Kto nam dał Muchę?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Każdy ma swoją muchę. Wielu z nas ma ją teraz wciąż w nosie. Mamy zły humor, kaprysimy, grymasimy, stroimy fochy. Dąsamy się podobno bez wyraźnego powodu. Dąsamy się na Muchę, która nie wie skąd sie wzięły drużyny grające o Superpuchar. Dąsamy się na nieczynny stadion najdroższy na świecie.. I niepotrzebnie. Bo stadion narodowy nie jest dla byle kogo, dla jakichś drużyn znikąd grających o jakieś tam zardzewiałe puchary. W sobotę w Warszawie miał odbyć się mecz o Superpuchar między Legią a Wisłą. Mecz odwołano. Dlaczego? Stadion narodowy kosztujący nas 2 miliardy zł jest zbudowany dla celów wyższych. Wyjaśnił to krótko i zwięzłowato mającym muchy w nosie niezwykle mądry, obdarzony wielką kulturą osobistą, walczący z dziadowskimi emeryturami w TOK FM Adam Szejnfeld poseł PO. - Przy inwestycjach wartych miliardy zawsze jest sporo problemów - bronił budowy Adam Szejnfeld z PO i szukał porównań w budownictwie mieszkaniowym. - W Polsce zawsze mamy taką specyfikę, zwłaszcza jeśli chodzi o PiS: cieszymy się wyłącznie z niepowodzeń. Jeśli są sukcesy - to pomniejszamy. Takie stanowisko macie wobec własnego kraju? - oskarżał Szejnfeld. I oznajmił - Stadion Narodowy jest budowany na EURO a nie jakieś superpuchary.- Jasne? Jasne dla miłujących jedynie słuszną WAAAADZĘ, jasne dla madialnych pachołków i wszelkiej maści wazeliniarzy Tuska ale nie dla kibiców. Około dwóch-trzech tysięcy sympatyków Legii Warszawa zebrało się przed stadionem przy Łazienkowskiej, aby protestować przeciwko odwołaniu meczu o Superpuchar. Policja zmobilizowała ogromne siły, a niektóre media już zapowiadały burdy w całym mieście, bo pojawić się mieli również sympatycy Wisły Kraków. Tymczasem marszu nie było, bo nikt go.. nie planował!!! Następnie nieformalny szef kibiców Piotr Staruchowicz Staruchowicz ogłosił, że wszyscy fani mają się rozejść do domów, a grupa pięciu osób, wraz z nim, przejdzie ulicami miasta pod Stadion Narodowy. W ten sposób, jak mówił, fani mieli zakpić z policji, która na sobotni wieczór zgromadziła nadzwyczajne siły. Według nieoficjalnych informacji ulice miasta miało zabezpieczać pięć tysięcy funkcjonariuszy. - Oni kpią z nas, my zakpimy z nich – mówił "Staruch". Tylko skąd przyleciała Mucha? Mucha? Jej talent i dokonania to po prostu cymes. Mucha nie siada! ]]>http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11126639,_Komedia____Wstyd_kazdego_z_...]]> ]]>http://niezalezna.pl/23309-kibice-okpili-policje]]>
Brak głosów

Komentarze

W Sulejówku POprzedni burmistrz (wielbiciel Komoruskiego) przekonał radę i pobudował stadion za ponad 25 mln zł na kredyt kupiecki gdzie dług już dziś wynosi ponad 35 mln zł. Dzięki temu mamy centrum pobytowe na Euro i za treningi dostaniemy od Rosjan około 45 tys złociszów.
Burmistrz zrobił umowę życia bo my płacimy raty mając 125% zadłużenia a on dostał pracę po przegranych wyborach. Zgadnijcie u kogo?

Vote up!
0
Vote down!
0
#225178

pod zyrandolem???

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#225214

Mucha nie siada, bo jak usiądzie, to popęka w szwach :) Jak się ma taki brzuch, to wąskie kiecki nie pasują!

Vote up!
0
Vote down!
0
#225185

oj tam, oj tam

barchany zobaczymy i po ptokach

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#225213

mówi się "taki kędziuch" czyli wór, w którym krowa gromadzi zjedzoną paszę, po to by później zwracać do pyska i stopniowo przeżuwać ją dalej.

Vote up!
0
Vote down!
0

panMarek

#225364

#225229