Małpa w unijnym przedpokoju

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Odezwał się stary, dobry postPZPRowski leming, fajnopolski żyd i postepowy jewropejczyk.
Waldemar Kuczyński: Polska bez euro to liliput w unijnej suterenie!

- W tym wymiarze jest 16 państw strefy euro, a aspiracje do niego - przez podpisanie paktu fiskalnego - zgłosiło siedem państw spoza strefy. Z boku zostały tylko Wielka Brytania i, chwilowo - jak sądzę - Czechy. Ten wymiar będzie coraz bardziej decydował o całej Unii. Pełne dołączenie do niego to jest nasza przyszłość. Najlepsza z wyobrażalnych w obecnym świecie. Nie róbmy z marszu ku euro apokalipsy narodowej, bo jeśli gdzieś ona jest, to w beznadziejnym opieraniu się temu co nieuchronne i dobre.

Postkomunistyczny szambiarz jak zwykle wylał kubły gnoju na Kaczyńskiego.

- dzięki mądrej polityce europejskiej prezydenta, premiera, ministrów; finansów, rozwoju regionalnego i spraw zagranicznych, ale także dzięki europosłom z różnych partii, wyrasta na ważnego członka Wspólnoty. To bardzo trudne, bo rola biorącego pieniądze z natury daje słabszą pozycję. Stawanie na drodze tego rośnięcia przez zamykanie Polsce drogi do Unii Euro oznaczało będzie spychanie naszego kraju do roli liliputa mieszkającego w unijnej suterenie. Taki będzie koniec polityki Jarosława Kaczyńskiego, jeśli nie daj Bóg Polacy daliby mu władzę. My nie jesteśmy Wielką Brytanią. Dobrze przygotowane wejście do Euro da nam tylko korzyści. Mamy sporo czasu, minimum jakieś pięć lat z zapewne więcej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Waldemar-Kuczynski-Polska-bez-euro-to-liliput-w-unijnej-suterenie,wid,15352171,wiadomosc.html?ticaid=1101b0

Szambiarz Kuczyński gdy w Polsce rządził Jarosław Kaczyński złożył Polsce życzenia:

„ Życzę także porażek gospodarczych, choć za to płacą ludzie. Ale tylko one mogą wstrząsnąć bazą wyborczą tej wstecznej władzy i uniemożliwić dalsze hodowanie Chwasta zwanego IV RP. Tylko one mogą przerwać wciąganie Polski w przedwczorajszy matecznik. To się już dzieje. Nasi partnerzy za miedzami i trochę dalej patrzą, przecierają oczy ze zdumienia i nie wierzą, a uwierzywszy zaczynają pukać się w czoło i pękać ze śmiechu. (…) Poza nawiedzeniem przez Ducha Świętego, wszystkiego złego Panie Premierze.”

http://kuczyn.com/2006/08/21/poniedzialek-21806r-polsce-zycze-jak-najlepiej/

Nie wierze tej kanalii.
Dlatego wolę być karłem w unijnej suterenie niż tresowaną małpą w unijnym przedpokoju czekającą na "kokosy".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#336650

wypisz, wymaluj GORYL:

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#336655

Niecierpię gościa choć on się pewnie z tego cieszy jak jego kumpel po fachu Jerzy Urban.
Tytuły jego prymitywnych propagandówek zawsze aż "krzyczą" 'napisał mnie Kuczyńskiiii!!', 'tytułuję tekst Kuczyńskieeegooo' ze stron wp.pl. Najbardziej miłują jego wpisy gimnazjaliści sądząc po komentarzach pod tymi tekstami. Póki co można się cieszyc bo gimnazjalista nie głosuje i nie ma wpływu na to co się dzieje w Polsce ale gdy on dorośnie... wychowany na Kuczyńskich, Parandowskich, Urbanach, Michnikach i innych POstkomunistycznych Goebbelsach... Co wtedy? To mnie martwi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#336710

jakaś mniej lub bardziej domniemana "postkomuniczność", czy może jeszcze jakieś pochodzenie etniczne? A jeśli łączy ich etna, to jest absolutny przypadek, czy rysuje się jakaś prawidłowość (nie 100-procentowa, ale jako dość powszechnie i często występujące zjawisko) na podstawie której, mozna wysnuwać jakieś wnioski?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#336786

Michnik, Holland, Urban, Blumsztajn, Hartman (...) to tylko kolory w tęczy miłości

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#336822