Premier wprowadza stan ALFA. A jaki stan wprowadzono 10.04.2010 ?

Obrazek użytkownika raven59
Kraj

„..na tratwie płynącej Bugiem znaleziono ładunki wybuchowe i telefon ze zdjęciem Stadionu Narodowego…”

 

    Premier wprowadza stan ALFA. Polska w niebezpieczeństwie? /…/ „…że jest to pierwszy tego typu istotny sygnał (…)dotyczący możliwości wystąpienia zdarzenia o charakterze terrorystycznym zdecydowano o wprowadzeniu pierwszego stopnia alarmowego w czterostopniowej skali…” Podobno znaleziono jeden ponton z ładunkami wybuchowymi i telefon ze zdjęciem Stadionu Narodowego i Donald Tusk wyprowadza na ulice patrole policji i żandarmerii wojskowej. Np. przed budynkiem Sztabu Generalnego przechadza się patrol Żandarmerii Wojskowej, podobnie jest przed innymi budynkami urzędów państwowych itp. W Sejmie trwają prace nad zmianą przepisów o zgromadzeniach….

 

A ja się zastanawiam jaki stan zagrożenia został wprowadzony w dniu 9 kwietnia 2010 roku gdy ukazała się informacja o możliwym ataku na samolot  któregoś z państw NATO ? Czy był to stan:  ζ – ZETA ?
Brak głosów

Komentarze

To był stan szybkiego przejęcia władzy przez B.Komorowskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#269856

Ta medialna wrzutka jest tej samej jakości jak ta w której dzielni oficerowie ABW udaremnili próbę zalania ładunku wybuchowego w betonie fundamentu jednego ze stadionów Euro w Polsce. Tego haniebnego czynu podczas budowy stadionu dokonał członek Al Kaidy.
Człowiek ukrywający 200 gramowe ładunki z zapalnikami wojskowymi ( sic!) oraz morderczą kartą sim wraz ze zdjęciem stadionu aby było wiadomo iż nie będzie tego dnia fedrował w bieda szybie.
Więc proponuję wpis oficerom ABW do dyktanda:
"Żenada , żółć i żałość aż żal rzyć ściska."

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#269865

I tak sama sobie płynęła?
Przyznała się do niecnych planów, czy utrzymuje, że ktoś ją wrobił? ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#269874

Athina

o tym samym natychmiast pomyslałam jak przeczytałam tego newsa, cóż albo głupi zart (ale dobrze zorganizowanej grupy, bo kto posiada pod ręka materiały wybuchowe ?????!!!) albo słuzby miłosnego rzadu czy nierzadu same całe przedstawienie zorganizowały coby nasz premierek mógł się 'wykazać" czujnościa i wrażliwością na bezpieczeństwo państwa , reszte wykropkuje bo na zacnym portalu nie przystoi słów nieprzyzwoitych uzywać, ale kropeczki są soczyste ........................................................................................;)

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#269878

No chyba, że terroryści z Al Kaidy płynęli tratwą samosterującą Bugiem aż z Kabulu.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#269882

Jak donosi agencja TASS agent Edmund Edmuntowicz Klich otrzymał telefoniczne polecenie z Moskwy i już pędzi na odsiecz Warszawie.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#269877

Athina

dobre , a i inne łachudry spod czerskiej gwiazdy na odsiecz spieszą

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#269879

TAK!
Blumsztajn pier..., a Michnik jakby szczeka, chociaż i z tym swoim szczekaniem ma jakiś defekt.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#269883

ładunki były do połowu ryb metodą wybuchową, ponton "rybakom" uciekł,  a o stadionie coś tam chyba sam tusk wspominał, że na "tapetę" do telefonu jak znalazł.

A tera zara ALFA ? Współczuję właścicielowi tej komórki i wszystkim z jego książki adresowej, że o rozmówcach nie wspomnę.

Pokazówka wisi w powietrzu, lepiej żeby sam otworzył drzwi o 5.55. Szeroko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#269886

Athina

 no comment- oto polskie państwo(o zgrozo!!!) właśnie

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#269892

To całkiem prawdopodobne, że właściciel komórki już się tłumaczy "na dołku"... .
Interesujące co zrobiono 9 kwietnia 2010 po uzyskaniu informacji o zagrożeniu?
Najprawdopodobniej nic ponieważ zagrożenie pochodziło z "własnego podwórka"...

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#269897

Jeśli wziąć pod uwagę ilość awarii w systemach łączności i nie tylko, to przyjęto postawę typu " jakby co, to mnie nie ma", na rybach jezdem, na polowaniu, mecza gram, czy cuś tam.  

A teraz trzeba oficjelom zademonstrować prężność, to się demonstruje, choćby z powodu pudełka zapałek. Bo mogliby nie przyjechać na mecz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#269906

nie sądzę, by "właściciel" komórki musiał z czegokolwiek się tłumaczyć, skoro ten "własciciel" to jakiś szemrany jegomość z równie szemranego ABW, odpolitycznionego CBA, czy jakiejs innej straży miejskiej spod ciemnej gwiazdy Gronkiewicz-Walc.

Dla mnie to kolejna wrzuta by robic szum, jak to sie waaadza spręża, gdy zagrożenie.

Zagrożenia nie było i nie ma, a lemingoza musi mieć o czym pogadac skoro koko spoko nie wypaliło i siadło zainteresowanie kopaniem piłki. Nie mówiąc o innych przewałach, które też trzeba wyciszyć, podmieść i zagadać.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#269935

a mnie sie to nie podoba. "Tratwa" plynaca po Bugu z ladunkiem i telefonem troche przypomina magiczny paszport "terrorysty" z 911, ktory spadl w calosci na ulice Nowego Yorku. Samolot (czy cokolwiek to bylo) i 3 ogromne budynki z calusienka ich zawartoscia rozsypaly sie w pyl,  a paszport sie zachowal, jakby nigdy nic - no i juz wszystko bylo wiadomo, co, kto i jak, a takze gdzie, kiedy i dlaczego.

Sluzby specialne przygotowywaly sie do ataku terrorystow na Euro od 4 lat. Obym, obym, sie mylila, ale lekko powialo swadem operacji falszywej flagi. Tak czy inaczej, ta tratwa to zmyla, nie wiadomo tylko po co. Miejmy nadzieje, ze tylko po to aby Tusk mogl sie zaprezentowac jak ma fantastycznie zorganizowana obrone kraju.

"Question everything. Trust no one."

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#269903

intryguja papierosy na tej tratwie.Rozumiem zdjecie stadionu,tel, ale papierosy!?Moze to byl przemyt,ryzy palil skrety.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#269918

są papierosy właśnie. Dla zdrowia i życia przecie.

Przynajmniej tak są opisane :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#269923

powiedzieć i go kopnąć w dupę!

A tera... proszę mi nie pieprzyć - weź contessa jak takaś mundra to zrób porządek....

Stara już jestem, daleko jestem i mam w dupie Tuska, Komoruska und ferajnę. Nie muszę zapierdalać do 67 roku życia ani martwić się o jutro, robię se co lubię i lubię se co robię. I nikt mi tego nie odbierze.
Ale szlag mnie trafia patrząc na marnotrawstwo tego co mogą zrobić miliony tych co są na miejscu. Zamiast robić pieprzą w kółko jak jest źle i żaden palcem nie ruszy. Dziś wymówką euro - nie będziem robić obciachu, a jutro ? Odsalać za słoną zupę ? A pojutrze ? Znajdzie się wymówka.
Miał rację Piłsudski. To a'propos kur i szczania....

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.
Pozdrawiam Cię, Kruku !
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#269924

"W połowie ubiegłego tygodnia w siedzibie ABW doszło do groźnej eksplozji, która mogła zakończyć się tragicznie (.) Zastępca wiceszefa ABW miał nakazać funkcjonariuszom milczenie, w przypadku pytań mieli odpowiadać, że pożar i wybuch były elementem ćwiczeń

A czego elementem jest ponton... ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#270073

ach pewnie - biorąc pod uwagę skutki - buła to eksplozja karbidu odebranego rybakom "lodowym" z Zalewu Zegrzyńskiego...

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#270088

Wiele na to wskazuje :)  
Generalnie, sukcesy niebywałe, ale że też takie info się stamtąd wydostało to aż dziw bierze. Profes pełną gębą. 

Brak tylko wiadomości kto ma kubek nieumyty i zeschniętą cytrynę w szufladzie.

No, Aldona* sporo ryzykowała przyjeżdżając "własną osobą" na mecz :)

*a może Angela to była ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#270110

W tytule swojej notki Raven59 zawarłeś pytanie, więc odpowiem na nie. Otóż mając na uwadze wszystkie pogróżki i groźby karalne (i te wprost, i te między wierszami) wypowiedziane przez platformersów przed 10 kwietnia 2010 roku, jestem pewny na 286%, że był to nie tylko zamach terrorystyczny, ale również stanu. Potwierdzają to dowody, a z nimi się nie dyskutuje. Trzeba je przyjąć i powiązać z przyczyną. Czyli powiązanie przyczynowo-skutkowe daje obraz... terroryzmu, jakiego dopuścili się platformersi wespół z Kremlem. Zarówno Prezydent Lech Kaczyński, Stasiak, Putra (mój kolega), Wasserman, jak również pozostali patrioci będący ofiarami zamachu - według owych terrorystów skutecznie przeszkadzali w rozgrabianiu Polski, w procesie konstruowania poddaństwa wobec Putina i Merkel. A jako że platformersi nie mają pomysłu na rządzenie Rzeczpospolitą, to wolą poddańczo służyć obcym i żyć materialnie na bardzo wysokim poziomie (vide J. Buzek, który swym podpisem spowodował zamknięcie kilkunastu kopalni wiedząc, że cena węgla na światowych giełdach rośnie, a w Polsce bezrobocie. Dzięki tej decyzji inicjatywę największego eksportera przejęło Zagłębie Ruhry w Niemczech, ku uciesze pięknej Angeli, a nasi górnicy zaczęli fedrować w... biedaszybach. Buzek za to obezwładnienie polskich kopalń otrzymał nagrodę - zostając Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego z wynagrodzeniem kilkaset tysięcy euro miesięcznie). Im wystarczy pełna sakwa i pełna micha. Reszta się nie liczy. W historii Polski byli już tacy (vide Targowiczanie). Ale żywię nadzieję, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, a wówczas nie będzie dla nich litości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#269933