MOC JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Obrazek użytkownika dirtyman1960
Kraj

 

Czasy się zmieniają w zawrotnym dość tempie.Jednak od ośmiu lat jedna rzecz i jeden człowiek w Polsce niezmiennie są wzorem stałości. Tak, Jarosław Kaczyński to bez watpienia najważniejszy, najistotniejszy polityk w Polsce. Bez względu na to czy jest premierem, czy jest szefem jedynej partii opozycyjnej, to właśnie Jemu media, szczególnie te media które znane są jako zaprzyjaźnione z aktualnym mężem Pani Krystyny Zachwatowicz, poświęcają najwięcej czasu i uwagi. To Jego słowa sa analizowane, Jego zdania rozkładane są na czynniki pierwsze, Jego gesty i Jego zachowanie przykuwa uwagę wszystkich mediów. Co tam prezydent Komorowski, co tam premier Donald Tusk, co tam rząd, co tam jakieś nieprawidłowości, afery, korupcja, nepotyzm,  rozkład państwa, upadek służby zdrowia, kradzież w majestacie prawa kasy z OFE, mógłbym tak jeszcze wyliczać przez jakies dwie godziny. To wszystko nic, to jakieś mało istotne duperelki, bo nawet nie duperele.

Jarosław Kaczyński zawsze i wszędzie jest najważniejszy. Przypominam, że kiedyś nawet zdarzyło się też iż Jarosław Kaczyński  milczał i milczenie to próbowało rozszyfrować całe stado dyspozycyjnych aż do smieszności żurnalistów płci obojga przy wtórze dyżurnych i równie dyspozycyjnych autorytetów oralnych które wypowiedziały miliony słów na temat milczenia Kaczyńskiego we wszystkich mozliwych telewizjach. Mówiąc krótko to w Polsce cały czas od ośmiu lat Jarosław Kaczyński RULEZZZ.

Ostatnio za sprawą wszystkomogącego Jarosława Kaczyńskiego ( swoją drogą szkoda, że ten premier Tusk to taka nimota, bo jak fajnie by być mogło gdyby Tusk mógł tyle co Kaczyński ) a dokladnie z powodu jednej literki  alfabetu, a konkretnie litery W, mamy kolejny dowód na niezmierzona moc Jarosława Kaczyńskiego. Aktualnie to jedno  W wywołało medialną burzę, ba wręcz tsunami. Aż strach pomysleć co jeszcze Nas czeka biorąc pod uwagę fakt, ze liter w alfabecie więcej, no i istnieje jeszcze opcja milczenia Jarosława Kaczyńskiego o czym wspominałem już  wcześniej.

Wszyscy, dosłownie wszyscy mają coś do powiedzenia na temat tej jednej litery. Zarówno ulica jak i blogosfera, wspomniane już autorytety oralne, publicyści i żurnaliści, politycy i  aparatczycy partyjni różnych szczebli mając te nieszczęsne W na ustach odsądzają tym razem  Jarosława Kaczyńskiego od czci i wiary za zawłaszczenie  symbolu, za cyniczne i podłe wykorzystanie Powstania Warszawskiego dla celów politycznych. Jak zwykle najgłośniejsi są ci osobnicy którzy w okolicach 1 sierpnia pisali i mówili o obłędzie44, o niepotrzebnej rzezi, o głupocie dowództwa AK, i znów mógłbym tak wyliczać z godzinę.

Jarosław Kaczyński jedną literą spowodował, że zmienili zdanie, to już nie jest obłęd44 a zryw patriotyczny. Zostali patriotami.

Wnioski z powyższego proszę wyciagnąć sobie samemu. Tak więc Ty droga czytelniczko i Ty szanowny czytelniku pomyśl samodzielnie bez wsparcia dyspozycyjnych żurnalistów, autorytetów oralnych i całej tej reszty której wyliczać zwyczajnie nie mam ochoty. Wszak myślenie miało, ma i mieć będzie  kolosalną przyszłość.

Brak głosów

Komentarze

Pierwsza była z "W sieci".

Co oni mają do tego "W"?

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#382497

Co oni mają do tego "W"?

Poza tym, że dało się użyć Kaczyńskiemu to chyba nic więcej nie mają ...

Pozdrawiam

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
0
#382498

 żeby ich nie pogonić W p....du! 

Vote up!
2
Vote down!
0
#382816

Mogą Jarosławowi skoczyć na kant,i tyle ich co sobie PO krzyczą w śmietnikowej TV.

Jeżeli ktoś ma mózg i go sam używa wie co jest prawdą,a jeżeli ktoś łyka papkę TVN to ma bul-ból głowy i to już problem leminga.

Damy radę tylko trzeba pilnować wyborów i kacapskich serwerów...

Jak Bóg z nami to któż przeciw nam?!

Przeżyliśmy potop Szwedzki przeżyjemy i Radziecki!

-----

 

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#382500

To, że platformersi uznają za aferę używanie litery "W" przez Jarosława Kaczyńskiego, - mnie nie dziwi, bo szukają "dziury w całym", aby tylko zdeprecjonować postać Prezesa PiS. Traktują to jako... temat zastępczy, skrywając ogrom spraw, które zawaliła koalicja PO-PSL.

Ale na miłość Boską! - chociaż Wy tu piszący nie dajcie sie zwariować! 
Chociaż Twoją notę oceniłem na 10, i... tylko dlatego, że napiętnowałeś czepianie się przez platformersów, - to mamy o wiele poważniejsze sprawy, o których powinniśmy tu pisać.

Dzisiaj słyszałem w RM wypowiedź byłego wiceministra Obrony Narodowej - Romualda Szeremietiewa. Powiedział, że jest zbulwersowany tym, o czym piszą blogerzy na niezależnych politycznie portalach. Jako że sam również pisuje na Niepoprawnych.pl. i innych portalach - poruszyła go sprawa "płytkości" tematów, niejednokrotnie marginalnych, podczas gdy poważne i trudne sprawy "leżą na obie łopatki". Panuje powszechne narzekanie na sposób rządzenia Tuska i na beznadziejne reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej przez Komorowskiego. Ale - jak stwierdził - nie zauważył konkretnych propozycji blogerów dotyczących sposobu rozwiązania wielu problemów, ani też konkretnej akcji mającej na celu zahamowanie szkodliwej działalności obecnego rządu.

Czy prof. Romuald Szeremietiew ma rację? Moim zdaniem... po części ma rację. A jakie jest Wasze zdanie? 

Pozdrawiam,
                  

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
2
Vote down!
0
#382507

Dzięki za ocenę, chyba zbyt wysoką :)
Minister pewnie ma swoje racje jednak nie wiem jaki mój pomysł chciałby wykorzystać. W tej notce mamy przecież wyraźną informację o mediach w naszym kraju. W jaki sposób możemy to zmienić ? Żebyśmy nawet nie wiem ile razy pisali o Czerskiej i Wiertniczej to niedoprowadzimy do bojkotu tych ewidentnych propagandowych szczujni. Z każdym problemem będzie to samo, dochodzimy do bariery której nie damy rady.

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
0
#382513

Napisałeś, cyt.: "(...) dochodzimy do bariery której nie damy rady". Jeśli tak myślałby każdy z nas w latach '70 i '80, to do dzisiaj bylibyśmy już 17 republiką Związku Sowieckiego. Więcej wiary w swoje możliwości Dirtyman, więcej wiary!

Pozdrawiam,
                   

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
2
Vote down!
0
#382520

To nie pesymizm tylko zwykła konstatacja prostego faktu,
że ja bloger nie dam rady pokonac medialnej szczujni o nazwie ITI czy Agora

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382523

Bieżączka zabija wszystko! Niepoprawni zwekslowali całkowicie nawet nie na boczny tor, a na ślepy tor. Powoli przestaję czytać NP. Nie ma nic co byłoby spojrzeniem w przyszłość. Nie ma nic co byłoby ukierunkowaniem przyszłości. Zanika swoboda dyskusji. Każdy kto nie popiera bezwarunkowo PiS to łobuz, zdrajca, i bandyta, nieważne, że ma coś do powiedzenia. Nieważne, że jest patriotą. Udowodnił to swoim życiem. Hunweibini na NP rzucają się nań jak hieny, a przecież to nietędy droga.
_______________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
2
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#382564

"Każdy kto nie popiera bezwarunkowo PiS to łobuz, zdrajca, i bandyta, nieważne, że ma coś do powiedzenia. Nieważne, że jest patriotą"

Powiem więcej, tu się takich ośmiesza, w sposób bezwzględny obraża, a następnie publicznie linczuje .
Z jednym się z Panem nie zgodzę, to nie Niepoprawni, a dobrana klika, której jak mniemam,jedynym zamiarem jest likwidacja tego portalu.
Dziwi mnie postawa administracji,tolerująca takie działania, ale to już inny temat.

A oto próbka tego, jak traktuje się tu ludzi mających inne spojrzenie na Sprawy Polskie. Odpowiedz na mój wpis sprzed kilku dni, jednego z głównych "intelektualistów" wspomnianej "kliki", .

"Re: Zadziwiające !!
tł, 23 września, 2013 - 09:54

Spadaj Tybciu. Zawsze byłeś gówniarzem i tak już zostanie."

Ps. Przed kilkoma miesiącami przechodziłem tę swoistą " ścieżkę zdrowia" stosowaną przez w/w klikę, następnie bez podania przyczyny, moje konto zostało zlikwidowane.Wiem , że mój przypadek nie jest odosobniony. Zadaję sobie pytania, w jakim kierunku zmierza administracja portalu?

Serdecznie pozdrawiam TYBERIUSZ.

Vote up!
2
Vote down!
0
#382686

A to dla przypomnienia o twoich manipulacjach i pomówieniach. Pamiętasz kto jako jedyny użył w komentarzach hasełek SZAMBO i WYBIŁO? Nie? Tak więc przypomnijmy to wspólnie ze wszystkimi. Oto przykład klasyka perfidnego i ohydnego manipulanta pod wpisem Jana Bogatko, o tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/2386/homoseksualisci-zydzi pod którym sam wrzucił na własne potrzeby zbitkę z szambem, a później zaczął sam siebie jako klasyka cytować wielokrotnie pod tym wpisem, o tak: [quote] 1. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 12:58 „wybijające szambo”[/quote] [quote] 2. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 12:58 “wybijające szambo”[/quote] [quote] 3. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 15:28 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 4. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 17:52 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 5. TYBERIUSZ, 6 lutego, 2013 - 13:04 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 6. TYBERIUSZ, 6 lutego, 2013 - 17:38 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 7. TYBERIUSZ, 6 lutego, 2013 - 17:38 “szambo wybiło”[/quote] Podkreślam nikt inny z komentatorów jak i samego autora wpisu nie użył tej zbitki haseł z szambem w roli głównej, którym to rzekomo tego klasycznego manipulatora obrażono pod wpisem Jana Bogatko. Już, a to tylko powinien wyfrunąć jak WRONa czy SOWA z ProMilami z WSI wyfrunąć nie na tydzień czy miesiąc lecz na stałe z Niepoprawnych. Pomijam inne nasiona chwastów wszelakich jakie tutaj na Niepoprawnych zasiał ten z innymi roztrząsaczami gnoju i szkodnikami Naszej polskiej i narodowej sprawie. Najgorsi są ci co to rzekomo przedstawiają się za patriotów Polski, czy tylko Polaków tych z rzekomej prawicy czy konserwatywnych pseudo narodowców, bo takich zdradzieckich Judaszy czy Jonaszy trudno się ustrzec, tym bardziej gdy się stroją w pawie, emu lub kiwi piórka. Baczcie w czasie kryzysów i zawieruch na zdrajców, których następuje w takich okresach kulminacja. Zobaczcie jaki jest przewrotny jest ten rzekomy członek PiS @TYBERIUSZ, który krytykuje prof. Pawłowicz przypisując jej ADHD, oraz to, że ona nie może być twarzą PiS i nie może się wypowiadać publicznie czy w mediach w imieniu partii PiS. [quote]1) jestem członkiem tej partii . 2) Jeśli tak Pan myśli , a w podobny sposób uważają posłowie PIS , to mamy jedną z kilku przyczyn przegranych wyborów przez , i to należy jak najszybciej zmienić . 3) To nie jest pytanie w stylu o którym Pan wspomina , zapytałem , czy wieży Pan w sondaże przeprowadzane przez skompromitowane firmy sondażowe , na które Pan się powołuje ?. 4) Zmanipulował Pan . Ja nie pytałem o treść wystąpień ( z którymi oczywiście w pełni się zgadzam ) , a styl w jakim są prowadzone . Tak między nami , to nie zależy mi na sympatykach , a bardziej na ludziach chcących wymieniać , choćby najbardziej kontrowersyjne poglądy . [/quote] Obibok na własny koszt PS Piszesz o "ścieżkach zdrowia", zapewne byłeś ich uczestnikiem ale tym katującym i bijącym Polskich Patriotów, prawda? Onwk.
Vote up!
2
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#382692

...

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382794

[quote=BOGUSŁAW]obibok BOGUSŁAW, 27 września, 2013 - 22:35 ...[/quote]
Jest naruszeniem nEtykiety, jeśli nie wiesz to się dowiesz, bo jak zauważam nadal pomimo wcześniejszego bana nadal nie przeczytałeś uważnie Regulaminu Niepoprawnych.

Powyżej zademonstrowałem tylko twoje manipulacje jeśli dotyczy twojego i tylko twojego "szamba" i twojego "wybiło".

Podobnie jak zacytowałem twoje podszywanie się pod członkostwo w PiS, co jest przestępstwem, a tym bardziej gdy podejmuje się działania na szkodę osoby prawnej.
Partia jak i Stowarzyszenia posiadają osobowość prawną, której dobre imię umyślnie i celowo szargasz.

Podobnie jak pseudonim tak i "dzieło" (wpis) napisany i utrwalony także przez Blogera jest prawnie chronionym dobrem i prawem autorskim, za którego naruszenie można ponieść prawne konsekwencje.

Zważ, że celowe poniżanie imienia i nazwiska tak jak i pseudonimu może skutkować takimi samymi konsekwencjami prawnymi i finansowymi.
Bo mój nick/pseudonim internetowy brzmi "Obibok na własny koszt", a nie jak napisałeś "obibok" i proszę to zapamiętać, bo nie będę tolerował żadnego innego pisania na skróty.

Rzecz jasna to ja za chwilę zgłoszę naruszenie nEtykiety, tak byś wiedział na kodo się żalić w następnej mam nadzieję odsłonie, a le na krótko, bo twoje linie papilarne widać po literkach i znakach.

EOT

Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#382808

Administracja NP.PL ma roboty "po kokardki" ale mimo to spytam - osobnik nie akceptowany przez użytkowników NP.PL, n-krotnie flagowany przez n-użytkowników NP.PL - co do "jasnej nędzy" (taki skrót myślowy od jasnej cholery i qrwy nędzy) wciąż robi na Niepoprawnych pod kolejnym nickiem ?

Gdzie nagle podział się żarliwy tropiciel i tępiciel WSI-oków wszelkich, agentów UB/SB i kapusiów, trzęsący się nad cnotą Niepoprawnych i decydujący kto jest Niepoprawnym, a kto nie ???
Zapadł się pod ziemię, nigdy go nie było ?
Niepotrzebne skreślić...

Pytam z pełnym prawem bo z przyzwoitych ludzi robił trolli i ostatnie kanalie, a w obecności prawdziwych kanalii i trolli był niższy od trawy !

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#382814

Jak zwykle bezczelnie manipulujesz. Przykład ?

Cytat: " nie może być twarzą PiS i nie może się wypowiadać publicznie czy w mediach w imieniu partii PiS."

Pokaż kiedy i gdzie to napisałem manipulatorze ? !!.
Masz niewątpliwe szczęście, że moje poprzednie konto zlikwidowano i nie mogę zacytować twoich bezczelnych i chamskich tekstów kierowanych do mnie.
Przeczytaj jeszcze raz wpis Juranda, ze szczególną uwagą fragment dotyczącego hien na tym portalu i porównaj go z tym , co dzieje się ( przy twoim współudziale) pod moim (prawie każdym} wpisem .
Zrobiliście z tego portalu własny grajdołek z waszym monopolem na decydowanie o tym , kto jest patriotą a kto idiotą .
Zobacz co się dzieje z tym portalem w skutek waszej "działalności". Opuszczają go najbardziej wartościowi ludzie, a sam portal powoli upada.
Jeśli to co ja piszę, do ciebie nie dociera, to przeczytaj 10 razy tekst Juranda może w końcu coś "załapiesz".
Ps. Mam do ciebie szczególną prośbę...Nigdy więcej nie komentuj moich wpisów , bo sobie tego nie życzę.
Dotarło ?.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382833

Proszę nie podpisywać się pod, bo tu należy się przypomnieć temu manipulatorowi jego wszystkimi łgarstw i pomówieniami w tym członkostwem w PiS z tym ADHD itd.

Na razie podaję link, bo rzekomo zabanowany cesorz i biedny manipulator od "wybijających szamb" wszelakich nie potrafi trafić do tego podszywania się pod członka PiS.

OTO ON: http://niepoprawni.pl/blog/2386/homoseksualisci-zydzi

Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#382852

Skasowałem to co napisałem wcześniej,by zamieścić cytat znaleziony gdzieś w internecie "jest takie zwierzę, które tym głośniej szczeka, im bardziej się boi" .

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382874

Zapomniałeś się podpisać: TCHÓRZ

 

EOT
Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#382946

Uważam Cię za kreaturę i bydlaka, któremu słowo kultura, jest zupełnie obce. Skoro jesteś taki odważny, to podaj mi swoje dane, a ja uczynię to samo. Zobaczymy, czy jesteś mężczyzną, czy sfrustrowanym gnojkiem ujadającym na portalu. Zobaczymy, czy zdobędziesz się na odwagę powiedzieć mi w twarz, to co napisałeś powyżej.
Szczególne podziękowania składam działowi naruszeń, za niezwykły wprost "obiektywizm" w podejmowaniu interwencji, i dbanie o kulturę słowa na portalu.

Ps. Nie wysilaj się i nie biegnij z płaczem do działu naruszeń, bo sam poprosiłem administrację o likwidację mojego konta. Mam dość twojego chamstwa, "księżniczek" wycierających męskie członki w firankę i wtykających palce w cudzą d...ę. Mam dość waszej oborowej kultury ...

Żegnam wylewnie.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#382975

http://niepoprawni.pl/blog/3635/cala-prawda-o-tyberiuszu-gaweda-historyczna

Vote up!
3
Vote down!
-1
#382976

O, jak tu miło, w tym zakątku.
Może wystarczy?

Panie Bogusławie - blokada konta na 48 godzin, w czasie których przekażę sprawę Koleżankom i Kolegom, z prośbą o podjęcie finalnej decyzji.
Blok nie za poglądy, za przekroczenie, nazwijmy to ładnie, norm dobrego smaku.

Resztę Państwa również proszę o powściągnięcie emocji, "polemika" prowadzona za pomocą inwektyw jest zawsze równie niepożądana.

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382998

Piękne czerwone podkreślenie, a za cóż to?

@Max mino Twojego apel zamieściłem mój komentarz w przedmiocie oszczerczego pomówieni mnie o rzekomą manipulację jakiej się dopuściłem w mojego autorstwa opinii.
Nie jest to pierwszy przypadek identycznej manipulacji dokonanej przez tego samego osobnika.
Wcześniejsze były pod innymi notkami w tym w wykazanej przeze mnie spod bloga Jana Bogatko, u @Traube, @Contessy, @Elig (u @Elig pod notką "Za co należy krytykować PiS" zacytował rzekomą wypowiedź @AdamaDee, który zwróciła uwagę @TYBERIUSZOWI na fakt manipulacji) itd. itp.
Nie uważam by @BOGUSŁAW nie potrafił odróżnić w moim komentarzu mojej opinii od cytatów, które są sformatowane przy użyciu tagów.
Sam możesz to ocenić, bo ja nie zamierzam niczego sugerować, ale samo się nasuwa na myśl właściwe słowo do określenia tak zmyślnie przeprowadzonej manipulacji moją opinią wyrwaną z kontekstu i zasugerowaniu czytelnikom, że to rzekomo ja zacytowałem zmanipulowaną jego wypowiedź, prawda?

Perfidia na jaką może się poważyć ostatni gad, a tym czasem on chciałby uchodzić za narodowca, a przecież to jest najgorszy sort flanelki i turysty.

Uważam, że tych bezczelnych manipulacji treścią zawartą w cudzych opiniach dokonuje umyślnie, celowo i z premedytacją, by kogoś w oszczerczy i chamski sposób oczernić i pomówić.
Tak było w obu komentarzach, w tym jednym skasowanym w czasie gdy pisałem mój komentarz na kolejne oszczerstwa i oczywiste pomówienia.
Nie wiem czym masz techniczną możliwość sprawdzenia treści usuniętego komentarza, który pierwotnie był zamieszczony tu:
BOGUSŁAW, 28 września, 2013 - 15:50

W usuniętym komentarzu po raz kolejny insynuował i pomawiał mnie cytując moją opinię jako rzekomo zmanipulowaną jego wypowiedź, którą rzekomo zamieściłem jaki cytat z jego wypowiedzią.
Zarówno pytanie jak i cytat był wytłuszczony w przeciwieństwie do pierwszej wersji komentarza, która jest widoczna wyżej - BOGUSŁAW, 28 września, 2013 - 10:27.

Różnica w zmanipulowanej treści mojej opinii różniła się tylko w części - i dotyczyła fragmenty w brzmieniu - „że ona....”, której nie zamieścił w wersji pierwszej TU: BOGUSŁAW, 28 września, 2013 - 10:27.

Nie wiem czy napisałem zrozumiale w moim komentarzu, którym zacytowałem trzy komentarze i dodałem swoje wyjaśnienia - TU.

http://niepoprawni.pl/comment/reply/124303/440762

A tak w podsumowaniu, to mam też dość łgarzy i fałszywych flag nie tylko tu ale i na B24, po zapiwniczeniu apelu o nadania honorowego obywatelstwa "Syrence" i późniejszym cynicznym podczepieniu pod piwnicę uzasadnienia zaczerpniętego z mojego zewnętrznego blogu na Blogspocie.

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

Vote up!
3
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#383129

http://niepoprawni.pl/comment/reply/124303/440768

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

Vote up!
3
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#383133

Vote up!
3
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#383132

Czekam na twój "odważny" ruch łobuzie, w przeciwnym razie zmień nick na "GNOJEK" .

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382988

[quote=BOGUSŁAW]Jak zwykle bezczelnie manipulujesz. Przykład ? Cytat: " nie może być twarzą PiS i nie może się wypowiadać publicznie czy w mediach w imieniu partii PiS." Pokaż kiedy i gdzie to napisałem manipulatorze ? !!. Masz niewątpliwe szczęście, że moje poprzednie konto zlikwidowano i nie mogę zacytować twoich bezczelnych i chamskich tekstów kierowanych do mnie. Przeczytaj jeszcze raz wpis Juranda, ze szczególną uwagą fragment dotyczącego hien na tym portalu i porównaj go z tym , co dzieje się ( przy twoim współudziale) pod moim (prawie każdym} wpisem . Zrobiliście z tego portalu własny grajdołek z waszym monopolem na decydowanie o tym , kto jest patriotą a kto idiotą . Zobacz co się dzieje z tym portalem w skutek waszej "działalności". Opuszczają go najbardziej wartościowi ludzie, a sam portal powoli upada. Jeśli to co ja piszę, do ciebie nie dociera, to przeczytaj 10 razy tekst Juranda może w końcu coś "załapiesz". Ps. Mam do ciebie szczególną prośbę...Nigdy więcej nie komentuj moich wpisów , bo sobie tego nie życzę. Dotarło ?. [/quote]

Wytłuszczony przeze mnie został fragment mojej opinii z mojego komentarza  obiboknawlasnyk..., 27 września, 2013 - 12:34, który nie był żadnym cytatem jak sugeruje ten manipulant i łgarz, bo cytaty w moim komentarzu są wyraźnie wskazane poprzez tagi w edytorze. które są w ramkach i na innym tle z uwagą "Cytat:".

================================================== [quote=obiboknawlasnykoszt@tlen.pl]A to dla przypomnienia o twoich manipulacjach i pomówieniach. Pamiętasz kto jako jedyny użył w komentarzach hasełek SZAMBO i WYBIŁO? Nie? Tak więc przypomnijmy to wspólnie ze wszystkimi. Oto przykład klasyka perfidnego i ohydnego manipulanta pod wpisem Jana Bogatko, o tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/2386/homoseksualisci-zydzi pod którym sam wrzucił na własne potrzeby zbitkę z szambem, a później zaczął sam siebie jako klasyka cytować wielokrotnie pod tym wpisem, o tak: [quote] 1. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 12:58 „wybijające szambo”[/quote] [quote] 2. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 12:58 “wybijające szambo”[/quote] [quote] 3. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 15:28 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 4. TYBERIUSZ, 4 lutego, 2013 - 17:52 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 5. TYBERIUSZ, 6 lutego, 2013 - 13:04 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 6. TYBERIUSZ, 6 lutego, 2013 - 17:38 “szambo wybiło”[/quote] [quote] 7. TYBERIUSZ, 6 lutego, 2013 - 17:38 “szambo wybiło”[/quote] Podkreślam nikt inny z komentatorów jak i samego autora wpisu nie użył tej zbitki haseł z szambem w roli głównej, którym to rzekomo tego klasycznego manipulatora obrażono pod wpisem Jana Bogatko. Już, a to tylko powinien wyfrunąć jak WRONa czy SOWA z ProMilami z WSI wyfrunąć nie na tydzień czy miesiąc lecz na stałe z Niepoprawnych. Pomijam inne nasiona chwastów wszelakich jakie tutaj na Niepoprawnych zasiał ten z innymi roztrząsaczami gnoju i szkodnikami Naszej polskiej i narodowej sprawie. Najgorsi są ci co to rzekomo przedstawiają się za patriotów Polski, czy tylko Polaków tych z rzekomej prawicy czy konserwatywnych pseudo narodowców, bo takich zdradzieckich Judaszy czy Jonaszy trudno się ustrzec, tym bardziej gdy się stroją w pawie, emu lub kiwi piórka. Baczcie w czasie kryzysów i zawieruch na zdrajców, których następuje w takich okresach kulminacja. Zobaczcie jaki jest przewrotny jest ten rzekomy członek PiS @TYBERIUSZ, który krytykuje prof. Pawłowicz przypisując jej ADHD, oraz to, że ona nie może być twarzą PiS i nie może się wypowiadać publicznie czy w mediach w imieniu partii PiS. [quote]1) jestem członkiem tej partii . 2) Jeśli tak Pan myśli , a w podobny sposób uważają posłowie PIS , to mamy jedną z kilku przyczyn przegranych wyborów przez , i to należy jak najszybciej zmienić . 3) To nie jest pytanie w stylu o którym Pan wspomina , zapytałem , czy wieży Pan w sondaże przeprowadzane przez skompromitowane firmy sondażowe , na które Pan się powołuje ?. 4) Zmanipulował Pan . Ja nie pytałem o treść wystąpień ( z którymi oczywiście w pełni się zgadzam ) , a styl w jakim są prowadzone . Tak między nami , to nie zależy mi na sympatykach , a bardziej na ludziach chcących wymieniać , choćby najbardziej kontrowersyjne poglądy . [/quote] Obibok na własny koszt PS Piszesz o "ścieżkach zdrowia", zapewne byłeś ich uczestnikiem ale tym katującym i bijącym Polskich Patriotów, prawda? Onwk.[/quote]

Wytłuszczony przeze mnie został fragment mojej opinii z mojego komentarza  obiboknawlasnyk..., 27 września, 2013 - 12:34, który nie był żadnym cytatem jak sugeruje ten manipulant i łgarz, bo cytaty w moim komentarzu są wyraźnie wskazane poprzez tagi w edytorze. które są w ramkach i na innym tle z uwagą "Cytat:".

W skasowanym komentarzu były podobne insynuacje, pomówienia i manipulacje moją opinią zawartą w moim komentarzu, a nie rzekomo cytacie co widać po wyżej zamieszczonym cytacie z wykorzystaniem opcji "CYTUJ".

W wersji oryginalne manipulacja i ohydne pomówienie mojej osoby brzmiało tak:

[quote]"Teraz Twój cytat niby moich słów:"

"... że ona nie może być twarzą PiS i nie może się wypowiadać publicznie czy w mediach w imieniu partii PiS." [/quote]

Po skasowaniu komentarza, w którym sam siebie ośmieszał i po dokonaniu edycji brzmi teraz tak:

quote=BOGUSŁAW]Skasowałem to co napisałem wcześniej,by zamieścić cytat znaleziony gdzieś w internecie "jest takie zwierzę, które tym głośniej szczeka, im bardziej się boi" . [/quote]

Z obu komentarzy wynika niezbicie, że albo nie potrafi odróżnić opinii od cytatów zawartych w moim komentarzu z dnia 27 września 2013 roku z godz. 12:34, albo manipulacji dokonuje celowo, umyślnie i z wyrachowania.

Niestety nie jest to pierwsza i jedyna taka manipulacja, bo inną w tym samym stylu można zobaczyć pod jednym z wpisów na blogu @Traube, na którym dał podobny popis manipulacji moją opinią, pomawiając mnie jakoby moja opinia jest zmanipulowanym przeze mnie jego komentarzem.

Na koniec wskażę jeszcze raz zdanie z mojej opinii zawartej w komentarzu z dnia 27 września 2013 roku z godz. 12:34,które użył ten pomawiający mnie oszczerca, łgarz i manipulator opinią publiczną na Niepoprawnych, które w wersji oryginalnej brzmiało i brzmi tak:

[quote] Zobaczcie jaki jest przewrotny jest ten rzekomy członek PiS @TYBERIUSZ, który krytykuje prof. Pawłowicz przypisując jej ADHD, oraz to, że ona nie może być twarzą PiS i nie może się wypowiadać publicznie czy w mediach w imieniu partii PiS. [/quote]

Zostały przeze mnie wytłuszczone obu zmanipulowane fragmenty pochodzące z mojego komentarz, opinii, a nie z cytatów zawartych w moim komentarzu z dnia 27 września 2013 roku z godz. 12:34, które w manipulacjach tego łgarza różniły się, bo pierwszy z nich jest krótszy o ten fragment: „że ona”.

-------

Ad @Juranda, jego opinii o Niepoprawnych i jego idoli mnie po prostu nie dotyczą i nie interesują, bo może on mieć jakich chce przyjaciół choćby oni byli z "Pro Milito" i WSI.

EOT

Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#383126

Napisałeś Bogusławie (Tyberiuszu) w swym komentarzu, cyt.: „Każdy kto nie popiera bezwarunkowo PiS to łobuz, zdrajca, i bandyta, nieważne, że ma coś do powiedzenia. Nieważne, że jest patriotą”.

Zatem niech punktem wyjściowym w moim komentarzu będzie definicja pojęcia „patriota”. Któż to taki ów patriota? Odwołuję się tu do Słownika Języka Polskiego.

Otóż „patriotą jest ten, kto kocha swoją ojczyznę i naród, ma dla nich szacunek, jest oddany własnej ojczyźnie, jest gotów ponosić za nią ofiarę, zawsze jest gotowy do jej obrony. Przedkłada cele ważne dla ojczyzny nad osobiste, a więc stawia interes narodowy ponad osobisty. Jest gotowy do pracy dla jej dobra, a w razie potrzeby poświęca dla niej własne zdrowie lub życie. Pielęgnuje także tradycje narodowe, kulturę i język. Ma poczucie więzi społecznej, wspólnoty kulturowej, solidaryzuje się z własnym narodem i społecznością”. Tyle definicja.

A teraz krótka interpretacja tego pojęcia z pominięciem jego znaczenia w przypadku agresji militarnej, jako że takowej dzisiaj nie mamy.
Ktoś, kto kocha swą ojczyznę i naród i ma szacunek, przenigdy nie będzie jej zdradzał i działał na jej szkodę poprzez wyprzedaż majątku narodowego obcym. Nie będzie zabijał jej obywateli, nie będzie okradał i korumpował, nie będzie zakazywał wolności słowa (tej z pełną odpowiedzialnością za słowa). Nie będzie uprawiał tzw. prywaty.

Patriota będzie ponosił ofiarę, – także w czasie pokoju, chociażby poprzez ponoszenie wyższych kosztów utrzymania siebie i swojej rodziny – bojkotując hipermarkety należące do zagranicznych podmiotów, czy chociażby pracując za mniejsze wynagrodzenie w Polsce w polskich firmach, nie zaś dla obcych podmiotów gospodarczych w Polsce i poza Polską. Także w miarę zasobności oferty handlowej, – będzie kupował polskie produkty.

Kultywując tradycje narodowe, kulturę i język – popiera i bierze udział w uroczystościach rocznicowych dotyczących ważnych dla Polski wydarzeń historycznych, propaguje polską kulturę opartą na cywilizacji łacińskiej stawiając ją ponad bizantyjską, – tak charakterystyczną dla Europy Zachodniej. Dba o czystość polskiego języka, – nie stosując słów powszechnie uznawanych za wulgarne, unika obcojęzycznych wtrętów w dialogu, takich jak chociażby: o key, target, news, like,… itd. Solidaryzując się z własnym narodem, – daje wyraz utożsamiania się z nim, a więc dzieli jego losy, żyje jego problemami.

Spójrzmy zatem, czy członkowie i sympatycy takich partii, jak: PO, PSL, SLD, Ruch Palikota, i innych marginalnych liczebnie spełniają warunki, jakie charakteryzują patriotów.
O platformersach napisano już tysiące artykułów i niejeden „tom”, w którym obnażono ich antypolonizm i szkodliwe dla ojczyzny działania w postaci różnych „przekrętów”, „kręcenia lodów” i afer. Proponuję zapoznać się z „osiągnięciami” PO chociażby tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/54/jest-1800-czy-do-konca-roku-2000-afer-po, gdzie MarkD. zadał sobie wiele trudu, aby je wyłuskać z szumu medialnego i pozbierać. Ich liczba do dzisiaj osiągnęła poziom 1800. MarkD. rokuje, że do końca tego roku może być ich 2000. Także koalicyjne w rządzie PSL wpisuje się w te „osiągnięcia” platformersów.

SLD wciąż żyje według starych – komunistycznych zasad, co mieliśmy szczególną okazję doświadczyć w okresie ich rządzenia, tj. w latach 2001-2005, kiedy to towarzysze tak negocjowali warunki wejścia Polski w struktury Unii Europejskiej, aby… nic korzystnego nie wynegocjować! Skandal!!! A dzisiaj? – Dzisiaj SLD wespół z Ruchem Palikota opowiadają się za aborcją, eutanazją, związkami partnerskimi, adopcją dzieci przez dewiacyjne związki, opowiadają się za urągającym poziomem dydaktycznym, etycznym i moralnym – wychowaniem seksualnym w szkołach, antykoncepcją, zalegalizowaniem tzw. miękkich narkotyków. Uprawiają na szeroką skalę politykę antykościelną, propagując gdzie się da antyklerykalizm. „Zabiegi” te mają bezpośredni związek z polityką antyrodzinną.

Wszystkie zasygnalizowane tu przeze mnie działania noszą znamiona antypatriotyzmu i antypolonizmu.

A co wobec powyższego możemy powiedzieć o członkach PiS-u?
Odpowiedzi należy szukać w dotychczasowych ich działaniach oraz w programie tej partii. Nie znajdziemy w nich, jak i w programie partii tych cech, które charakteryzują członków i sympatyków innych wymienionych przeze mnie partii. Zatem stawiam pytanie:
– czy tacy ludzie, którzy nie są za PiS-em, a za którąś z wcześniej wymienionych partii, – są patriotami? I drugie pytanie:
– czy tacy ludzie mają moralne prawo głosić publicznie, iż są patriotami i domagać się głosu na portalu o wydźwięku patriotyczno-narodowym?

Uzurpowują sobie prawo do zabrania głosu twierdząc, że jest tzw. wolność słowa. Przypominam więc, że owa wolność jest dla tych, którzy biorą pełną odpowiedzialność za swoje słowa i nie propagują treści niezgodnych z etyką, moralnością czy też słowa przeciwne patriotyzmowi.

Nie wiem Bogusławie (Tyberiuszu), skąd wziął się u Ciebie pogląd, iż Niepoprawnych.pl zdominowała klika. Jeśli kliką nazywasz patriotów, to pełna zgoda.

Dalej napisałeś, że mając inne spojrzenie na sprawy polskie, z którymi podzieliłeś się na tym portalu, – zostałeś za to „zbanowany” dożywotnio. Inne, to znaczy jakie? Każde inne spojrzenie od tego, które można zauważyć w PiS-ie, – nie nosi cech charakteryzujących patriotyzm, jest szkodliwe dla Polski i jej obywateli, co udowodniłem w dużym skrócie, – opisując działania członków innych partii.

Konkludując już uważam, iż Twoje skargi i roszczenia są bezpodstawne.

        
        

 

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382779

...

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382795

Piękny wykład na temat patriotyzmu, z delikatnym kopniakiem na końcu .

A co do tego ...

"Każde inne spojrzenie od tego, które można zauważyć w PiS-ie, – nie nosi cech charakteryzujących patriotyzm, jest szkodliwe dla Polski i jej obywateli "

...to pozostaje mi tylko pogratulować przemyśleń :).
Może dodamy do tego coś w stylu " JEDNA PARTIA, JEDEN NARÓD",a może "PROGRAM PARTII PROGRAMEM NARODU", ewentualnie zaintonujmy "TYSIĄCE RĄK, MILIONY RĄK A SERCE BIJE JEDNO...

Mówi to Panu coś ?

Vote up!
2
Vote down!
-2
#382831

Tak, mówi. Mówi i to aż nadto. Znam to z autopsji, kiedy to żyjąc w tamtych czasach - jako bezpartyjny, o poglądach katolicko-narodowych doświadczałem z rąk komunistów wiele złego.

Czasy totalitarnego komunizmu i jedynej i słusznej partii w Polsce minęły, więc Twoja uszczypliwa uwaga o treści zaczerpniętej właśnie z tego okresu - jest po prostu błędem. Jest także nietaktowna wobec PiS-u, albowiem Jarosław Kaczyński nie dąży do zdelegalizowania innych partii i uznania swojej za jedyną, jaka powinna funkcjonować w RP. Niech funkcjonują inne partie, ale nie ze szkodą dla Polski. 

Nie jest moją zasługą, że inne partie prowadzą politykę antypolską i nie spełniają kryteriów partii o wydźwięku patriotycznym. Zatem a priori nie mogą uzurpowywać sobie monopolu na kierowanie 38-milionowym krajem. Koalicja PO-PSL rządzi już około 7 lat. Ich rządy sprowadzają się do tego, że zostawią po sobie ruiny i zgliszcza, tworząc z Polski kraj poddańczy wobec sąsiadów ze wschodu i zachodu. 

W każdej partii znajdzie się człowiek, ktory jest porządnym obywatelem, a tylko z powodu braku wiedzy i nieświadomości swojej decyzji... znalazł się w szeregach PO, PSL, SLD czy Ruchu Palikota. A potem taki poseł wkręcony w wir prac poselskich bezwiednie poddaje się dyscyplinie partyjnej i głosuje często wbrew swojemu sumieniu. I to jest naganne, wszak to wyborcy głosowali na niego, by ich reprezentował w sejmie, a nie... lider platformersów - Tuskolini. 

        

P.S.
Jesteś w sieci już ładnych parę lat, a nie wiesz o tym, że pisanie tekstu wielką literą (w Twoim komentarzu 15 wyrazów) -  według Netykiety obowiązującej w blogosferze jest krzykiem?! Kimże Ty jesteś, że ośmielasz się do mnie krzyczeć?

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
1
Vote down!
-1
#382851

Są dwie możliwości, albo nie rozumiesz tekstu do którego się odnosisz, albo nim świadomie manipulujesz. Nauczony doświadczeniem, stawiam zdecydowanie na to drugie.
Przykład?

"Twoja uszczypliwa uwaga o treści zaczerpniętej właśnie z tego okresu - jest po prostu błędem. Jest także nietaktowna wobec PiS-u, albowiem Jarosław Kaczyński nie dąży do zdelegalizowania innych partii i uznania swojej za jedyną, jaka powinna funkcjonować w RP. Niech funkcjonują inne partie, ale nie ze szkodą dla Polski."

Wskaż miejsce, gdzie oskarżam Jarosława Kaczyńskiego o to, że "dąży do zdelegalizowania innych partii i uznania swojej za jedyną...". Co do haseł pisanych wielką literą, to chyba przyznasz , że w oryginale zawsze były tak pisane . Nie było też moim zamiarem pokrzykiwanie na Ciebie, jest to sposób na dyskusję pasujący do kilku innych komentatorów na tym portalu .

Ps. Mam bardzo ograniczone zaufanie do ludzi wymachujących na lewo i prawo swoją "martyrologią".

Vote up!
2
Vote down!
-2
#382861

  Witaj BOGUSŁAWIE- TYBERIUSZU! Witam na Niepoprawnych, znając zaciekłą aktywność hunweibinów, szczególnie w stosunku do Twojej osoby, zapewne nie na długo. :)

Zastanawiłam się, co się stało, bo nie widziałam żadnych Twoich wpisów, no ale teraz już wszystko jasne.

Doskonale pamiętam, tę ścieżką zdrowia namiętnie i zajadle  stosowaną na Twojej osobie, sama też zostałam poddana podobnej operacji, w nieco mniejszym stopniu. Co zresztą trwa do tej pory kiedy tylko ośmielę się wyrazić opinię różną od obowiązującej. Automatycznie staję się trollem, agentem, zdrajcą, żydożercą, no i oczywiście nielotem, co w tutejszym żargonie znaczy półgłówkiem, dla przykładu. No cóż, niektórzy myślą, że mają patent na patriotyzm, wiedzę, mądrość, nie mówiąc już o grzeczności i poszanowaniu interlokutorów, choć ich czyny, a raczej w tym wypadku słowa, temu diametralnie zaprzeczają. Tak to czasami bywa z miłością bliźniego w gronie pobożnych, miłujących bliźniego jak siebie samego,  katolików. Bóg, Honor i Ojczyzna, zawsze, oczywiście.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
2
Vote down!
0

Lotna

 

#382827

Ha,ha,ha,ha,ha.......uuuuuuuuuu, ha,ha,ha,ha!!!!!!

A pannie Marysi dobrze jest w zielonym.

Na tyle zasługujesz. Na nic wicej!
____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
2
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#382853

Odnoszę wrażenie, że tego wpisu dokonałeś zaraz przed odkorkowaniem sporej flaszki bimbru:

"Jestem tego samego zdania R. Szeremietiew
Jurand, 26 września, 2013 - 20:50"

Zaś tu:

"Jurand odpowiada Lotnej
Jurand, 28 września, 2013 - 12:18

Ha,ha,ha,ha,ha.......uuuuuuuuuu, ha,ha,ha,ha!!!!!!

A pannie Marysi dobrze jest w zielonym.

Na tyle zasługujesz. Na nic wicej!
____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..." "

...leżysz już jak świnia, odurzony zawartością i bełkoczesz coś bez sensu w pijackim amoku ...

Ps. Przepraszam Lotna, że z mojego powodu zostałaś narażona na chamstwo "tego czegoś ..."

Vote up!
2
Vote down!
-2
#383719

Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#383978

A jednak, ujadający , sfrustrowany gnojek ...

Ps. Wiem, wiem, wyżyjesz się na mnie, gdy moje konto zniknie na dobre. Tchórzliwe metody.

Bez odbioru...

Vote up!
2
Vote down!
-1
#384224

UPS! Czyżby kolejny trzaskający od wewnątrz drzwiami, który nie wie jak skorzystać z otworu drzwiowego i w którym kierunku jest prze ten drzwiowy otwór wyjście z Niepoprawnych?

[quote]BOGUSŁAW, 29 września, 2013 - 11:19
Ps. Nie wysilaj się i nie biegnij z płaczem do działu naruszeń, bo sam poprosiłem administrację o likwidację mojego konta. Mam dość twojego chamstwa, "księżniczek" wycierających męskie członki w firankę i wtykających palce w cudzą d...ę. Mam dość waszej oborowej kultury ...
Żegnam wylewnie.

http://niepoprawni.pl/comment/reply/124303/440608
[/quote]

Następny nick winien brzmieć: CHOLEWKA

Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#384229

Podkulanie ogona towarzyszące ujadaniu.
Typowe zachowanie kundla .
Komentarz może być jeden.
DO BUDY!!

Vote up!
2
Vote down!
-2
#384232

Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#384238

Przesyłam moje gratulacje.

EOT

Obibok na własny koszt

Vote up!
2
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#384239

Skoro ten nasz Jarosław Kaczyński jest od 8 lat, jak piszesz, taki najważniejszy, taki na topie i the best, to dlaczego ten Jarosław Kaczyński obiektywnie patrząc, jest tak w zasadzie jednocześnie nikim ?
Nikim w sensie politycznym. Panem Nikt, który nie ma wpływu na politykę, gospodarkę, ekonomię, szkolnictwo, kulturę na nic, po za wpływem na swój elektorat.

Jarosław Kaczyński być może jest dobrym człowiekiem i dobrym patriotą, ale spójrzmy prawdzie w oczy, politykiem jest słabym.......wiecznie przegranym i przegrywającym.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#382509

Przecież sam sobie odpowiedziałeś :)
Piszesz że nie ma wpływu na politykę, gospodarkę, ekonomię, szkolnictwo, kulturę, na nic. Ja napisałem że od 8 lat media zajmują się tylko i wyłącznie Kaczyńskim. Napisałem że prezydent, premier, rząd, afery, nepotyzm itd to mały pikuś bo w mediach tylko Kaczyński. Ta notka jest mediach i o "autorytetach" które 1 sierpnia mówiły o obłędzie44 a teraz nagle piszą i mówią o zawłaszczaniu symboli Powstania Warszawskiego. Kaczyński ma taką moc, że jedną literką "W" zrobił z nich patriotów. Jasne ?
A może Ty masz sposób na to jak zbojkotować media z Czerskiej i Wiertniczej ? Bo jak na razie to mówisz pewnie nieświadomie ale ich językiem - PiS to wieczny przegrany - a ile razy przegrało pod rząd wybory SLD ? Czemu im nikt tego nie wypomina ?
Ja prosiłem na końcu notki o samodzielne myślenie a nie powtarzanie "mądrości" z mediów
Pozdrawiam

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
0
#382519

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie wiem co aktualnie mówią media. Nie słucham ich i nie oglądam.
Samodzielne myślenie?
To może postawmy tezę, że Jarosław K. to taki wykreowany sztucznie przez ( tu proszę o własne pomysły) Czarny Lud, którego to niby obecna ekipa strasznie się boi, a jednocześnie wykreowany Wyzwoliciel uciśnionych, w którego cała opozycja naiwnie wierzy (taki sprytny czaruś, dwa w jednym), spełniający bardzo ale to bardzo pożyteczną dla obecnej władzy rolę.
Wystarczająco samodzielnie, czy kontynuować ?
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
1
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#382534

Kontynuj proszę, ciekaw jestem do jakiego wniosku dojdziesz

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
0
#382545

.........myślę, że do słusznego ;)
Kontynuacja i dalsze wnioski sankcjonować mogłyby banem a w najlepszym przypadku zgłoszeniem.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#382548

Kiedyś Passent w "Loży Prasowej" tak się zapędził, że stwierdził, że Kaczyński nawet jak nie rządzi, to rządzi. I to właściwie jest prawda.

Vote up!
2
Vote down!
0

Anka1

 

#382538

Uprzedzam, że wszystkie negatywne opinie na temat Rostowskiego,Szejnfelda,Michnika,Morozowskiego,Szczuki,Piroga,Krzeminskiego,Kuczynskiego,Mazowieckiego,Blumsztajna,Hartmana - mogą być uznane za przejawy antysemityzmu. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 1997 r. Nr 78, poz. 483): Art. 32. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.): Art. 256. § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1. Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jozef - Londyn 2010

#382522

zapomniałeś dodać że nie tylko antysemityzm wchodzi w rachubę. Zbrodnia homofobii też :))

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382525

Potrzebne jest 7 sekund żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka
Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg
Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3
Udo jest tak twarde jak cement
Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny
Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii
Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny
Używamy 300 muskułów tylko żeby utrzymać balans jak stoimy
Kobiety już dawno przeczytały tą wiadomość
Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk.

Czy zawsze na tym portalu musi byc tak POWAZNIE

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382529

[quote=Jozef-Londyn 2010]
Czy zawsze na tym portalu musi byc tak POWAZNIE[/quote]?

Moja notka ma charakter nieco prześmiewczy
A i mnie do powagi daleko
Pozdrawiam

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
2
Vote down!
0
#382533

świetna stronka,sympatycznie tu

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382543

Już się boję. Tak się boję, że za chwilę sformatuję dysk, wyłączę komputer i wzorem Tuskoliniego... ze strachu schowam się do szafy :-)

A teraz poważnie. 
Otóż pisząc o faktach rzeczywistych, nie zaś o faktach prasowych, tzn. wymyślonych przez pseudo-dziennikarzy i plotkach, jestem w stanie udowodnić prawdę przed każdym sądem, - nawet tym rzekomo niezawisłym, tzn. sądem PRL-bis. A jeśli do tego dodam, że nie potępiam ludzi naszej czy i innej narodowości, a... ich niecne czyny, to zacytowany przez Ciebie Art. 256. § 1. i 2. Kodeksu Karnego w moim przypadku nie będzie miał zastosowania.

Pozdrawiam,
                    

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382536

to mial byc tylko zart

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382541

Już dyżurny troll,już swój wykład na temat Jarosława wprowadza.

Nie karmić trolla,bo taka jest jego rola,by ludzi zrobić w babola.

I tylko wybrzydza i marudzi,i ten jad tu wciska na NP.

A sam tyłka z poza klawiatury nie ruszy,by coś zmienić.

A dla mnie trollu kole mego zada lata te twoje gadanie.

I tak Jarosław nas poprowadzi do zwycięstwa.

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#382556

Z sieci :

Przytaczam in extenso z portalu parowkowego, zeby oszczedzic przyzwoitym ludziom koniecznosc nabijania klikalnosci nijakiemu syfi-Lisowi.

Michnik o czterech zagrożeniach dla Polski: narodowcy, Kaczyński, Rydzyk, Duda.
Adam Michnik jest jednym z panelistów EFNI w Sopocie. Znalazł chwilę, by porozmawiać z naTemat o tym, co martwi go w kontekście przyszłości Polski. Poniżej trzy szybkie pytania do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej".
Największe zagrożenie dla Polski, to...?

To jest oczywiste. To jest ta fala nastojów populistycznych, szowinistycznych, niszczących ład konstytucyjny i osłabiających państwo.

Czy ta fala ma jakieś twarze?

Ma cztery ośrodki zarządzania. Z jednej strony to jest kierownictwo PiSu, a konkretnie Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz. Z drugiej strony to jest tak zwany ruch narodowy, w którym są judeosceptycy, jeśli nie po prostu antysemici. Mówią oni językiem agresji i nienawiści.

Z trzeciej strony to jest ojciec Rydzyk. Z czwartej strony to wspierany przez kiboli, szef "Solidarności" Piotr Duda, który mówi językiem obelg wobec premiera. Zwyczajnie obraża licząc na swoją bezkarność.

Czy pana zdaniem te siły mogą przejąć władzę?

Mogą.

Michnik zapomnial wspomniec o najwiekszym zagrozeniu dla Polski jego marzen, jakim sa wolni i nie bojacy sie samodzielnie myslec Polacy.
Co do czwartego jezdzca Apokalipsy, to nie jestem pewien, ale najwazniejsze trzy zagrozenia dla Polski ubecko-okraglostolowej, dla Polski neokolonialnej, dla polskosci-nienormalnosci wymienil trafnie.
PS
Judeosceptycy – dobre, dopisuje sobie do slownika neologizmow polskich, tuz obok waginosceptykow.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382558

Czyżby węszyciel trolli złapał trop ? Już nosek wyćwiczony w zwietrzaniu zwierzyny na boki chodzi?
Prawdziwy wielbiciel Wodza i "procesji".........a także polowań.
Darz Bór !!!
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#382559

za ciemny na te wasze Polemiki jestem - niestety

Vote up!
2
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382561

Nie przejmuj się, sprawa jest nieistotna.
W skrócie wygląda tak.
Mój adwersarz (krajan i ziomek zresztą), ma mi za złe, że nie pojawiłem się na marszu w obronie TV Trwam w Poznaniu i w Warszawie i nie rozumie mojego braku bezgranicznej miłości do Jarka.
Uznał, że jestem trollem. Ja i chyba 10 innych.
Węszenie przeradza się z wolna w obsesję.
To tyle.

p.s Ale i tak go kocham................jako Polaka i człowieka oczywiście.......a nie inaczej :)))

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#382562

....

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382566

i wydaje sie ze taka "polemika" nikomu nie sluzy zwlaszcza ze i coraz czesciej Wasze wpisy sa kopiowane i widac ze potraficie swietnie pisac i zarazam sie bawic
Pozdrawiam Wasz fan i fan NP
Jozef stary mocher

Vote up!
3
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382572

Sarkazmem nie musisz rzucać w oczy,wystarczy jak poczytasz sobie wpisy pacjenta,to pewnie wzrok ci wróci.

I w tedy wyrobisz sobie opinie czy piszę tak dla zgrywu,czy staram się nas zjednoczyć pod jedynym wodzem,który jest w stanie,POgonić żydo ubecje,i dać nam wolną Polskę.

A co nie którzy wszystko robią by tej jedności nie zbudować.

Czego wyrazem były moje notki,dla tego pacjenta.

Ja też jestem stary moher,62 letni,i chciałbym jeszcze doczekać wolnej Polski,i być w niej pochowany.

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382579

Woooow ! Jak patetycznie : "być w niej pochowany"

Znów jedziesz na uczuciach i swojej domniemanej śmierci ?
Wstyd ziomek, wstyd.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#382583

Dzięki za uznanie :)
Tak naprawdę przekomarzamy się tylko.
Obaj przecież z "Węszycielem trolli" jesteśmy fanami Lecha i Polski.

Co prawda Jarka "Węszyciel" lubi bardziej niż ja, ale nie zamierzam w tym temacie z nim rywalizować.
Pozdrawiam serdecznie :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#382581

Ja z moja zone tocze "polemike" 35 lat ( wychwana w domu oficera W.P) i co mam zrobic ?
Idziemy razem wieczorem spac i po balu

Vote up!
3
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382573

A ty będziesz żył wiecznie jak Lenin

Vote up!
1
Vote down!
-1
#382588

się troll na T. i notki zaraz toną w krokodylich łzach tej biednej ofiary tych wrednych Niepoprawnych.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#382832

Ciągle o tym piszę,że trolli przybywa,na portalu NP,ale widać ilu z nas ma odwagę o tym pisać.

Mogą mnie uważać za głupca czy szalonego,ale mnie to powiewa.

I teraz widzisz,że niema i nie będzie tu jedności,jak kiedyś.

Desantowcy,krety,trolle,POżyteczni idioci,coraz bardziej zawłaszczają ten nasz portal,wmawiając co nie którym,że to tylko inne POglądy.

I POd płaszczykiem tych innych POglądów,wpuszczają swoje jadowite wyPOciny.

Które działają,na brak odporności co dobre a co złe.

I po co tu się spotykają,i jaki był ich cel,gdy wchodzili na portal NP.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0
#382840

Jeśli już tu się zagnieździł troll, a prowadzi dyskusję w sposób kulturalny - wyłuszczając swoje racje, jestem gotów wejść z nim w polemikę. Ale warunkiem jest, iż będzie prowadził dyskusje na argumenty, nie zaś na zasadzie "nie, bo nie...ty ch**u".

Przykładem niech chociażby będzie moja ostatnia dyskusja z Boguslawem (Tyberiuszem), tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/3838/moc-jaroslawa-kaczynskiego  któremu Administracja NP zafundowała - wówczas jako Tyberiuszowi - dożywotniego bana łącznie z likwidacją jego bloga.

Czasami dialog z trollem może przynieść pozytywny rezultat, choć są to odosobnione przypadki. Ale próbować trzeba. Jeśli ów troll zmieni taktykę prowadzenia dialogu i zacznie okraszać swe teksty inwektywami, bądź też słowami o wydźwięku antypolskim, - to jest oczywiste, że zaprzestanę z nim dialogu i zgłoszę do Działu Naruszeń NP. 

Pozdrawiam i życzę Ci Marku
spokojnej soboty i niedzieli,

            

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
2
Vote down!
0
#382848

A już nie mogę ścierpieć takiego prostactwa,jak na blogu u Lwowa47.

I będę z takim czymś walczył,nawet za cenę usunięcia mnie z NP.

Czas położyć temu kres,bo inaczej ten portal,będzie wyglądał jak lewacki,lub żydoubecki POrtal,a nie patryiotyczny.

Pozdrawiam cię również gorąco,i życzę miłego wypoczynku

Marek

Vote up!
2
Vote down!
-1
#382866

o to i to było pierwsze pytanie po wakacyjnej przerwie....

- "Bo my wiemy, że macie premiera futbolistę ale może przez lato coś się zmieniło, ciągle w mediach Kaczyński to, Kaczyński tamto, to powiedz jak to właściwie jest"...

Nie pierwszy raz słyszę takie pytanie od moich "tubylców" - pytają znajomi, sąsiedzi i wcale im się nie dziwię, że są zdezorientowani bo w Polsce nie ustają próby tworzenia wokół Kaczyńskiego atmosfery skandalu. Póki co miejscowa prasa pisze tylko o skandalach rządu Tuska.

Pozdrawiam.
contessa

PS. Dziś przy kawie w pracy było sporo śmiechu pod adresem "ekspertów" Laska, właściwie fontanny z kawy były na wieść, że w tym szacownym gronie jego "ekspertów od katastrof lotniczych" prym wiedzie osoba od konstrukcji spadochronów.
Dostała od moich kolegów ofertę min. konstrukcji szelek dla ratlerka koleżanki, jest parę gaśnic samochodowych do przerobienia na spadochron i padło jeszcze kilka ciekawych pomysłów ale ich autorzy odstąpią je "ekspertowi" za opłatą.
:D:D:D

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
2
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#383003

Przepraszam Gospodarza, ale to ma być ogólnie..., bardziej do administracji, ale może i dla refleksji pyskujących...

Prawdą jest, że poziom NP niski, pyskówki - to chyba 50% wpisów. Co to jest np.:

Jurand, 28 września, 2013 - 12:18

Ha,ha,ha,ha,ha.......uuuuuuuuuu, ha,ha,ha,ha!!!!!!

A pannie Marysi dobrze jest w zielonym.

Na tyle zasługujesz. Na nic wicej!

Wpis najaranego, czy co?

Niestety, tematów poważnych jak na lekarstwo, jakbym oglądał tv... Zamiast merytorycznej dyskusji - pyskówki.

Dlaczego przestali tu pisywać znakomici blogerzy? Jest ich kilku i muszę ich szukać gdzie indziej...

Może administracja uruchomi osobny dział dla "wpisów żartobliwych", jak ten:

http://niepoprawni.pl/blog/3635/cala-prawda-o-tyberiuszu-gaweda-historyczna

Pozostaję z nadzieją, jeszcze...

Ps - Satyrze: co z tak pięknie zaczętym cyklem twarzy III rp.?

Vote up!
2
Vote down!
-1

Stasiek

#383163

Zapewne masz na myśli cykl "Od Mazowieckiego do Tuska". On nie został zamknięty i nadal trwa. Sporo czasu zajmuje zrobienie dobrej kwerendy, a przecież nie jestem na etacie NP i mam swoją pracę zawodową oraz szereg innych obowiązków, które stawiam na pierwszym miejscu. Stąd też mam dłuższe przerwy w ich publikowaniu. Dodam, że sporo piszę, a przede wszystkim komentuję wpisy na inne tematy.

Aby zadośćuczynić Tobie i tym, którzy interesują się tym cyklem, oświadczam, iż w ciągu najbliższych 2-3 dni zamieszczę kolejną - 14 już część, którą mam na ukończeniu. Tym razem będzie o premierze, który szefował URM-owi po "starszym sikawkowym łot Pawlaków". Oczywiście w latach '90.

Co do poziomu, jakości notek i komentarzy na NP, to ja bym się na Twoim miejscu nie dziwił, że z miesiąca na miesiąc spada. Tak to już jest, kiedy to porządnych i prawych blogerów, mających świetne "pióro" posądza się o agenturę i Bóg wie jeszcze o jakie bezeceństwa (vide chociażby Jan Bogatko). Ja jeszce jakoś wytrzymuję, ale jak długo? Jest takich kilku ludków na NP, którzy zatruwają życie porządnym blogerom. A ci z kolei nie mają predyspozycji lub siły, by użerać się z nimi i... przenoszą się na inne portale.  

Pozdrawiam,
                  

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
2
Vote down!
-1
#383191

To się zrobi jatka i koniec pieśni.
Sierotki będą musiały się pozagryzać wzajemnie.
Próbuję ignorować te #@$%^&* ale czasem mnie ponosi.
Jak tu zło dobrem zwyciężać?

Vote up!
1
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#383193

Proszę o "Satyryczną" definicję określenia "porządny bloger".
Porządny, czyli jaki?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#383195

Twoje epitety pod adresem Lwowa47 zdeklasowały ciebie totalnie. Nie chciałeś przeczytać ode mnie maila, więc piszę tu część z tego maila.
Nie wiesz, bo i skąd możesz wiedzieć, że ów poeta, z którego urządzasz sobie cyklicznie drwiny i kpiny,… jest jednym z najwybitniejszych polskich współczesnych poetów, o którym możesz poczytać tutaj: http://pbl.ibl.poznan.pl/dostep/index.php?s=d_biezacy&f=zapisy&p_tworcaid=3607

Jestem wprost pewny, że nie możesz się poszczycić takim dorobkiem literackim, jaki ma ten poeta. A jak myślisz? Kto jest autorem tekstu piosenki pt. „Zaszum nam Polsko, jak huzarskie skrzydła”, którą mistrzowsko wykonał bard Maciej Wróblewski? – Właśnie ów poeta.

Jeśli Jego poezja ci „nie pasi”, to przecież nikt cię nie zmusza do jej czytania. Ale nie urządzaj sobie kpin i drwin z tego poety, bo nic ci nie jest winien, że Jego poezji nie rozumiesz. Poza tym, narzucasz wolnemu człowiekowi, o czym i jak ma pisać. Kimże ty jesteś u licha, że tak czynisz??? Porąbało cię na dobre, czy co?

Jeśli jesteś człowiekiem honoru, to publicznie przeprosisz poetę na Jego blogu, tzn. Lwow47. A jeśli nie przeprosisz, to utwierdzisz mnie w przekonaniu, że jesteś tylko zlepkiem komórek bez honoru, chamem i ćwokiem. A takich to ja omijam w promieniu 1 kilometra, bo brzydzę się nimi.

Odpowiadam na twoje pytanie, choć nie muszę. 

Porządny bloger to taki, który zachowuje się diametralnie odwrotnie, niż ty.

         

End of topic!!!

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
2
Vote down!
-1
#383201

Nie masz odwagi,by satyrowi napisać że go flagujesz na czerwono.

I za winkla nuż w plecy,ubeckie metody.

Kopnij ostro trolla w zad,by na tyłku twardo siadł.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#383208

"Sporo czasu zajmuje zrobienie dobrej kwerend..."

Wiem coś o tym, dlatego pyskówki są podwójnie irytujące, taka strata czasu...

Co do cyklu, to gdy "się rodził" byłem pewny, że będzie to praca wspólna kilku osób, ... takich  mord do opisania dla potomnych jest więcej, niestety. Cóż, talent, wiedza i mądrość nie są w bagażu zbyt wielu ...

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

Stasiek

#383252