Wipler na zakręcie

Obrazek użytkownika Danz
Kraj

Na temat działaczy Ruchu Palikota jak i samej partii Palikota, czytelnicy portalu niepoprawnych mają jak najgorsze opinie. Od zajść na Krakowskim Przedmieściu, gdy po obu stronach krzyża (nie zapominajmy o panu Andrzejku, który wsławił się agresywnymi wypowiedziami sfilmowanymi przez dobrze poinformowanych kamerzystów) brylowali prowokatorzy, pijani urkowie i sutenerzy (ci w roli dyrygentów i scenarzystów), minęło już sporo czasu. W międzyczasie Palikot i jego partia stoczyła się w sondażach poniżej 5%, a dzisiaj działacze RP są podkupywani przez łowców głów z PO i SLD. Reasumując Ruch Palikota to antychrześcijański, destrukcyjny, antypolski ruch społeczny, który ideologicznie zajmuje najbardziej lewacką niszę polskiej polityki.
Tyle tytułem wstępu, dlaczego więc piszę o Ruchu Palikota na niepoprawnych?
Otóż dzisiejsza GP informuje, że liczna grupa byłych działaczy Ruchu Palikota połączyła się z „Republikanami” Przemysława Wiplera. Na czele frakcji post-Palikociarnej w partii Republikańskiej Wiplera stanął niejaki Piotr Batura, szef wielkopolskiej frakcji Ruchu Palikota.
Pan Piotr Batura wsławił się w swej politycznej przeszłości organizując protesty przeciwko „religii w szkole”, „uprzywilejowanej pozycji kościoła w Polsce”, a także protestując przeciwko „niekończącym się dyskusjom na temat katastrofy smoleńskiej”. Kiedy pierwszy raz przeczytałem kim jest pan Batura i przypomniałem sobie deklaracje Wiplera na temat fachowości, odpowiedzialności w polityce, a także Anny Grodzkiej... to niestety ale ogarnął mną „polityczny” niesmak.
Poniżej przytaczam fragment manifestu Frakcji Republikańskiej, które mają przekonać ewentualnych wyborców z prawej strony sceny politycznej:

„Wiem, co zrobić by to zmienić, wiele osób chce to robić razem ze mną. Ci ludzie są dziś poza polityką, poza sejmem i rządem. Rozmawiam z nimi każdego dnia na spotkaniach w całym kraju. Z różnych powodów nie ufają oni żadnej z istniejących partii politycznych, zwłaszcza tym, które obecnie rządzą Polską. Ludzie ci chcą by politycy zaczęli zajmować się realnymi problemami naszego pokolenia. Po zakończeniu prac nad szerszym otwarciem dostępu do 50 zawodów, postanowiłem zacząć pracę nad otwarciem jeszcze jednego zawodu – zawodu polityka”.
http://www.fronda.pl/a/wipler-manifest-polski-republikanskiej,28585.html
A także na temat Anny Grodzkiej:

„Anna Grodzka. Osoba funkcjonująca w polityce w oparciu o to, że ze swojej seksualności uczyniła znak rozpoznawczy. Nie wiem jakie ma poglądy na gospodarkę, sprawy społeczne, właściwie jakiekolwiek inne niż te dotyczące tematyki LGBT i związków partnerskich. Rozmowa z 4. letnią córką nie mającą cienia wątpliwości w sprawie płci Anny Grodzkiej i wytłumaczenie jej, dlaczego Anna Grodzka jest w sukience – to było poważne wyzwanie. Anna Grodzka moim zdaniem wie, że takie reakcje wywołuje (nie tylko u dzieci) i uczyniła z tego swój znak rozpoznawczy w życiu publicznym. Jako rodzic starający się dzieciom tłumaczyć na czym świat polega, czym jest rodzina, małżeństwo, czym się różnią chłopcy od dziewczynek (na każdej płaszczyźnie), co jest dobre a co złe – miałem nie lada wyzwanie. Dlatego na Kongresie przytoczyłem ten przykład jako znak tego, jak bardzo świat się zmienia. A zmienia się bardzo”

http://wpolityce.pl/artykuly/53937-przemyslaw-wipler-o-rodzinie-jesli-ktos-uwaza-inaczej-jestem-otwarty-na-polemike-ale-z-moimi-pogladami-a-nie-z-ich-karykatura

Okazuje się, że pan Wipler nie ma skrupułów, aby pod skrzydła partii „republikańskiej” przygarnąć osoby, które są kojarzone z destrukcyjnym, prorosyjskim, antyrodzinnym, oraz skrajnie lewackim ugrupowaniem, mającym w swoim repertuarze retorykę antypolską, antyrodzinną i antykościelną. W tym momencie nasuwają się poważne pytania do pana Wiplera, skoro jego ugrupowanie przyjmuje pod swe skrzydełka ex-palikociarzy, czy oznacza to zmianę zapytrywań wierchuszki “Republikanów” na temat aborcji, roli kościoła w Polsce, polityki wobec Rosji, czy też wizji sceny politycznej w ciągu następnych 10 lat? Skoro taka wolta jest możliwa teraz, to strach pomyśleć co się będzie dzialo gdy partia Wiplera dostanie się do parlamentu i będzie mogła „bimbać sobie” na opinie wyborców.

Panie Wipler, nie można wyborcom robić „wody z mózgu” w ramach gierek partyjnych, podobną drogę przeszli niedawno działacze PJN-u, ale nawet oni nie wpadliby na pomysł współpracy z ex-palikociarzami. Zachowanie Wiplera, to kolejny dowód na to, że ufanie „odłamowcom” z PiS-u, to wyrzucenie kartki wyborczej do śmietnika. Powiem szczerze, w najczarniejszych snach nie wymyśliłbym scenariusza, w którym jeszcze niedawno hołubiony przez zarząd PiS-u Wipler „dogaduje się” z eks-palikociarzami. Jednym słowem zgroza! Przypominają się jeszcze występy pana Wiplera w studiach telewizyjnych i na portalach społecznościowych, jako „republikanina z PiS-u”. Niestety taki profil polityczny to już przeszłość. Dzisiaj Wipler widzi się we wspólnej formacji z eks-palikociarzami, plującymi na kościół i drwiącymi ze ś.p. prezydenta Kaczyńskiego. Obrzydliwe zestawienie, stawiające Wiplera w jak najgorszym świetle. Po raz kolejny rzeczywistość prześciga najczarniejsze scenariusze. Przypadek Wiplera źle wróży zarówno Fundacji Republikańskiej, jak i szeroko pojmowanej prawicy w Polsce.

P.S.

Mój wpis dedykuję mojemu koledze redakcyjnemu, Maxowi w związku z jego komentarzem: http://niepoprawni.pl/blog/287/marsz-niepodleglosci-2013#comment-431428

Szanowny Maxie, mam nadzieję, że wpis ten zainspiruje Cię do napisania inspirującej polemiki.
Pozdrawiam.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Opóznione,co prawda,30 lat ale wciąż niezbędne dla utrzymania niepodległości Polski.Szansą tą jest możliwość wygrania wyborów przez PiS i samodzielnego rządzenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

kazikh

#375621

W nieszczęściu jakim znajduje się Polska mamy luksus jasności sytuacji. Oczywistym jest, że tylko PIS jest realną szansą na wyciągnięcie kraju z szamba. I takie inicjatywy jak pana Wiplera mają na celu zatarcie jasności podziału na scenie politycznej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#375639

Zupełnie niepotrzebne rozważania. 

Wipler i cała reszta, nie wyłączając Arłukowicza, choć on z wrażego obozu - to defraudanci. Jeżeli kasjer, czy księgowy powierzone sobie pieniądze przeznaczy na własne widzimisię, to nikt nie dzieli włosa na czworo, tylko zamyka gościa, gdzie trzeba. Wipler dostał głosy wyborców nie dla swojego geniuszu, czy osobistej charyzmy, ale podobnie jak niejaki Jaki, dlatego że paru wyborców uznało, że chcą by w Sejmie zasiadało jak najwięcej posłów Prawa i Sprawiedliwości, a nieJaki Wipler dobrze im się kojarzył. (Ja na Jakiego nie głosowałem, ale on zachachmęcił mój głos, który oddałem na inną osobę z listy PiS, na której niejaki Jaki został umieszczony nieszcześliwie oczko wyżej niż moja faworytka).

Wipler różni się od takiego kasjera tylko tym, że miał szansę z politycznego przestępstwa wyjść, nie mocząc nóg - czyli zrobić to, co zrobił, przynajmniej formalnie, jego nowy polityczny przyjaciel Palikot: oddać mandat. Ale na to pana Wiplera nie stać.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#375632

Podobnie zachowali się odszczepieńcy, którzy wpakowali się do Sejmu na plecach PiS, a potem - odcięli się - utworzyli partyjki, które samodzielnie nie zaistniałyby.
Termin "złodzieje mandatów" pochodzi od Seawolfa.
http://niepoprawni.pl/blog/1489/klub-zlodziei-mandatow

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375635

I miejmy nadzieję, że Polacy nie dadzą się drugi raz nabrać na ich plewy.

Serio: gdybym z jakiegoś powodu musiał wybierać tylko między kandydatem PJN i PO, to... nie poszedłbym na wybory.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#375660

Trudno się nie zgodzić z każdym słowem (niestety, bo smutne to, co się dzieje)

Mam tylko jedną propozycję:
zamiast pisać "niejaki Jaki", napisałabym nijaki Jaki 

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart
Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#375637

Czyli w skrócie "poseł niJaki"?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#375658

Trudno mi się zgodzić ze zdaniem: [...]działacze PJN-u, ale nawet oni nie wpadliby na pomysł współpracy z ex-palikociarzami.

Chociaż Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyljusz nie byli wtedy jeszcze działaczami PJN-u, ponieważ ten byt partyjny jeszcze wtedy nie istniał, nie mieli oni jakiś szczególnych oporów by w sierpniu 2010 r. prowadzić rozmowy o swojej politycznej przyszłości z Palikotem w szczytowym momencie jego krucjaty z Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu i nagonką na Lecha Kaczyńskiego.

Paweł Kowal i Adam Bielan do dzisiaj nie widzą niczego niewłaściwego, że 11 kwietnia 2010 r. ustalali z Moniką Olejnik w restauracji „Tradycja Polska" szczegóły pogrzebu prezydenta.

http://kataryna.salon24.pl/249034,pytajmy-o-spotkanie-kluzik-poncyl-palikot
http://www.fronda.pl/a/monika-olejnik-byla-bardzo-poruszona-kowal-zdradza-kulisy-pogrzebu-lecha-kaczynskiego,25893.html

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375649

Max da głos. :)
Ale napisanie inspirującej polemiki jest, w tym przypadku, poza moim zasięgiem. Jeśli masz rację (a zakładam, że to informacje sprawdzone) to nie mam czego i kogo bronić.
Aczkolwiek jestem zdziwiony. Na tyle, aby napisać: "Gazeta Polska" nie jest dla mnie wzorem obiektywizmu i rzetelności. Tak na marginesie, dużo bardziej wolę czytać "Nasz Dziennik" - jeśli w ogóle coś...
A GP zdarzały się "wpadki" i to grube.
Swoją drogą, czasem mam wrażenie, że nie PiS, ale "Gazecie Polskiej" zależy na dolewaniu olwiy do ognia i ustawianiu PiS w roli "jedynej prawdziwej opozycji" (co akurat, na bieżacą chwilę jest prawdą), kontra wszelkim innym ptariotycznym inicjatywom.

"Gazety Polskiej Codziennie" raczej nie czytuję, zbyt jej blisko, moim skromnym zdaniem, do, niestety, brukowca. Zdarzają się tam całkiem mądre i sensowne artykuły, z drugiej strony przeplatane są plotkami i raczej tanimi "sensacjami".

Wierni czytelnicy GP i GPC zapewne oburzą się czytając moje słowa, ale tak właśnie widzę sprawy, bardzo mi przykro.

Tak więc, dopóki nie zweryfikuję informacji na bazie innych źródeł, wstrzymam się z komentarzem.

Rozumiem, że bazujesz na tym - http://www.gazetapolska.pl/29144-wipler-przyjmuje-ludzi-palikota - artykule.

Poczekajmy. A jeśli to prawda, Batura jest tym, kim jest, Wipler zrobił to, co zrobił... wtedy napiszę, iż były poseł PiS popełnił może mało spektakularne, ale jednak samobójstwo. Polityczne.
:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375661

Mam wrażenie, że w wynaturzonej rzeczywistości politycznej IIIRP, pojęcie samobójstwa politycznego straciło swoje znaczenie. Gdyby istniało, oznaczałoby to, że mamy do czynienia z politycznymi zombie. Niemniej jednak Wipler - o ile to prawda - popełnił deklasujący go absolutnie mezalians. Trochę szkoda.
Pozdrawiam :)
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#375665

Piotr Batura może być zwykłym "naganiaczem sieciowym" :)
http://piotrbatura.blogspot.com/2013/07/spotkanie-z-przemysawem-wiplerem-poznan_27.html
Ciekawe który kogo przechytrzy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375693

Czyżby Wiplerowi zaczęło odbijać.? Biorąc pod swoje skrzydła polityków z partii chama palikota kończy swoje polityczne życie.Polityków tej chamskiej partii trzeba całkowicie odstawić na śmietnik bo tam ich miejsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#375663

Polemika na temat Wiplera ? Po co ? Nie wystarczy Wam sprawdzenie pochodzenia tego gościa ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#375669

A dlaczego miałoby mnie w ogóle obochodzić jego pochodzenie, posiadanie przez niego czaszki o wymiarach aryjskich (bądź nie), rozmiar buta, itp? :)
Czy ja jakiś Rosenberg albo Streicher, czy co? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375672

Choćby dlatego, że nie polskie pochodzenie "polskiego" polityka ma ogromne znaczenie dla polityki, którą uprawia. Dowodów aż nadto.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#375674

Grzebanie się w rodowodach (najlepiej do 7 pokolenia wstecz) w brzydki sposób kojarzy mi się z rasizmem, a to już zdecydowanie paskudna sprawa.

----------
Dowodów, żadnych, nie ma.

Polityka oceniam na podstawie tego co robi (lub czego nie robi), skuteczności, efektywności.

Jak dla mnie Polską może rządzić czarny Żyd Lucyferiusz Belzebon, mason mrocznego rytu, zielonoświątkowiec i mormon, półkrwi Aborygen. Dopóki będzie to robił dobrze i z korzyścią dla kraju oraz obywateli nic mi do jego pochodzenia, wyznania, koloru skóry oraz preferencji seksualnych.
Ok? :)

Nie wiem czy czytałeś mój komentarz zamieszczony, bodajże, u GG - więc się trochę powtórzę. Dośc już arcywygodnego szukania "winnych" w postaci Żydów, kosmitów, masonów, CIA i Bóg wie jeszcze kogo.
Winni - jeśli już w takich kategoriach rozpatrujemy obecną sytuację - są sami Polacy. W tym ci, którzy tak chętnie posługują się terminem "prawdziwi Polacy". A nie jakieś "ciemne siły", "wiadomego pochodzenia", popychające Polskę ku zagładzie.

Dopóki jeszcze tkwiliśmy pod sowieckim butem, można było pokazać palcem i powiedzieć - oni. Ale od dwudziestu paru lat rządzimy się sami. I rządzimy się głupio. Skończmy ze spychotechniką.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375680

Brawo, popieram - to jest sedno!!

Wrogowie Polski (mówię nie o "wiadomych siłach", ale o nieprzyjaznie nastawionych państwach i ściśle zdefiniowanych wrogach wewnętrznych) są silni słabością Polaków i Polski, a nie jakąś swoją inherentną siłą!

Ludzie - czas spojrzeć prawdzie w oczy: Polska jest słabym państwem zarzadzanym przez słabych ludzi, za przyzwoleniem lub olaniem sprawy ogółu Polaków. I nic w tym nie śmierdzi ani bolszewickimi onucami, ani cebulą ani nie jest oznakowane cyrklem i ekierką.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#375711

ludzi polskiej kultury: Estreicher, Bruckner, Arct, Gebethner, Wolf, Gloger....
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#375677

Nawet nie trzeba ludzi kultury...
A taki Batory, prawda...?
Może by go tak jakoś...usunąć z podręczników?
Albo spolonizować?
Przecież, no przecież... nie wypada...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375684

Plizuuu, Batory to taki porządny gościu był. Ruskie zatrzymał :)

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#375691

drobni przedsiębiorcy niepolskiego pochodzenia: Tyzenhauz, Blikle, Wedel, czy Girard (ten, co Żyrardów założył)?
P.S. A wiesz, że ponoć dzieci Jana III Sobieskiego były w połowie Francuzami?!
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#375692

O tym Sobieskim na pewno kłamstwo.
"Wrogowie podrzucili."
I żadnymi sklepikarzami nie dam sobie oczu mydlić.
I nie Wedel, tylko 22 lipca...

@Szary Kot
Batory?
Na poważnie?
W mojej prywatnej opinii jeden z najwybitniejszych władców, szkoda że tylko 10 lat...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375696

No i jeszcze Adm. Unrug.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#375712

i mało znana postać.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#375715

do przewodu wentylacyjnego za rezerwuarem, a nie ślubne dzieci w liczbie pięciu :)
Nie chcesz sklepikarzy? To tak w przelocie: Lelewel, Plater, Traugutt, Heidenreich, Olgierd Borchardt, Juliusz Rómmel i na dokładkę Arkady Fiedler...
Batory... Trzymał poziom całe dziesięc lat, szkoda, że z dynastycznego mariażu z Anną dzieci być nie mogło :(
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#375716

Nawet gdyby Anna była młodsza, dzieci też przypuszczalnie by nie było, zważywszy na charakterek oblubienicy... ;)))

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#375721

nienachalna. Ale nawet przy tym wyzwaniu, Batory stanął na wysokości... zadania.
Pozdrawiam :)
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#375726

nienachalna uroda i stawanie przez Batorego na wysokości zadania sprawiły, że mam monitor do czyszczenia :(

Co do charakterku, może plotki rozsiewam ;))), ale podobno po mamie...
...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#375737

za kilka godzin zabiję człowieka".

Tym zdaniem zaczyna się film "Jak daleko stąd, jak blisko".
Wypowiada tę kwestię Gustaw Holoubek, jeden z nielicznych aktorów, którzy zasłużyli sobie na szacunek. Polski szacunek.
Kompozytorzy, poeci, pewien architekt, któremu warszawiacy powinni byli oddać swoje miasto...
Nieraz zastanawiam się, gdzie stanąłby dziś niejeden z tych, których jako młodzi lubiliśmy i podziwiali - czy z nami? Czy tam gdzie
Zamachowski, Opania, Młynarski, Olbrychski?

Po której stronie opowiedziałby się Jonasz Kofta, Marian Hemar?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

<p>ro</p>

#375697

chyba rzeczywiscie cos jest na rzeczy
z tym Batura u Wiplera
http://piotrbatura.blogspot.ie/2013/07/spotkanie-z-przemysawem-wiplerem-poznan_27.html

- jak na szyldzie - ktos wymiata PiS a nad wszystkim roztacza sie kolorowa tecza, ktorej symbol jak wiadomo zawlaszczyli sobie pederasci z lesbijkami i eunuchami typu Grodzkie w kiecce.
Samo okreslenie "Ruch Demokratyczny - Akcja Obywatelska"
czyz nie przypomina to w przestawieniu starego sprzed 22 lat ROAD= ruch obywatelski akcja demokratyczne,
ktora doprowadziła do powstania UW/UD/PO
czyli ? To samo w innym opakowaniu z nowym tylko szyldzikiem,
niczym kolejne przepoczwarzenia PPR/PZPR/SDRp/SLD/teraz nawet nie znam skrótu Millerowo-Oleksych.
Te same odgrzewane kotlety?
Odświeżone stare, łykowate kotlety w nowych konstelacjach a to z ziemniakami a to z ryżem /frytkami?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375700

 i różne takie "ugrupowania" i kanapy były i są tworzone i opanowywane przez agenciarstwo.  Jeśli któraś z tych opcji, nie daj borze, rzeczywiście zyska poparcie elektoratu, to sama się w odpowiednim momencie zdewaluuje, jak nie przymierzając "partie" JKMa.  Ich stosunek do PiSu wyjaśnia wszystko, jeśli atakują, to znaczy, że odpowiada im obecna sytuacja.  A komu, do diabła, może ona odpowiadać?

"Przemysław Wipler: "Możemy pokazać, że jest alternatywa poza PiS i PO" 

Parę dni temu facet nie miał gdzie głowy przytulić, a już potrząsa szabelką.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#375774

na tego kluzikziobraka.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#375837