List otwarty do Igora Janke, szefa salonu24

Obrazek użytkownika lem
Ogłoszenie

Postrzegałem pana zawsze jak słabego żurnalistę i "człowieka z plasteliny". Jak się okazało miałem rację. Swoje forum nazwał pan SALON24 Niezależne Forum Publicystów. To jest grube nieporozumienie i kłamstwo, bo od kogo i czego ono jest niezależne...? Jest pan marionetką i każdy nacisk ze strony środowisk żydowskich ...niemieckich i czort wie jeszcze jakich, realizuje pan bez mrugnięcia okiem. Tak było z SEAWOLF'em, którego wyrzucił pan z dnia na dzień. Teraz zrobił pan to samo ze mną. Mój trzyletni dorobek intelektualny 170 postów i przeszło 8.000 komentarzy wyrzucił pan na śmietnik. To była moja własność i nie ma pan takiego prawa aby to zniszczyć bo się komuś nie podoba prawda, którą w tych postach serwowałem. Cenzura u pana działa jak w PRL-u,jeżeli jakiemuś bubkowi coś się nie podoba to on decyduje o ukryciu lub blokadzie i bezimiennie chowa się pod pana "skrzydła"... Czy to nie świadczy o pana dziennikarstwie ?
Pana portal finansują określeni sponsorzy i to u nich siedzi pan w kieszeni. Wszystkie decyzje i podszepty jak i niejawne polecenia są znane tylko dla pana. My blogerzy odczuwamy tylko pański bicz cenzury...
Na salonie jest wielu przyzwoitych publicystów i sporo śmieciowych grasantów-trolli. Ci ostatni są nasyłani przez wiadome ośrodki zakłamywania naszej rzeczywistości. Pan im sprzyja, bo nie zauważyłem żeby byli oni usuwani z salonu. Taka blogerka (czy raczej blagierka) Renata Rudecka Kalinowska wypisuje co chce i jak chce i pan na to nie reaguje. W stosunku do Prezydenta Pana Lecha Kaczyńskiego używała najbardziej nieprzyzwoitych epitetów i chamskich określeń i jakoś pan nie reagował... Tym samym wpisuje się pan do środowiska żurnalistów "wołkopodobnych" dla których poprawność polityczna jest miernikiem ich postawy życiowej.
Do braci blogerskiej salonu24 mam jedna uwagę, nikt nie zareagował zdecydowanie na wyrzucenie SEAWOLF'a, nikt zapewne nie zareaguje na wyrzucenie mnie...bo każdy boi się o własny status.
W ten sposób ucierpi tylko wolność słowa, bo chcąc bytować na salonie każdy "włączy samocenzurę". Są jednak w Polsce ludzie odważni, dla których PRAWDA i profesja dziennikarska jest ważniiejsza niż bycie na łasce u jakiegoś BUBKA dyspozycyjnego. Do tych prawych dziennikarzy należą redakcje "Gazety Polskiej", "Do rzeczy", "...Sieci".
Czy pan się nie wstydzi tych kolegów...? I na koniec niedyskretne pytanie do pana, czyim podszeptom (czy nakazom) pan uległ, usuwając mnie z salonu... niemieckim, żydowskim czy rosyjskim...?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... równie dobrze mógłbyś zaadresować na... Berdyczów. Jego treść spłynie po Janke, jak woda po kaczce.

A swoją drogą zastanawiam się nad jednym. Otóż o ile pamiętam, kapitan Seawolf "opuścił pokład" Salonu24 na początku lipca minionego roku po tym, jak w przedziwny sposób znikały z portalu jego artykuły i notki pisane ciętym językiem, także i te... okraszone dozą humoru. 

Zatem czyżby Tobie był potrzebny aż cały rok na to, aby się zorientować, że ów portal Jankego jest cenzurowany i nie ma tam miejsca dla "niepoprawnego politycznie"? Najwidoczniej uważałeś, że jest Ci tam wygodnie, ale do czasu, kiedy to i Tobie ludzie Jankiego dobrali się do d**y. 

Ja na Twoim miejscu już dawno bym się rozstał z tym portalem. Niezależność portalu Salon24 polega na tym, że jest on niezależny, ale od... życzeń autorów tam publikujących.

Ponieważ wylewasz tu żale do Jankiego, a nie dotyczą one mnie - Niepoprawnego, jak i wielu blogerów tu piszących, w związku z tym Twoją notkę oceniam nisko. Chciałbym, abyś nie miał do mnie z tego powodu żalu. 
 

Pozdrawiam,
                    
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370342

lem - Ten list to nie żale ani przenoszenie konfliktów salonu24. Poprostu chciałem wogóle zawiadomić społeczność blogerska, że w taki sposób zostałem potraktowany bez zwrócenia mi uwagi czym naruszyłem regulamin. Pisałem prawdę jaką znam z autopsji ...i nic więcej.
Twoja ocena nie jest dla mnie ważna. Ważne jest to, że zareagowałeś na ten post i skomentowałeś go.

Dziękuję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370378

Ha. Ten "trynd" do usuwania, zwijania, banowania, zapiwniczania, dostrzegłem jeszcze wcześniej niż autor notki. Mam tę satysfakcję, że z S24 wyrzuciłem się sam. S24 jest taki niezależny, jak Rzeczpospolita pod skrzydłami Hajdarowicza. Stara metoda: - uzależnić finansowo, a następnie wymagać. Sprawdza się sto na sto. Ale to tyle na temat "niezależnego" forum pana Jankego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370343

lem -Madrze postapiłeś, odchodząc z salonu. Nie dałeś mu satysfakcji aby cię usunął... Szkoda mi tylko tej 3-letniej "pisaniny", która stanowi dla mnie pewien dorobek intelektualny. Były tam notki lepsze i gorsze ale to były moje myśli przelane na ten dysk pamięci.
Prosiłbym o informację, czy jest możliwość odzyskania tego archiwum ...Czy kasując mój blog, cenzor postąpił zgodnie z prawem.

Pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370385

Potrafię zrozumieć rozżalenie, ale skąd pomysł na to, by wyrazić je akurat tutaj? Czy Igor Janke pisze na portalu NP?
Nie przypuszczam nawet, by go czytał. Zatem na jaki efekt po opublikowaniu tego listu Autor liczy?

Wielokrotnie było już podkreślane przez wiele osób, że nie chcemy tu przenoszenia konfliktów czy problemów z innych portali. Czy to tak trudno zrozumieć?

A tak na marginesie, to wyjątkowo dużo czasu potrzebowałeś, by wreszcie pojąć czym jest Salon24.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370354

Mnie jeszcze dziwi, że GP znalazła się w zaszczytnym gronie.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#370361

lem - A może poinformujesz mnie gdzie miałem o tym fakcie napisać...? Tu mam blog i dlatego tu napisałem. Może nie powinien to być list tylko normalna notka informacyjna. Spodziewałem się, że znajdą się blogerzy, którzy mi coś poradzą, a tu widzę, że sypią się do mnie pretensje.... Tego nie spodziewałem się. Jest mi przykro, że tak reagujecie na wyraźne łamanie wolności słowa.

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370388

No, ale co można z tym zrobić?

Salon24 to przedsięwzięcie prywatne. Właściciele mogą sobie dowolnie zmieniać regulamin, mogą wyrzucać blogerów według swojego widzimisię i tyle.
Żadna nowina.
Wielu z nas ma doświadczenia z S24 i zna to wszystko z autopsji.
Wpisz "Traube" w wyszukiwarkę S24, to zobaczysz kiedy ja bloga i komentarze z powodu cenzury itp. skasowałem.
To samo powinieneś zrobic z "Seawolf" przed napisaniem tej notki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370394

Niech Ci nie będzie przykro :)

Nie wiem co powinieneś zrobić i wątpię, by ktokolwiek potrafił udzielić Ci takiej rady, jakiej oczekujesz. Napisałam, że rozumiem Twoje rozżalenie i to wszystko, co mogę zrobić.
Otwarty list do IJ nie ma żadnego sensu, bo nawet go nie przeczyta, co próbowałam Ci uzmysłowić. Notka informacyjna niewątpliwie byłaby bardziej zasadna, choć i ona też niewiele by Ci pomogła. W sprawie odzyskania tekstów możesz się zwrócić wyłącznie do redakcji S24, a z jakim skutkiem to już osobna sprawa. Kiedyś deklarowali oddanie tekstów za opłatą bodaj 100 PLN. Jak jest dzisiaj, nie mam pojęcia.

Chciałam Ci natomiast zwrócić uwagę, że podobnych notek, z reklamacjami dotyczącymi funkcjonowania S24, pojawiło się tu na NP już całkiem sporo i za każdym razem zwracano uwagę ich autorom, że nie jest to najlepsze miejsce na wylewanie tego typu żali. Nie jesteś tu od wczoraj, więc chyba powinieneś był to wiedzieć? Nie odkrywasz przed nami niczego nowego, bo wielu z nas miało styczność z S24 i spotkała ich "przygoda" podobna do Twojej lub sami zdecydowali się odejść. Ja wybrałam to drugie wyjście dwa lata temu, dzięki czemu wcześniej skopiowałam sobie to, co chciałam mieć we własnym archiwum.

Trzy lata temu było już widać jak na dłoni czym jest Salon24. Mocno mnie dziwi, że dostrzegłeś to dopiero wtedy, gdy jego cenzorska polityka dotknęła bezpośrednio Ciebie.

A na przyszłość... lepiej jest zachowywać swoje teksty we własnym komputerowym archiwum. Przecież i tak chyba nie piszesz ich w portalowym edytorze, ale w Wordzie i dopiero potem wklejasz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370408

W odróżnieniu od wielu tak bardzo się staram żeby mnie z saloonu wreszcie wyyy....., i nic ! Nie chcą, no ! Czasem jakąś notkę zablokują, albo expressem posyłają do piwnicy, a za wiele z nich to mogę iść siedzieć. Za obrazę mayestatu rządzących.
O Janke też pisałam, że nie ma jaj bo nie ma i już. I znów nie chcieli wywalić.
Jednak... jak już mnie wywalą to nie będę z siebie robić ofiary bo po co ? By komuś dać satysfakcję ? Jakimś Libickim czy innym fagasom ? A figa z makiem.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370364

 tam nie wskakiwać 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370373

Paszoł won !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370386

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370401

lem - Moje notki i komentarze również były ukrywane i banowane ale nigdy nie spodziewałem się takiego potraktowania. Ostatnie dwie notki to w reakcji na film "Nasze matki, naszi ojcowie", napisałem "Niemcy wasi ojcowie i wasze matki uczestniczyli w ludobójstwie" i "Do potomków Hitlera...Goeringa...Goebbelsa" . Zaprotestowałem w nich przeciw zakłamywaniu historii, jaką starają się wprowadzić do nareacji filmu współcześni Niemcy, synowie (wnukowie) tamtych zbrodniarzy...

:)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

lem

#370393

i nie powiadamia o skasowaniu konta - wczoraj miałeś, dziś nie masz i koniec.
Ta praktyka nie jest żadną tajemnicą, stąd ja się dziwię, że Ty się dziwisz.
;);)

Gdybyś pochwalił film to konto dalej byś miał, a tak to co - ugryzłeś rękę, która daje miejsce na bloga i musisz za to odpokutować.

Lem - nie ma czego żałować. Przypuszczam, że notki masz w komputerze ?
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370398

A co to takiego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#370365

Blogu Seawolfa nikt z Salonu24 nie wyrzucał.

Mi zabrało kilkanaście sekund, żeby na ten blog zajrzeć.

Gdyby lem to zrobił, nie moralizowałby bez sensu:

"Do braci blogerskiej salonu24 mam jedna uwagę, nikt nie zareagował zdecydowanie na wyrzucenie SEAWOLF'a..."

Bo przecież reagowali! Na odejście, a nie na wyrzucenie. Poza tym, wszyscy wiedzieli, że publikował Seawolf w paru innych miejscach, m.in. na niepoprawnych. Tragedii zatem nikt z czytelników w jego odejściu z S24 nie widział.

Proszę uprzejmie:

http://seawolf.salon24.pl/431410,i-to-by-bylo-na-tyle

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370383

Pisywaliśmy pod Jego notkami komentarze z krytykami administracji gdy nie miał dostępu do bloga.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370389

Oczywiście!
Nawet o tym wspomina w linkowanej notce (dokładniej, pisze tam o zajawkach z linkami).
No, ale to nie to samo, co skasowanie bloga i wywalenie z portalu.

Zareagowałem, bo to śmieszne. Problemy Seawolfa z S24 zakończyły się w połowie ubiegłego roku. Od paru miesięcy Seawolf nie żyje. A tu kolega nagle zgłasza pretensje do blogerów i śp. Seawolfa Igorowi Janke wypomina.
Rychło w czas, można powiedzieć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#370392

jak by się na nim świat kończył, jakby to było jedyne blogowisko w całej galaktyce.
Niedługo zostaną im takie szumowiny jak ta co lata wokół Rynku z żarówką w doopie i wyje " iiiiiuuuuuu, iiiiuuuuuu".
;);)
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370404

gość z drogi

Contesso :) jesteś boska :)))

serdecznosci :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#370674

contesso, dycha. za iiuu.

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370708

Cieszę się, że Was rozweseliłam.

Co do oceniania komentarzy to... obawiam się, że akurat ten byłby spałowany "do nieprzytomności".
;);)
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370711

gość z drogi

wcale niewesołych :)pozdrowienia :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#370841

lem - Może nieścisłość, bo Seawolf został w pewnym sensie zmuszony do odejścia. Jego notki i komentarze zaczęły ginąć a to naruszyło jego ambicje.

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370395

" I na koniec niedyskretne pytanie do pana, czyim podszeptom (czy nakazom) pan uległ, usuwając mnie z salonu... niemieckim, żydowskim czy rosyjskim...?"

Ty tak całkiem serio pytasz?

Wierzysz, że w Moskwie Twój blog omawiali? A może Mossad go analizował? Z ambasady niemieckiej do Igora Janke zadzwonili i postawili mu ultimatum "likwidujesz lema albo koniec z dotacjami!" ?

:-):-):-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#370384

Przepraszam za złośliwość:-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370397

lem - Zachowujesz się jak byś był cenzorem. Po napisaniu notki "Zaklęty krąg Unii Eiuropejskiej" i "Ruskie serwery na salonie24", notki te zostały bez mojej wiedzy i zgody przetłumaczone na język rosyjski i wydane na portalu URSA. Dokonała tego blogerka @Mamma Miedwiedica. U mnie na blogu pojawili się rosyjsko języczni blogerzy, ktorzy zaczęli mnie straszyć, że jestem obserwowany z Moskwy. Pomimo, że zwróciłem się do administracji, nikt na to nie zareagował.
Tam był link na ten ruski portal, szkoda że nie zobaczysz na własne oczy jak tam pomstowali na moje notki i komentarze ....

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370400

Szczerze mówiąc, nie wiem jakie mają kryteria na Salonie.
To właśnie, ta kompletna dowolność interpretacji i arbitralność decyzji sprawiły, że stamtąd odszedłem.

Blogi na S24 mieli, i zresztą mają nadal, ludzie dojrzali, na stanowiskach, z tytułami naukowymi. I tych ludzi musztrują, "bez dania racji", osoby takie jak Gniewomir Świechowski lub Agata Luśtyk. Obejrzyj ich fotki w necie, a zrozumiesz dlaczego się nieznośnie nieswojo czułem mając świadomość, że to oni wpis np. takiego Seawolfa kasują i że to do nich kierowane są rozpaczliwe wołania w stylu "Administracjo przeginasz" itp. dziecinady.

To, że blogi tak w ogóle są przez służby wywiadowcze innych krajów analizowane, wiem. Trochę za ostro do Ciebie napisałem. Nie wydaje mi się jednak prawdopodobne, aby scenariusz, w którym te służby dzwonią do pana Igora był realny.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370405

Popieram pana opinie o Salonie 24 jak i o panu Igorze Janke.

bialogwardzista

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#370466

lem - dziękuję za zrozumienie. Jakoś brak tu komentarzy współblogerów z salonu24. Z wieloma z nich zyłem w przyjaźni i często komentowałem na ich blogach. Brak ich komentarzy pod tym krytykującym Jankego liście, świadczy, że boją się o swój byt na salonie...Odwaga i honor na salonie potaniał. Nie mówię o mnie, ale gdyby chociaż raz był po kimś generalny protest, to Bufonowaty redaktor zastanowiłby się nad swoim "biznesem". Wielu blogerów lubiłem...z wieloma lubiłem żartować. Jeśli chodzi o trolli to byłem bezpardonowy i krytyczny ...tych bardziej natrętnych zbanowałem.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370660

"Jakoś brak tu komentarzy współblogerów z salonu24."

Najpierw pomyśl czy tacy tu w ogóle są...
Myślisz, że tu ktokolwiek boi się Jankego (przynajmniej z tych, których ja znam) i/albo o swój los na sralonie? No nie żartuj, proszę !

"Bufonowaty redaktor zastanowiłby się".
Czym - że przepraszam, że pytam - niby miałby to zrobić ? Wypustką imitującą musk ?
Nie żałuj i wypnij się na s24. Choćby ze względów higienicznych.
Pozdrawiam.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370668

lem - Skoro napisałem w takiej konwencji ten list, to znaczy że wypięłem się na tego bufonka - Jankego.
Zniesmaczył mnie tylko fakt, że po stwierdzeniu, że to ci niemieccy "ojcowie i matki" odebrali mi dzieciństwo i młodość, że przez nich cierpiałem głód, zimno i strach i że to ONI byli największymi w historii ludzkości mordercami, że ludobójstwo uprawiali na skalę przemysłową.
I ta prawda rozwścieczyła Jankego do tego stopnia, że mnie wywalił...(świadka tamtych zdarzeń) ? Owszem pisałem jeszcze o żydokomunie i żydowskich UB-kach, którzy w ustroju zamontowanym w Polsce przez Stalina, wymordowali pokaźną liczbę patriotów, którzy chcieli wolnej Polski.
Czy wogóle taka tematyka może rozwścieczyć normalnego polskiego DZIENNIKARZA...? Czy to nie jest równoznaczne, że ten żurnalista nie lubi prawdy i ją kasuje ....?
Robicie tu różne docinki do moich rzekomych "skarg". Ja nie skarże się, ja stwierdzam tylko fakty. Nie przeżyliście tego co ja i dlatego zapewne tak lekko wychodzą niektórym
sarkastyczne uwagi...

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370687

jesz temat od kilku dni dochodząc swych praw w środowisku, które już dawno i w sensie dosłownym na s24 się wypięło.

Naprawdę nie ma ważniejszych i ciekawszych tematów do poruszania ?
Argumentem "Nie przeżyliście tego co ja i dlatego zapewne tak lekko wychodzą niektórym sarkastyczne uwagi..." robisz z siebie ofiarę s24, a z Niepoprawnych - gówniarzy, którzy nic o życiu nie wiedzą.

Nie ma takiego działania ludzkiego, które nie niosłoby ze sobą pewnego ryzyka. Również blogowanie na s24, a i na Niepoprawnych też.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#370857

Piszesz: "Jakoś brak tu komentarzy współblogerów z salonu24."

Wpisałem w wyszukiwarkę niepoprawnych "Igor Janke" i na pierwszych stronach znalazłem linki do takich, przykładowych wpisów. Przykładowych, bo takich tekstów były tu od początku powstania portalu niepoprawni.pl dziesiątki, jeśli nie setki.

http://niepoprawni.pl/blog/1785/dziekuje-panu-igorowi-janke-za-wyrzucenie-mnie-z-s24

http://niepoprawni.pl/blog/2069/igor-janke-klamie

http://niepoprawni.pl/blog/450/igor-janke-michnik-internetu

http://niepoprawni.pl/blog/196/igor-janke-i-jego-salon24-lamia-konstytucje

Pod żadnym z tych tekstów nie zauważam jednak Twoich komentarzy.

Czy mam uznać to za dowód że:
"Brak komentarzy lema pod tymi krytykującymi Jankego listami, świadczy, że bał się on o swój byt na salonie."?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370686

lem - nie byłem na portalu 'niepoprawni' i nie miałem pojęcia, że dzieją się takie chamskie zagrania tego bufona. Owszem napisałem notkę o tym, że na salonie zabrakło @ seawolf'a ... i zbyt wielu komentujących nie było. Zastanawiałem się dlaczego...?
Ostatni komentarz seawolf'a na moim blogu był pod notką "zegarki" - to taki humorystyczny wierszyk polskich żołnierzy, którzy szli na Berlin. Mam tą "poezję" wojenną zapisaną i mogę go powtórzyć w formie notki....
Napisanie notki o 'seawolfie' chyba nie świadczył, że bałem się o swój byt na salonie...Nie zauważyłem, czy ktokolwiek napisał podobną notkę na salonie....

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370689

lem - dziękuję za linki dot. "podziękowań" Jankemu...jakie składają blogerzy, za "uwolnienie" od jego cenzury. Bardzo interesujące opinie. Dopiero teraz mogę to zobaczyć...

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lem

#370690

gość z drogi

ostatnie dni dostarczyły wiele tematów do omówienia ,czekam więc na Twój wpis o tym co nam jedyna partia i jej tuby serwują codziennie...powodzenia  :)

PS a tamten rozdział uważaj za zamknięty...:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#370842

Mnie z s24 wywalił niejaki Łuksz Mróz(skasował moje konto, które tam miałem pod nickiem unukalhai). Cenzor ten wyglada na nowoczesnego barbarzyńcę", czyli MWzWM.
Ja nie jestem zbytnio zaskoczony, gdyz zalew barbarii na s24, mniej wiecej od roku skutecznie mnie zniechęcał do większej aktywności. Poza tym, praktycznie wszyscy, dla których byłem na s24, juz stamtad sie wyniesli lub zostali zmuszeni do odejscia. Nic zatem dziwnego, że i na mnie przyszła kolej.

Tutaj zalogowałem sie pod nickiem ragtime.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>unuk</p>

#371808

No, unukalhai, to niezły znak firmowy jest!

Tak wygląda ten cenzor:

https://twitter.com/MrozLukasz

I to tylko utwierdza mnie w mojej opinii na temat tamtego miejsca. Gdybym wiedział, że mnie tam cenzurował Janke czy Krawczyk to bym to jakoś mógł przeboleć:-)

Ale ta młodzież, to było za dużo jak na moją, i tak króciutką, cierpliwość.

Przykre, że Ci skasował całość, bo o ile pamiętam, miałeś chyba kilkanaście tysięcy komentarzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#371824

Komentarzy miałem prawie 30 tysięcy.
Uzbierało się przez ponad sześć lat.
Z tego moze trzydzieści, gdzie potraktowałem prowoków "grubym słowem", gdyz się o to prosili

Notki na szczęście mam w domowym archiwum.
Kilka z nich moze tutaj zamieszczę po dostosowaniu tresci (głownie zajawek) do nowego miejsca.

Nic się na to nie poradzi. Trzeciorzeczpospoliciana czapajewszczyzna po doszczętnie zreformowanych programach edukacyjnych dzieli i rządzi, a my mozemy tylko patrzeć, jak stopniowo zadeptuje wszystko wokół siebie. Co gorsza, łącznie z nami.

pozdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>unuk</p>

#371833

Nie mówię o mnie, ale gdyby chociaż raz był po kimś generalny protest, to Bufonowaty redaktor zastanowiłby się nad swoim "biznesem".

Jesteś słabo zorientowany. Takie protesty były, nawet jeszcze przed Twoim dotarciem na S24. Protesty masowe -łącznie z niepisaniem na salonie przez 48 godzin. Znana jest także akcja "zejścia do Piwnicy" znakomitej większości blogerów w dowód solidarności z tymi, których notki były ukrywane i kasowane. Były negocjacje i próby utworzenia blogerskiego ciała (rady blogerów), które miałoby wpływ na funkcjonowanie S24. Były negocjacje dotyczące zmiany regulaminu. Wszystko już było, drogi blogerze :) Jedynym namacalnym efektem było wyrzucenie z S24 osoby umocowanej przez blogerów do prowadzenia tych rozmów, czyli Ani Mieszczanek. Ponieważ, wbrew Twojej naiwnej wierze, że "bufonowaty redaktor zastanowiłby się", nic takiego nie miało miejsca, ogromna liczba blogerów, która była na S24 od samego początku (w tej grupie także i ja) opuściła wtedy Salon lub przestała zamieszczać na nim notki, a ograniczyła się wyłącznie do komentowania. Jeśli ktoś został, to powinien był wiedzieć, co robi.

Nie jesteś zatem z tym swoim pomysłem odkrywczy.

Co do Janke... to ma on już niewiele wspólnego z Salonem, poza związkami czysto formalnymi. Zajmuje się teraz fundacją Instytut Wolności oraz zarządza spółką zajmującą się PR. O kształcie Salonu natomiast decydują jacyś gówniarze. Kiedyś był to - jak wspomniał Traube - Gniewomir Świechowski, potem studentka Agata Luśtyk, a obecnie jakiś Łukasz, którego nazwiska nie chciało mi się zapamiętać.
Pisanie do Igora Janke, jest więc głosem w próżnię.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#370846

gość z drogi

dawno Cię nie widziałam...serdeczności ,a co do opini o ...,to się w zupełnosci z nią zgadzam ,a temat uważam za wyczerpany,bo czy salon zasłużył sobie na takie zainteresowanie przez NAS ?

czas rekowalescencji na ukończeniu ...:) ale to nie do Ciebie oczywiście :)))

pozdrowienia z dróg polskich :) do normalności...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#370855

Ja też się cieszę, że Cię znowu widzę :)

I pozdrawiam :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#370856

lem Tak jak zostałem baz zapowiedzi wyrzucony z salonu24, tak zostałem przywrócony...
Jeżeli ktoś zechce odwiedzić mój blog...zapraszam sophia.salon24.pl

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

lem

#373073

lem Tak jak zostałem baz zapowiedzi wyrzucony z salonu24, tak zostałem przywrócony...
Jeżeli ktoś zechce odwiedzić mój blog...zapraszam sophia.salon24.pl

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

lem

#373074

Czyli gratulować?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#373087

ała...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373089