Radio internetowe

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Szanowni blogerzy i komentatorzy!

Z inicjatywy Jacka Jareckiego, powstaje internetowe radio prawicowych blogerów, blogerów którzy piszą nie tylko tu na niepoprawni.pl, ale związani są z innymi środowiskami blogerskimi.
Radio nie jest inicjatywą komercyjną, nie robimy biznesu. Jako portal, postanowiliśmy mocno zaangażować się w projekt bo uważamy, że musimy propagować to co piszą nasi blogerzy oraz blogerzy innych prawicowych portali, także w innej formie.

Jeśli uważacie Państwo, że idea takiego radia jest słuszna, a pomysł wart wsparcia zapraszamy do współpracy.
Potrzebujemy ludzi gotowych poświęcić trochę swojego prywatnego czasu:

  1. Będziemy potrzebować osób, które nadzorować będą radio od strony technicznej (programowej i sprzętowej) do prowadzenia audycji i nadzoru nad jej przebiegiem.
  2. Szukamy ludzi którzy zechcą czytać posty własne lub innych, a także fragmenty powieści lub opracowań.
  3. Ważne by znaleźli się wśród nas, tacy którzy mają doświadczenie radiowe i potrafią ocenić jakość audycji oraz wskazać kierunek, a także wyselekcjonować spośród głosów te najbardziej do radia pasujące.
  4. Niech zgłoszą się tacy, którzy chcieliby robić relacje z wydarzeń, które dla naszych środowisk są ważne oraz przeprowadzać rozmowy lub wywiady z ludźmi którzy dziś w sferze publicznych mediów są marginalizowani za swój stosunek do różowego salonu.
  5. Zapraszamy osoby ważne dla naszej historii współczesnej, czy dla polskiej myśli prawicowej, by również włączyły się w tworzenie lub współpracę z radiem. Mogłyby mieć swój czas antenowy.
  6. Chcielibyśmy współpracować z rodakami w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Rosji i wszystkich innych krajów.
  7. Przydałyby się osoby z wiedzą z zakresu prawa autorskiego i prasowego. Musimy spełnić prawne podstawy nadawania utworów.
  8. Szukamy muzyków, zespołów które utożsamiają się z naszymi poglądami i udostępnią nam swoją muzykę
  9. Szukamy wszystkich innych których pomysły wzbogacą ramówkę, udoskonalą wnętrze audycji, wygląd strony internetowej, mają inne pomysły lub chęć współpracy.
  10. Na koniec. Liczymy na współpracę innych portali prawicowych i osób tam piszących. Chcemy by inicjatywa, z którą wystąpił znany Państwu bloger, została zrealizowana wspólnie, przez wszystkich podobnie myślących.

Wszystkich chętnych zapraszamy by wpisali się na forum niepoprawnych

http://niepoprawni.pl/forum/viewforum.php?f=5

lub poniżej w formie komentarza.

Brak głosów

Komentarze

jesteśmy?

Vote up!
0
Vote down!
0
#14345

Dziś jest sobota ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#14409

Na pewno, być może
http://www.box.net/shared/sdmf1b0poj

Vote up!
0
Vote down!
0
#14441

Oprócz pomocy organizacyjnej informuję, że pracuję nad powieścią, której fragment dziś bublikuję i którą mogę najpierw przeczytać u was (jak już ją skończę i sie spodoba redakcji).

Poza tym, mam jeszcze pracę nad kilkoma rozpoczetymi przed urlopem tematami.

Pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#14472

Zapraszam na nowe forum link w tekście.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14475

Masz dostęp do forum radiowego. Zapraszamy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#14476

"W internecie rodzi się bunt młodych profesjonalistów z Pokolenia GoldenLine przeciw skostniałym polskim politykom - pisał Eryk Mistewicz. "Owszem, nadchodzi sieciowa rewolta" - odpowiada Mistewiczowi Jacek Jarecki - ale jedno jest pewne. Nie poprowadzą jej ludzie w rodzaju korporacyjnego Dilberta ze słynnego komiksu."

Więcej tutaj: dziennik.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#14563

http://www.polskieradio.pl/_files/20061104132927/2009022708363943.mp3

Vote up!
0
Vote down!
0
#14611

Czy te błędy to bałaganiarstwo?
"Niepokorni" i "JJ robi radio na S24?"
No ale wtórna reklama jest.
Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#14613

Bałaganiarstwo. Jeszcze nie jesteśmy pępkiem politycznego świata. Jeszcze nie. Siedzę w internecie prawie trzy lata a nadal wiele komentarzy zaczyna się od Jarku...
A jaki ze mnie Jarek?

Vote up!
0
Vote down!
0
#14618

Kwestia przyzwyczajenia ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#14621

od dziś tylko JJ, bo ja mam skłonność do zmiany imion swoim rozmówcom :) . Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#14649

"dżej dżej" z angielska, ma się rozumieć ;)?

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#14654

To gdzie to radio w końcu tworzysz? Może wyjaśnisz niepoprawnym swoją rolę?

 

Eryk Mistewicz w salonie trójki:
http://www.polskieradio.pl/trojka/salon/

"Jacek Jarecki tworzy w Salonie24 nowe alternatywne radio, które – może się okaże – za trzy, cztery lata może mieć większą słuchalność niż źle zarządzane stacje radiowe".

Wyjątkowo obrzydliwa gra. Tylko dlaczego mnie nie dziwi? ;(((

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#14663

mam pytanie, czy ktoś z adminów u Was celowo ignoruje moje nowe posty i ich nie agreguje u Was, czy to wychodzi przypadkiem, bo zauważyłem, że to jakaś stała tendencja, która zresztą wpłynęła na obniżenie mojej aktywności na Niepoprawnych.pl. Chciałbym wiedzieć, jak jest naprawdę, po prostu i jakie są powody takiej sytuacji. Czy ma to związek z wystąpieniem Kukiego, który namawiał u Was w finale konkursu blogerskiego do głosowania na Michalkiewicza?

Pozdr

PS. Jednocześnie wszystkich zainteresowanych odsyłam do lutowej odsłony POLIS MPC, która już jest od wczorajszej nocy gotowa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14697

Nikt celowo Cię nie pomija!
Agregacja jest włączona, więc nie wiem dlaczego występuje taki problem. Tak jest naprawdę i po prostu!
PS. Czemu pytasz w wątku radiowym, a nie np.na PW? Co ma do tego ten projekt?

Vote up!
0
Vote down!
0
#14700

Notki z twojego bloga są ściągane przez automat, jeżeli coś jest nie tak, to prawdopodobnie po stronie Blogspota.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14705

dzięki za zaufanie

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#14712

Jak możesz tak myśleć? Nie jesteśmy salonem. Jesteśmy chyba na tyle wyraziści politycznie byś nie miał żadnych podstaw by wymyślać takie hipotezy. Wypluj te słowa, bo się pogniewamy..;)

Sprawdziłem przed chwilą Twoje zagregowane wpisy i wszystko jest, także domyślam się, że chodzi o opóźnienie w agregacji?
Zmieniłem troszkę ustawienie Twojej agregacji tak, by agregator pobierał bezpośrednio z Twojego bloga, a nie przez feedburnera, którego używamy do agregacji. Jeśli to nie pomoże to już nic więcej nie przychodzi mi na myśl.
Agregator u nas sprawdza nowe wpisy co 15 minut ze startem okresu o pełnych godzinach (abyś wiedział kiedy mniej więcej może wpis się pojawić). Maksymalne opóźnienie więc będzie wynosiło 15 minut. Sprawdź proszę czy tak faktycznie będzie i raportuj na PW ewentualne nieprawidłowości.

Chciałbym Cię zapewnić, że jesteś dla nas (dla całej administracji, redakcji - a znam opinie o Tobie) bardzo ważnym blogerem, partnerem. Takie myśli nie powinny pojawiać Ci się w głowie. Byłeś, jesteś i będziesz tu zawsze mile widziany.

p.s. Jeśli możesz, to ustaw sobie na macierzystym blogu możliwość tagowania wpisów. Wbrew pozorom sprawdza się to bardzo dobrze w kategoryzacji, indeksacji (np przez wyszukiwarki) i wyszukiwaniu wpisów. Gdybyś miał takie tagi ustawione to do niepoprawnych mogłyby być one mapowane (automatycznie pobierane)

Pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#14713

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.
Zacząłem na Salonie24 wpisem o radiu, ale nikt się z administracji jakoś nie odezwał. Czyli im to zwisa.
Napisałem w Dzienniku polemikę do tekstu Mistewicza i facet rozkminił temat tak jak umiał.

Ale jeśli Twój wpis to insynuacja wobec mnie, to natychmiast się wycofuję z projektu tu opisywanego. Niech tylko admini mnie wykreślą jako pomysłodawcę.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#14714

A ja myślę, że powinieneś jednak, zanim podejmiesz decyzję, porozmawiać z E. Mistewiczem. Czy to było takie sobie chlapnięcie czy też ktoś go źle poinformował, albo chcą nas koniecznie skłócić, bo nagle ktoś zauważył, że to dobry interes?
Mojej reakcji nie dziw się, bo to nie o to chodzi, że chciałbyś jednak na salonie je założyć, tylko dlaczego nam nie powiedziałeś?
Miejsca w internecie jest wiele. Każdy portal praktycznie chce też mieć radio. Mogą mieć niepoprawni i może mieć salon.
A całe to zamieszanie wynikające z wypowiedzi Mistewicza powinno być dla założycieli radia ostrzeżeniem, że może komuś nasz pomysł się nie podobać.

Przemyśl więc swoją decyzję. Czy nie jest ona zbyt pochopna.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#14732

Niby jak? Ja mam podany adres na blogu, a Mistewicz to nawet nie ma bloga!
Co do radia. Poradzicie sobie przecież. Ja nic nie wnosze tak czy tak, poza pomysłem i tak zwanym ( nie umiem nawet tego zapisać ) - po naszemu -osobowością czy czymś podobnym.
Macie mnie do dyspozycji jeśli chodzi o teksty, ale pewnie nie będą wam też do niczego potrzebne bo tu widzę, że The POLIS się szykuje, a ja za głupi na takie rzeczy. Ja się chciałem bić - walka mnie cieszy i rajcuje. Chcę grać a nie kibicować. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#14733

Do ku..y n..dzy że tak powiem i jak rysował mleczko - nie pieprz bez sensu. Miałeś wspaniały pomysł, który realizujemy. Możesz oczywiście wyjść z projektu bo Ci się nie podoba, albo np. nie chce Ci się. Ale za to że Katarzyna Cię spytała się obrażać? Toż szacunek do płci przeciwnej masz we krwi, panie dzieju. Co do Mistewicza, to i ja go nieźle zbluzgałem w swoim tekście. Było by dobrze gdybyś się odezwał na S24 i wskazał miejsce narodzin radia. Zrobiłbyś to zapewne najlepiej i najwiarygodniej.
Masz tu linka
http://markd.salon24.pl/389328.html
Bo jeśli to ma być kolejna inicjatywa "prawicowa" to będzie obciach do kwadratu, że tak powiem jako matematyk.
Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#14735

I realizujcie. Będzie na pewno sukces.
Przyjmijmy, że mi się odechciało. Płeć tu nie ma nic do rzeczy.
Ja nudziarstwa i jojczenia o krzywdach swoim nazwiskiem firmował nie będę! Przychylam się tutaj do zdania szanownego Triariusa, że nadszedł czas walki, która trzeba robić wszelkimi możliwymi i niemożliwymi sposobami! Inaczej to jesteśmy w dupie na 27 słuchaczach online.
Bez złości żadnej. Wywalcie mnie tylko jako pomysłodawcę, bo w sumie to ja tylko napisałem tekst, który został przez was twórczo rozwinięty. Kontakt do inwestora masz. Działajcie i szczerze życzę powodzenia!
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#14738

Ale o czym mówisz w następnym zdaniu to nie wiem.
Ja nudziarstwa i jojczenia o krzywdach swoim nazwiskiem firmował nie będę!

Czas walki wg triariusa a ty się chowasz?  Ok. (osobiście do triariusa niestety straciłem szacunek po tym jak mnie obarził, więc więcej nie napiszę)

Pozdrawiam z daleka

Vote up!
0
Vote down!
0
#14741

Ja się nie chowam i nigdy się w necie nie chowałem.
Za nikim ani za niczym. Skreślcie mnie z listy radiowców. Napisz do "Inw." że Jarecki się zborsuczył.
Możecie mnie też wywalić z Niepoprawnych.
Jako zbyt niepoprawnego! To będzie zabawna pointa.
Pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#14744

I proszę o wymazanie tej "inicjatywy Jacka Jareckiego" - to już nie moje! Pozdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#14745

I kto tu jojczy?;))
Przestań się wygłupiać, dobrze? Nie gorsz niedoświadczonych blogerów, bo się do Sierakowskiego przeniosą.;))

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#14748

Już podczas rozmowy, w pewnym momencie zamilkłem z moim marnym pisaniem i sobie na boku wymieniałem kąśliwości z Triariusem.
Są takie rzeczy:
- pomysł
- odezwanie się sensownego faceta, który chce to robić z nami za free, a dużo daje tak sam z siebie. dopiero wtedy się pomysł skonkretyzował ale jakoś wszyscy o tym zapomnieli. Jarecki to tylko napisał tekst, że radio to dobry event będzie w necie. Prawicowe, waleczne radio.
- to róbcie. Nie znając się na sprawach technicznych ani nie dysponując odpowiednimi środkami dałem temat pod dyskusję.
- demokracja w tych sprawach jest jednak do d... co teraz wychodzi całkiem jasno!
- Na takich zasadach, że mam być kwiatkiem do kożucha - no thanks!
Teraz liderem jest MarkD. Na zdrowie!
Podkreślam, że nie chce mieć w fazie przygotowawczej już nic z tym wspólnego. To jest walka o przywództwo czy diabli wiedzą co, bo o nic nie zabiegałem, nie zabiegłam i zabiegać zamiaru żadnego nie mam.
ma kontakt do sensownego faceta. Niech robi.
Z mojej strony nic w tym osobistego, żadnej złości. Spoko
Po prostu ja jakoś robię to robię to całym sobą, ale po swojemu. Nie mam na to oczywiście żadnego koperajtu.
Pozdrawiam serdecznie
Jacek

Vote up!
0
Vote down!
0
#14751

"nie będą potrzebne represje i siła
żeby zniszczyć nas pałowaniem
bo w każdym z nas siedzi milicjant
i dobrze spełnia swoje zadanie".

Vote up!
0
Vote down!
0
#14772

Amen:)

Pozdro Budyń, Pozdro Panowie

Vote up!
0
Vote down!
0
#14776

Czytam dyskusję pod tym wątkiem i... jestem w szoku. Tak łatwo wszystko się rozwala....
Ból głowy, niby dorośli ludzie, a nie potrafią rozmawiać?

Ech....

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#14781

Miałem dziś dużo rzeczy do zrobienia..

Patrzę w wątek a tu jakieś niesnaski.. Niedobrze..

Apeluję - ludzie (wszyscy) - zanim coś napiszecie zastanówcie się jakie to będzie miało skutki. Pogódźcie się - przecież jesteśmy po tej samej stronie. Po co to wszystko? Mamy przecież z kim i z czym walczyć?? Czy już nie? Za dobrze idzie?

JJ - jesteś pomysłodawcą i tego nie zmienisz - to jest fakt. Najpierw temat ochoczo podjąłem ja i zaraziliśmy razem tym innych - dzięki Bogu, że tak się stało bo pomysł by zdechł szybciej niż się narodził (a żyje i ma się dobrze). Jako pomysłodawca powinieneś być zaangażowany w powstanie radia i zadowolony, że ktoś (powoływany przez Ciebie MarkD) ma czas i chęci by to pociągnąć - ja np teraz mam wyjątkowo mało czasu i jestem mu wdzieczny, że tyle rzeczy zrobił dla radia. Kwestia zaufania chyba. Musimy sobie ufać bo bez tego zawsze bedziemy podejżliwi i nieufni. Skład Grona Rady Programowej/grupy inicjacyjnej Radia jest gwarantem tego by celem nie była władza a misja - tak mi się wydaje i w to wierzę. Na ludziach, których znam, a którzy są w tym gronie, nigdy się nie zawiodłem.. Nie chodzi o władzę - wierz mi lub nie.

Cieszmy się że możemy coś razem tworzyć. Coś co wydawało się niemożliwe jeszcze kilka miesięcy temu. Chyba chodzi o to by było radio a nie o to, kto będzie w nim rządził. Niech rządzi i ciągnie ten kto ma najwięcej mocy pociągowej - selekcja naturalna zweryfikowana przez rzeczywistość - pragmatycznie najlepsza! Jacku - przecież masz realny wpływ na to jaki radio ma mieć kształt - należysz do grona osób które mają w zamyśle mieć wpływ na kształt radia - nikt Ci tego prawa nigdzie nie odmówił - mam wrażenie że świadomie z niego rezygnujesz. Dlaczego nie wykazujesz inicjatywy na naszym forum radiowym w tym temacie? niech każdy da z siebie tyle ile może.

Katarzyno - nieważne co powiedzieli - s24 czy niepoprawni. Nie wnikam czyja to wina - myślę, że to po prostu pomyłka. Ktoś, kto bedzie chciał dotrzeć, dotrze.

Nie ma sensu polemizować tu w tym wątku. Jest chyba wiele rzeczy do wyjaśnienia - proponuję zebrać się w tygodniu na skype i omówić te niejasności. Szczegóły na forum radiowym.

Ehh... te prawicowe inicjatywy..

I proszę wszystkich o uśmiech ;)
Wszystkich! ;)

p.s. Do wszystkich skonfliktowanych -nie chcę mi się liczyć - najlepiej spory załatwia się prywatnie i w 4 oczy ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#14787

1. dogłębne analizowanie wywiadu K. z M. jest, moim zadaniem, pozbawione większego sensu. pogadali sobie i tyle ;) M. zareklamował GL - może chce GL dla centrowo-liberalnego SD (i chyba Cimoszewicza), może nie. a w wyjście lemingów na ulice nikt mu nie uwierzy. w słowotoku było kilka pomyłek, ale nie sądzę, by robił to celowo.
2. JJ - też się tak obrażam, ale nie na śmierć ;) - wydaje mi się, że sprawa została wyjaśniona przez Gawriona i Katarzynę także. nie znamy się wszyscy wystarczająco dobrze i stąd czasami ;) nieporozumienia.
3. to na FRadiowym

Vote up!
0
Vote down!
0
#14791

Panie i Panowie, czyli szlachto blogerska. Prosiłby bardzo o przeniesienie naszej dyskusji na forum radiowe. Dziękuje bardzo.
Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#14789

na forum Misja nomen omen :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#14790