Treści z tagiem: Gromosław Czempiński

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

Szkolenie ochotników na Ukrainie
. Wiosna 2014 r.W Polsce uważa się powszechnie, że niepodległość nie jest do niczego potrzebna. A skoro Polska to teoretycznie kraj z kręgu europejskiego, a nie rosyjskiego, to i berlińskie hołdy Sikorskiego, i groteskowe nawoływania Wałęsy do...

3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

„Demontaż państwa już się skończył. Teraz będą znikać ludzie” - Janusz Kurtyka, 06.04.2010.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Jak powszechnie wiadomo Gromosław Cz. przypisuje sobie wielkie zasługi w powstaniu obecnej partii władzy, czyli Platformy Obywatelskiej.

Dotychczas Cz. jeszcze nie przyznał się do zaplanowania sukcesu drugiej głównej partii politycznej III RP, czyli PiSu, ale całkiem możliwe że tak mogło być.

Wszak obydwie partie można nazwać...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

W sprawie Gromka nikt nie wierzy, że mieliśmy do czynienia z rutynowym zatrzymaniem - poza funkcjonariuszami mediodajni, którzy są wierzący z urzędu.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Realista777
Kraj

Wygląda na to że po wygranej PO w wyborach, różne grupy towarzyskie operujące w Krainie Miłości re-definiują na nowo swoje terytoria na następne 4 lata. Czy aresztowanie generała Gromosława przykrywa tylko szerszy atak na pewną grupę towarzyską ?

Fajerwerk medialny na temat generala-celebryty Gromoslawa i jednego z jego domniemanych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Dlaczego jeden z nietykalnych, Gromosław Czempiński został aresztowany, nie wiem. Mogę tylko snuć hipotezy.
Taką decyzję mógł podjąć tylko Tusk. Na pewno nie za afery, bo za to powinien najpierw kazać aresztować sam siebie, potem połowę swojego ślicznego rządu i parlamentu, itd.

PR jest u niego jak zwykle na pierwszym miejscu....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika J.Sawantka
Kraj

Joanna Kluzik-Rostkowska zapowiedziała, że będzie apelować o zwołanie 10 kwietnia - w rocznicę katastrofy smoleńskiej - Zgromadzenia Narodowego. "Uważamy, że specjalnie na tę okazję powinno się zebrać Zgromadzenie Narodowe (wspólne posiedzenie Sejmu i Senatu) i powinniśmy potrafić wspólnie uczcić pamięć ofiar tej katastrofy" - powiedziała...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

W Polsce tak bywa, że to, co jeszcze przed wyborami było nie do pomyślenia i najmniej prawdopodobne po wyborach staje się coraz bardziej oczywiste.

0
Brak głosów