Co komisja to komisja

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Stanisław Lem wypracował koncepcję, aby nie czytać gazet od razu, ale po kilku dniach, jak się uleżą, ja rozszerzam ten koncept również na internety. Weźmy takiego Agrobombera, jeden dzień sensacja a potem kiszka. Cztery tony materiałów wybuchowych - żeby tyle wytworzyć to ze 40 ton albo i 100 ton nawozu trzeba przerobić. Dzisiaj miałem przedstawić pogłębioną analizę sytuacji w Salonie24 po pojawieniu się Ziemkiewicza i Lisickiego ale bach - posiedzenie prokuratury. Konstatacja, że detektor materiałów wybuchowych wykrywa materiały wybuchowe jest trywialna i nie rozumiem, czemu wzbudza sensację. Sensacją jest, że ustalenie tego zajmuje miesiąc i kosztuje wywalenie z roboty Gmyza i reszty?

Ważne jest, że prokuratura przewleka co może, biorąc nas na zmęczenie. Raz wielokrotnie przesłuchiwałem poprzednie wynurzenia prokuratora Szeląga, a dzisiejszych nie mam kiedy. Mamy przykłady dwóch odmiennych śledztw: sprawa Agrobombera Brunona K. którą prokuratura pompowała na zlecenie ABW i śledztwo smoleńskie które jest skręcana jak się da. Zauważcie, ze kontrolują sytuację poprzez obsadzanie kluczowych stanowisk swoimi ludźmi, przy czym nie mają pewności stuprocentowej ich lojalności. Jeden prokurator - cywilny - został odsunięty, jak widać są przecieki w sytuacji uwalania, ludzie nie patrzą spokojnie. Telewizję musieli obsadzić dyżurnymi Klichem, Hypkim, Osieckim, prawdziwi experci bowiem musieliby z elementarnego zawodowego szacunku kwestionować największe bzdury opowiadane przez tamtych.

Czy reżimowa TV podała informację, że gen. Błasik miał zwyczaj przestrzegać procedur, ergo jego obecność w kokpicie była skrajnie nieprawdopodobna? Nie podała. Czy kiedykolwiek pojawiał się on w kokpicie?

PS: Może zamiast spektrometrów wzięli alkomaty i stąd pozytywy?

PS2: Kalisz fajnie kwikał

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

gość z drogi

na dzisiejszej Komisji....jesli ktoś jeszcze im ufał,to chyba super 'debil"

pełne ośmieszenie....

oj panowie prokuratorzy posłuchajcie siebie i "zaczerwienijcie "się ze wstydu...

ja nie wiem,czy zamach był,czy go nie było wiem JEDNAK NA PEWNO,ze

ściemniacie,czyli konfabulujecie  i sami zaczynacie  sie w tym gubić...

a skoro konfabulujecie,to co chcecie ukryć ?

dla Autora dycha !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#312057

henkachen
Przecież widać gołym okiem krętactwo, rozciąganie w czasie - tak aby odwlec ujawnienie prawdy chociaż o jeden dzień, może miesiąc....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

henkachen

#312018

 że czułość tej aparatury do wykrywania TNT jest jak w -nie przymierzając- testach ciążowych. Czy prokwoje dysponują innymi testami niż ogólnodostępne? Czy mają w ramach refundacji od arłukowicza? Taki sarkazm...  : )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#312022

gość z drogi

no co wydamy Rosji wojnę ,czy coś  w tym rodzaju ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#312059

elka
To Tusku w sejmie w 2010 powiedział albo" prawda, albo wojna..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elka

#312099

gość z drogi

pozdrowienia nocne :)

10 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#312285