Panie ministrze Nowak, nie wstyd Panu? Panie Karnowski, gdzie pańska rzetelność?

Obrazek użytkownika MD
Kraj

We wczorajszym programie "INFO Dziennik - Raport Dnia" o godz. 21.30 w TVP INFO miała miejsce rozmowa redaktora Karnowskiego (nie pamiętam którego a ja ich nie rozróżniam) z ministrem Sławomirem Nowakiem. Pozornie pan Karnowski chciał być dociekliwym dziennikarzem. Pozornie.

Odnosząc się do głównego problemu Polski i chyba całej tej cywilizacji czyli do składu list Prawa i Sprawiedliwości minister Sławomir Nowak stwierdził że te listy są "brudne" bo kandydują na nich byli funkcjonariusze służb specjalnych i prokuratury. Konkretnie Pan Mariusz Kamiński i Pan Bogdan Święczkowski. Redaktor Karnowski nieśmiało wtrącił, że przecież z list PO kandydował Marek Biernacki. Na to odparł minister Nowak, że minister Biernacki zajmował stanowisko polityczne a nie fachowca w służbach.

Panie ministrze Nowak! Panie redaktorze Karnowski! Kim, do cholery, jest Konstanty Miodowicz???!!! Czy Krzysztof Bondaryk nie kandydował z list PO???!!!

I to nazywa się owa rzetelność dziennikarska? Dzięki tej rozmowie uzyskałem odpowiedź, której nie udzielono w artykule: "Nasza odpowiedź na apel Tomasza Sakiewicza: "Publicysta powinien być wierny wartościom, a nie partii""
http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/13891-nasza-odpowiedz-na-apel-tomasza-sakiewicza-publicysta-powinien-byc-wierny-wartosciom-a-nie-partii

Oczywiście żaden z rozmówców nawet nie zająknął się na temat artykułu Doroty Kani w ostatnim numerze "Gazety Polskiej" na temat inwigilacji Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. A ta właśnie wiadomość powinna być numerem jeden we wszelkich wiadomościach i komentarzach. Wymieniony pan Bondaryk też w tej sprawie powinien złożyć wyjaśnienia. Ale oczywiście największym zagrożeniem są listy kandydatów do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Dla panów Bondaryków z całą pewnością.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Szanowny i Drogi Panie,
Oglądanie i słuchanie ministra Nowaka jest bardzo szkodliwe dla zdrowia; serdecznie odradzam !
A swoja drogą to ciekawe, że ci prymusi "klasy politycznej" tak wyraziście manifestują swój lęk przed niektórymi jeszcze nie wybranymi kandydatami Prawa i Sprawiedliwości; czego się boją, najlepiej wiedzą pewnie sami, ale niewiedzący, nawet półidioci, zaczną się w końcu domyślać - Pan Bóg wie czego..
Trudno byłoby przecież przypuszczać, że p. Ryszard Kalisz, p. Grzegorz Napieralski i p. Sławomir Nowak boją się tego samego, to zbyt silne indywidualności..
Ja tego nie przypuszczam, ale im głośniej wrzeszczą te orły, tym wyraźniej czuję ich wspólny, nieprzyjemny zapach, więc się nie zdziwię, jeśli nawet wspomniani powyżej półidioci dojdą do wniosku, że to jednak - nie orły.
Orzeł nie polezie w .. to, czym cuchną.

AT

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Andrzej Tatkowski

#180240

Wstyd? Rzetelność?
Alez te wartości odnoszą się do LUDZI.
Nijak zaś się mają do szmacianych lal, pacynek, sterowanych z moskwy, na WSIowych sznurkach.
I nie przypadkowy jest strach tych szmaciarzy przed PIS.
Obawiają się o całość tak mozolnie budowanego teatrzyku dla tępej gawiedzi.
Przedstawienie musi trwać, bo inaczej ktoś mógłby zauważyć kieszonkowców na widowni.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#180255

Definicję brudnej "bomby" nietrudno namierzyć. Parafrazując ją, to broń masowego rażenia wykorzystującej wewnątrzpartyjną rozpierduchę, wydzielaną podczas niekontrolowanej łańcuchowej reakcji rozszczepienia mózgów ciężkich przypadków, etc.
Liczyłem na Sławkowy zmysł, że nie zawiedzie i się nie pomyliłem. No to lemingi wy moje, macie jasność że wasze przeznaczenie właśnie się zbliża. Że zagładę macie wpisaną przez Boga, to wie każdy. Że schronienie się wam po drodze będzie niedostępne, fakt. Eutanazja z aborcją przyjęliście, ale się też nie załapiecie. Chcecie jakieś światełko w tunelu? OK! Pomódlcie się do Stwórcy, może się zlituje. No i gromadnie przed czasem ostatecznym, zameldujcie się przy urnach - radzi ns.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#180262

... tak to jest, gdy się ze służbami kuma...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#180263

i słuchaniu Sturmbannführera Novaka.

Jak tylko zobaczyłem z kim będzie gadał Karnowski, dałem na "mute" i te kilkanaście minut polewaliśmy się z żoną z leadów, które pojawiały się na ekranie. Zapamiętałem jedynie ten o trosce o standardy, wynikającej z obecności na listach PiS "prokuratorów i ludzi służb specjalnych".

Przednie.

Poza tym oddawaliśmy się wnikliwej lustracji fizjonomii interlokutora Karnowskiego, dając upust fantazji i racząc się niewybrednymi komentarzami na jej temat. Z przyczyn oczywistych zacytować naszych przemyśleń nie mogę, ponieważ nieładnie jest sugerować, że ktoś wygląda jak [...].

Niemniej katalog skojarzeń był całkiem pokaźny, chwilami niesłychanie zaskakujący i inspirujący na przyszłość. Mamy zamiar kontynuować zabawę w "nieme kino". Twarz bez głosu mówi znacznie więcej, ale to akurat doskonale wiedzą psychologowie - polecam.

Ten program niestety nie zasługiwał na nic więcej ponad sztubacką zabawę ; )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#180295

Ogladanie tych pacynek z wyłączonym głosem jest naprawdę przednią zabawą.
Jak im te gałązki pracują, jak całym ciałem usiłują pomóc we wciskaniu kitu.
I te oczka rozbiegane, jak u przedszkolaka złapanego na kradzieży zabawki...
Nic dziwnego, że co chwilę ocierają się z potu, co im czoła zalewa od tak ciężkiej pracy.
Żeby się tylko łubiance nie narazić, bo przyjdzie samobójstwo popełnić znacznie wcześniej niż to z rozdzielnika wynika.
I żeby w ferworze coś się freudowsko nie wypsło...
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#180300

Jak się wyłączy jeden zmysł to reszta pracuje na wyższym poziomie percepcji.
Identycznie jest z odsłuchiwaniem jakiegoś szczególnie trudnego nagrania - zamknięcie oczu pomaga wyłapać więcej.

Polecam zabawę w "nieme kino" szczególnie z Tuskiem i Nowakiem. Dopiero na wyłączonej fonii widać prawdziwy charakter tych ludzi. Jeśli jest możliwość obejrzeć taki materiał raz jeszcze, z włączonym dźwiękiem - szok murowany.

Wizja bez fonii - zacięte gęby, agresja, nieustępliwość, groźby - cały arsenał opresora. Włączasz fonię - okazuje się, że gadają non-stop o zaufaniu i samych pozytywnych sprawach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#180390

 w telewizji to albo przerzucam na inny program ,albo idę do kibla bo wywołuje u mnie odruch wymiotny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#180387