Głupi jak ......

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

czyli przychodzi baba do okulisty, a tam Czapiński.
W sobotę "okulista" Czapiński śniadaniował z "mistrzami" w walterowskiej jadłodajni.

Do komentowania wydarzeń politycznych każdego dnia w którejś radiostacji lub w którejś telewizji jest ON, ok profesor Janusz Czapiński.
Zawsze chetny po linii i na bazie postkomunistycznego SLD, niegdyś startował do wyborów z ramienia posrtkomuny, ale nieskutecznie.
Po raz pierwszy zagoscił w walterowskiej jadłodajni wśród "mistrzów" i od razu błysnął.

Zagadnięty na temat rosnącej liczby Polaków krytycznie oceniających wyniki prac komisji Millera, bez głębszego oddechu wyrecytował, że to wynik medialnej działalności posła Macierewicza, a w szczególności błysku jego oczu, który ponoć wielokrotnie powiększa siłę przekonywania słuchaczy.

No i proszę, Czapiński okazał się okulistą.
W końcu zauważył ten wszechmogący wzrok pana Antoniego.
Oczywiście reszta uczestników rozmowy w TVN24, o której wspominam była jak jeden mąż za oceną Czapińskiego, szczególnie mocno popierał jego tezę inteligent Materna.

A ja powiem: głupi oni jak Czapiński.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Czapi%C5%84ski
http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-tomasza-domalewskiego/51873-czapinski-odkryl-przyczyne-watpliwosci-ludu-to-przez-ten-obrzydliwy-wzrok-macierewicza-jak-na-profesora-psychologii-diagnoza-wprost-powalajaca

Czapiński wsparł i zachwycił sie "odwaga" złodzieja Jakuba Śpiewaka byłego szefa fundacji Kid Protect.

- Zapotrzebowanie społeczne na szlachetność jest zawsze. A szczególnie w przypadku osób publicznych różnego rodzaju. To oczekiwanie mocno dotyczy zwłaszcza polskich polityków, ale ludzie aktywni dziś w polityce raczej nie potrafią takiego oczekiwania spełnić - zachwycał się profesor.

http://natemat.pl/50931,fala-wsparcia-dla-jakuba-spiewaka-prof-czapinski-zawsze-jest-zapotrzebowanie-na-szlachetnosc

Zauroczył go Tuleya.

- Sędzia Igor Tuleya to "pierwszy odważny", ale dlaczego do tej pory wszyscy bali się krytykować nadużycia władzy? - dziwił się w TOK FM prof. Janusz Czapiński. Jego zdaniem sędzia, autor miażdżącej oceny działań CBA ws. dr. G., ma więcej odwagi od politycznych przeciwników Prawa i Sprawiedliwości.
- Sędzia Tuleja zachował się niewątpliwie odważniej niż cała sejmowa komisja śledcza do spraw nacisków politycznych. Powiedział otwartym tekstem, co sądzi o takich metodach preparowania dowodów. To mały krok w kierunku, w którym będziemy podążać. Rozliczania przez trzecią siłę (czyli przez wymiar sprawiedliwości) nie tylko obywateli, ale i rządzących - mówił w "Popołudniu TOK FM" prof. Czapiński.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,13200324.html

Czapiński: 800 tys. dzieci głoduje? Raport można wyrzucić do kosza - - ocenił w TOK FM prof. Janusz Czapiński.

Wie o czym mówi.
W końcu beneficjent unijnych grantów, ktorych trzymający władze Czapińskiemu nie skąpią.
Kierownik projektu badań panelowych "Diagnoza Społeczna" w latach 2000-2009. Brał udział w unijnym programie badawczym na próbie osób 50+ SHARE. Profesor brał udział w grancie KBN Społeczne efekty procesów prywatyzacji (1996). Był kierownikiem grantu badawczego KBN na temat jakości życia Polaków w okresie transformacji w latach 1995-1997 i 1991-1994 oraz kierownikiem projektów badawczych CPBP-187, CPBP-224 w latach 1985-1990. Brał udział w projekcie badawczym KRP 20 F. w latach 1987-1990. Członek redakcji Polish Psychological Bulletin. [2012]

http://wszechnica.org.pl/?p=14&id_content=306
http://hal.psych.uw.edu.pl/nowyprofil.cgi?pracownik=15

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak ja bym musiał codziennie publicznie głosić że Ziemia jest płaska bo tak mi każe KC PO to raczej wybrałbym opcję seppuku.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#352288

On też "pierwszy odważny" od krytyki nadużyć władzy, jak ta stuleja...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#352475