie z WSI wszystko umarzają, co dotyczy tych drani, ale zróbmy taki wysiłek dla nas samych! Niech 11.11.11 nie przejdzie tak bez echa, bo ilu jest ludzi poszkodowanych tego ci zdrajcy nie podadzą! A polska tzw policja zaczyna już funkcjonować niczym sowiecki Omon.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199517

Tzw.premier pojechał sobie wczoraj do Łodzi na koncert Sade i miał wszystkich w d...e....

Vote up!
0
Vote down!
0
#199518

 On zawsze ma wszystko w d.....e, za niego dziala i mysli GW.Byl zupelnie spokojny i pewny,ze GW doskonale rozprawi sie z POLAKAMI.Pozdrawiam. Jolka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199551

Aresztować Michnika i Blumsztajna, zdelegalizować Gazetę Wyborczą i Krytykę Polityczną!!!
Oni są winni przyjazdu niemieckich faszystów skrajnej lewicy .
Panie Komorowski!
Masz aresztować Michnika i Blumsztajna. To oni są winni zamieszek, to oni ściągnęli do Polski obce niemieckie faszystowskie bojówki skrajnej lewicy z kijami bejsbolowymi.
Michnik i Blumsztajn, królowie kijów bejsbolowych na ludzkich głowach?
I nic nie pomogą dalsze kłamstwa Gazety Wyborczej, TVN24 i reszty reżimowych mediów.
Panie Komorowski, jeśli nie aresztujesz natychmiast Michnika, Blumsztajna, Porozumienie 11 list... ,Krytykę Polityczną i inne lewicowe organizacje, które ściągnęły na nas napad niemieckich bojówek faszystowskich skrajnej lewicy to będziesz zhańbiony na wieki. Polacy ci nigdy tego nie zapomną.Pamiętaj o tym !!! Zastanów się i aresztuj tych winnych zamieszek.

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

Vote up!
0
Vote down!
-1
#199539

hehe...aleś człowieku naiwny!! Nie lepiej było od razu tę odezwę zamist do Bula-Komorowskiego vel Szczynukowycz napisac bezpośrednio do Putina?! Przynajmniej adresat byłby własciwy...a ty się posiłkujesz jakimś rezydentem i to niezbyt rozgarniętym..

Vote up!
0
Vote down!
0
#199546

 Przeciez to oni wszystko razem uknuli i zatwierdzili, panie obronco krzyza.To oni chca za wszelka cene wywolac rewoluje, aby dorznac watahe.Prosby kierowane moga byc obecnie tylko do pan Boga.Nas juz nikt nie chroni i nie obroni.Gdyby prowokacja udala sie tak jak byla zaplanowana, wyciagnietoby z tlumu tych na ktorych im najbardziej zalezy  /tak jak postapili ze "Staruchem"/  i znalezliby paragraf na kazda z tych osob.Oj naiwny,naiwny jest pan obronca krzyza.Mieliby zalatwiona sprawe nie ruszajac palcem w bucie.To nie oni brali w tym udzial.Matol na koncercie w Lodzi, reszta oczekiwala na aresztowania zadymiarzy,czyli nas, faszystow. D...a blada, nie udalo sie .Ale i tak wszystkiemu bedzie winny Kaczynski, bo wyslal patriotow-faszystow  na manifestacje.Pozdrawiam.Jolka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199574

A czemuż to Adam M. pisał, ze jest dumny z prezydenta LK, iż ten pojechał do Gruzji (nota bene po konferowaniu - oficjalnie, jest to w mediach - z szefem Mossadu w czasie wizyty w Izraelu). Czemu to AM "starł" się z Putinem o aresztowanie człowieka o "słusznych" korzeniach. Abstrahuję jak b. mogło być to pozorowane (i dociekanie komu Putin się wysługuje), lecz nie ma tu potrzeby pozoracji - nie upominał się wszak o jakiś domniemany interes Polski, lecz o pobratymca. (W czasie kolacji z Putinem ....., Michnik zapytał, czy za przejaw tego właśnie nihilizmu (prawnego) nie należy uznać sprawy Chodorkowskiego i konfliktu o las w Chimkach.)

A czyż BK, nie wskazał narodu polskiego jako jednego ze sprawców mordowania, nie nie Rosjan, tylko Żydów w czasie wojny?Takie wskazanie przez prezia jest b. na rękę, nie przedsiębiorstwu "Święta Ruś" :), lecz przedsiębiorstwu holo.

Rosjanie to sprawy związane z ropą i gazem, zgadzam się, lobby  ukrytych agentów jest silne, sprawy militarno-polityczne też. No, ale to nie Rosjanie poprzejmowali banki, otrzymują "zwrot nieruchomości" na podstawie czasem jednak wątpliwych dokumentów, sądząc po tym co się przedostaje do mediów, nie Rosjanie rządzą w mediach i nie rosyjskie media wezwały niemieckich lewaków i robią nieusprawiedliwioną histerię wokół Marszu.

To jak z tą naiwnością? Może widzimy w tym natipak,  tylko  co media jawnie pokazują (no bo skoro jak często twierdzą, Żydów w Polsce nie ma lub prawie nie ma, to czemu Mic miałby kierować się ich interesem:))))))))))))), może widzimy tylko odblask ognia w jaskini, a nie widzimy ognia, co?:))

Vote up!
1
Vote down!
-1
#199856

Myślę, że tu nie pomoże Komorowski ani Putin. Polska to nasz kraj i sami w nim zrobimy porządek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199575

 Oby i to szybko,bo strach pomyslec co bedzie z nami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199585

pomysł udziału w ewentualnej "bratniej pomocy dla Polski", armii ludowej NRD. Z wiadomych przyczyn.

Sięgnięcie po niemieckich lewaków było ewidentną chęcią zaostrzenia sytuacji (plunięcia nam w twarz też, ale na razie nie o tym). Odnoszę wrażenie i chyba jest ono uzasadnione, że środowisku "najwspanialszej" gazety śniła się krew. Najlepiej osób przypadkowych, może "polskiego" lewaka - krew niemieckiego lewaka czy polskiego "prawicowca" miałaby już mniejszy wymiar propagandowy.

Vote up!
1
Vote down!
0
#199860