W kwestii "ruskich serwerów"...

Obrazek użytkownika lem
Kraj

Kontynuując myśli wyrażone w mojej poprzedniej notce oraz w nawiązaniu do notki z portalu NIEZALEŻNA.pl  Rosjanie mogą fałszować wybory w Polsce, doszedłem do wniosku, że fukcjonowanie "ruskich serwerów"  ma miejsce w rzeczywistości i może mieć decydujący wpływ na wynik wyborów w naszym kraju. Zacietrzewienie rosyjskich blogerów jakie doświadczyłem po napisaniu notek na salonie24, świadczy, że coś jest narzeczy... Oto linki do tych notek: http://sophia.salon24.pl/zaklęty-krąg-unii-europejskiej oraz http://sophia.salon24.pl/ruskie-serwery-w-akcji-na-salonie24. Notki te bez mojej wiedzy i zgody zostały przetłumaczone na język rosyjski i opublikowane na rosyjskim  portalu URSA na blogu @Mammy Miedwiedicy. Dyskusja z udziałem rosyjskich blogerów pod w/w notkami, dowiodła, że w tym procederze uczestniczą służby specjalne Rosji. Po wejściu na rosyjski portal URSA i pobieżnym prześledzeniu komentarzy w języku rosyjskim, moje przekonanie utwierdziło się... Polecam wszystkim, którzy znają język rosyjski, wgląd na rosyjskie strony  i wyrobienie sobie opinii o fakcie funkcjonowania tych serwerów w Polsce. 

Mocno zaskoczył mnie fakt, że notki te sprowokowały rosyjskich blogerów...a jeszcze bardziej stanowisko administracji salonu24. Pomimo, że zwracałem się do nich oficjalnie jak i w pw, nikt na czele z panem Igorem Janke, nie zająknął się w sprawie przedmiotowej. Dziwna, dla mnie, wydaje się sytuacja, w której zostało naruszone moje prawo autorskie, i brak jakiejkolwiek reakcji portalu, na którym zamieszczam moją skromną publicystykę. Ku mojemu zdziwieniu, w tym czasie na salonie pojawiły się liczne reklamy rosyjskojęzyczne...no ale przypisuję to tylko mojemu przewrażliwieniu...

Ten epizod na moim blogu, może nie jest dowodem w sprawie....zwracam się więc do internautów, których zainteresują moje przemyślenia, o podanie znanych Wam przykładów, że faktycznie te "ruskie pierogi" ....o przepraszam "ruskie serwery" mogą mieć wpływ na ostateczny wynik wyborów...zarówno tych do UE jak i do Parlamentu krajowego.

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.2 (głosów:3)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Filia Gazety Wyborczej czyli Gazeta Polska i jej portal Niezależna robią wodę z mózgu swoim czytelnikom tworząc z nich łatwy obiekt kpin dla wykształconych z dużych miast.

Tutaj jest oświadczenie do przeczytania

http://pkw.gov.pl/2013-r/oswiadczenie-z-dnia-12-czerwca-2013-r-dotyczace-nieprawdziwych-wypowiedzi-i-publikacji-medialnych-dotyczacych-rosyjskich-serwerow.html

 

Przypominam równierz ,że wg.Gazety Polskiej Radio Maryja też jest w ruskich rekach bo nadawało kiedyś na falach krótkich z Rosji.

Jak już Ruscy zmanipulują wybory to wtedy dzięki swoim ludziom tworzą np. więzienia CIA w Polsce, szkolą banderowców, wysyłają nasze wojsko do Iraku i Afganistanu ,wyprzedają banki i zakłady przemysłowe  zachodnim korporacjom,blokują budowę gazociągu przez Polskę tak ,że musi być on ciągnięty po dnie Bałtyku itp.

 

Ewangelicznie zakończę:

odejć waść i nie pieprz więcej.

 

Pozostaję w oczekiwaniu na porcję bluzgów na jakie zasługuje ruski agent

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Kazek

#1425591

Kpisz waść, czy o drogę pytasz... Te prowokacyjne bzdury publikujesz tak sobie w trollowskim stylu...aby zostawić pod notką swoją kupę...?                      Nie jest to ani poważne, ani nie stwarza przyczynku do dyskusji...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

lem

#1425595

Dostaja dane z obwodów i przeliczają na miejsca w parlamencie, czy sejmikach.

manipulacja polega na tym, że nie ma bezpośredniego powiazania głosy - stołki. Lecz jest metoda d'Hondta... no i najważniejsze: są głosy nieważne.

Czemu najważniejsze ? Bo tych nieważnych jest 2,4%, ale zdarza sie - jak wyborach lokalnych -, że nagle nieważne głosy oddane na stołki powiatowe dobijają do 12% - a w ostatnich wyborach PO wygrao własnie w tej części lokalnych wyborów.  

Nie zgłębiałem się w kompetencje władz powiatowych i kasę do nich płynącą. Ale może one by nam wytłumaczyły ten cud ?

Wyniki mozna sprawdzić na stronie PKW.

PS. wyniki sondażowe zebrane od głosujących po wyjściu z budynków KW, zawsze pokazują klapę PO, ale po przeliczeniu głosów przez serwery zawsze PO jest do przodu z wynikiem.

Tak było zawsze od 2010 roku. Od wyborów na prezydenta.

Bo nie trzeba robić fałszerstw jak w Rosji ze 102% frekwencją. W Polsce wystarczy zabrać PIS 3% i dodać PO 3%, a ludziom się powie o błedzie statystycznym i już.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1425742

W głosowaniu do Parlamentu UE ogółem było 228 000 głosów nieważnych. Ta cudowna CYFRA, która dała zwycięstwo Platformie Oszustów, wyskoczyła nie wiadomo jak i kiedy. Co na to PiS...? Czy mężowie zaufania, o których mówił Kaczyński,  mają jakieś obserwacje ? Warto poznać te opinie.... :) :) :)

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

lem

#1426096