Tu jest wasz raj!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

PLL LOT reklamuje sie jak może.
Oto jego oferta za naszą zachodnią granicą.


- “Odkryjcie wraz z MERIAN.de młodą Polskę - między sztuką, homoseksualizmem i butikowymi hotelami. Rozejrzeliśmy się dla Państwa w Warszawie i Krakowie. Prezentują Polskie Linie Lotnicze LOT” - głosi reklama, która ukazała się na znaczącym niemieckim portalu turystycznym.
SUPER!
Po prostu jest super.
Jasna Polska całym ryjem.
Pedały, tu jest wasz raj!
Kommen Sie, bitte!
Mamy też całą gamę bączków i komiksów dla rynsztokowców.
Willkommen!
A wy POwskie szumowiny - wypier.... ć!

http://www.eostroleka.pl/bulwersujaca-reklama-lot-kusi-homoseksualizmem,art23099.html
http://www.tvn24.pl/-1,1693763,0,1,lot-promuje-polske-jako-raj-dla-homoseksualistow-pis-oburzone,wiadomosc.html

- Żaden publiczny przewoźnik w Europie nie reklamuje się w sposób tak skandaliczny, obraźliwy i degradujący własny kraj. Żądamy od ministra Grada wyciągnięcia wszystkich konsekwencji personalnych i sprawdzenia, czy tego typu praktyki nie są kontynuowane.=
Kazimierz Michał Ujazdowski, poseł PiS

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Zimo, wypier…j" – głosi hasło z billboardu, który pojawił się w pięciu największych miastach Polski. To dzieło sztuki, na które pieniądze wyłożyło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Billboard jest częścią projektu noszącego nazwę "Haft miejski". Chodzi w nim o fotografowanie napisów na murach. - Fotografowałam bardzo dużo haseł pojawiających się w miastach, ale wybierałam te, które moim zdaniem są najbardziej trafione i te później haftowałam – mówi "Wiadomościom" TVP1 Monika Drożyńska, autorka dzieła.

Resort kultury dofinansował ten projekt. Jaką kwotą? Nie udało się tego ustalić, bo rzecznik ministerstwa odmówił w tej sprawie komentarza.

"Haft miejski" jest kontynuacją projektu "Aktywności zimowe", inspirowanego przestrzenią miejską. Napisy na murach fotografowane przez autorkę stały się treścią "haftów". Od września 2010 r. można je było oglądać na reklamowych ekranach polskich miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Opola i Legnicy. Co miesiąc był prezentowany jeden "haft". Projekt ma się zakończyć w tym miesiącu.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zimo-wyp-billboard-za-publiczne-pieniadze,1,4192610,wiadomosc.html

Rząd ciemniaków odleciał!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#138201

Przynajmniej nazwa trafiona. W czasach mojej młodości "chmurnej a durnej" haft był synonimem pawia. Dla niezorientowanych  - paw to "niekontrolowana i gwałtowna emisja treści jelitowo-żołądkowych poprzez otwór gębowy, najczęściej wskutek nadmiernego spożycia napojów wyskokowych".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#138228

puścili kolejnego pawia

już za wiele tej żenady i kabaretu ciemniaków

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#138231

Ciekawa jestem, kim jest ta artystka Monika Drożyńska, kto z nazwiska jest odpowiedzialny za sponsorowanie takiego g.....Takie byle co ma być twarzą polskich artystów.Czy w tym państwie jest jakaś konrtola czy tylko samowola.ile jest jeszcze takich kwiatków. czy naprawde same głupole rządzą i decydują o naszych pieniądzach.
smutne!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

KW

#138300

RUSZYŁO COŚ BRZYDKIEGO. Czyżby to już kapania wyborcza p.o. wkroczyła w ostrą fazę ? Wulgarny komiks o Chopinie [MSZ],puszczanie bąków w czasie Polskiej Prezydencji [autor pomysłu - nieznany], a teraz T O ! PLL LOT. Nawet nie wiadomo dokładnie czy to "panie z najstarszego zawodu" czy transwestyci ? Ośmieszanie Naszej Ojczyzny - metodą kampanii wyborczej p.o - jesień 2011 r. ??? Granie na najniższych instynktach prymitywów. SMUTNE.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#138274

Cos obrzydliwego, III-cia RP smierdzi trupem, a pederasci to taki obrzydliwy dodatek do tego cuchnacego trupa.
Nachodza mnie ponure mysli.
Ta III-cia RP to kraj-upadajacy... kawal czerwonego plotna w rekach lotrow.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#138286

Znaczy ona bowiem ni mniej ni więcej, ale właśnie to, że w PL nie masz żadnej, ale to żadnej dyskryminacji LGBT!! Tę reklamę należy sobie wydrukować, zwinąć ją w rulon i tym rulonem lac w mordę wszystkich miauczących o dyskryminacji. Wszak LOT i Niemcy (NIEMCY!) wiedzą lepiej. Więc niech mi tu Biedronie nie zadają fałszu NIEMCOM!!! Tak, tak, kłamstwo ma krótkie nogi Panie Biedroń:).
:)

A co do haftu, to czegój ni mo na tych bilbordach grafitti, jakie widziałam w Kłodzku "Kłodzko doamga się prawdy o katasftrofie smoleńskiej!" ? Hę?! Że artystka niedowidzi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#138383