- pepsztyl - Tobie ku pamięci !

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wpis ten polecam "pepsztylowi", przez którego zostałam zaatakowana i odsądzona od czci i wiary pod moim wpisem oceniającym Owsiaka i imprezy przez niego organizowane oraz o brak przejrzystości rozliczania organizowanych przez niego zbiórek.
http://niepoprawni.pl/blog/425/robta-co-chceta-uf-nareszcie-po
Szanowny " pepsztyl " podsumował mnie krótko i zwięzłowato.

- "róbta co chceta to hasło z początków lat 90-tych i jest przełożonym na młodzieżowy język słowem "demokracja". to nie zachęta do robienia czego się chce, nie zważając na innych. to hasło to uosobienie świadomego wyboru, którego ludzie mogą dokonywać. a co do milczenia o złach komunizmu to co on do cholery ma z tym wspólnego. co on ma w tym temacie powiedzieć? on nie jest politykiem tylko społecznikiem. a poza tym, patrząc ciągle wstecz, rozpamiętując to co było, dzielimy naród. życie polega na tym aby iść do przodu a nie stać w miejscu czy tym bardziej się cofać. tak. uważam i uważa tak gro Polaków, że siewcami zła są konserwatywni, zaściankowi, antypostępowi, antyeuropejscy, anty-wszystkoconowe prawicowcy. W dodatku faszyzujący. To jest to co nie pozwala temu krajowi rozwinąć skrzydeł. Zacofanie i spowalnianie każdego procesu, który może nas choć trochę ucywilizować.
felieton autorstwa Krysi uważam za kłamliwą, oszczerczą, nie popartą żadną wiedzą czy źródłem propagandą. ktoś kto rękami Polaków zbiera pieniądze na dzieciaki, organizuje to wszystko, edukuje młodzież i cieszy się niesłabnącym autorytetem - musi zostać oczerniony i zniszczony. jakie to polskie.
ps. jaki śliczny, miły i katolicki wierszyk nam zaserwowałaś. jestem rad. ament." - pepsztyl

Nie wiem co tak poirytowało pepsztyla, bo starałam się delikatnie zainicjować dyskusję bez zbędnego podbijania bębenka i dlatego nie przytaczałam niektórych publikacji medialnych odnośnie zachowania samego Owsiaka na tych imprezach w stosunku między innymi do ludzi mediów w tym rownież do dziennikarzy tvn-u.

Zrobię to dzisiaj aby dać szanse zapoznać się z tymi wydarzeniami pepsztylowi, według którego jestem typowum oszołomem , przeszkadzam Polsce iść do przodu, bo jestem antyeuropejska.
Wiem pepsztylu, że dziś trendy to ubóstwiać Owsiaka, czcic Wałęse, którego salonowcy dekadę wcześniej odsądzali od czci i wiary, dzis trendy jest walić czołem przed Buzkiem, tym którego media sadzały na wózek /Buzek na wózek / no i koniecznie spluwać za
Kaczyńskimi, którzy mają taką niesamowitą moc sprawczą, że Polska przez nich juz 20 lat po transformacji dziadostwem, korupcją i nierządem stoi.

Nic z tego pepsztylu, chociaż glosowałam w ostatnich wyborach na UPR na kaczorów pluć nie będę, Buzka wsadziłabym najchętniej na wózek tak jak lata wcześniej , Wałęse mam za megalomana i buca, który zawłaszczył sobie zasługi 10 mln ruchu Solidarność, jego prezydenturę uważałam i uważam za nieporozumienie i katastrofę dla Polski a Owsiak to tez nie mój idol i dalej podtrzymuję, że należy wprowadzić jasne zasady rozliczania go ze zbiórek pieniężnych od ludzi, czego również chciał minister Schetyna a za co został odrazu zaatakowany przez samego Owsiaka , media i takie tam "autorytety".
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/106165,schetyna_bedziemy_kontrolowac_przekazywanie_pieniedzy_z_wosp.html

http://www.se.pl/archiwum/mswia-sprawdzi-jurka-owsiaka_85793.html

http://article.wn.com/view/2009/01/12/owsiak_odpowiada_schetynie_to_co_pan_napisa_jest_karygodne/

Tak pepsztylu ja nie byłam i nie jestem trendy i nie pójdę tak jak TY z prądem medialnym, bo zapewne wiesz, że tylko zdechłe ryby idą z prądem.
Czyżbyś był jedną z nich ?

A terraz polecam Tobie kilka smakowitych kąsków odnośnie Twojego guru i jego imprez.
Z cyklu Owsiak i postrzeganie prawa przez "róbta co chceta".

http://www.asme.pl/1060252111,34093,.shtml

03.08.2003
Ochroniarze Owsiaka uderzyli mnie za to, że chciałem bronić chłopaka, którego kopali- opowiada Artur Zakrzewski, dziennikarz TVN 24. Po tym zdarzeniu Owsiak wyrzucił z Przystanku Woodstock całą ekipę TVN
TVN złamał nasz regulamin i nie ma dla nich miejsca - krzyczał wściekły Owsiak do publiczności.. Po chwili kilka tysięcy gardeł skandowało: "wyp..., wyp...

http://serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,1604885.html

Drogi pepsztylu wytłumacz mi proszę w jaki sposób Owsiak zaskarbił sobie łaski ponownie w tvn?
Co się stało takiego, że Owsiak to "autorytet" tvnowski a swoją obsesję tvn przerzuciło na innego człowieka mediów?
31.07.2003
Wczoraj po 16.00 w kierunku straganów ruszył Jurek Owsiak z grupą ochroniarzy. Według Radia Zachód, które nazwało J. Owsiaka "Człowiekiem demolką", szef Fundacji WOŚP przewrócił stoisko z okularami, zbił lustro, używał niecenzuralnych słów.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,15671,title,Jurek-Owsiak-walczy-z-handlujacymi,wid,1303208,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1881a&_ticrsn=5

03.08.2009
- Mieli noże, pałki i gaz. Podeszli szybkim marszem, każdy wiedział, co ma robić. Zniszczyli wystawę w 2 minuty - mówi portalowi Fronda.pl Wiktoria Jabłońska, która była świadkiem napadu.
http://fronda.pl/news/czytaj/wystawa_wybierz_zycie_zdemolowana_na_woodstock

A na koniec dedykacja dla Ciebie pepsztylu - ulubione dla fanów sodomii Owsiaka

Nagły atak spawacza
WYPIERDALAJ STĄD 2001
Raz dwa trzy to hardcorowy styl
Spróbuj skurwielu wbić się w ten rym
Z czym do ludzi wielu się pobrudzi
Bo nie wiedzą co to wielkie trzecie oko
Psychiczna Odyseja nie dla frajera
Trzeba to rozumieć żeby zacząć to doceniać
Przecena możliwości zaczynam mieć mdłości
Stanęły mi w gardle dwie duże ości
Pierdolę system i to moja sprawa
Czy jeszcze kogoś interesuje ta chora zabawa
Ściema za ściemą kłamstwo za kłamstwem
Wezmę żelazo rozprawię się z chamstwem
Mówię ci spokojnie wypierdalaj stąd
Po co tu rozsiewasz nieprzyjemny swąd
Skąd się wziąłeś i co tu robisz
Przecież wiesz że tu kurwo nic nie zarobisz
Wypierdalaj stąd więc wypierdalaj stąd
Wypierdalaj stąd wypierdalaj stąd skurwielu
Wypierdalaj stąd wypierdalaj stąd
Wypierdalaj stąd więc wypierdalaj stąd

Ps. przepraszam za umieszczone wulgaryzmy ale to jest właśnie domena owsiakowych spędów, które każde prawie kończy się śmiercią z przepicia no i obowiązkowo ktoś kogoś z pociągu wyrzuci albo sam wypadnie, bo za dużo błota do oczów się dostało .

I zapamietaj pepsztylu - TYLKO ZDECHŁE RYBY IDĄ Z PRĄDEM
I myśl, bo myślenie ma kolosalna przyszłość !

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Owsiak, to wyjątkowa zakała tyPOwa dla tej nierządnicy III RP!
Też już wielokrotnie o nim pisałem na salon 24, zanim mnie Igor z pryszczatymi Gniewkami zbanowali!
Powodzenia Owsiakowej "wiary" to dobitna ilustracja rozchwiania i bylejakości w naszym życiu publicznym!
Dla mnie ten prostacki, wulgarny typ jest uosobieniem tego całego chłamu jaki wdusza się, wciska młodzieży!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#27503

zważywszy na to, że pora już dosyć późna - nie będę się nadmiernie rozpisywać, analizować każdego zdania, odnosić do załączników.
podzielę się jedynie kilkoma na tę chwilę spostrzeżeniami.
1. zarejestrowałem się na 'niepoprawnych' dosłownie dziś. nie jestem trollem, nie szukam blogowych kibiców, nie szukam zadymy. pewnie jak część z nas/was szukam swojego polityczno-obyczajowego miejsca. trafiłem tu. co będzie zobaczymy.
2. "Wpis ten polecam "pepsztylowi", przez którego zostałam zaatakowana i odsądzona od czci i wiary pod moim wpisem...". - po pierwsze jest mi miło, że już w pierwszym dniu swojej aktywności zostałem 'doceniony' poprzez oddzielny wątek-'felieton'; po drugie już od pierwszych przeczytanych przeze mnie słów wprowadzających - zapachniało mi typową sejmową konferencją prasową mającą na celu poskarżyć się ogółowi, że ktoś nazwał nas tak i tak, a w dodatku zrobił to i to. widocznie autorka śledzi uważnie i uczy się skutecznie.
3. w dosyć specyficzny sposób określiłone zostały moje upodobania, tzn. nurt którym ponoć się kieruję, autorytety które dają mi natchnienie do działania i media które dają mi ku temu bodźce. co takiego specyficznego w uogólnieniu mnie było? to mianowicie, iż zanim choć jedno słowo w dyskusji z mojej strony popłynęło spod klawiszy, autorka już wcześniej dość mocno akcentowała swoje upodobanie do słów 'media', 'trend', 'autorytet'. odnoszę wrażenie iż są to swoiste słowa-klucze do ujednolicania ludzi /przysłowiowego wrzucania do jednego worka/, automatyzowania odpowiedzi na azymutach braku argumentów w dyskusji bądź frustracji/kompleksu.
właściwie nie mogło być w związku z tym z mojej strony zdziwienia, gdy przeczytałem: "A poza tym co co wypisujesz to jakis bełkot,skąds to znam ,taki podobny do tego bewłkotu mediów i "autorytetów" oraz "I proszę Cię myśl, to naprawde nie boli, chociaż najłatwiej przyjmować za objawienie to co podadzą ci media i "autorytety". co usłyszałem w odpowiedzi na mój następny post? otóż: "chlopina się zapomniał i musial rownać do szeregu grzmiących "autorytetów" a także "Wrzuć na luz, uwielbiasz Owsiaka , uwielbiaj, tym bardziej, że to takie trendy jak wysmiewać Rydzyka.
dorzucając do tego wnioski autorki kryski z ostatniego wpisu, rysuje nam się obraz osoby, która inny sposób postrzegania rzeczywistości i ogólnie rozumianej obyczajowości upraszcza do 'nie myślenia', ulegania trendom oraz niemal usłużnego podpierania się /fałszywymi/ autorytetami.
4. niech będzie to nawiązanie do punktu trzeciego.
rozumiem, że taka lawinowa ilość wpisów jaką autorka produkuje dziennie, nie koniecznie pomaga w rzetelności 'felietonistycznej'. tak jak w mediach, tak widzę i w blogach zaczynają stosowane być metody najprostsze i najskuteczniejsze, tj. ilość kosztem jakości, jakakolwiek sensacja bądź kontrowersja, co najmniej niewielkie naginanie rzeczywistości.
o ilości wpisów nie będę się za wiele rozpisywać, bo owa ilość jest jak dla mnie zatrważająca. szczerze powiedziawszy wchodząc na 'niepoprawnych' od razu uderzyła mnie ta ilość wpisów i jakby swoisty permanentny wyścig o to kto będzie pierwszy, kto napłodzi więcej i więcej nabije punktów.
sensacją czy jak kto woli - kontrowersją w przypadku mym jest przedstawienie moich słów tak, by w oczy rzucały się słowa "Wpis ten polecam "pepsztylowi", przez którego zostałam zaatakowana i odsądzona od czci i wiary pod moim wpisem..." - i wtem uniósł się duch bulwarówek i konferencji prasowych... oj nie ładnie skarżyć się tak wszystkim.
naginanie rzeczywistości to już temat znany, obchodzony i zawarty jakżeby inaczej - także we wpisie autorki. bo jak inaczej nazwać można sytuację, gdy z kontekstu wycina się moje słowa: 'że siewcami zła są konserwatywni, zaściankowi, antypostępowi, antyeuropejscy, anty-wszystkoconowe prawicowcy. W dodatku faszyzujący. A kontekstem w tym przypadku są słowa autorki: "A poza tym milcząc o złach komunizmu przy różnych okazjach dawał i daje do rozumienia, że siewcami zła są różni faszyzujący prawicowcy. tak. wyraziłem swoje zdanie, ale nie jako odrębny twór, a raczej jako nawiązanie do pewnej postawionej przez autorkę tezy. Słówka typu "starałam się delikatnie zainicjować dyskusję bez zbędnego podbijania bębenka również wsadziłbym między bajki - odsyłam do pierwotnego tematu: http://niepoprawni.pl/blog/425/robta-co-chceta-uf-nareszcie-po .
widać poddawanie się magii mediów udziela się nie tylko mnie. jakie to... cyniczne?
5. próby sprytnej bo subtelnej dyskredytacji mnie wobec czytelników nie robią na mnie większego wrażenia, bo ironia to już nie ta sama siła oddziaływania co kiedyś. dlatego podsumowujące mnie 'dobre' rady aby "mysleć bo to ma kolosalną przyszłość" oraz moja rzekoma przypadłość nazywająca się "zwięzłowatością" wypowiedzi - raczej wywołują delikatny uśmiech na mojej twarzy.
6. zastanawia mnie czy autorka naprawdę wierzy w to co pisze, czy odsłania przed nami prawdziwą naturę poszukiwaczki zaginionego Faktu. Ps. przepraszam za umieszczone wulgaryzmy ale to jest właśnie domena owsiakowych spędów, które każde prawie kończy się śmiercią z przepicia no i obowiązkowo ktoś kogoś z pociągu wyrzuci albo sam wypadnie, bo za dużo błota do oczów się dostało - nie przepraszaj za wulgaryzmy, lepiej za to co zostało tu 'zbrukowane'.
7. odniosę się do informacji /linki/, które przesłałaś w wolnej chwili.
8. ten wpis niestety nie mógł mieć innej treści niż tą, którą przyjął. zostałem wystawiony na próbę wiarygodności poprzez utworzenie pod moim adresem osobnego wątku, nie działającego na zasadzie "Wpis ten polecam "pepsztylowi" /takie rzeczy można robić w odpowiedziach na dany post/ tylko mającego na celu zdyskredytowanie mnie w oczach innych już na samym starcie, oraz podbicie sobie małą sensacją o błahym wymiarze etycznym rankingu.
i czyż rzeczywistość nie potrafi być prześmiewcza i zaskakująca? wyśmiewane tak przez autorkę "trendy" i "media" nagle stały się głównym orężem jej działalności felietonistyczno-blogerskiej.
pozdrawiam.

"nic nie pomogą koszule i krawaty, kiedy po łokcie ma się brudne łapy"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27549

1)Zamiast obsobaczać Kryskę za zaściankowość i jakość, napisz coś od siebie na dowolny temat. Pokaż na co cię stać.

2)

jeśli zorganizowała byś przyjęcie w gronie ludzi o podobnym klimacie i nagle przyszedł ktoś, kto na twojej posesji robiłby jakiś happening to byłoby to ok?

Wystawa antyaborcyjna robiona była poza terenem Przystanku Woodstock

http://niepoprawni.pl/blog/425/robta-co-chceta-uf-nareszcie-po#comment-32103

3) 

nie zdążyłem jeszcze za bardzo zorientować się co tak naprawdę niepoprawni.pl niosą ze sobą. póki co większość wpisów, na które się natknąłem to posty tworzone przez wyznawców alternatywnej historii polski i świata. ciężko się dyskutuje z tego typu ludźmi, którzy już "wszystko wiedzą", znają prawdy objawione tylko im udostępnione, są zamknięci na jakiekolwiek inne pojmowanie spraw, mają "tajemne" informacje o życiu wrogów, ale nie podzielą sie tą wiedzą /z wiadomych oczywiście powodów/. jak pisałem - z takimi nie podyskutuje sobie człowiek, nie wymieni poglądów, bo odbiją się tylko jak od ściany.

http://niepoprawni.pl/blog/425/robta-co-chceta-uf-nareszcie-po#comment-32188

Powtarzam, napisz coś od siebie. Albo, jeszcze lepiej, zorientuj się wpierw "co tak naprawdę niepoprawni.pl niosą ze sobą".

Co do  postów, które są "tworzone przez wyznawców alternatywnej historii polski (sic!) i świata" - może jakieś przykłady?.

4) A tak w ogóle - masz nielichy tupet. Zaczynasz od tego, że włazisz na portal i opierniczasz od góry do dołu. Wyczuwam arogancję wykształciucha z silną potrzebą udowodnienia ciemnogrodowi, gdzie jego miejsce:

patrząc ciągle wstecz, rozpamiętując to co było, dzielimy naród. życie polega na tym aby iść do przodu a nie stać w miejscu czy tym bardziej się cofać. tak. uważam i uważa tak gro Polaków, że siewcami zła są konserwatywni, zaściankowi, antypostępowi, antyeuropejscy,anty-wszystkoconowe prawicowcy. W dodatku faszyzujący. To jest to co nie pozwala temu krajowi rozwinąć skrzydeł. Zacofanie i spowalnianie każdego procesu, który może nas choć trochę ucywilizować.

http://niepoprawni.pl/blog/425/robta-co-chceta-uf-nareszcie-po#comment-32103

Normalnie, klapki mi spadły ze skarpetek. Pasujesz jak raz do wzorca hunwejbina Antycywilizacji Postępu. Proszę, zostań na portalu i pisz dalej takie kawałki. Będziesz dla mnie bardzo ciekawym obiektem badawczym.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#27551

Zarzuca komuś, że wrzuca go do jednego wora, a sam co robi?
Podwójne standardy, skąd my to znamy?
To jakiś przyprawiacz gęby.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27559

oszołom z Ciemnogrodu
a już chęć "cywilizowania" Polaków to szczyt wszystkiego. No ale wiadomo polscy ciemnogrodzianie przed chwilą właśnie zeszli z drzewa, są tak prymitywni, głupi, zaściankowi, konserwatywni, antysemiccy, prowincjonalni, rasistowscy itp. (tu można dołożyć jeszcze parę podobnych "postępowych" epitetów), że trzeba z nich dopiero zrobić ludzi - takich prawdziwych, cywilizowanych, ojropejskich, postępowych. Przeszkadza tylko cholera te tysiąc lat chrześcijaństwa, które wtłoczyło tępym Polaczkom jakieś religijne przesądy i są zbyt mało podatni na "postęp".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#27560

gosia: pewnie z autopsji.
oszołom...: dzieki za konstruktywny komentarz. nie miałem pojęcia, że istnieją jeszcze w tych czasach prawdziwi z krwi i kości asceci, którzy umartwianie się i deprecjację własnego jestestwa uznają za mainstream swego żywota. trzymam kciuki za niezłomną postawę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27586

oszołom z Ciemnogrodu
już nie mówię o ironii, bo to domaga się pewnego poziomu inteligencji.
Swoją drogą to w ogóle masz mało pojęcia o czymkolwiek, szczególnie nie masz pojęcia co piszesz. Co do deprecjacji własnego jestestwa nie zamierzam się tarzać w błocie jak świnia, zachlewać i ćpać, bo to nie przystoi cywilizowanemu człowiekowi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#27590

1. jakieś cytaty dot. obsobaczania i posądzania o zaściankowość autorki? polecam wcześniej zaznajomić się z całością tematu - wtem wkładać w kreski cudzysłowiu moje słowa.
jeśli o pisanie chodzi, to tak - napiszę. nie obiecam, że będzie to zrobione tuż tuż, po prostu z braku czasu, ale zapewne okolice weekendu będą porą odpowiednią ku temu.
2. ok. mój błąd. w takim razie nie rozumiem czemu dano sobie zdemontować wystawę. jest policja, można wynająć ochronę, można wcześniej dyskutować z organizatorami festiwalu o możliwości zrobienia takiej wystawy nawet na terenie przystanku. jakimś dziwnym trafem potrafią żyć w symbiozie takie twory jak przystanek woodstock i jezus. warto rozmawiać.
3. a co takiego w tekście "alternatywna historia polski" zasługuje aż na słynny (sic!)? mniemasz że wyznawców takowej historii brak? czy może, nie jest to alternatywna a prawdziwa historia? przykłady? proszę bardzo. tak na szybko, tylko z dzisiejszej strony głównej; http://niepoprawni.pl/blog/705/mruczenie-kombinatorka-wielkiego-czyli-najwieksza-tajemnica-walesy… , http://niepoprawni.pl/blog/425/naczelny-elektryk-rp-i-wielki-kombinatorek-ktoremu-zadna-mamona-nie-smierdzi . poszukać w archiwach, znajdzie sie tego więcej. btw: trafiłem przy okazji na 'relację' z domniemanej pacyfikacji kupców z KDT: http://niepoprawni.pl/blog/197/pacyfikacja-kupcow-z-kdt-–-o-co-wlasciwie-chodzi . polecam zatem zapoznać się z tym filmem: http://www.youtube.com/watch?v=4wa91S7XyB0 .
4. 'włażenie' na portal i wyrażenie opinii na temat oszczerczego wpisu, z którym zupełnie się nie zgadzam nie wymaga tupetu. wymaga jedynie trochę odwagi i pewności co do swoich racji. arogancję wyczuwasz zapewne z powodu emocji, które powstają są przy takich tematach i skrajnie różnych opiniach, ale uwierz mi agresji w tym brak. nie mam powodu by z powodu czyichś opinii wyzwalać wobec kogoś agresję.
zaścianek i ciemnogród natomiast to słowa uzywane nie przeze mnie. nie ja te słowa puszczam w eter. odniosłem sie do nich wyłącznie w pierwszym komentarzu, w odpowiednim kontekście, natomiast w odpowiedzi usłyszałem o ciemnogrodzie nie raz.
co prawda podtrzymuję to co napisałem, bo uważam że fanatyczny konserwatyzm nie prowadzi do niczego dobrego /patrz choćby pan kropiewnicki i jego natarczywe próby wprowadzenia dnia wolnego od pracy/.
'hunwejbin Antycywilizacji Postępu' powiadasz? po pierwsze [sic!] pasuje tu jak ulał. proponowałbym ewentualnie zmianę na 'hunwejbin Cywilizacji Postepu'. po drugie sugerujesz moje złe zamiary i szerzenie propagadny antyświadomościowej? masz do tego prawo, ale napewno nie moralne.
być może zostanę, ale nie licz, że będę prowadzić dykursy takie jak teraz. zamierzam częściowo wyczyścić swoją kartę historii i zrobić nowe otwarcie juz nie z komentarzami a wpisami. pod tym obiektem badawczym także się podpiszę i będę bacznie kolegę obserwować. to może byc nie lada ciekawe i zabawne doświadczenie. pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27582

Pepsztylu, to jako żywo przypomina mi komentarz jednego gościa,
który pisał na tym portalu o: Matce Kurce i matce boskiej.
Jego mogę podejrzewać, że robił to celowo, ale Ciebie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27611

ma: sorry, ale nie znam sprawy, więc nie wypowiem się w tej kwestii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27651

Jeden człowiek. krzyczący, prowokujący, bez mała bijący policjantów. Tłum przygląda mu się z pobłażaniem z lekkim uśmiechem. Jednocześnie w tym samym miejscu znalazła się filmująca policyjna kamera. Przypadek? Mam zbyt duże doświadczenie aby wierzyć w tego rodzaju przypadki.

Po drugie. Dziwnie wybiórczo potraktowałeś filmy na youtube. Są tam też inne. Mniej sielankowe.

Każdemu, kto zaczyna pisać na niepoprawnych daję "nowemu" 100% wiarygodności. Tą drobnostką z filmem straciłeś, drogi pepsztyl, dużo ze swojej wiarygodności. Uczciwie mówiąc, zaczynam Ci się przyglądać z pewną dozą podejrzliwości. Zobaczymy co będzie dalej.

Jedno wiem. Jeżeli nie będziesz uczciwy, to nie zagrzejesz tu, zbyt dlugo, miejsca. Mówiąc uczciwy, wcale nie mówię o tym abyś miał poglądy identyczne z moimi.Wprost przeciwnie, będę się cieszył, że mam kogoś z przeciwnej strony barykady, bowiem nic tak nie wyostrza intelektu jak ostra dyskucja a dobrym przeciwnikiem. Ale uczciwym przeciwnikiem, nie lemingiem.

Aha. Witam na niepoprawnych. Życzę wielu udanych wpisów.

______________________________________________

"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#27653

jurand: link do filmiku z kdt nie pojawił się na zasadzie wybiórczości. dostałem ten link od znajomego, obejrzałem, pewne spostrzeżenia poczyniłem i uznałem za dość wartościowy.
nie miałem ani czasu, ani /przyznam szczerze/ ochoty na szukanie podobnych tematycznie. ale skoro to jest powód do tracenia wiarygodności to ok. przyjmuję ten argument.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27664

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27563

a) bardzo lubię Nagły Atak Spawacza (choć się to tyczy wybranych kawałków, bo zdarzyło im się kilka bardzo dla mnie ważnych kawałków, zaś całość jest na ogół albo słaba, albo nudna), niespecjalnie kojarzę, by mieli związki z Woodstockiem; popierali kiedyś SLD, ale zdaje się, ze im przeszło później

b) Kuki - co złego jest na trzecim zdjęciu?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27564

Sam nie jestem entuzjastą Owsiaka, ale jak to się mówi, nie przesadzajmy panowie...

A w między czasie: Ras Fufu na S24 ubolewa nad konserwatyzmem polskiej młodzieży, zgromadzonej na Woodstoku.

http://rasfufu.salon24.pl/118530,woodstock-polskie-rio-na-stercie-smieci

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27572

budyn: pewnie tatuaże i zacisnięte pięści.może długie włosy. to są właśnie stereotypy.
doktorNo: zgadzam się z tobą. nie popadajmy w skrajności. nikt nie pisał tutaj, że owsiak jest ideałem czy aniołem wcielonym, ale nie mozna też mieszać człowieka z błotem i posądzać o diabelskie zamiary zniszczenia polskiego narodu nie znając ani jego ani tego co robi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27587

wszystkie zdjęcia nie są ani złe, ani dobre - są raczej głupie, bo właściwie nikt do końca nie wie, o co biega - tak jak z ucywilizowywaniem i Owsiakiem

http://en.wikipedia.org/wiki/Sign_of_the_horns

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27621

[quote=Budyń78][...] bardzo lubię Nagły Atak Spawacza (choć się to tyczy wybranych kawałków, bo zdarzyło im się kilka bardzo dla mnie ważnych kawałków, zaś całość jest na ogół albo słaba, albo nudna)
[/quote]

Również na takiej samej lubię ich "twórczość". Pewnie chcieli sparodiować polski hip-hop, disco polo i rock-polo (mam na myśli takie zespoły jak Big C*c). Wyszło im to słabo.

Lepsza parodia polskiego hh to Lech Roch Pawlak - tyle, że on zdaje się brać na poważnie swoją robotę. I oczywiście Syntetic - Miszcz Pavaroti :)

http://www.abcnet.com.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#27669

i o to mi chodziło o dyskusje,kazdy może mieć swoje zdaniei może go przedstawic, ja mam takie a nie inne, nie uważam Owsiaka za antychrysta , ale nadal uważam, że należy wprowadzic jasne zasady rozliczania go z zebranyxch pieniędzy, z finansowania Woodstocka, z ga zy jakie pobiera co miesiąc z tych wlasnie pieniedzy itd, tak wspominał o tym schetyna tylko został zdyskredytowany przez media, które z Owsiaka robia nietykalnego.
Należy Owsiaka tak rozliczać jak o.Rydzyka,Caritas i Janine Ochojską, która nawiasem mówiąc robi ogrom dobrej roboty a pupilem mediów nie jest.
Należy dokładnie rozliczyć arc.Gocłowskiego i jego wydawnictwo również.
A kto się chce tarzać w błocie niech sie tarza, chce się zacpać czy zachlać na smierć u Owsiaka - wolna droga, powodzenia ale nie może wymagać, że mnie akurat powinno się to podobać.
Nie podoba mi xsię tak jak i niejasne inieprzejrzyste rozliczenia składek dla Owsiaka.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27592

fajnie, że emocje powoli opadają /przynajmniej moje/ i dochodzimy do jakichś /może jeszcze nie wspólnych, bo też nie zawsze o to chodzi/ wniosków konstruktywnych.
podoba mi sie to co napisałaś teraz, bo to jest komentarz obiektywny - w przeciwieństwie niestety do pierwszego wpisu. ja wiem, że nie można być obietywnym cały czas i w każdej kwestii, bo to nie prowadzi do niczego. odrobina subiektywizmu jest przecież narzędziem w ręku blogera-felietonisty.
myślę, że po burzliwej pierwszej dyskusji, przyjdzie i weekendowy czas na spokojne ogarnięcie kilku tematów a także na jakiś własny wpis.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27595

jesli ja jestem taka nieobiektywna, to co powiesz na temat mediów, który 'pomyliło sie" i ujadają wciąż na opozycje a Tuskowi liza d....? hę.
Bo ja mam juz dość słuchania jak to opozycja przeszkadza temu nierządowi Donalda i jak to by klawo było jakby tylko była jedna Wielka Zjednoczona Platforma Obywatelska, o co zreszta onegdaj apelował Kuczyński do SLD aby wsparło PO i weszło do niej cos na kształt SD przy PZPR w komunie, taki ni pies ni wydra.
Co poweiesz o milczeniu mediów o braku dowodców na przestepstwo Kaczora i Ziobro, ze nie bylo nielegalnych podsłuchów i o umorzeniu sprawy?
Pamietasz chyba te tuzy medialne - Olejnik,Lis,Żakowski,Wołek jak spijali z dzióbka Kaczmarkowi co to najwiecej o tych "przestepstwach" pieprzył?
Cisza, nabrali wody w gęby?

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27596

muszę przyznać, że rzeczywiście jest pewien trend w /że tak się wyrażę/ 'dupolizostwie' tuska i po. zastanawiałem się kiedyś nad tym i jedyne co przyszło mi do głowy to to, że platforma prezentuje się wizualnie a zwłaszcza erudycznie znacznie lepiej od opozycji. nie mówię tylko o pisie, którego strategia medialno-wizerunkowa znacznie odbiega od wymagań medialno-społecznych, ale też o sld, który jak mantrę powtarza w kółko te same teksty i krytykuje tylko po to, żeby krytykować. stety/niestety - przywództwo napieralskiego jest skazane póki co na porażkę. słabość obydwu partii i brak widocznych, czy to wschodzących czy starych, partii politycznych jest aż nadto widoczna. wobec takiej alternatywy, nie dziwię się, że po jest swoistym pupilkiem mediów i społeczeństwa. jest jeszcze jeden powód /domniemany/ czemu to po jest tak chwalona i głaskana - interesy. może coś jest na rzeczy, może są jakies powiązania. niestety moje informacyjne macki nie sięgaja póki co aż tak dalece, by móc to zweryfikować ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27599

< nie dziwię się, że po jest swoistym pupilkiem mediów.

a ja sie dziwie, bo jak świat swiatemw normalnym kraju, normalne media patrzą na ręc rządzącym a u nas na odwrót.
oby nie doczekali sie tak jak za komuny krzyków - "telewizja kłamie", bo na to zasługują i przyzwalaja na nic nierobienie Donaldowi i tym samym na niszczenie mojej Ojczyzny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27602

tzn. powiem tak: media typu tvn24, polsat_news, superstacja to nie są te telewizje do których powinniśmy mieć żal. to nie są media misyjne, więc na dobrą sprawę nie powinniśmy sie dziwić i mieć pretensji do nich, że przedstawiają rzeczywistość w taki sposób w jaki to obecnie robią. to co piszesz powinno być wpisane w kontrakt każdego pojedynczego pracownika telewizji i radia publicznego. niestety, dopóki media publiczne będą działać jako oazy spokojnej starości dla wypalonych, czy skompromitowanych politykierów, to nie mamy co liczyć na rzetelność i misję śledczą poczynań rządowych w wykonaniu tvp i pr, a więc i zmianę obecnej sytuacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27605

a co ma misyjność do obiektywności? powinnościa każdego dziennikarza jesli chce tak siebie nazywać jest być w miare obiektywnym i pilnować pracy rządu i patrzec mu na rece, rozliczać a u nas ?......
No jakos trudno mi sobie wyobrazic aby Walter dopingował swoich podopiecznych do patrzenia na Donalda i rozliczania go skoro ten finansuje mu budowe pryweatnego stadionu mi, bo to nie idzie o Polskę , o Polaków , tu idzie o swoje bisnesy za państwowe czyli nasze podatników pieniadze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27610

to obiektywnym czy w miarę obiektywnym? bo w miarę obiektywnym to znaczy tyle co subiektywnym.
a z tym stadionem to niestety nie bardzo cię rozumiem.
stadion legii jest własnością miasta warszawy a nie osoby prywatnej, natomiast rząd dotuje budowę stadionu narodowego w miejsce byłego stadionu dziesięciolecia. zdaje się że pomyliłaś stadiony.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27652

stadion Legii to własność ITI i Waltera i ten stadion zasponsorowało PO i HGW kwota 500 mln z budzetu miasta, wszyscy o tym mówili juz nawet komercyjne telewizje a TY taki zdziwioiny.http://aciddrinker.jogger.pl/2008/09/22/dlaczego-iti-dostalo-pieniazki-na-stadion-legii/

http://www.legia.net/news.php?id=29497

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27662

hmmm. jakby to delikatnie ująć.. niestety nie doczytałaś uważnie artukułu, do którego link sama podałaś. nigdzie tam nie jest napisane, że właścicielem stadionu legii jest iti. iti jest jedynie dzierżawcą terenu/umowa opiewa bodaj na 20 lat/. wystarczy zajrzeć na wiki /troszkę bardziej wiarygodne źródło niż forum legii.net/: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion_Wojska_Polskiego_w_Warszawie
poza tym jam taki zdziwiony bo przecież też znaną sprawą jest proces, który iti wytoczył j. kaczyńskiemu. informacja choćby tu: http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1594465,wiadomosc.html
wybacz moja drobiazgowość w tym temacie, ale w czasach szczenięcych i wczesnonastoletnich byłem wiernym fanem legii, sentyment pozostal mi do dziś a ja stąd conieco o tych sprawach wiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27670

dla ITI i waltera, nawet zwolennicy PO są temu przeciwni, pepsztylu zejdz z obłoków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27696

czy stać nas na to aby HGW finansowala z podatków stadion dla ITI? po co? tyle stadionów w Warszawie? albo narodowy albo Legii.
Ale cóż zobowiązania za rycie czerepów przez tvn trzeba wypełnic mi.placąc naszymi podatkami za stadion dla Waltera

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27697

sory kryska, ale twoje 'argumenty' dosłownie zwalają mnie z nóg. wobec tak rzeczowej argumentacji nie pozostaje mi nic innego jak tylko zamknąć temat z mojej strony.

And I'm on my knees looking for the answer
Are we human or are we dancers?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27731

Hm, padła tu propozycja (od Gadającego Grzyba), abyś napisał coś od siebie. W związku z tym, przyznałem ci na okres próbny rangę bloggera; możesz już napisać jakąś notkę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#27742