Nie mam pojęcia jak to nazwać

Obrazek użytkownika box2008
Kraj

Chciałem dziś o czymś zupełnie innym, ale po prostu nie mogę, no nie mogę przejść nad tym do porządku dziennego:

W dokumentach w kraju i za granicą nie ma śladu po porozumieniu Putin-Tusk ws. katastrofy smoleńskiej. Oznacza to, że Polacy nie mają żadnej drogi odwoławczej od decyzji Rosjan.

Taką informację podała, za RMF FM, Niezależna (http://niezalezna.pl/9408-juz-zakrawa-na-zdrade) rzepa potwierdza (http://www.rp.pl/artykul/646103_Umowa-w-sprawie-sledztwa--Nie-ma-nic-na-pismie.html).

Mój komentarz.

W kraju, w którym transakcja zbycia byle budy dla psa wymaga aktu notarialnego, pod rygorem nieważności, umowę dotyczącą wyjaśnienia największej od 70 lat tragedii narodowej, premier Donald Tusk zawiera z Władimirem Putinem „na gębę”!!!

Nie mam pojęcia jak to nazwać, inaczej jak zdrada po prostu się nie da!

No chyba że Tusk to idiota.

Brak głosów

Komentarze

A moze i zdrajca i idiota? Jest i taka możliwość
Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#153622

Bez korzeni, bez zasad, bez wartości.
signum

Vote up!
0
Vote down!
0
#153623

AlExola

nad czym się głowicie -mysleli ze Jarosław zginie!!! I tu zadziałała Opatrznosc Boska w ktorą osobiscie wierzę wszystko dało w łeb raz jeszcze PLANOWANY MORD PO KTORYM NIE MIAŁO BYĆ SLADU Z INNYMI MOZNYMI TAGO SWIATA WŁĄCZNIE! Stąd brak wszelkich komisji międzynarodowych i nigdy nie będzie!!!!!!
stąd absencja na pogrzebie ludzie o co wam chodzi???????Nie dzielcie włosa naq czworo nic z tego!!!!!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#153625

Zgadzam się. Właśnie tak, dokładnie tak. Bardzo, bardzo trafna uwaga. Ludzie o co nam chodzi ? Uświadommy sobie wreszcie, że ta banda działa w nie polskim interesie. Im szybciej to zrozumiemy tym lepiej dla nas Polaków. 10/10 za tę wypowiedź. Pozdrawiam AlExola i wszystkich Was.

Vote up!
0
Vote down!
0
#153669

Donald jest jak ta żaba, nie wiadomo do "mądrych" go dołożyć czy z "pięknymi" zostawić.
A przecie się nie rozdwoi ;)

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#153631

Nic tak człowieka nie plami jak papier!!!!!!
Teraz tylko może śmiało zgrywać idiotę!!!! i bedzie
odpowiadał, że nie pamięta jak to było??????

Vote up!
0
Vote down!
0
#153695

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#153629

Właściwie, najlepiej pasuje tutaj to:

http://www.youtube.com/watch?v=lKQFPahVfOs

Vote up!
0
Vote down!
0
#153634

Ale idiotę to dopiero będzie udawał,wtedy nie dajcie się nabrać.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#153639

...z męża stanu awans na osła!

Zwykły głupek! Myślał, że jak będzie lizał tyłki wielkim to i on przy nich urośnie. Stało się jak stać musiało, wyrżnięto go jak mokrą szmatę i wyrzucono! Teraz przed własnym narodem musi świecić oczami i udawać, że wszystko kontrolował i to co się stało, stało się za jego zgodą i wiedzą. Tak naprawdę był tylko marionetką w lepkich rękach Putina i Merkel. To tak oczywiste, że tylko ten co nie chce tego nie widzi! Pytanie tylko czy byl tego świadomy i liczył, że zyski pokryją straty, czy po prostu jest imbecylem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#153650

I ktoś taki mówi - "Donald, bądź grzeczny bo wszyscy się dowiedzą, że gadałeś na matematyce, że ciągnąłeś Krysię za warkoczyki, że naplułeś pani od muzyki do kawy" - itd. I Donald jest grzeczny, bo nie chce żeby wszyscy się o tym dowiedzieli. A może takich dzienniczków, różnych chłopców jest u kogoś więcej i oni też nie chcą, żeby wszyscy się dowiedzieli jak to z nimi dawniej było ?

 

Zatrzymałem się w ostatniej chwili,nabierając wody w usta.

Vote up!
0
Vote down!
0

Zatrzymałem się w ostatniej chwili,nabierając wody w usta.

#153646

Polityka TU-SKA nie jest pozbawiona sensu.
Typowo destrukcyjna działalność mająca na celu zmęczenie
tematem społeczeństwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#153648

http://www.wpolityce.pl/view/10727/Zagubiony_Premier_Rzadu_RP___mglista_odpowiedz_na_pytania_pelnomocnika_o_umowe_polsko_rosyjska.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#153678

To twierdzenie jest przesadne.POwiem więcej,niebezpiecznie przesadne.Kiedy przyjdzie moment zapłaty,a na pewno przyjdzie, za wszystkie szkody wyrządzone Polsce co ten leń i chłystek zrobił, powoła się na Wasze słowa                                           JAM PRZECIE IDIOTA.                                                                                                           A że idiota to i cały naród wiedział,a i pisał o tym wieszcząc wszem i wobec toć on idiota choć niby premier.

I jak tu karać idiotę ?  Co najwyżej do końca życia na Krymie lub USraelu w luksusowym sanatorium nadwątlone zdrowie POleczy.

A więc nie kraczcie, bo wykraczecie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sukces nigdy nie jest ostateczny,porażka nigdy nie jest totalna.Liczy się tylko odwaga.  /Churchil/

Vote up!
0
Vote down!
0
#153687