Spotkanie 9 kwietnia

Obrazek użytkownika Redakcja
Idee

W dyskusji pod zaproszeniem na 10 kwietnia pojawiły się propozycje spotkania się również dzień wcześniej, w związku z demonstracją pod ambasadą Rosji. Takie spotkanie miało miejsce również rok temu. W związku z tym proponujemy, aby nasi czytelnicy, wybierający się na poniedziałkową demonstrację, spotkali się pół godziny przed oficjalnym rozpoczęciem - czyli o godz. 18:30 - przy pomniku Piłsudskiego, znajdującym się w sąsiedztwie Belwederu. Stamtąd udamy się na właściwy wiec. Przy okazji będzie można umówić się dokładniej na wtorek, wymienić uwagi i materiały.

Brak głosów

Komentarze

Jadę 9 kwietnia, nocleg zarezerwowany, będę pod ambasadą a następnego dnia na Krakowskim. Do zobaczenia w Warszawie. Musimy władzuchnie pokazywać, że duch w nas nie ginie, nie odpuścimy i nie spoczniemy dopóki ta zdradziecka banda nie zapłaci za mord na patriotach polskich.

Vote up!
0
Vote down!
0
#242833

Szkoda że tak póżno .,nie znam Warszawy ale postaram się byc pod pomnikiem Piłsudskiego.Czy będzie baner Niepoprawnych-jak się poznać

Vote up!
0
Vote down!
0

marekagryppa

#242924

prawdopodobnie będzie banner lub jakiś inny element, po którym będzie można nas poznać. (Mam nadzieję, że "nas", bo na razie z zainteresowania można wnosić, ze raczej "mnie", niż "nas", niestety.

Vote up!
0
Vote down!
0
#243014

Ryszard Kapuściński

OK,będę

Vote up!
0
Vote down!
0

Ryszard Kapuściński

#243228

Pomnik Piłsudskiego jest niedaleko ambasady ruskiej.

Vote up!
0
Vote down!
0

ELAT

#243347

Tak, jak się spodziewałem - na spotkanie dotarła jedna osoba. Jesteśmy siłą. Jutro należy do nas. I w przenośni, i dosłownie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#243490