Marysia dotknęła premiera czyli nie warto głosować na PO

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj
Tusk przed dotknieciem

                   Tak własciwie to nie ma nic dziwnego w tym, że wszyscy chca dotknąć premiera. Tego premiera który wedlug osoby dobrze poinformowanej dotkniety już bywał, przypomnę:
" Nowak: Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem" Tym razem jednak premiera dotknęła Marysia. ]]>www.gorzow24.pl/news/16772/tusk-na-wyciagniecie-reki-marysia-go-dotknela-fotoreportaz.html]]>
                           W podlinkowanym powyżej newsie czytamy:
"
Z wizytą w Gorzowie pojawił się Donald Tusk. Premier spotkał się w restauracji na bulwarze z działaczami Platformy Obywatelskiej i przedstawicielami kilku instytucji. Premiera zaskoczyła reakcja jednej z uczennic II LO.Gorzów, Żagań i na koniec Zielona Góra - to trasa wizyty Donalda Tuska w województwie lubuskim. (......)
Jednak więcej emocji wzbudziła reakcja jednej z uczennic II LO. Premier Tusk podszedł do grupy licealistów i w tym momencie przed szereg wyszła jedna z nich, Maria Sokłowska. – Panie premierze, dlaczego udaje pan patriotę a jest pan zdrajcą Polski? – rzekła do premiera. Tusk zmieszany odparł: – Widzę, że macie duże poczucie humoru  – i oddalił się w kierunku restauracji. (....)
                           Gdybym to ja był blisko siedem lat premierem to po usłyszeniu takiego pytania też udałbym się do knajpy aby urżnąć się z rozpaczy i wstydu. Jednak z tego co jest wiadome, to premier Tusk nie urżnął się wcale, co pozwala wnioskować że jest daleki od rozpaczy i jakiegokolwiek wstydu. Tym sposobem premier Tusk dostarczył kolejnego powodu aby nie popierać Jego i Jego partii w jakichkolwiek wyborach.
                          Wypada tylko podziękować Marii Sokłowskiej za pomoc w rozważnym dokonaniu wyboru co niniejszym czynię, i gorąco namawiam wszystkich do brania pod uwagę opinii społeczeństwa podczas dokonywania wyborów. Być może pozwoli to zasypać przepaść jaką cynicznie i świadomie stworzył (wtedy jeszcze nie będąc premierem) Donald Tusk dzieląc Polskę na "mohery" i niemohery" z mównicy sejmowej.
                           Jak pokazują sondaże, poparcie dla premiera Tuska i Jego partii stale maleje od zwycięskich wyborów w roku 2007, aktualnie według Homo Homini  ]]>wiadomosci.dziennik.pl/wybory/news/artykuly/459792,pis-po-i-sld-w-gore-sondaz-homo-homini-przed-eurowyborami.html]]> sytuacja wygląda tak
                           " Zacięta walka na szczytach. Podczas gdy Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 30,8 proc. głosów, to Platforma Obywatelska - 30,2 proc., na kolejnych miejscach uplasowali się SLD - 11,6 proc., co oznacza wzrost o 1 pkt. proc. i Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego - 5,6 proc.,  PSL - 4,8 proc., Europa Plus Twój Ruch - 4 proc., Solidarna Polska - 2,1 proc.,  Polska Razem Jarosława Gowina - 1,5 proc.9,1 proc. respondentów przyznało, że nie wie na kogo odda swój głos. Sondaż przed wyborami do Parlamentu Europejskiego na zlecenie Interia.pl i  RMF FM przeprowadzono 21 i 22 maja na próbie 2 tys. osób."
                             To pocieszajace, że rodzi się szansa na odsunięcie od władzy partii nieudaczników, partii bez pomysłu na Polskę, partii której jedyny tak naprawdę  program ujawniła onegdaj poslanka Beata Sawicka mówiąc krótko niczym mistrzyni lapidarności "Kręcimy lody" Oczywiscie wybory do PE nie oznaczają zmiany władzy w Polsce, ale czerwona karka jaką należy pokazać premierowi i Jego partii w tych wyborach, powinna być poczatkiem drogi do końca skompromitowanej, przeżartej korupcją i nepotyzmem IIIRP.
                            Polacy to wielki i dumny Naród, Polska to wielki i piękny kraj, a taki premier jak Tusk i taka formacja jak Platforma Obywatelska nie przystają w żaden sposób do Naszej Ojczyzny. Wręcz przeciwnie, są nowotworem który należy jak najszybciej usunąć z pożytkiem dla wszystkich.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

obecnej mlodziezy to nie same TVNowskie zmielonomuzgowe badziewie.

Jedynie pytanie, jak duzo jest takich Marysi, ktore malo ze wiedza ze Tusk udaje patryjote a jest zdrajca, to jeszcze maja odwage mu to powiedziec w oczy

nie bojac sie zemsty tego zaprzanego PObolszewickiego pacholka wrogow Polski.

Moze duch INKI wstapil w Marysie, bo w to ze sie ta mloda duszyczka  wciaz unosi nad polska mlodzieza ja  gleboko wierze.

Inki smierc jak i wielu innych bardzo mlodych polskich patryjotow, ktorzy nie zgieli sie pod pregierzem okupanta wlacznie z ostatnim Grzesiem Przemykiem, moze byc przykladem i zarazem  duma dla  mlodziezy polskiej i nadzieja dla starszych pokolen, ktore juz w swoim zyciu nie wiele moga walczyc.

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1425601

Udało jej się pokazać Donalda Tuska nie tylko jako tchórza, ale i jako niezrównoważonego psychicznie oszusta, który nawet nie rozumie co sam robi. Jemu się wydaje, że zdrada to kabaret! Dzisiaj Tusk to wszystko potwierdził na Śląsku, drwiąc z tego co się stało 10 kwietnia 2010 roku i później.

Vote up!
8
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1425613

Coś wspaniałego !

Młodziutka Polka obnażyła tę rudą kanalię  . Jednym pytaniem, patrząc prosto w oczy , zdarła z niego maskę i te pokłady kłamstwa.

Zrobiła to na oczach Gorzowian i swoich licealnych kolegów..

Marysiu !

Dziękuję,  zrobiłaś to również w moim imieniu.

Ukłony dla Twoich rodziców, że tak wspaniale Cię wychowali.

Tylko proszę Boga, aby brudne Tuskowe łapska, były daleko od twej Rodziny .

serdecznie pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1425616

Oj Maruś, Maruś :)  Naprawdę chciałbyś, żeby we wszystkim Bóg nas wyręczał ? Czy naprawdę stać nas tylko na proszenie Boga o pomoc, a w tym konkretnym przypadku w ochronę Marysi i jej rodziny ?

Nie idź tą drogą (na skróty) Maruś, zrozum przyjacielu, że to MY sami Polacy, obywatele Rzeczypospolitej mamy obowiązek za wszelką cenę obronić taką odważną Marysię, a wówczas Bóg Ojciec będzie nam sprzyjał.

 

Pozdrawiam.......................modlitwa na te komusze kanalie to za mało, musimy działać Maruś

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1425617

widlatym ze najbardziej by na te czerwone wszy pomogla by mikstura Molotowa i krawat na szyje Powrozowa.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1425625

Wlasnie pokazala, ze nie tylko sie modli a ma dopiero 17 lat. Brawa dla Marysi i jej patriotycznej rodziny.

Vote up!
5
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1425649

i Prawnuczka Michała Drzymały.
To wspaniała, młoda Polka.
Wzór mądrości i odwagi dla nas! - WSZYSTKICH POLAKÓW.
Teraz niezależni dziennikarze powinni uważnie obserwować wszystko to, co wokół Jej Osoby i Rodziny będzie się działo.
Tusk nie wybacza.
Nawet swoim byłym przyjaciołom, a Marysia zapisała się u niego, jako wróg publiczny.
Jej słowa poszły w eter, poszły w świat.
Zamieszczony w internecie wywiad, jakiego udzieliła chętnie i z podziwem oglądają Polacy.
Ta Dziewczyna stała się SYMBOLEM Polskości i odwagi.
Dla tuska i jedna i druga cecha jest niebezpieczeństwem i zasługuje na pogardę.
To pewne, że będzie się mścił w różny sposób.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1425738