Allahu Akbar Jerzego Buzka

Obrazek użytkownika Realista777
Kraj

Żyjemy w narastającej schizofrenii: Podczas kiedy pałkarze Palikota chcą eliminacji krzyża z Sejmu RP, Jerzy Buzek został powitany w Trypolisie radosnymi okrzykami "Bóg jest Wielki" (Allahu Akbar). Czekamy teraz na wizytę Palikota w Trypolisie.

Buzek i Sikorski wybrali na cel medialnych podrozy do fotografii zly kraj.

Podczas kiedy polnocna Afryka otwiera sie na religie, ktora wejdzie do systemu organizacji panstwa (prawo islamskie (sharia) zostalo juz zapowiedziane w Tunezji przez partie al-Nahda, ktora wygrala wybory ), ruszyli tam ze swoim lansem nasi Europejczycy w krawatach, popierajacy Tuskoland w ktorym mozna dowolnie obrazac i negowac symbole religijne.

Jerzy Buzek, Europejczyk, wpadl wczoraj do Trypolisu i oznajmil dumnie (cytat): "22 lata temu w Polsce musieliśmy pokonać podobne co wy trudności. Nie było to łatwe, ale teraz ludzie w Polsce są szczęśliwi. Życzę wam powodzenia i mam nadzieję, że przemiany nie będą trwały aż 22 lata".

Zgromadzeni wokół Buzka ludzie zaczęli następnie wznosić radosne okrzyki: "Allahu Akbar" (Bóg jest wielki).

Naiwni Libijczycy nie wiedza jeszcze ze czescia systemu szczescia w Polsce, wspieranego m.in. przez Buzka i Sikorskiego, jest systematyczna ateizacja kraju i wycinanie jego religijnych tradycji i historii (tak zwane "dorzynanie watah").

Kiedy sie o tym dowiedza, powitanie bedzie zupelnie inne.

Religijna pacyfikacja Libii moze byc nowym wyzwaniem dla Europejskiego Ruchu Palikota. Czy legiony mlodych palkarzy z plastykowymi penisami w reku pojawja sie w Trypolisie ?

Panie Palikot, Libijczycy mowia panu: "Allahu Akbar" !

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Palikototowi Libijczycy zrobią kęsim, gdy do nich przyjedzie

ludzie w Polsce rzeczywiście są szczęśliwi, zwłaszcza gdy - tak jak Buzek - stają się wielkimi posiadaczami ziemskimi (gdzieś w okolicach Tarnowskich Gór lub Gliwic)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#195830

Poczytajcie o tym człowieku kim jest naprawdę:

Buzek agent

więcej na :  Dlaczego ja Online

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#206688