Ku przypomnieniu

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Chciałam wszystkim przypomnieć,ze prawie od dwóch lat Polska rządzi partia "miłości" Platforma Obywatelska z jedynie słusznym ojcem narodu Donaldem od Tusków.
A przypominam dlatego,że po włączeniu telewizji np.WSI24,Polsatu czy Super Stacji na tzw. tapecie medialnej i na "złotych" ustach wyrobników tych mediów wciąż króluje PiS i Jarosław Kaczyński .
Partia Kaczyńskiego mimo,że nie rządzi już jest wciąż na celowniku mediów,z której to partii wymienione przeze mnie wyzej media nieustannie urzadzają sobie temat nr.1zarówno do nagonki jak i do niewybrednych kpin.
I tak blondynka Monisia zapraszając na "przesłuchanie" posła PiS zachowuje się niczym wygłodniały ratlerek obszczekując zaproszonego gościa i kąsając go szarpie za nogawki,byle tylko zaproszony nie zdołał odpowiedzieć na pytanie,bo przecież blondynce nie o to biega. Blondynce idzie tylko o to,by obrzygać PiSowca pokazując przy tym nowy model bucika na swojej steranej stópce i ukryć tę nieprzysparzającą uroku przerwę miedzy górnymi jedynkami wydąwszy pogardliwie usteczka naszprycowane jadem kiełbasianym na takiego np.Kurskiego czy Cymańskiego,bo usteczka te służą jedynie do spijania z dzióbka przedstawicielom salonu poprawnie politycznego do którego Monisia przynalezy.

Blondynce z WSI24 usiłuje dorównac a nawet chce ja przescignąć niejaka Eliza Michalik z Super Stacji kobitka urody żulo-buraczanej i takich samych manier,nader krzykliwa i nadpobudliwa,niegdyś pisywała w Gosciu Niedzielnym,plagiatowała równiez na S24 a teraz wojuje z Kościołem i każdorazowo na wizji opluwa ten niedobry PiS i tych zaplutuch karłow Kaczyńskich.

Obu tym krzykliwym dzierlatkom polecam trzech "wspaniałych" z jedynie słusznej partii PO władających giętkim jezykiem "miłości" jakże przyjaznym i podobnym językowi Monisi i Elizy.

Brak głosów