[Samuel R. Pereira] Sprostowanie skrajnej manipulacji Gazety Wyborczej nt. debaty o 11 Listopada

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie
Wczoraj uczestniczyłem w Debacie Radia Roxy [ DEBATA ]. Wziąłem w niej udział mimo iż "proporcja sił" była niczym w programie Lisa. Mówiąc dokładniej: nielegalną blokadę reprezentowali nie tylko prowadzący (Max Cegielski i Kazimiera Szczuka), ale i 3 spośród 6 gości (Sylwia Chutnik, Roman Kurkiewicz i Mamadu Diouf). Nie licząc Sokoła, który jak sam mówił "nie stoi po żadnej stronie" królowa nauk maluje nam obraz proporcji sił 5 do 2. Zostałem dziś zmuszony, by pewne kłamstwa sprostować.

Prezentuję zapis dyskusji [ NAGRANIE ], by każdy mógł stwierdzić kto "wygrał" debatę. Moim zdaniem mimo ponad dwukrotnej przewagi, strona broniąca bojówek lewicowych biorących udział w tzw. blokadzie sromotnie przegrała. Sam Sokół stwierdził: "Mam takie wrażenie, że strona narodowa zrozumiała że pewnych rzeczy nie należy robić, a ta druga tego nie zrozumiała."

Trudno było się jednak spodziewać, że odpowiedzią na sromotnie przegraną debatę będzie... KŁAMSTWO. Co zrobiła Gazeta Wyborcza? [ LINK ]
Napisano: "Pod klubem Tabu gdzie odbywała się debata radia Roxy na temat patriotyzmu, nacjonalizmu i marszów odbywających się 11 listopada pojawiło się ok. 30 skinheadów nacjonalistów, którzy chcieli pobić uczestników debaty". Kto się pod tym podpisuje? Anonim z serwisu "Alert24." a jakie zdjęcie zdobi ten przerażający opis? Zdjęcie... z zeszłego roku :)

O debacie i dyskusji po niej wiele kłamstw rzuca Max Cegielski, dlatego dobrze, że mimo iż Radio Roxy nagranie ze swojej strony zdjęło, jest ono na portalu Wrzuta.pl. Co do atmosfery po debacie, to relacja z Gazety Wyborczej jest wierutnym kłamstwem. Brałem w niej udział, obserwowałem dyskutantów. Po stronie narodowców była pełna kultura i merytoryka. Dziś czytam na stronie Radia Roxy (Agora) i Gazety Wyborczej (Agora) relację z innego wydarzenia, niż to w którym uczestniczyłem.

Co do tego kto był agresywny, przerywał i przeklinał podczas debacie, to każdy może się o tym przekonać słuchając nagrania.

Co ciekawe dziś czytamy łzawe zawodzenia, a to Kazimiera Szczuka publicznie powiedziała, że "Ma prawo dać w mordę i zrobiłaby to jeszcze sto razy", komentując znane nagranie jak atakuje reportera serwisu Pyta.pl. Sam Roman Kurkiewicz wychwalał wczoraj organizację terrorystyczną RAF, a historię pobicia w przedziale młotkami ludzi jadących na Marsz w zeszłym roku puentuje słowami... "Zraniony pociąg".

Odpowiem więc, cytując Kurkiewicza: "Panowie nie płaczcie że stronę psują, że was biją..."

LINKI:
Do  maila dołączam nadesłane mi 3 zdjęcia. Na jednym z nich widać "agresywnych" zwolenników Marszu Niepodległości, a na drugim zwolenników blokady... zasłaniających twarze.


debata

obserwatorzy

zakrywający twarz

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

trzeba zapamiętywać i przywoływać. Manipulację - tym co jej nie dostrzegają - łatwiej pokazać, gdy posługuje się ona nie przemilczeniem jednych rzeczy a uwypukleniem drugich, gdy odwraca uwagę, gdy oddziałuje na emocje, gdy lekko przekręca i nadinterpretuje fakty, lecz wtedy gdy posłuży się z pośpiechu czy determinacji ewidentnym kłamstwem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#198108

terroryzm SSowiecki ma taką samą gębę, jak przed wojną ;)))
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#198385

Rafal Ziemkiewicz i Samuel Pereira jak zwykle znakomici !
Starcie z koszmarnym lewactwem Radia Roxy zdecydowanie wygrane.

Nie przejmujcie zie kaziowoszczukowymi manipulacjami i cynizmem Wyborczej.
Oni nie moga inaczej, tj. przynajmniej obiektywnie.

* Bolszewikiem walczacym do upadlego okazal sie Roman Kurkiewicz, pracujacy w Przekroju u Hajdarowicza. Tego samego, ktory "nabyl" i rozwala teraz Rzepe i Uwazam Rze.

Ciekawe to bardzo !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#200411