Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP –Izrael/ diaspora żydowska

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

 

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia

pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.

 

11.12. 2017 roku został powołany rząd M.Morawieckiego, którego j.Kaczyńskiemu naraili J.Daniels(przyjaciel D.Trumpa od 2010 roku) i Fogelman(kolega szkolny Braci Kaczyńskich i operator wielu prywatyzacji w IIIRP)

12.12.2017 roku(dzień po powołaniu rządu M.Morawieckiego) w Senacie USA przyjęta zostaje ustawa S.447, która do Senatu USA wniesiona została 27.02.2017 roku(ponad miesiąc po objęciu urzędu prezydenta USA przez D.Trumpa)

- uchwalona zostaje USTAWA z dnia 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, która staje się pretekstem do rozpętania międzynarodowej nagonki na Polskę

- 27 stycznia 2018 roku, podczas uroczystości 73. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau, dochodzi do skandalu sprowokowanego wypowiedzą ambasador Izraela Anny Azari, która zaapelowała do polskiego rządu, by zmienił ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.

12 kwietnia 2018 roku do Polski przyjechali (z okazji Marszu Żywych) prezydent Izraela oraz szef Mosadu, szef agencji bezpieczeństwa Shin Bet i szef sztabu IDF sił zbrojnych Izraela.

24 kwietnia 2018 roku Izba Reprezentantów USA uchwala ustawę 447

9 maja 2018 roku prezydent D.Trump podpisuje ustawę 447 i tym sposobem staje się ona prawem w USA

27 maja 2018 roku do Polski(Kielce) przyjechało 120 najważniejszych izraelskich policjantów z okazji rocznicy "pogromu kieleckiego", przypadającej.... na 4 lipca

- w maju 2018 roku rozgorzała batalia o Pomnik Katyński w Jersey City, po tym jak kilka tygodni wcześniej prasa lokalna podała, że burmistrz Jersey City Steve Fulop planuje przeniesienie go w inne miejsce.

Natąpił atak burmistrza na Marszałka Senatu S.Karczewskiego, zarzucając marszałkowi Senatu antysemityzm i zaprzeczanie Holokaustowi.

3 czerwca 2018 roku rozpoczęły się się w niedzielę w Polsce i krajach bałtyckich, dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Do tych ćwiczeń sił NATO, po raz pierwszy Izraelskie Siły Obronne oddelegowały kilkudziesięciu żołnierzy z Brygady Spadochronowej.

Nasuwa się pytanie o to, co jest przyczyną takiego ciągu wydarzeń na linii Poska-Izrael/diaspora żydowska?

Są podejrzenia, że może chodzić o zorganizowanie prowokacji(stąd ta nad aktywność służb mundurowych Izraela w Polsce) o charakterze antysemickim, która mogłaby posłużyć do oskarżenia Polaków i Polski w oczach świata o agresywną antysemickość i być pretekstem do zewnętrznej interwencji w Polsce i załatwienia, z wykorzystaniem ACT 447, restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego w Polsce.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:6)

Komentarze

Czyli prawda o żydach z ust żydowskiego rabina.

Piszesz Stan, że coś musi się szykować ??? To nieprawda. TO CAŁY CZAS DZIEJE SIĘ SZYKUJE SIĘ !!! TO zamierzone od zarania. ON MÓWI, ŻE ICH BOGIEM JEST LUCYFER.  Z żelazną konsekwencją realizuje to żmijowe plemię swoje zamierzenia. Wszystkie wojny, wszystkie konflikty na tym łez padołku, ludobójstwa dziś i zabójstwa na skalę niewyobrażalną to jest ich dzieło. Wywoływanie wojen to robienie, pomnażanie szekli AJ ! WAJ ! Ten rabin w tej rozmowie z tego linku nic nie owija w bawełnę. 

TO porażająca prawda jest. Niewyobrażalna. Ale TO są fakty. Poczytajcie, posłuchajcie z jaką pogardą ten śmieć mówi o nieżydach. 

-  mówi śmieć, że więcej żydów bierze kasę za holocaust niż w holokauście zginęło. 

-  mówi śmieć, potwierdza encyklopedyczną prawdę, że przed wojną w Europie całej było tylko 3,4 miiona żydów, i że tych 6 milionów o czym wszyscy "wiedzą" - to tylko liczba. To tylko liczby. 

- mówi śmieć, że goje to zwierzęta,

- i mówi o konieczności przerzedzania stada, czyli tak tłumaczy wojny, które wywołują i ludobójstwa, których dokonują - pomnażając swoje szekle w ten diabelski sposób.

Mózg się lasuje jak się to czyta i słucha. KAŻDY POLAK MUSI TO ZNAĆ. Przydałoby się cały ten wywiad upublicznić na świat cały. I w formie CD i także w formie pisanej, czyli taka mała książeczka pt.np. 

- "MY plemię żmijowe i dzieci Szatana - Lucyfer nasz bóg". 

Jak mówi Księga Ksiąg w Ew. Św. Jana Rozdz. 8 : 44

WY JESTEŚCIE Z WASZEGO OJCA DIABŁA, I CHCECIE SPEŁNIAĆ PRAGNIENIA WASZEGO OJCA. TEN BYŁ ZABÓJCĄ, GDY ROZPOCZĄŁ, I NIE STAŁ MOCNO W PRAWDZIE, PONIEWAŻ PRAWDY W NIM NIE MA. KIEDY MÓWI KŁAMSTWO, MÓWI ZGODNIE Z WŁASNYM USPOSOBIENIEM, GDYŻ JEST KŁAMCĄ I OJCEM KŁAMSTWA.

oni - to naród wybrany przez niego. A goje to bydło i muszą na nas pracować...... i stada trzeba przerzedzać - to na temat wojen i tych masowych mordów w Palestynie, w Iraku i wszędzie indziej, gdzie giną tysiące i tysiące i tysiące niewinnych ludzi. To oni finansowali Lenina, Stalina, Hitlera & & & & & 

Zwróćcie uwagę co mówi o 9/11, czyli tych niby zamachach na WTC w Nowym Jorku, gdy o do pracy w TYM dniu nie przyszło 3000 żydów.

Co zmontował ówczesny prezydent USA, ICH człowiek - dobry goj Bush, jak go nazywa ten Frankenstein, by można było zacząć trzepać kasę, czyli pomnażać szekle na wywołanej "zamachami" wojnie z "terroryzmem"................. 

I pytanie do "rządzących" w Polsce -

KOMU służycie ?!

DLACZEGO DO JASNEJ CH.......Y ! W POLSCE SIĘ ZNALAZŁ ŻYDOWSKI - ZŁODZIEJSKI BANK - GOLDMAN SACHS ?PO h....j ?!!!

KTO ???!  

tych złodziei zaprosił do NASZEGO KRAJU ???!

No kto ?! się pytam. KTO ?!

MAŁO OKRADAJĄ ŚWIAT CAŁY?!!! 

i tu, TA prawie godzinna spowiedź Frankensteina

:

https://www.youtube.com/watch?v=y7POLK-2hnE 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1565778

http://wprawo.pl/2018/06/05/ortodoksyjni-rabini-debatuja-w-warszawie-rabin-stambler-nasze-miasto-jest-gotowe-na-role-gospodarza-takich-spotkan/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1565805