Najwyższy stopień inteligencji w III RP

Obrazek użytkownika Jadwiga_Chmielowska
Świat

To, że Komorowski jest "inteligentny inaczej" widzi każdy. W końcu jak mówią główne przekaziory został wybrany głosami młodych, wykształconych z wielkich miast! Czyli również inteligentnych inaczej - takich co to widzą, słyszą i nic nie rozumieją, nawet dużymi drukowanymi i powoli!
Właśnie dziś przeczytałam tekst Marty Wawrzyn:
http://www.pardon.pl/artykul/13133/geografia_wg_komorowskiego_islandia_to_nie_w_europie

„Biały Dom, wiadomo.[...] Komorowski jednak uznał, że to on jest gwiazdą. I zaczął się zachowywać adekwatnie do tego.

Jak informuje RMF, odpowiedź na pytanie jednego z dziennikarzy (tak, wyjątkowo do niego) zaczął od logicznego stwierdzenia:

Dopiero pana wypowiedź mi uzmysłowiła, że to jest pytanie natury geograficzno-geograficznej.

I zabrnął, biedaczek, w tę geograficzną geografię. Najpierw określił wielkość Rosji jako od Bałtyku po Morze Chińskie. Chińskie, Japońskie, co za różnica. Żółto wszędzie. Równie egzotycznie co w Islandii. Która to Islandia nawet do Europy nie należy. Znaczy, należy, należy! Kulturowo nawet należy, tylko na mapach się nie mieści:

Geograficznie to jest pewnie na mapach inaczej, gdzieś tam oddzielano, ale kulturowo na pewno tak.

I wszystko jasne. Pod choinkę prezydentowi ktoś musi kupić mapę Europy. I może jakiś zestaw "mały geograf"? Tylko globus koniecznie musi być duży, bo małe ich użytkownicy czasem połykają.” - pisze Marta Wawrzyn na portalu pardon.pl

A może właśnie globusik powinien być nie za duży! Ot taki w sam raz.

Przed nami jeszcze prawie 5 lat! Nie trzeba kabaretu. Wystarczy oglądać i słuchać serwisy informacyjne i „bronków” tam dostatek.
Przypominam hasła wyborcze PO w 2007r. "PiS rządzi a Polakom wstyd". No to mamy władze PO i PO-wskiego Prezydenta, który podczas jednego spotkania okazał się "bystrzejszy" od wszystkich polityków, wszystkich partii i chyba od zarania polskich dziejów. Szukam mysiej dziury by się tam schować, wstyd mi za mój naród i jego głupotę! Wybraliście mi takiego Prezydenta.
Biedna ta nasza Polska!
PS
Dla tych co mają jeszcze jakiekolwiek złudzenia, zwłaszcza zwolennikom poprawnosci politycznej polecam :
http://www.pardon.pl/artykul/13137/gafa_za_gafa_prezydent_w_usa_obrazil_kogo_sie_dalo

Brak głosów