Czerwone skur...!!!

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Śmierć naszych pięciu żołnierzy w Afganistanie jest smutną wiadomością. Ich bliscy będą przeżywać święta Narodzenia Pana w atmosferze głębokiej żałoby. Informacja tragiczna zwłaszcza w kontekście nieokreślonej celowości misji naszych sił zbrojnych w tym egzotycznym kraju i związanych z nią ofiar żołnierzy, których podstawowym obowiązkiem jest przygotowanie się do obrony Ojczyzny.

Wiadomość ta jest też bardzo zła dla rządzących. Pogarsza bowiem wizerunek miłościwie panującej ekipy Donalda Tuska. Toteż reżim od razu przystąpił do działania. Niemal jednocześnie z podaniem informacji o poległych żołnierzach poinformowano o sesji ugodowej w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w sprawie odszkodowań dla bliskich poległych żołnierzy. Ponoć rozpatrywano sprawę 10 osób, wdów i sierot. Czy to nie miało sugerować, że sprawa dotyczy poległych dzisiaj? Zwłaszcza, że była mocno wyeksponowana w czerwonej ramce obok informacji o poległych.
http://biznes.onet.pl/ruszyly-posiedzenia-ugodowe-z-rodzinami-poleglych-,18515,4979068,1,onet-wiadomosci-detal
Teraz informacja umieszczona w dziale "biznes". Bez komentarza.

Do tego uruchomiono byłego wicemarszałka sejmu a obecnie eksperta od obrony. Stwierdził, że polegli zostaną wykorzystani do walki partyjnej. Oczywiście przez PIS.
http://konflikty.wp.pl/title,Tak-jak-trupy-w-Smolensku-byly-dobre-dla-paru-ludzi-tak-i-te-trupy-im-sie-przydadza,wid,14103785,wiadomosc_wideo.html?ticaid=1d994

Z miejsca przystąpiono do akcji propagandowej. Lemingi mają śmierć żołnierzy skojarzyć z kosztownym odszkodowaniem ich rodzinom a najlepiej z PIS-em. Tuskowa ferajna nie przepuści żadnej okazji. Nie lubię wulgaryzmów. Nie potrafię jednak znaleźć innego określenia. To są czerwone skur...!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

marcopolo

"SZKODA GADAC"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#209169