IKONY PLATFORMY: NIESIOŁOWSKI

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

Jak donoszą wiarygodne (w przeciwieństwie do propagandowych) media dziś w TVPINFO popis kultury i taktu zgodny z wysokimi standardami partii której jest członkiem, dał Stefan "won stąd pisowska lizusko" Niesiolowski vel Myszkiewicz.

Gdyby ktoś nie wiedział to ten ordynus znany m.in z napaści na kobietę przechodząca z dzieckiem przez ciemną bramę, jest członkiem Platformy Obywatelskiej zwanej pieszczotliwie, i jak wskazuje zachowanie wspomnianego posła całkiem słusznie, Patologią Obywatelską.

Jak przeczytać możemy na stronie tvp.info/informacje/polska/holland-obchodzi-tylko-corunia-lesbijka/10138312 oraz niezalezna.pl/38624-niesiolowski-o-holland-obchodzi-ja-tylko-corunia-ktora-jest-lesbijka rozwścieczony poseł zaatakował kolejną reżyserkę, panią Agnieszkę Holland. Oszalały w swej nienawiści do osób które nie popieraja PO lub zadeklarowały wycofanie swego poparcia dla PO, poseł zarzucił pani Holland brak patriotyzmu i posiadanie córki lesbijki. Każdy może sobie wyciagnąć z tego wnioski jakie tylko chce, ciekaw jednak jestem jaka tym razem będzie linia obrony chamstwa i prostactwa jakie pokazał człowiek z którego usiłuje się zrobić ikonę PO i ikonę walki z socjalistycznym PRL-em.

Żeby było jeszcze śmieszniej, na stronie TVPINFO film zawierający wywiad, w którym poseł pokazał swą "klasę" urywa się po 11 sekundach i niestety popisu zobaczyć nie można. Szkoda, ale jak wiemy problemy finansowe TVP wynikające z niepłacenia abonamentu o co apelował onegdaj Donald Tusk, odbijają się teraz techniczną czkawką i uniemozliwiają promocję platformianych standardów oraz języka miłości jakim biegle włada Stefan Niesiołowski vel Myszkiewicz.

Bym zapomniał - czemu ikona ktoś zapyta - a temu własnie :)

Ocena wpisu: 
Brak głosów