Madialne pętaki

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Mariusz Max Kolonko w obszernym wywiadzie dla tygodnika "Do Rzeczy" atakuje dziennikarzy pracujących w Polsce. Jak mówi, "większość z nich to zwykłe dupki". – Ja myślę, że ci ludzi się mnie boją. Kraśki, Gugały, Lisy etc. Oni mają stracha – stwierdza.

- Ponieważ większość z nich to zwykłe dupki. Bez wykształcenia dziennikarskiego, bez warsztatu, chęci pracy nad sobą, z wielkim ego. To, co ich trzyma na antenie, to medialno-towarzyskie Kumbaya – tłumaczy w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy".

Max Kolonko stwierdza również, że ma wrażenie, że najbardziej znani dziennikarze w Polsce się go boją. – Mają stracha. Pamiętają bowiem, że dziennikarz z dalekich Stanów, mając dwie minuty na antenie, bił w rankingach popularności ludzi, którzy zasiadali co wieczór przed kamerą. Boją się więc i mają rację. Mnie się trzeba bać. Jestem groźny. Groźny dla establishmentu, bo nazywam rzeczy po imieniu i "mówię jak jest", a oni nie mogą niczego w tej sprawie zrobić – podkreśla.

o celowym osmieszeniu prof.Pawłowicz

- " Pijemy razem, wymieniamy się kochankami, pozwami sądowymi, obrzucamy błotem w mediach, potem znowu wymieniamy się wizytówkami, dziewczynami, kochankami, żonami, potem znowu pijemy, procesujemy sie, szkalujemy i znów za kolejnym zakrętem władzy łapiemy sie razem za rece w jakimś absurdalnym kafkowskim spektaklu, który toczy sie na naszych oczach w mediach od lat." -

http://www.fronda.pl/a/max-kolonko-o-dziennikarzach-wiekszosc-z-nich-to-zwykle-dupki-bez-wyksztalcenia-dziennikarskiego-bez-warsztatu-checi-pracy-nad-soba-z-wielkim-ego,30441.html

I odezzwał się pętak medialny, i oburzył.

- To nie jest dla mnie partner do rozmowy. Odnoszę wrażenie, że Kolonko ma jakieś problemy i próbuje zwrócić na siebie uwagę. Jestem wykształconym człowiekiem, doświadczonym dziennikarzem, wiem, co robię i znam się na tym - powiedział w magazynie "Na żywo" prezenter "Wydarzeń" Jarosław Gugała.

http://wsumie.pl/nie-przegap/73975-gugala-ostro-o-kolonce

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27350-nasz-news-jaroslaw-gugala-nie-poprowadzi-juz-goscia-wydarzen-w-polsacie-nie-potrafil-sie-opanowac
http://chomikuj.pl/kudlatare/Nie+Wchod*c5*bc+Tutaj*2c+Bo+Si*c4*99+Wkurzysz+!/POLSKA/POLSKA+-+filmy+i+filmiki/1-3+Go*c5*9b*c4*87+Wydarze*c5*84++Jaros*c5*82aw+Guga*c5*82a+vs.+Joachim+Brudzi*c5*84ski+%28PIS%29+2.04.2012,1584005080.flv
http://chomikuj.pl/kudlatare/Nie+Wchod*c5*bc+Tutaj*2c+Bo+Si*c4*99+Wkurzysz+!/POLSKA/POLSKA+-+filmy+i+filmiki/2-3+Go*c5*9b*c4*87+Wydarze*c5*84++Jaros*c5*82aw+Guga*c5*82a+vs.+Joachim+Brudzi*c5*84ski+%28PIS%29+2.04.2012,1583983009.flv
http://chomikuj.pl/kudlatare/Nie+Wchod*c5*bc+Tutaj*2c+Bo+Si*c4*99+Wkurzysz+!/POLSKA/POLSKA+-+filmy+i+filmiki/3-3+Go*c5*9b*c4*87+Wydarze*c5*84++Jaros*c5*82aw+Guga*c5*82a+vs.+Joachim+Brudzi*c5*84ski+%28PIS%29+2.04.2012,1584005039.flv

Pętak Gugała 30 czerwca 2011 , godzina 12.46. w wywiadzie dla Polsat News oświadcza, że jeżeli Kaczyński ma pretensje do minister zdrowia Kopacz o pozostawienie szczątków ofiar katastrofy smoleńskiej, powinien sam je pozbierać.
Bez komentarza.

http://naszeblogi.pl/12728-inicjacja

Autora Max TV wyśmiewał już Tomasz Machała, redaktor naczelny portalu natemat.pl.pachołek Lisa.
Według Machały były korespondent TVP w USA (obecnie współpracujący z Superstacją) „robi ludziom wodę z mózgu” i wbrew nazwie swojego programu nie mówi, jak jest. - Zamiast dziennikarskim profesjonalizmem kieruje się uprzedzeniami, lękami i fobiami - ocenia Machała.
Swoją tezę Tomasz Machała popiera przykładami z materiału Kolonki sprzed dwóch tygodni dotyczącego oblania kwasem dwóch 18-letnich Brytyjek na Zanzibarze. Według naczelnego NaTemat.pl były korespondent TVP niesłusznie uważa, że sprawcy zaatakowali dziewczyny, ponieważ jako muzułmanie nienawidzą chrześcijan. Machała wylicza błędy w takim rozumowaniu, wytykając też Kolonce inne przeinaczenia (np. dziennikarkę nadającą z Teheranu opisuje jako korespondentkę z Turcji).

- Film składa się z serii pomyłek i niedopowiedzeń. Dlatego nagrałem swój film - zaznacza na blogu Tomasz Machała. - Nie planuję nagrywać więcej filmów prostujących bzdury Maxa Kolonko. Nie dlatego, że nie ma czego prostować. Ale właśnie dlatego, że do prostowania jest tyle, że na nic innego nie starczyłoby mi czasu - dodaje.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mowie-jak-nie-jest-tomasz-machala-parodiuje-mariusza-maxa-kolonke-wideo

- GDY WIEJE WIATR HISTORII,
LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.

Konstanty Ildefons Gałczyński

ODA DO SPRZEDAJNYCH ŻURNALISTÓW...czyli dupków trzęsących portkami

O, dziennikarskie hieny! Wy sprzedajne dziewki!
Znam ja was jak zły szeląg... Znam te wasze śpiewki...
To wy, z licem przymilnym lub z pianą na pysku
Zacnych ludzi niszczycie... Dla sławy... Dla zysku...
Mnożycie się, plugawcy niczym karakany
Bez , honoru, sumienia – słudzy swoich panów...
Cóż, że czasem skamlecie do przyjaciół, w domu:
„Wiesz... Kredytów nabrałem... Córce muszę pomóc...”...
Albo - w pijanym widzie (gdy was strach zadręcza),
Wypłakujecie grzechy, by ich nie pamiętać...
Tacyście mądrzy zawsze... Tacy wykształceni...
O! Gdybyście zechcieli, świat by można zmienić!
Lecz wyście już wybrali... Wiem ja, co to znaczy:
Ja przez swój wybór tracę... Wam ktoś zań zapłaci!
Po was – chociażby potop... Czas rzezi baranów...
Kraj nasz w biedę popadnie. Wy – pod nowych panów...
Jesteście ZŁYMI LUDŹMI! Dziećmi swoich maci!
Brzydzę się wami, podlcy - demokracji kaci!
Wiem, że próżna ma mowa, daremne me żale.
Śmiejecie się z naiwnych, drwicie z dawnych zalet...
Iluż ludzi zgubicie? Ilu przez was błądzi?
Naród kiedyś to przejrzy, a Bóg was osądzi..

Ballada o trzęsących się portkach

Posłuchajcie, o dziatki,
bardzo ślicznej balladki:

Był sobie pewien pan,
na twarzy kwaśny i wklęsły,
miał portek z piętnaście par
(a może szesnaście)
i wszystkie mu się trzęsły:

włoży szare: jak w febrze;
włoży granatowe: też;
od ślubu: jeszcze lepsze!
marengo: wzdłuż i wszerz.

Krótko mówiąc, w którekolwiek portki
kończyny dolne wtykał,
to trzęsły mu się one
jak nie przymierzając osika.

w ten sposób, przez trzęsienie,
pan żywot miał bardzo lichy,
bo wszędzie, gdzie wszedł, zdziwienie,
a potem śmichy i chichy.

W końcu babcia czy ciocia,
już nie pamiętam kto,
powiedziała do tego pana:
"Chłopcze, ty uschniesz, bo

nad portek sprawą przedziwną
wylałeś trzy morza łez,
a znowu nie jest tak zimno,
więc spróbuj chodzić bez.

Toć są materiały urocze.
Toć są, kochanie. Toć.
Ty kup sobie jakiś szlafroczek
i w tym szlafroczku chodź;

lub od razu na zadek
kup sobie spódnic troszkę,
a na wszelki wypadek
parasolkę. I broszkę;

też innych rzeczy mnóstwo,
kociackie ochędóstwo,

rzęsy z drutu, najlony -
i już będziesz urządzony,
a wąsy sobie wyskub.
I tak wyglądasz jak biskup".

Kupił pan sobie szlafroczek,
chodził w szlafroczku roczek,
ale tylko w ciemności,
bo i szlafrok trząsł mu się cości;

a portki schowane w kredensie
też się nie zrzekły tych trzęsień;
trzęsło się całe mieszkanko,
kanapy i futryny,
bo to był dom melancho i bardzo cyko ryjny.

Tutaj się kończy ballada
o portkach się trzęsących,
z ballndy morał gada,
morał następujący.

GDY WIEJE WIATR HISTORII,
LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.

Konstanty Ildefons Gałczyński
1953

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Kiedyś ubole pilnowały poprawności naszych myśli, dzisiaj tę zaszczytną funkcję przejęli lewaccy dziennikole.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#381864

Botoksowa Monika wie, że postkomusze media mają MONOPOL na PRAWDĘ

Oczywiście, że Monika Olejnik i dziennikarze REŻIMOWI mają głęboko w dupie to co tu PISZEMY. Pani Monika wie, że postkomusze media mają bezapelacyjny MONOPOL na PRAWDĘ a do tego wspierane są przez POTĘŻNE SIŁY rzygające niewyobrażalną KAPUSTĄ, dodatkowo bardzo silnie popierają ich tzw ELITY, będące tak naprawdę tylko ELYTAMI wykreowanymi sztucznie przez te manipulatorskie MEDIA.

Bo wszyscy oni tak się sparzyli razem, że stanowią już tylko jedną wielką MAGMĘ grup INTERESÓW, wzajemnej ADORACJI, powiązań towarzyskich itp. To typowy samolubny układ polityczno-medialno-mafijny. Te tłuste koty zrobią wszystko by tylko bronić swoich partykularnych interesów. Te samolubne, manipulatorskie kacyki myślą tylko i wyłącznie o sobie, a Polskę mają głęboko w dupie.

Dla tych obłudników Polska to tylko listek figowy za którym kryją się, by móc bezkarnie obrastać w piórka i śmiać się w twarz ludziom wykluczonym, opluwanym, poniżanym, ludziom mogącym istnieć tylko w drugim obiegu, tfu. Bo wszyscy oni tak się sparzyli razem, że stanowią już tylko jedną wielką MAGMĘ grup INTERESÓW, wzajemnej ADORACJI, powiązań towarzyskich itp.

To typowy samolubny układ polityczno-medialno-mafijny. Te tłuste koty zrobią wszystko by tylko bronić swoich partykularnych interesów. Te samolubne, manipulatorskie kacyki myślą tylko i wyłącznie o sobie, a Polskę mają głęboko w dupie. Dla tych obłudników Polska to tylko listek figowy za którym kryją się, by móc bezkarnie obrastać w piórka i śmiać się w twarz ludziom wykluczonym, opluwanym, poniżanym, ludziom mogącym istnieć tylko w drugim obiegu, tfu.

Czerwonych i kolaborantów trzyma razem WIELKI STRACH przed Kaczyńskimi, bo wmówiono im, że jak JK dojdzie do władzy to rozliczy ten układ polityczno-medialno-mafijny. A oni już weszli w taką symbiozę, że nie rozróżnisz który jaki kolor reprezentuje, bo wszystko zlało się w jedną magmę cwaniaków i cwaniaczków myślących tylko o własnych interesach i mających w dupie kraj.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jozef - Londyn 2010

#381879

Gazeta Wyborcza, Monika Olejnik, Lis i Żakowski zgorszeni bizantyjskim przepychem KK

Dla lewaków ZŁO to KK i ludzie wierzący zaś dla Hitlera ŻYDZI

Zauważcie, jak bardzo ta obłudna lewacka madonna... Monika Olejnik razem z Lisem, Żakowskim i kolesiami uwielbiają... z minami niepokalanie poczętych lewackich świętoszków... przypisywać KK przy każdej okazji bizantyjski przepych... oraz wszelkie możliwe zbrodnie i niegodziwości... jakie kilkadziesiąt lat temu przypisywał ŻYDOM Hitler z Goebbelsem...

A jednocześnie, te czerwone tłuste koty zarabiają ciężkie miliony tylko dlatego... że mogą bezkarnie prać Polakom mózgi 24 h/dobę... Rzygając potem kasiorą w bajkowych miejscach o jakich katolom nawet się nie śniło... I ci skrajnie podli obłudnicy srający na okrągło tą kaszną... ci nieomylni czerwoni kacykowie... te propagandowe tuby postkomuny, mają czelność pouczać Kościół katolicki...

Oraz chrzanić na okrągło... razem z kolesiami z innych czerwonych mediów, o bizantyjskim przepychu... A może wpierw zobacz co masz w "garażu"... ty pozbawiony zasad i etyki medialny chirurgu serc, dusz i umysłów!!... I dopiero potem szydź z podludzi poniżanych i opluwanych od 1945 r... Poniżanych ciągle przez tobie podobne mentalne zdziry srające bez przerwy złotem i brylantami!!

Poza tym, niech Palikot wpierw zacznie tobie doradzać zamiast KK... Cwana mentalna zdziro... Bo nie wiecie już co z tą kasiorą robić... Pewnie dlatego z nudów tak się popisujesz na Facebooku swymi codziennie nowymi kreacjami... Laluniu jakby żywcem wyjęta z bajzla ociekającego bizantyjskim przepychem, złotem, świecidełkami i kadzidełkami...

A jednocześnie na chama odgrywasz lalunię poczętą jak Simon niepokalanie tylko po to by KK robić DOBRZE... Taką zatroskaną szczekającą zdzirę... Nie tylko zresztą przy Palikocie... Że niby jesteś od Palikota lepsza... Ty obłudna do wyrzygania lewacka dewoto... Jak ci nie wstyd?? Jak można tak kpić w żywe oczy?? Ty skrajna obłudnico?? Ty BIZANTYJSKA mentalna NIERZĄDNICO!!!
----

Zauważmy też jakiemu to rytuałowi podlega cała ceremonia domagania się przez tę kawiorową lewicę od Kościoła zachowania ubóstwa i nie wtrącania się do ich przekrętów... A przecież taki lewak jak Żakowski, Tomasz Lis czy Monika Olejnik... ci skrajnie obłudni "prawdziwi katolicy" na miarę Simona... mają w dupie ubóstwo... Więc rzygają kasiorą, zarabiając ciężkie miliony...

Nawet nie wiedzą już co z tą kapustą robić... Olejnikowej tak już odbija, że przynajmniej raz dziennie organizuje na Facebooku orgię związaną z kolejną jej nową kreacją... Taka to z niej Maria Antonina... A jednocześnie te obłudne kreatury... nachalnym głosem domagają się ciągle od KK rezygnacji z blichtru i bizantyjskiego przepychu... Ale nigdy od siebie... Choć KK pracował na to przez 2000 lat...

A przecież to dzięki układowi z 1989 r. Olejnikowa, Lis, Żakowski czy GW kocą niewyobrażalny szmal od 20 lat... I pomyśleć... że te mentalne zdziry "radzą" Kościołowi... Natarczywie pouczają... Nawołują do skromności i ubóstwa... Bo niby tak bardzo tym gorgonom leży na sercu dobro KK... No naprawdę.... Tylko tak podejść i strzelić w te bezczelnie podłe i obłudne czerwone nieodrutowane ryje ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jozef - Londyn 2010

#381877

Co to za festyn z tym Kolonką? Było się korepondenciną od strefy 51 a tu masz  ! Zzamorski tytan dzienikarstwa objawia się własnoręcznie i bezkompromisowo.

A PiSu rosnie !

To że z olejnikostwem ,żakostwem lisiectwem  nawet kurewstwo nie chce mieć doczynienie przez szacunek do wykonywanego zawodu to wiedza dostępna powszechna  od dawna, więc

gdzie jego dziennikarski  nos  był zanurzony   kiedy wspomniene kreartury z prasy  tv radia i netu uczynily  koszerne fekalne eldorado ? W strefie 51?

 

Zaraz wracam.Bumerang

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zaraz wracam.Bumerang

#381878

To nie są dziennikarze!! To wystraszone towarzystwo pismaków opłacanych przez liberałów i komuchów-powołane do walki z PISem..To towarzystwo śmierdzące szambem..Ten smród roznosi się po całym kraju,no ale gdy przewodzi temu smrodowi jąkający się towarzysz-michnik-to czego można się spodziewać..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#381883

Obejrzałem kilka filmów Maxa Kolonko i powinny wychodzić pod tytułem "Mówię jak uważam"
Zwłaszcza po obejrzeniu filmu o Smoleńsku.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#381889

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#381892

Oryginalny film ze strony MaxTv, bez udziwnień.
Jeżeli to jest obiektywne dziennikarstwo to proszę zwrócić uwagę na tekst od 2.08 i tłumaczenie postępowania Tuska. Amatorszczyzna.

germario

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#381916

potrzebuje wyraźnie egzorcysty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#381915

Głęboko wierzę w to...

Że w końcu ta czerwona mafia... te tłuste psy, te kacyki postkomusze zostaną rozliczeni za wszystkie podłości i niegodziwości... Za wszystkie przekręty i malwersacje... Za tę nieprawdopodobną butę, pychę i obłudę... Za to ciągłe szkalowanie... Za ciągłe stawianie zarzutów i wymagań tylko KK i wierzącym... A nigdy sobie czy swoim kolesiom...

Ta bezczelność i podłość wypływa z przekonania, że tylko ONI... te nadęte buce i bufony... należą do nowej rasy czerwonych panów posiadających patent na nieomylność... Więc im wszystko wolno... Bo przecież to oni stanowią prawo... Będąc jednocześnie sędziami i katami... Dlatego, tylko podludzie mają obowiązek stosować się do narzucanych im wymagań... Oni zaś nie muszą...

Nie powinno więc dziwić... że ci uzurpatorzy... te butne obłudne wrzeszczące pasożyty postępują tylko tak jak IM pasuje... Jednocześnie przy każdej okazji bezczelnie strojąc się w szaty jedynie dobrych, współczujących i sprawiedliwych... Wyjątkowo skromnych... Biednych jak Miller czy Michnik... Tfu!! I ich uczniow Olejnik,Kuzniar,Zakowski,
czy szczwany rudy Lis . Bezczelna czerwona postkomusza mafia cwaniaczków...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jozef - Londyn 2010

#381925