Radio internetowe

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Szanowni Blogerzy i Blogerki, Komentatorki i Komentatorzy! :)

W zespole radiowym pojawili się profesjonaliści. Radio nie będzie tworzone amatorsko, lecz profesjonalnie w pełnym tego słowa znaczeniu. Mamy w gronie osób związanych z projektem grupę osób, którzy kiedyś lub jeszcze dziś pracują w radiu. Mają zawodowe doświadczenie dot. techniki, dźwięku, układu ramówek, przerywników itd.
Są wśród nas osoby przygotowane do przeprowadzania wywiadów i relacji oraz do prowadzenie audycji na żywo. Zaczniemy od audycji dwugodzinnych, wypełniamy treścią stałe pozycje ramówki. To krótkie sprawozdanie, teraz zaproszenie.

To nie będzie amatorskie, trzeszczące dźwiękiem radio. Stanie się ono poważną alternatywa dla mediów publicznych, w których trwa akcja dorzynania watah. Wszyscy mogą wziąć udział i przyłączyć się do nas. Jeśli chcecie Państo przeczytać swoje teksty, przygotujcie 3 minutowe próbki w cyfrowym formacie. Jeśli macie "radiowy" głos zróbcie to sami, jeśli nie, to zwróćcie się do kogoś bliskiego lub znajomego by reprezentował Was głosowo. Jeśli i to nie wypali, Wasze teksty przeczytamy swoimi siłami. Nie musicie się śpieszyć. Czasu na antenie jest dużo :)
Osoby które chciałyby prowadzić audycję, także powinny w jakiś sposób zaprezentować swoje umiejętności. Prosimy osoby które mogłyby przedstawiać relacje ze swojego terenu, by zgłaszały się do projektu już w tej fazie. Jeśli powstanie blok (a zapewne tak się stanie) dotyczący spraw krajowych i lokalnych, nie będziemy musieli Państwa szukać. Będziemy się zwracać do blogerów o zgodę na czytanie ich blogów na antenie. Temu poświęcona będzie spora część ramówki. O innej tematyce i pomysłach poinformujemy w niedlugim czasie. Prace trwają.

Wszystkich chętnych zapraszamy by wpisali się na forum niepoprawnych
http://niepoprawni.pl/forum/viewforum.php?f=5
lub poniżej w formie komentarza.

PS. Zapraszamy także zawodowców, panów Ziemkiewicza, Sakiewicza, Skowrońskiego. Jeśli nie ma dla Was miejsca w radiu publicznym zrobimy specjalne miejsce by Wasz głos nie zamilkł. Możliwe, że będziecie nadal narażeni na ataki również z prawej strony blogosfery, ale Prawdziwa cnota krytyk się nie boi

Brak głosów

Komentarze

Zycze powodzenia w realizacji tego projektu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14760

Jestem na prawdę pod wrażeniem. S24 został daleko w tyle - pod wieloma względami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14843

Idea salonu, to "kanalizacja" blogerów, tak aby lewica i PO, miały przewagę w blogosferze. W tej chwili salon24 stał się jednym z wielu "graczy" w internecie, co się panom Krawczykom nie za bardzo podoba, ale nie musi. Przyjdzie dzień, że jedynymi "gwiazdami" salonu będą Azrael i RRK. Na razie wielu blogerów ma nadal złudzenia i pisze na salonie, na zdrowie, że tak powiem.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#14900

Czytam ja sobie: profesjonaliści..., profesjonalnie..., nie amatorzy.... A tu nagle wyskakuje mi "dożynanie" watah. Dożynać (od: żąć) można np. owies, watahę - niestety - dorzynają. Nowy słownik poprawnej polszczyzny (PWN, Warszawa 2002, red. A. Markowski; s.163) nie pozostawia złudzeń: "... dorzynać - dobijać ranne zwierzę, rzadziej człowieka...". Drodzy profesjonaliści, nie strzelajcie sobie w stopy jeszcze przed startem. Proszę. Bo zamiary piękne. Ludzie mogą nie kupić kolejnych "profesjonalistów", wolą chyba rzetelnych i pracowitych zawodowców. Powodzenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14912

Dziękujemy za korektę. Potrzebujemy w tej inicjatywie wielu zawodowców. Pańskie spostrzeżenie wskazuje, że należy Pan do tej wąskiej grupy :)
Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#14917

Nie przesadzajmy.. Drobna pomyłka z mało popularnym słowem. Kto nie popełnia błędów? Wczoraj poprawiłem porofesjonalistę Pospieszalskiego:

http://janpospieszalski.salon24.pl/389536.html#comment-3611761

Każdemu się zdarza ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#14973