Hypki - kolejne spotkanie...

Obrazek użytkownika Redakcja
Blog

Pan Tomasz Hypki kolejny raz zabrał (a może dał...) głos na temat tego, co stało się pod Smoleńskiem...

Doceniając szczerze jego udział w toczącej się w Polsce dyskusji, dokładamy od siebie to, co mamy na temat pana Tomasza... Może jeszcze nie wszyscy Niepoprawni mieli okazję zapoznać się z tym materiałem...

Pozdrawiam, Hun

 

Marek Dąbrowski: Pytania do P. Tomasza Hypkiego - niezależnego eksperta lotniczego

Rozszerzenie wiedzy wszystkich interesujących się Katastrofą Smoleńską w związku z publikacją Raportu MAK, polskich Uwag do niego, oraz konferencji prasowej Zespołu Millera spowodowało, że zasadne staje się postawienie niżej wymienionych pytań ekspertowi lotniczemu, Panu Tomaszowi Hypkiemu: 1. W dniu 15.04.2010 stwierdził Pan publicznie: „ Jeżeli odejdziemy od tego że nie mamy jeszcze pełnej jasności co do szczegółów technicznych tej katastrofy pod Smoleńskiem, to wszystko było bardzo podobne : źle wyposażone lotnisko, źle przygotowani ludzie którzy naprowadzali samolot, załoga która chyba nie zdawała sobie sprawy z tego w jak trudnej sytuacji się znalazła, pogoda fatalna, presja tych którzy są na pokładzie (wtedy byli to wysocy dowódcy Sił Powietrznych, teraz najwyżsi ludzie w polskim państwie)- to można by mnożyć. Przebieg wydarzeń, nawet te podejścia dwa do lądowania też były, to samo nawet uderzenie z przechyleniem w lewo też chyba było.” - Czy podtrzymuje Pan twierdzenie o 2 podejściach do lądowania, jeśli nie- gdzie i kiedy zostało ono zdementowane;

całość:

http://niepoprawni.pl/blog/2140/pytania-do-p-tomasza-hypkiego-niezaleznego-eksperta-lotniczego

 

Qeid: Kim pan jesteś panie Hypki?

Zawsze mnie Pani S. moja nauczycielka od j. polskiego uczyła by nie zaczynać od końca. I co ? I nauka poszła w las. Tuż po ogłoszeniu rewelacji przez Panów ekspertów sowieckich w temacie „to Polaczki są winne” wypadkowi TU-154 znów wypłynął z zaprzyjaźnionej telewizji Donalda Tuska ekspert Hypki Tomasz dzieląc się z nami swą wiedzą lotniczą i nie tylko. Wot jak zawsze usłużny „ekspert” na skinienie walterowców pojawił się i powiedział swoją kwestię. Acz w tym momencie osłabiony czymś ekspert popełnił małe harakiri informując nas że o wspomnianej konferencji to on już wiedział od 3 tygodni. Tak zwany dziennikarz TVN24 lekko się skonfundował. Wszak o konferencji dowiedzieliśmy się dopiero dzień wcześniej a tu Pan ekspert wiedział o niej od 3 tygodni i miał na niej podobno wystąpić??? Kim więc jest Pan Hypki ?

całość:

http://niepoprawni.pl/blog/713/kim-pan-jestes-panie-hypki

 

Free Your Mind: Томаш Хыпки - głos Rosji

Już kiedyś o jednym ekspercie radzieckim pisałem (http://centralaantykomunizmu.blogspot.com/2011/03/ekspert-prezentuje-swoje-badania.html), ale są następni, tacy jak Томаш Хыпки "секретарь Национального авиационного совета Польши", który udzielił wywiadu "Głosowi Rosji", ale i do wielu innych neosowieckich mediów przekazywał swoje bezcenne opinie.

całość:

http://niepoprawni.pl/blog/74/tomash-khypki-glos-rosji

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Myślę jednak, że do pełnej eksploatacji dojdzie jak Miller ogłosi swój raport.
Wtedy nadejdzie hypkie nasilenie i znów trzeba będzie oglądać tę twarz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#167658

Bała Księga dot.katastrofy smoleńskiej pana posła Macierewicza bardzo zabolała POtuskokrację.A już wydawało się tuskowym POmyjom,że zdarzy się kolejny "cud" ryżego pinokia i ludzi ogarnie amnezja wyborcza.Nic z tego-przedstawione w tej ksiedze fakty i dokumenty wystarczająco obnażyły fałsz,tchórzostwo wobec sowieckiego rezimu Putina oraz manipulacje tuskowych POmyj w zwiazku ze smoleńską tragedią.Wykazał to takze dobitnie pan Andrzej Urbański w dzisiejszym programie "Kropka nad i" pani Olejnik,która wszelkimi sposobami starała się zbić gościa z tropu w tej sprawie-a jednak pan Andrzej po prostu ją ZDEKLASOWAŁ.Brawo-prawda musi ujrzeć swiatło dzienne,a Tusk niech już zwija kitę POd siebie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

falcon1958

#167735