"Zawód: Dzienikarz śledczy" - Oficjalna premiera już w piątek

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Wydawnictwo Fronda, Cezary Gmyz i Piotr Gociek zapraszają na wyjątkowe spotkanie promocyjne książki „Zawód: dziennikarz śledczy”.


Czas: 5 kwietnia 2013, godz. 19:00
Miejsce: klub Hybrydy, ul. Złota 7/9, Warszawa

O kulisach powstawania książki, kulisach zawodu dziennikarza śledczego i o kulisach prowadzonych przez Gmyza dochodzeń rozmawiać będą: Cezary Gmyz, Piotr Gociek, Sławomir Cenckiewicz, Jerzy Jachowicz i zaproszeni goście.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona! Zarejestruj się na stronie www.wydawnictwofronda.pl!
Rejestracja jest jedyną gwarancją miejsca. Uprawnia też do 20% zniżki na zakup książki podczas Wydarzenia.

Nie możesz być tego dnia?
I tak możesz zadać pytanie Cezaremu Gmyzowi!
To proste! Opublikuj poniżej swoje pytanie.
Spośród wszystkich wybierzemy najciekawsze i przekażemy je od Ciebie podczas oficjalnej premiery książki.

więcej informacji o książce i terminy pozostałych spotkań:
http://niepoprawni.pl/blog/394/ksiazka-spotkaniacezary-gmyz-zawod-dziennikarz-sledczy

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

wrogiem przedziwnego układu, w którym: władza, kasa i kultura tworzą spoisty, mafijny układ strażników koryta - nikt, z poza tego antydemokratycznego porozumienia nie ma prawa zajmować się tematem kontrolowania władzy przez społeczeństwo. Każda próba kontroli będzie nazwana przez tego niewidzialnego okupanta oszołomstwem.
Polska jest krajem okupowanym przez elytę spod znaku świńskiego ryja, narzuconą nam 70 lat temu. Trwa zmiana pokoleniowa. Miejsce ludzi szkolonych przez KGB zajmują ich dzieci. Lemingi-krasnoarmiejce pieją z zachwytu.
Kolesie z Moskwy (i ...), którzy nadzorują kreatywność polskich towarzyszy w walce z polskością, są chyba zdumieni ich zaangażowaniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#348402

Przeczytałam w dwa dni zamiast pucować mieszkanie na święta :-(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348416

SPROSTOWANIE WYDAWCY

W książce „Zawód: dziennikarz śledczy” Cezarego Gmyza i Piotra Goćka wydanej przez nasze wydawnictwo wdarł się bardzo nieprzyjemny błąd. Na stronie 98 widnieje zdanie: „Podobnie zrobił profesor Ryszard Terlecki, obecnie poseł PiS, kiedy ujawnił, że jego ojciec Władysław Terlecki, znany pisarz, był tajnym współpracownikiem bezpieki.” Oczywiście ojcem Ryszarda Terleckiego jest Olgierd Terlecki, a nie Władysław. Błąd jest wyjątkowo bolesny dla rodziny nieżyjącego autora „Dwóch głów ptaka”, a także dla mnie, gdyż Pana Władysława Terleckiego znałem od dzieciństwa i przyjaźniłem się z jego synem Tomaszem. Z żoną – Lucyną Terlecką utrzymuję kontakt do dziś.

W imieniu autorów i wydawnictwa bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Skorygujemy ten błąd w następnym wydaniu książki. O zaistniałej sytuacji powiadomimy czytelników wszelkimi dostępnymi środkami.

Michał Jeżewski

Prezes Zarządu Fronda PL sp. z o.o.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#348614