MiSZCZ, czyli klakier Ferdek do wynajęcia

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

biesiadnik u Mellera przy śniadaniu mistrzów.

Członek komitetu parcia Komorowskiego.

- Wśród aktorów popierających Komorowskiego są: Artur Barciś, Andrzej Chyra, Maciej Englert, Janusz Gajos, Andrzej Grabowski, Marian Kociniak, Krzysztof Kowalewski, Anna Nehrebecka, Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Maciej Rayzacher, Andrzej Seweryn, Danuta Szaflarska, Stefan Schmidt i Zbigniew Zamachowski. Kandydata Platformy wspierają też znani reżyserzy, m.in.: Feliks Falk, Filip Bajon, Agnieszka Holland, Andrzej Jakimowski, Marcin Koszałka, Magdalena Łazarkiewicz, Kazimierz Kutz (który jest również posłem PO), Janusz Morgenstern i Andrzej Wajda.

http://polska.newsweek.pl/gwiazdorski-komitet-poparcia-komorowskiego,58436,1,1.html

Andrzejowi Grabowskiemu (61 l.) żaden pieniądz nie śmierdzi. Jego związek z firmą, która wykorzystuje łatwowierność ludzi, by sprzedawać im kuchenny sprzęt po horrendalnych cenach, stał się bardzo głośną sprawą. Aktor jednak nie zamierza rezygnować z łatwego zarobku. Ostatnio w Koszalinie został nawet wulgarnie zwyzywany, a i tak wrócił na scenę.
Jak informuje portal KoszalinInfo.pl, kabaretowy występ Andrzeja Grabowskiego odbył się – już niemal tradycyjnie - w ramach pokazu garnków. W pewnej chwili do stojącego na scenie aktora podszedł mężczyzna i poprosił o autograf.

Andrzej Grabowski odmówił, prosząc, by widz poczekał do końca występu. – W odpowiedzi usłyszałem „Pier... się". Każdy ma emocje, więc przerwałem występ – powiedział portalowi aktor, który ponoć zbulwersowany wsiadł w samochód i odjechał spod koszalińskiej hali, w której odbywał się pokaz.

Chęć zarobku okazała się jednak silniejsza od urażonej dumy Grabowskiego. Choć tego występu już nie dokończył, to dwie godziny później znów stanął na scenie, by dać pokaz dla kolejnej grupy klientów firmy sprzedającej garnki pod przykrywką „warsztatów kulinarnych”...

Grabowski i jego koledzy po fachu – Cezary Pazura (51 l.) i Jerzy Kryszak (63 l.) – są sowicie opłacani przez firmę, by ich nazwiska przyciągały ludzi na pokazy. W międzyczasie sprawy w swoje ręce biorą fachowcy od sprzedaży akcesoriów kuchennych za wielkie pieniądze. Aktor nie ma sobie nic do zarzucenia.

– Podpisałem umowę na występ kabaretowy, a nie na zachwalanie garnków. Myślę jednak, że ta afera jest grubo przesadzona. Gdybym teraz zrezygnował, to przyznałbym się, że robię coś złego, a tak nie jest – mówił aktor miesiąc temu.

http://www.fakt.pl/aktor-andrzej-grabowski-zwyzywany-w-trakcie-wystepu-w-koszalinie,artykuly,421179,1.html

Znany aktor telewizyjny i teatralny Andrzej Grabowski ogłosił swoje poparcie dla Platformy Obywatelskiej. Podczas spotkania premiera Donalda Tuska z mieszkańcami Krakowa, aktor przyznał, że będzie głosował na PO. - Przyjechałem tutaj, żeby się określić i powiedzieć, że będę głosował na PO. Będę głosował na lepszych - dodał.

http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj,vkffs

MiSZCZowie do wynajęcia.

- Pecunia non olet -

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ferdek Grabowski ma tylko jednego pomysła. Jest nim trzepanie kasiory. W znanym sitcomie jest mu z tym do twarzy, w życiu poza planem, wygląda na szuję z Andrychowa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#383605

Może skwituje to powiedzeniem Zbigniewa Herberta " Do źródeł zawsze płynie się pod prąd , z prądem płyną tylko śmieci" 

Cenię Gajosa za aktorstwo , ma na koncie dużo wspaniałych ról, szkoda  że został klakierem ,uważałam go za mądrego faceta, no ale cóż można się pomylić.

Każdy ma prawo wyboru , ale nie rozumiem , co zrobił Komorowski dla swojej ojczyzny żeby go popierać , to widać jawne dupo-włażenie , i to jest dla mnie obrzydliwe .

 

 

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#383608

Grając rolę-nieudolnego ferdka-ten pajac bierze przykład z ryżego i wielu polityków z partii miłości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#383626

garnki czy politycy ? dziwne że klienci (wyborcy) nie mają skojarzeń skoro ta sama twarz reklamy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#383682