Przyszłość Unii Europejskiej

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "Tu jest przyszłość Unii Europejskiej"- powiedział Jerzy Buzek, sobotni gość Przystanku Woodstock.

- " Polska nie jest najważniejsza" - obwieścił Marek Kondrat na Przystanku Woodstock.

"Polska nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest nasze życie. Bo ono jest jedno. Jeżeli będziemy zadowoleni z życia, to Polska też na tym zyska" – mówił na spotkaniu z publicznością, Marek Kondrat.


przyszłość UE zażywa kapieli w błocie


a po kapieli czas na miłość

Ale wcześniej trzeba koniecznie wziąć udział w akcji prezerwatyzacji.
Akcja budzi ogromne zainteresowanie.

Wolontariusze rozdają uczestnikom festiwalu prezerwatywy i uczą jak ich używać. - Przywieźliśmy pięć tysięcy, ale to za mało - opowiadają.

W samym sercu Przystanku Woodstock stoi niebieski namiot z zaskakującym napisem: Tu nauczymy cię, jak bzykać się bezpiecznie. W kolejce do stoiska kilkadziesiąt osób. Za wypełnionym ulotkami stołem stoi troje wolontariuszy. Każdy w rękach trzyma opakowanie z prezerwatywą. Nie tylko rozdają je woodstockowiczom, ale i uczą jak właściwie ich używać. Chętnych do nauki nie brakuje. Chociaż ci najodważniejsi, często nie wytrzymują do końca edukacji. - Nie, nie mogę. Wstydzę się. To nie dla mnie - daje za wygraną młody blondyn. Chwilę wcześniej, mówił, że jest w tych sprawach mistrzem.- A taki chojrak był - komentuje Anna Korzan, młoda wolontariuszka. - Zrobiłem parę błędów, a teraz już wiem, jak zakładać gumki. Mam 20 lat, ale nigdy się wcześniej tego nie uczyłem, nawet w szkole. Teraz będę sprawdzał dwa razy i nie wpadnę - cieszy się Jacek Baran z Kłodzka.
Tak, to idzie młodośc.
To przyszłość Unii Europejskiej według Buzka i takie życie najważniejsze według Kondrata.

Znanego komentator sportowy Tomasza Zimoch tak zapraszał młodzież do "namiotu bezpiecznego bzykania":

- Byłem w namiocie, gdzie nauczą cię bzykać bezpiecznie. Mam nadzieję, że moja kilkuletnia córeczka też tam trafi, gdy urośnie. Gdyby mnie już nie było, to ją tam proszę zaprowadź.- mówił ze sceny do jednego z woodstockowiczów.

To też przyszłość UE:

W Duisburgu też
paradowała przyszłość UE:

W trakcie festiwalu muzyki techno, Love Parade w Duisburgu na zachodzie Niemiec, wybuchła panika. Zginęło 21 osób, a kilkaset zostało rannych. Do tragedii doszło w tunelu przed wejściem na teren festiwalu, odbywającego się na starym dworcu towarowym niedaleko głównej stacji kolejowej

http://muzyka.onet.pl/0,2204866,newsy.html

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35172,5958251,Piec_tysiecy_prezerwatyw_to_za_malo.html

http://polskalokalna.pl/galerie/lubuskie/kapiel-w-blocie/zdjecie/duze,821360,1,436
http://fakty.interia.pl/galerie/galeria/tragedia-na-love-parade/zdjecie/duze,1304501,16

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

w nawiązaniu do tego co dzieje się na woodstoku i ludzie uważają ze to jest cool i trendy:
znam pewnego młodego człowieka (14 letniego), który na niedzielną Mszę Św. przychodzi w garniturze a sprzedając gazety (jest ministrantem) grzecznie mówi ile kosztuje i kupującym życzy miłej niedzieli. Ci starsi są zachwyceni nim, natomiast rówieśnicy uważają go za "innego"...bo dla nich on nie jest cool i trendy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76432

No budduje się ta nasza przyszłość.Jak wrzód na zadzie.
A ciekawe, czy w tym namioce opowiadali, jak słoneczkoswiatli planuja pomoc dla tych co "wpadkę" zaliczą?
Przecież becikowe jest be, nie cool i nie trendy.
Ale bzykajcie się młodzi.Bezpiecznie.
Później juz tak bezpiecznie nie będzie, kiedy Tatko na zbite ryło pod most wyrzuci.Za łachmankę.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76456

Owsiak od kilku lat działa na mnie jak płachta na byka, teraz przegiął, to że z wyborów zrobił festyn, kij mu w oko, ale żeby przytłumić Powstanie Warszawskie to już totalne przegięcie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76459

to jest zasadniczy cel medrcow z Luni €. Do tego sa tez przystosowane programy szkolne. ZERO samodzielnego myslenia, wszystko powiedza LEPIEJWIEDZACY.

richo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

richo

#76475

P E T Y C J A  ---proszę o podpisywanie i przekazywanie dalej

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5609

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#76480

najbardziej boli mnie obecność na przystanku smroodstock (prawdziwy Woodstock odbył się w 69tym i to polskie chujstwo nie ma z nim nic wspólnego...) Marka Kondrata. Do tej pory bardzo szanowałem tego aktora.
Widać jednak, iż we współczesnym świecie coraz ciężej o prawdziwy autorytet, skoro nawet niemiecki zespół Kreator zeszmacił się, grając dla owsika w 2008mym (występując pomiędzy jakimiś gównami pokroju t-love).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76597

on juz dawno ześwirował a dowód dał u blondynki z kropka jak płakał nad nieboszczykiem Wejchertem odziany cały w czerń

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76636

Mam do Pana prośbę, jakby tak mógł mi pan wyjaśnić, za co do tej pory pan Kondrat zasłużył sobie w pana ocenia na pański szacunek?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76639

Lubiłem go, bo to bardzo dobry aktor. Jego gra np. w Pułkowniku Kwiatkowskim to prawdziwy majstersztyk!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76716

Nie powiedziałbym, że to "polskie ch..." nie ma nic wspólnego z oryginałem. 
Muzyka była lepsza, ciekawsza na pewno, ale styl życia i wartości te same. Nie byłoby dzisiejsych przystanków, owsikow i innego tzw. "wolnościowego" dziadostwa gdyby nie tamten Woodstok i inne "wydarzenia mlodzieżowe" lat 60. Warto mieć tę świadomośc słuchając starych kawałków. 
Kiedy znowu widzę tę "spontaniczną młodość", nie wkurza mnie najbardziej ta frywolność,  "wolna miłóść", tylko ten wszechobecny banał. Wciskanie przez starych "hipisów", "punków" i innych zdziecinniałych starców kitu, że tak trzeba, że to jest oryginalne, że to jest prawdziwy bunt (dobre sobie, bunt sterowany odgórnie przez starych zgredów). Jak można się dawać nabierać na takie pierdoły. Od ponad 40 lat młodzież ostentacyjnie buntuje się w ten sam sposób. Świat zdążył się już (niestety) tak zmienić, że ich "jest na górze" a oni nadal swoje, bo Kosćiół, bo rodzina, bo sztywny gorset obyczajów... Starą, zjechaną do białości płytę ciągle wciskają tym ludziom jako coś nowego. 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76690

Wtedy ludzie jechali by posłuchać Hendrixa, czy Ten Years After, a teraz, by „poczuć zajebisty klimat” (swoją drogą nie wiadomo dokładnie, na czym owa „zajebistość” polega), bo oczywiście muzycznie owiskowy woodstock to dno kompletne. Czasami tylko jąkała zaprasza coś z wyższej półki (np. pan Ochman, ktoremu chyba też na starość odbiło, czy wspomniany już Kreator) by pokazać, że ten przystanek to nie jest taki syf, jakim faktycznie jest.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76718

Lansował swoje winka jak widać.
Mentalność domokrążcy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#76625

A ja nigdy nie lubilam Kondrata, bo to straszny buc jest.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76717

Boże obroń nas przed taką przyszłością co oni z tej imprezy zrobili,sodoma i gomora ,to już koniec przyzwoitego państwa ,to jest jak grom z jasnego nieba i w tym wszystkim Owsiak,Buzek,Kondrat,co to jest .Owsiak to bismesmen robi na tej głupocie forsę i to jaką .Ale czy nie widzicie,że on jest obłudnikiem,trybem jakimś w tym wszystkim.Miałam go za innego człowieka.Nie dostanie ani jednej złotówki odemnie i od mojej rodziny,to jest dla mnie chore. Czy kretynizm osiągnął już samo dno,czemu to słyży ,chcą nas wynarodowić,to potworne .To już Sodoma i Gomora,a czym ona się skończy wiemy bo historia lubi się powtarzać ,to koniec tego świata na własne życzenie i głupotę ludzi.A w tym wsztstkim biorą udział ludzie z pierwszych stron gazet.Ludzie z czego się śmiejecie ? Sami z siebie się śmiejecie.Idioci.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#76725