Kto straszy w TVP ?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W TVP publicznej podobno straszy.
I jest to oczywista oczywistość, bo zapodaje to naczelny organ postkomuny, salonu i właścicieli III RP - Gazeta Wyborcza.
Żołnierzyki z Czerskiej tak się już wystraszyli, że postanowili ten swój strach ręką jednego swojego kolegi-cyngla na papier przelać, by tym samym ostrzec ciemny lud przed włączaniem telewizora, a jeśli już to niech ręka Boska broni, nie TVP publiczną.

- " W TVP poglądy prawicowe w najróżniejszych wariantach zyskują nadreprezentację w stosunku do preferencji politycznych Polaków. Główni guru prawicowej publicystyki telewizyjnej Bronisław Wildstein i Jan Pospieszalski mają przenieść swoje programy na czas najlepszej oglądalności. Redaktor naczelny "Frondy" Grzegorz Górny występuje aż w dwóch programach TVP. W jednym, o znamiennym tytule "Wojna światów", sekunduje mu inny ultraprawicowy publicysta Tomasz Terlikowski. Zamiast debatować o tych zjawiskach, obrzydzają aborcję, in vitro, prawa gejów. W niedzielę rano w TVP 1 straszy widzów naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz w przywróconym niedawno programie "Pod prasą". W TVP Info jednym z prezenterów jest kolejny piewca IV RP Rafał Ziemkiewicz" -.

- "Jakby mu było mało własnego programu, newsy w "Wiadomościach" komentuje często Wildstein. Albo w zastępstwie inne propisowskie gwiazdy z "Rzeczpospolitej", "Polski" czy "Dziennika". Czasem dla zachowania pozorów dorzuci swoje trzy grosze ktoś z lewicy. I tak się kręcą media publiczne wokół dwóch partii, które nimi sterują - czerwonej i czarnej." -

I o tych wszystkich strachach cyngli z Czerskiej informuje naród - Marcin Wojciechowski, michnikoid.

http://wyborcza.pl/1,75968,7379207,Czarno_czerwona_TVP.html
Wystraszeni Polacy rzucą się masowo na oglądanie tylko tvn24, Polsatu, Super Stacji.
Bo tam nie będą ich straszyć jakieś oszołomy, przeciwnicy salonu i michnikowszczyzny.

Tam będą do nich uśmiechać się mordy bandytów Jaruzelskiego, Kiszczaka czyli ludzi honoru wspierane zapasioną facjatą Urbana.
Tam swoje dyrdymały neoliberalne będzie roztaczał guru salonu Balcerowicz, tam bedą się upajać bużką Bieleckiego / trzecioligowego premiera wg. Wałęsy/.

Tam Bolek będzie rzucał skurwysynami w stosunku do urzędującego prezydenta.
Tam będą adorować Buzka, którego w czasach AWS pakowali na wózek.
A wszystkie te wiekopomne wydarzenia komentować będzie Wołek, który załapał wirus antykaczyzmu, Kuczyński, który życzył Polsce wszystkiego najgorszego, kiedy rządził PiS i Frasyniuk, który już generałowi pomnik buduje.

Tam straszyć ich będzie Paradowska, dawna towarzyszka z PZPR, robiąca chwilowo za rzecznika Donalda i liżąca buty "boskiemu" Olkowi, tam świadectwo moralności dla "ludzi honoru" będzie wystawiał Wojciech Mazowiecki, syn Tadeusza, premiera niedołęgi, wspierany dzielnie przez Wojciecha Maziarskiego, Dębskiego i innych piewców stanu wojennego i transformacji ustrojowej oraz układów okrągłostołowych.

Tam w każdy weekend zabawi plebs klaun z Biłgoraja, pokaże narodowi penisa z gumy i strzeli z wiatrówki, podpierając się przy tym świńskim ryjem.
Tam wszelkiej maści "autorytety", "perły", "nieoszlifowane diamenty" oznajmią narodowi, że takim jak oni więcej wolno, bo wolny seks i ćpanie gwarantuje wolność artystyczną.

Tam po 20 tej blondynka z kropką nie będzie się ciskać, jeśli zasiądzie oko w oko z Dukaczewskim, Olechowskim, Jaruzelskim, Kwasniewskim, Palikotem, Nowakiem, Tuskiem czy tez innym ciemniakiem ale po linii salonu.

Tam też na dobranoc towarzysz Miecugow, ten którego ojciec wspierał komunizm i domagał się szybkiego ukarania biskupów krakowskich wspólnie z Daukszewiczem ,który lubi cudze teksty czytać jako swoje postraszą ciemny lud kaczorami, które czyhają za winklem z kosą a może i z toporem jakimś.
Ale ten strach to jest dobry strach, właściwy strach, bo idzie o interesy salonu, mediów i związanego z nimi świata polityków i bisnesu.
To jest strach o utrzymanie się na pozycjach właściecieli Polski, które otrzymali za cichą umową /zdradą / przy OS.
I ci wszyscy ludzie honoru i Wałęsa im to zagwarantowali w 1989 roku.

A więc bójmy się.
Precz z Wildsteinem, Ziemkiewiczem, Skwiecińskim, Pośpieszalskim, Magierowskim, Karnowskimi, Janeckim, Gmyzem, Sakiewiczem ......
Niech straszą ale nie nas, światłych, ufajacych salonowi i michnikowszczyżnie, mającyh generała za patriotę wielkiegi i naszego zbawcę.

.

Brak głosów

Komentarze

Trzeba było dać tą łapówkę, nie kombinować, a teraz żałować, że się nie ma własnej telewizji :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#40712

To tak jak z ruskimi i siatkówką. Nie chieli kupować mięska, to siły nie mieli grać :))

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#40716

Tyle lat mieli "rząd dusz", a tu nagle nie da się wszystkim trząść jak jabłonką...

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#40717

jak sie przełaczy na tvn, polsat czy super stacje, to człowiekowi wydaje sie, ze nadal komuchy są na czasie i u władzę

te same mordy na wizji co w czasie PRLu

Vote up!
0
Vote down!
0
#40720

Nie wiem czy czytałeś "Unseen Academicals", ale bardzo polecam. Uważam, że to Pratchett w topowej formie.

W każdym razie Vetinari wypowiada tam ciekawą kwestię (cytuję z pamięci):
People feel that just because I can do anything I want that I can do anything I want. They're wrong, of course.

To jest coś, czego Agora nie zrozumiała. Pomimo, że ktoś może czymś i kimś trząść i ruszać (to z anglijskiego, ale uważam że trafne) to wcale nie znaczy, że powinien.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#40726

Koncepcja gildii (w tym złodziei i "szwaczek") może szokować, ale jest oparta na zachowaniu równowagi. Michnik i jewo kamanda są na równowagę za głupi (choć powinni się o nią modlić do jakiegoś świeckiego Boga, bo są w mniejszości). Mnie strasznie rozbawiło stwierdzenie "nadreprezentacja". Dla "lewicy laickiej" nadreprezentacją jest każdy, kto ma choć trochę inne zdanie. Przypominają mi się bolszewicy, których, zgodnie z nazwą :):):) było mniej (czyli więcej "inaczej") niż mieńszewików.
P.S.
Przeczytałem (nawet wielokrotnie:)) w s z y s t k i e powieści z cyklu "Dysku" dostępne po polsku. Po angielsku, przyznaję, aż tak dobrze nie czytam, żeby się chwytać za oryginały.
P.P.S.
Zgodnie z zasadami świata Dysku powinien istnieć jakiś bóg "wykształciuchów skołowanych przez Gazetę Wyborczą", skoro ludzie powołują do istnienia słowem i wiarą (pomniejsze) bóstwa, nawet Boga Przedmiotów, Które Zablokowały Szufladę. :):):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#40746

"Mnie strasznie rozbawiło stwierdzenie "nadreprezentacja". Dla "lewicy laickiej" nadreprezentacją jest każdy, kto ma choć trochę inne zdanie. Przypominają mi się bolszewicy, których, zgodnie z nazwą :):):) było mniej (czyli więcej "inaczej") niż mieńszewików."

Bo chlebak, jak sama nazwa wskazuje, służy do noszenia granatów.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#40749

Witam
Dostali kociokwiku po wczorajszym programie J. Pospieszalskiego, w którym zaprezentował fragment filmu o agencie sowieckim Wolskim - jenerale, namiestniku Wojciechu Jaruzelskim!
Pozdrawiam
krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#40730

z łżedziennika!
kogo tam nie ma!
Od Czuchnowskiego po Kittela i Marszałkowa!
Brakuje jeno Urbana i do nie wrażliwością zbliżonych !
Wczoraj zawodził jakiś Kabanosko czy Kobosko, a dzisiaj tak leją łzy, że ślizgawica między łżegadzinowymi radiostacjami
powstała!
I Waltzowata nie nadąża z POsypywaniem soli!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#40742

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article509133/Dziennikarze_Wycofac_niesprawiedliwa_hiene_.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#40744

Wołka nie ma i ciemniaka Kuczyńskieg, no i samego guru Aaaa...ddd...asia

pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#40745

PRL była krajem okupowanym (do 1956), a później kolonią ZSRS. Nie rozumiem skąd ta miłość w społeczeństwie do dyktatorów reprezentujących obce interesy w Polsce?

Vote up!
0
Vote down!
0
#40747

Na zgliszczach kraju wychodowali sobie stado kundelków, które wiedzą kiedy szczekać a kiedy polizać by nie dostać kopniaka. A i czasem z pańskiego stołu jakiś ochłap skapnie.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#40750

A może w sprytny sposób temu społeczeństwu nawet nie pozwolono poczuć jak smakuje wolność? Wolność czuliśmy w latach 1980 i 1981. Bezradność tamtego okresu przyniosła stan wojenny. Od 1989 trwa teatr w którym grana jest sztuka "Jak gen. Jaruzelski obalił komunizm".

Vote up!
0
Vote down!
0
#40766

Najgorsze jest nie to, że Jaruzela kreuje się na pogromcę PRL'owskiego komunizmu.

Najgorsze jest to, że to jest prawda. Komunizm obalił Jaruzel z Kiszczakiem, a pomogli mu w tym "opozycjoniści", a w tym najbardziej główny kapłan i guru sekty z Czerskiej i jego mentor od czerwonego harcerstwa.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#40792

Ja wiem o tym, że to prawda. W sztuce istnieje chórek aktorów na których rozpisano głosy: "Ja/My obaliliśmy komunę" i otrzymali wyłączność na owe wrzaski. Rzecz właśnie na tym polega: należy uświadomić wszystkim kto komunę obalił, jak to uczynił i jakie są tego konsekwencje. Wtedy zrozumiemy punkt w jakim jesteśmy. Bez tego ani rusz!

Vote up!
0
Vote down!
0
#40811