Opętany ćwerka...

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Współtwórca, szef doradców minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego (potem w UD i UW) oraz główny doradca ekonomiczny rządu Jerzego Buzka to istota opetana, oszalała z nienawiści do Kaczyńskiego.

Oto opętaniec

A zaczęło się tak:
Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory w 2005 roku.

"Życzę jak najgorzej!

Od jesieni, od dojścia do władzy tych sił, które rządzą, najbardziej wstecznych sił w Polsce, wyrażających Polskę najbardziej odwróconą plecami do współczesności, od jesieni czuję zagrożenie także dla naszej wolności. Nie tylko zresztą ja. Nie mam najmniejszego zaufania do demokratycznych przekonań obecnej władzy. W jej poczynaniach widzę dążenie, jeszcze nie zrealizowane, ale już widoczne, do zlikwidowania państwa prawnego, opartego o rygorystyczny rozdział władz i wolności obywatelskie. To jest największa wartość, przed którą ustąpić muszą wszystkie inne. Państwa nie stworzył Bóg i nie dał mu żadnych praw. Bóg stworzył człowieka dając mu wolną wolę i wara od wszystkiego co tą wolną wolę, czyli wolność, miałoby likwidować.

Dziś dzień zaprzysiężenie rządu Jarosława Kaczyńskiego. Poseł Cymański w telewizji wybrzydzał na polityka SLD, że nie zdobył się na dobre życzenia dla nowego premiera i jego ekipy. Ja się zdobędę. Moim jedynym dobrym życzeniem byłoby, żeby Kaczyńskiego Duch Święty nawiedził i wyleczył z obsesji i jeszcze gorszych przypadłości. Wszystkie inne moje życzenia są złe i nie zamierzam ich ukrywać. Wiem co będzie robił. Życzę porażek na wszystkich frontach, bo każde zwycięstwo tego Układu to porażka Polski i zagrożenie dla wolności. Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie Chwasta zwanego IV RP. Tylko one mogą przerwać wciąganie Polski w przedwczorajszy matecznik. To się już dzieje. Nasi partnerzy za miedzami i trochę dalej patrzą, przecierają oczy ze zdumienia i nie wierzą, a uwierzywszy zaczynają pukać się w czoło i pękać ze śmiechu. A ta Nasza Polska, spod Naszego Dziennika i Koalicji, pewnego dnia powie im; jak się wam nie podoba to mamy Was w dupie, występujemy z tej Waszej Łże-Europy. Prawdziwa Europa to my i my sobie ją tutaj sami stworzymy nad Wisłą.

Poza nawiedzeniem przez Ducha Świętego, wszystkiego złego Panie Premierze.

Waldemar Kuczyński

Po dokonaniu tego wpisu, nastąpił kolejny (patrz poniżej). Tak, upały w Polsce wielkie i rzucają się na mózg. Mimo iż potem przychodzi niby-opamiętanie, to jednak nie do końca, bo: "oceny rządzenia PiS, obecnej koalicji i Kaczyńskich nie zmieniam." Maluczcy ci "wielcy doradcy", maluczcy. Nawet nie potrafią przyznać się publicznie trwać przy swoich własnych myślach.

piątek, lipiec 14th, 2006

Przepraszam!

Wycofuję wpis. Chwilowa utrata samokontroli. W żadnym wypadku nie miałem intencji życzenia czegokolwiek złego Polsce. Jeśli to tak zabrzmiało przepraszam. Przepraszam tych, którzy poczuli się dotknięci. Biję się w piersi. Także wobec Pana Premiera, oby mu sie udało w tym co może być dobre dla kraju. Oczywiście oceny rządzenia PiS, obecnej koalicji i Kaczyńskich nie zmieniam.

Komentarze państwa zostają. Oczywiście z wycofanym wpisem możecie robić co będziecie uważali za słuszne. Jeszcze raz przepraszam, także tych którzy mogą sie poczuć zawiedzeni wycofaniem komentarza, ale myslę, że to słuszne."

http://www.bibula.com/?p=468

Niestety dla Kuczyńskiego jego zyczenia spełnia właśnie umiłowany i jedynie słuszny, poopierany przez niego Donald Tusk.
Tusk ponosi klęskę na wszystkich frontach, a opetaniec Kuczyński szaleje znienawiści nadal do PiSu i Kaczynskiego.
Opetany wylewa kubły pomyj na PiS,JK,IVRP oraz Kosciół ćwierkajac sobie w sieci, gdzie znajduje poparcie równiez opetanego lewactwa np. w osobie blogera Azraela, budowniczego pomnika s.p.Blidy.
Oto reakcja opetanego na ekst Michała Szułdrzyńskiego
http://www.rp.pl/artykul/934988.html

- Faktem jest, że partia Kaczyńskiego musi zrobić wizerunkowy szpagat: zmienić wizerunek i pokazać, że jest konstruktywną opozycją, realną alternatywą dla Tuska, partią, z której propozycjami gospodarczymi dyskutują najważniejsi ekonomiści w kraju, ale z drugiej strony zbytnim wahnięciem w stronę centrum nie wywołać konsternacji u bardziej smoleńskiego elektoratu.

Dlatego spin doktorzy nie chcieli zamilknąć o Smoleńsku, lecz zmienić język, jakim się o nim mówi.

Nasi rozmówcy pokazują przykład: zamieszanie z ekshumacjami odwróciło uwagę od tego, co w całej sprawie najważniejsze. Rodzina Anny Walentynowicz oświadczyła wczoraj, że nie rozpoznała jej ciała, a w trumnie są zwłoki innej osoby. Ta informacja to świetny argument na rzecz tezy o tym, jak od początku fatalnie prowadzona była sprawa śledztwa smoleńskiego i jakie konsekwencje ma to dziś. PiS może pokazać, że zgoda na rosyjski zakaz otwierania trumien była wielkim błędem. Ba, pozwala postawić bardzo niewygodne pytania Ewie Kopacz, która tuż po katastrofie zapewniała, że polscy lekarze uczestniczyli w sekcjach.-

- PiS jest alternatywą, ale nie gospodarcza, smoleńską, mściwą, paranoiczną (dwa wybuchy, kondominium itp.). "Oliwa nie żywa.."

Dalej atakował:

- PiS to bolszewicy trzeciej RP i dlatego jak ulał pasuje model "puławianie" i "natolińczycy", który jest w Pana tekście.

I dalej formułuje swoje pretensje:

- Zwlekają z debata i nazwiskiem "premiera", bo chyba nikt poważny nie chce stać się ich "pożytecznym idiotą". I ten Pana żal!

- Prezes się wkurzył nie za to, że podważyli mu prawdę, lecz, że odkryli kłamstwo. Maskaradę! To dwie różne sytuacje i oceny.

Opętaniec atakuje Stanisława Janeckiego za tekst

http://obserwator.com/obserwacje/tusk-wystawi-sikorskiego-przeciwko-komorowskiemu

razem z Azraelem:

Azrael ‏@AzraelK

No, nie wiedziałem, że Staszek pisze też fantasy! ... http://bit.ly/T3mcZf

19 wrz Waldemar Kuczyński Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@AzraelK Ściek po Czwartej RP, zakole rynsztoka.

Tryska jadem na portal w polityce.pl

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@Polityka_pl Bo poza jednostkami oni są nudni, napuszeni, nie znający polityki od strony praktyki i marnie ja w ogóle rozumiejący.

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@onetplrss Duda i to od razu na głowę spadł z mównicy sejmowej, po zawrocie głowy od pochwał za mowę. Uraz okazał się trwały.

Udziela porad dupkowi rżnacemu wielkiego ekonomiste Petru.

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@RyszardPetru Teraz Ryszardzie jest "iść czy nie iść". Przyłożyć rękę do maskarady, czy nie. Oto jest pytanie.

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

Przykre to gdy się słyszy, że Stanisław Gomułka akceptuje udział w maskardzie PiS i rolę "pożytecznego idioty".

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@Radio_TOK_FM wyszedł z "ziemi pisowskiej, z domu niewoli" i przestał być avatarem Prezesa. Zaczął mówić "sobą" a nie animatorem kukiełek.
Podgląd rozmowy

22 wrz Waldemar Kuczyński Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@mmigalski Nie wyobrażam sobie tego, chyba,że byłby twardy dowód, że brat przekonał drugiego brata, by nie wierzył "podpusze", że jest mgła

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

"Obudź się Polsko", czyli uśnij i śnij paranoję o 3 wybuchach i kraju zniewolonym przez Ruskich i Niemców. Na śpiąco wezmą Cię za twarz.

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@polskathetimes Czyli "Polen erwache", czyli obudźcie się trzeźwi Polacy do snu-paranoi o 2 wybuchach i nowej niewoli. I wolne ulice...

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

Ojcowie duchowni uważajcie. Jeśli sPiSiejecie to dla wiernych nie chcących IV RP będziecie wilkami, a nie pasterzami. Czuj Duch Święty!

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

@ZdzKrasnodebski Umierają częściej bo przychodzą z dolegliwościami o krok przed grobem, a nie do złych chirurgów. Z Pana naukowiec, jak.

Waldemar Kuczyński ‏@DziadekWaldemar

wieje, zimno i "niet kamu w mordu dat", bo wszystkie co trzeba już obite. Ucałował bym więc Prezesa, ale nie zaprosił mnie na debatę.

Oto radosna twórczość opetańca.

Wszystko jeszcze przed "dziadkiem" Waldkiem opętańcem
Kolejny etapy szaleństwa Kuczynskiego przed nim;

Opętany W 1959 wstąpił do PZPR, a w 1966 został z niej usunięty, utracił wówczas także pracę.
Czyżby odrzucenie przez matkę PZPR odbiło się piętnem szaleństwa nad dziadkiem Waldkiem?
A może straszy go IVRP spacerująca nocami w białej sukni i z siekierką Bolka w ręce po sypialni opętańca?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

przyzwoitych. Kuczyński jakby trochę tę suczkę Ramonę mi przypomina.
Petru, jeden z chłoptasi noszących Balcerowiczowi teczkę. I za te "zasługi" został prezesem ekonomistów!
Azrael to żałosny bloger.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#292610

Zawsze to podkreślam: żmije, które wyglądają jak żmije(np. Niesiołowski czy Kuczyński) są mniej groźne niż żmije, które wyglądają jak puchate pieski do pogłaskania (Pierwszy Minister czy Ministra).

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#292853