Listy do Redakcji

Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

List pierwszy:

Bardzo proszę o umieszczenie na waszej stronie tej petycji po której wiele osób ma nadzieję na zmianę postrzegania cięzkiej sytuacji wiele tysiecy Polaków.
http://www.petycjeonline.com/przeciw_wykluczeniu_spoecznemu_i_finansowemu

List drugi:

Budujemy pomnik AK
Jak już tu kilkakrotnie pisałem, w Krakowie powstaje największy w Polsce pomnik ku czci Armii Krajowej.
Rada Miasta zdecydowała o zlokalizowaniu go w bardzo prestiżowym miejscu: na nadwiślańskim bulwarze Czerwieńskim pomiędzy Wawelem a Skałką. Wedle ambitnej i dalekosiężnej koncepcji będzie on stanowił centrum architektonicznego założenia, tzw. ogrodu pamięci Polskiego Państwa Podziemnego.
Jest już rozpisany otwarty konkurs na ten pomnik, który ma być w dużej części sfinansowany z publicznej zbiórki pieniędzy i odsłonięty 27 września 2013 roku, czyli w dniu Polskiego Państwa Podziemnego. Dlatego też Zarząd Główny Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej zwraca się do wszystkich, którym bliskie są etos i tradycja AK oraz niepodległej Rzeczypospolitej o wsparcie budowy monumentu poprzez dokonywanie wpłat na jego konto bankowe: 21 1020 1097 0000 7802 0232 6445 (z dopiskiem: na budowę pomnika Armii Krajowej w Krakowie).
Jak poinformowali mnie kombatanci największej podziemnej armii w okupowanej Europie z czasów II wojny światowej, wpływają już pierwsze wpłaty, przede wszystkim od żołnierzy AK nie tylko z kraju, ale także z wielu miejsc na świecie, gdzie rzucił ich los. Jest wśród nich kwota 10 tysięcy złotych, ofiarowana przez jednego z nich.
Krakowski pomnik stojący między Wawelem a Skałką w centrum ogrodu pamięci Polskiego Państwa Podziemnego to wspaniała idea, warta wsparcia przez każdego patriotę na miarę jego możliwości.
Jerzy Bukowski

List trzeci:

Witam,

Będziemy wdzięczni za opublikowanie u siebie i rozesłanie dalej:

http://solidarni2010.pl/10757-nasz-wywiad-z-synem-komandora-stanislawa-mieszkowskiego-8211-witoldem-mieszkowskim.html

Pozdrawiamy

Solidarni 2010

Ocena wpisu: 
Brak głosów