Nie będzie niczego!

Obrazek użytkownika kryska
Humor i satyra

... bo Owsiak czuje się jak w obozie w Auschwitz.
A pytania o WOŚP porównuje do nazizmu.

- "Piszę jako obywatel, któremu bezpardonowo zagląda się w prywatne życie. Piszę o tym także jako prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która jest zalewana rzeką oszczerstw" - cytuje Owsiak. Dodaje: "Potrafię odróżnić krytykę, która jest niezbywalnym prawem osób prywatnych i instytucji w tym kraju, od oszczerstw, prowadzenia dialogu poniżenia i nienawiści pasujących do retoryki nazistowskiej i komunistycznej". Odnosi się w ten sposób do wysuwanych pod jego adresem oskarżeń ze strony prawicowych mediów i blogera Matki Kurki.

http://kontrowersje.net/proces_z_owsiakiem_i_wo_p_obiecany_protok_prostuj_cy_k_amstwa_parafialnego_redaktora_z_24legnicapl

IIIRP postkomunistyczna pajacami stoi.

http://niezalezna.pl/51613-owsiak-czuje-sie-jak-w-obozie-w-auschwitz-pytania-o-wosp-porownuje-do-nazizmu

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Świetny tytuł :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#402213

Slucham jednym uchem relacji ze sprawy sadowej - zeznan oskarzonego.
Owsiak jest przypiekany na wolnym ogniu.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Lotna

 

#402220

Przecież w normalnym kraju, gdzie takie numery nie przechodzą (a przechodzą tylko w jednym państwie na świecie - w ryżo-landzie) już by siedział w pierdlu ten DOBRODZIEJ I ŁASKAWCA naiwnych ...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#402235

Widzisz, jaki ty głupi jesteś, Siara? Zarżnąłeś kurę, która znosiła złote jaja.
Siara: Widzisz, Wąski, coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#402242

RESORTOWE DZIECI. Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB,Finansjery komunistów skumplowani z mafią. Ich genialne dzieci promowane w ich telewizjach i innych Holyłudach za latami grabione pieniądze FOZZ u.
Doskonale ustawione w życiu, dzięki koneksjom, a potem pieniądzom i „grubej kresce”.
Czasem, choć wywodzą się z niekomunistycznych środowisk, związane ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką. Za młodu aktywiści komunistycznych organizacji młodzieżowych, potem biznesmeni, właściciele i zarządcy nowych mediów. Właśnie dlatego tak zdecydowanie przeciwne dekomunizacji i lustracji, szydzący z patriotyzmu, polskich tradycji i w ogóle z polskości. Niebezpieczne, bo usytuowane w opiniotwórczej prasie, a przede wszystkim w telewizji i stacjach radiowych. Obecne w nich od stanu wojennego – do dziś.
ONE. RESORTOWE DZIECI. Olejniki, Owsiaki, Kraśki, Rosati,„Violetty”, „Kowalscy”, Literaci”, „Poeci”, „Daniele” i inni. Połączeni solidarnością grupową i interesami, posługujący się wprawnie relatywizmem moralnym, szyderstwem i ośmieszaniem. Często, w razie pilnej potrzeby, pełniące rolę „dyżurnych autorytetów moralnych”, szczujących przeciw zbyt niepokornym, zbyt dociekliwym – myślącym, ponad ICH miarę, po prostu inaczej. Hańba!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#402258