Kibice PIASTA: - precz z kacykozą

Obrazek użytkownika Jadwiga_Chmielowska
Kraj

Byłam wczoraj tj. w czwartek 14 lipca na manifestacji kibiców "Piasta Gliwice". "Władza Miasta - niszczy PIASTA" - to głowne hasło kibiców. Polityka kadrowa i finansowa powoduje nie tylko stagnację tego pierwszoligowego klubu ale dorpwadzi w niedługim czasie do spadku z I Ligi. Słowem Prezydenci Gliwic podpadli okrutnie! Nie tylko zreszta kibicom. Podczas manifestacji przemawiał Andrzej Jarczewski- były radny z Komisji Kultury i kustosz Muzeum Radiostacji Gliwice, ten sam, który nie tak dawno urządził heppening wchodzac na maszt Radiostacji.
W manifestacji "kiboli" brali też udział profesorowie i zwykli mieszkańcy Gliwic mający dość degenerujacej się po kilku kadencjach władzy.
Precz z "kacykozą"! Wladza dla mieszkańców a nie mieszkańcy dla władzy!
Warto wspomnieć, ze kibice wcześniej wspierali akcje organizowane przez środowiska zwiazane z niedawnym referendum, bitwą o tramwaje a także patriotyczne np wiec 3 Maja pod pomnikiem Marszałka Piłsudskiego.
Pomimo zablokowania na ok 20 minut śródmiescia Gliwic, przechodnie, pasażerowie autobusów, kierowcy cieżarówek przyjaźnie pozdrawiali manifestantów.
Oto film:

http://www.sportslaski.pl/zobacz-film-z-dzisiejszej-pikiety-kibicow-piasta-gliwice,sport-slaski,29619,info.html

Brak głosów