Tajemnicza śmierć byłego burmistrza

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Niepostrzeżenie przez media mętnego nurtu przechodzi informacja o kolejnym tajemniczym zgodnie osoby związanej ze sferą publiczną. Prawdopodobnie we czwartek, 31 października br. zmarł we własnym mieszkaniu były wiceburmistrz Śródmieścia, Bielan a następnie Woli. Miał 39 lat. Swoją karierę wiceburmistrza zaczynał w 2004 roku z rekomendacji Prawa i Sprawiedliwości współpracując z ówczesnym burmistrzem Śródmieścia Mariuszem Błaszczakiem.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JLK7CqB3TtwJ:www.bip.warszawa.pl/dokumenty/ip/srodmiescie/IX_23
_V_prot.rtf+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Po wyborach samorządowych w 2010 roku został wiceburmistrzem Bielan w ramach koalicji PO-SLD, następnie również z rekomendacji PO przeszedł na stanowisko wiceburmistrza Woli, skąd został odwołany z powodu skandalu.

http://www.se.pl/wydarzenia/warszawa/warszawa-burmistrz-awanturnik-z-woli-odwoany-ryszard-modzelewski-po-pijanemu-mial-wygrazac-strazniko_286202.html

Jako pierwsza o śmierci byłego wiceburmistrza poinformowała w poniedziałek na swoich stronach internetowych Rzeczpospolita".

http://www.rp.pl/artykul/24,1061988-Smierc-dzialacza-Platformy.html

Nie podano jednak dziennej daty zgonu. Ciało zmarłego znalazła w jego mieszkaniu matka.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-zyje-Ryszard-Modzelewski-dzialacz-PO-Okolicznosci-smierci-wyjasnia-prokuratura,wid,16140156,wiadomosc.html?ticaid=1119c1

Według dostępnych źródeł zgon nastąpił 1 listopada.

http://www.hutnikwarszawa.pl/?module=content&id=370&page=

Bądź 31 października.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tajemnicza-smierc-polityka-po-z-warszawy_363940.html

Faktem pozostaje, że zmarł nagle młody człowiek tuż na samym początku weekendu i to długiego weekendu. Analogie do śmierci Andrzeja Leppera, czy gen Sławomira Petelickiego cisną się same. Podobnie również działa prokuratura, która dopiero 4 listopada zleciła sekcję zwłok. Przy czym prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Jeżeli zatem prokuratura podejrzewa, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie to czemu tak skandalicznie późno zlecono sekcję zwłok? Na jakiej podstawie przyjęto podejrzenie o nieumyślnym spowodowaniu śmierci?

Oczywiście nie da się wykluczyć, że była to śmierć bez "pomocy" osób trzecich. Niemniej jednak, okoliczności wydają się mocno podejrzane. Dodać należy jeszcze, że wiadome było już 30 października, iż media w trakcie długiego weekendu zajmą się świętem Wszystkich Świętych a raczej "świętem zmarłych", uroczystościami pogrzebowymi Tadeusza Mazowieckiego a także alkoholowym wyskokiem posła Przemysława Wiplera.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Polityku skorumpowanego peło.!! Gdy wiesz za dużo o przekrętach w bańdzie ryżego to przyjdzie po ciebie nieznany samobójca,jak już przyszedł po wielu z tej parti.!! A więc miej się na baczności.!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#388697

czy miał on coś wspólnego z Karolem Modzelewskim?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Modzelewski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388759

Z Lotną:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388760

Nie mam żadnych informacji na temat powiązań rodzinnych lub innych zmarłego Ryszarda Modzelewskiego z Karolem Modzelewskim 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388806

jest tu specjalista od mojej skromnej osoby, a tenże dyżurny uwłacza godności osoby ludzkiej, pewnie to myszka od pixi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388773

oddychac, ale jak widac - wypierala sie zaba blota.
Mialo cie tu nie byc, widac twoje slowa sa warte jak zwykle gowna.Czyzby nowy kontrakt przed 11 listopada?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388796