Gowin strategicznym zbawcą PO.

Obrazek użytkownika lem
Kraj

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że "tonący Tusk, Gowina się chwyta". Coraz bardziej zarysowująca się porażka Tuska, zmusza tego polityka do strategicznego szukania ratunku dla jego partii. Ewentualna porażka w przyszłych wyborach to utrata dla tych darmozjadów tysięcy lukratywnych stanowisk. Stąd należy mniemać, że wewnętrznie jego plan uzyskał poparcie wśród prominentnych członków tej ekipy.
Kiedy zawiódł "bełkot polityczny" a do opinii publicznej coraz badziej docierają wiadomości o krytycznym stanie państwa, ten chytry gensek postanowił ratować się "Gowinem". Gowin to dość wyrazisty i powszechnie znany polityk, może stać się zbawcą Partii Obłudy jeżeli oczywiście , tego blefu , nie zauważy w czas opozycja.
Potwierdzeniem takiej tezy zdaje się być wyjątkowa "łagodność" tego twardziela politycznego. Jego przekomarzanie się z tym kontrkandydatem na przyszłego premiera i szefa Platformy, świadczy o skrytym planie oszukania Polaków. A gra warta świeczki, bo Tusk ma już tak zszarganą opinię w oczach społeczeństwa, że nic go nie uratuje, a tak może stać się strategiem na miarę czasu.... Czy ten chytry planik wypali...okaże się w niedalekiej przyszłości

Ocena wpisu: 
Brak głosów