Salonowy wróbel, czy zwykły cham?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- 1/3 Polaków chce głosować na PiS. Głupi Polak po szkodzie, a po prawdzie i przed szkodą głupi. Tusku, k...a, zrób coś! Obiecaj ludziom lody albo co.- zacwierkał salonowy cham z tytułami udając wróbelka.

https://twitter.com/JanHartman1

Oto to, co wyzwoliło uwolnienie się chama z profesora.

Ileż w tych słowach - pomijając nieprzystojący profesorowi wulgaryzm, pogardy dla rodaków.

Oto polska elita, profesorowie chamy / Hartman, Markowski.... / niszczacy debatę publiczna, nad której niskim poziomem tak często sami ubolewają w prasie, radiu i telewizji.
Chamy z tytułami czynią z polskiego zycia politycznego wychodek.

„[…] w wychodku, jakim jest nasze życie, żyć nie mogę, to ubliża – słyszysz! – ubliża mi, jako człowiekowi z godnością nie niewolniczą. Niech inni się bawią w hodowanie kwiatów czy socjalizmu, czy polskości, czy czego innego w wychodkowej (nawet nie klozetowej) atmosferze – ja nie mogę! To nie sentymentalizm, nie mazgajstwo, nie maszynka ewolucji społecznej, czy tam co, to zwyczajne człowieczeństwo. Chcę zwyciężyć, a bez walki, i to walki na ostre, jestem nie zapaśnikiem nawet, ale wprost bydlęciem, okładanym kijem czy nahajką. Rozumiesz chyba mnie. […] Chcę właśnie sobą, którego nazywano i szlachetnym socjalistą, i człowiekiem, o którym nawet wrogowie paskudztwa głośno nie powiedzą, człowiekiem zresztą, który ma trochę zasługi w kulturze ogólno-narodowej, podkreślić tę gorzką bardzo prawdę, że w społeczeństwie, które walczyć o siebie nie umie, które cofa się przed każdym batem, spadającym na twarz, ludzie ginąć muszą nawet w tym, co nie jest szczytnym, pięknym i wielkim. No, to tyle”. - list Piłsudskiego do przyjaciela Felka, czyli Feliksa Perla.

Salon IIIRP postkomunistycznej to wychodek publicznymi chamami stojący.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

teraz Hartman prof., który "nie wierzy", że "nie kradnie" czy jakoś podobnie. To jakaś trauma z dzieciństwa się odzywa - rodzice im lodów nie kupowali czy co? Echa oralnego seksu? Zamiast się wziąć za konkretną robotę to etyczą bez sensu oraz ładu i składu. Co na to władze UJ, który jest ponoć bardzo renomowaną uczelnią? Może mając takich "akademików" jak Hartman to już tylko szkoła?

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#296658

Ta hiena ubecko-profesorska,to pejsaty Mason,anty Polak,hiena POlszewicka pierwszej kategori,szkoda klawiatury na ten ubecki ryj POnury

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296660

Na imię dostał Etyk. Urban mówi o sobie, że jest kur...ą Palikota. To sporo wyjaśnia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#296669

To nie jedyny cham wśród członków i sympatyków PO a tytuły nie mają znaczenia, nie cham to tam mógł się znaleźć tylko przez przypadek.
To ya.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#296681

Sami siebie uczynili rasą panów. Odsądzili polski naród od człowieczeństwa, dali sobie prawo do szkalowania gospodarzy ziemi która ich przyjęła.Dali sobie prawo do drwienia z naszej religii.Głoszą wyższość żyda nad gojem.To powtórka z teorii ras hitleryzmu.Naród który tyle wycierpiał za inność kulturową znalazł sobie w swoim mniemaniu gorszego od siebie.
Czy etyk może nasiąknąć w sercu i sumieniu przedmiotem który wykłada? W tym przypadku nie.
Oni z premedytacją podsycają żywioł antysemityzmu. I co gorsza zaczęli występować z otwartą przyłbicą.
Żyd w sądzie
żyd w rządzie
żyd wszędzie; dobrze nie będzie.

Jeżeli Naczelny Rabin Polski jest człowiekiem winien odciąć się od tego typu ludzi i ich bandyckiej działalności.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#296699

Niezależni (od polskich interesów) eksperci z profesurą i często ukrytą książeczką PZPR, wygadują publicznie brednie, za które powinno się tracić nie tylko profesurę lecz wolność! Niejaki Jan Hartman, ponoć profesor , w programie Pospieszalskiego dot. antysemityzmu (polskiego?) deklarował kłamliwie, że w Konstytucji RP zapisano równe prawa dla ateisty, wierzącego oraz dla .... antykatolika!? Może podchwycić pomysł i dopisać w konstytucji RP, że daje również równe prawa dla antysemity?

Chrust

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrust

#296708