RE: Wojciech Sadurski - Dlaczego czuję się wykluczony

Obrazek użytkownika cameel
Idee

RE: ]]>Notatka dla ministra Arłukowicza]]>

To może w ramach zbiorowej psychoanalizy ja też:

Jestem cameel (czyt. kamil) mam 27 lat, jestem wykluczony, dlatego że jestem białym, katolikiem i żonatym heteroseksualnym monogamistą, a przede wszystkim głosowałem na PiS (niestety na PO kiedyś także, ale byłem wtedy młody), czyli według wszelkich dostępnych definicji jestem "faszystą", "bydłem", "watahą", "moherem, którego trzeba spalić na stosie", "zahipnotyzowanym" obywatelem polskiego ZOO.

Ponieważ w rocznicę katastrofy postanowiłem odwiedzić Warszawę, przywieźć z Opola dwa znicze i postawić je przed Pałacem Prezydenckim, oznacza to, że nie tylko jestem z ciemnogrodu, ale jestem także "smoleńskim paranoikiem", "dilerem nienawiści" i "agresywnym fanatykiem".

Gdyby tego było mało, nie wykluczam teorii zamachu, ponieważ jak dotąd śledztwo nie wykluczyło w sposób wiarygodny tej wersji (mimo że oficjalne i ,w świetle międzynarodowego prawa, jedyne już się skończyło), a strona rosyjska zachowuje się tak jakby chciała coś ukryć, a nie jakby wszystko było w porządku.

Nie oznacza to, że nie rozważam innych teorii, jak np. spiskowej teorii nacisków i presji, jednak one nie zostały w żaden sposób udowodnione (Pan jako wybitny prawnik musi to wiedzieć), ponieważ "eksperyment psychologiczny post mortem" nie jest dla mnie wiarygodnym dowodem.

Biorąc powyższe pod uwagę, czuję się wykluczony ze społeczeństwa, moje poglądy nie mają reprezentacji w publicznych mediach, jestem nieustannie obrażany (Pan także raz się dołączył) wyzywany, poniżany i opluwany.
W żadnym wypadku się nie żalę. Każda medialna obelga utwierdza mnie w przekonaniu, że to ja mam rację, a nie robot z słuchawką w uchu i z prompterem w mózgu.

Pozdrawiam

Brak głosów

Komentarze

Ja nawet się zastanawiałem nad listem o podobnej treści do nowego ministra ds. wykluczonych. Jednocześnie chciałem tam zapytać czy będzie bronił wykluczonych jak my czy może "wykluczonych" typu Miro, Zbycho, Grzechu i Rycho.

Vote up!
0
Vote down!
0
#158258

"Ja nawet się zastanawiałem nad listem o podobnej treści"
To jest bardzo dobry pomysł.
Pozdrawiam

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

#158260

Mnie też wyzywali od PISowca wywrotowca,chociaż nie jestem w tej parti,tak nie wstydzę się tego że popieram PIS,ale do rzeczy,od kwietnia 2011 ludzie którzy mi ubliżali,podchodzili do mnie,i mnie za czeli przepraszać,że to ja mam racje,że Tusk im tak w głowie zamieszał że uwierzyli w to co im obiecał,a ja miałem cierpliwość i jak mantrę powtarzałem ze PO to zło,nie wiem ile w tym jest moja praca a ile ekonomi,a może jedno i drugie,ale wiem na pewno że 10 kwiecień 2011 obudził sumienie Polaków

Vote up!
0
Vote down!
0
#158281

Bo i mnie taki list przyszedł do głowy natychmiast po powołaniu takie stanowiska.
Tylko mam parę uwag do dodania od siebie, np. że podczas marszu Krakowskim Przedmieściem mam w oczach łzy, bo ogarnia mnie i smutek i zaduma, a następnego dnia niejaki Niesiołowski pluje, że widział w moich oczach dziki wzrok Dzierżyńskiego.
Mogę?

Vote up!
0
Vote down!
0
#158286

To mu odpowiedz z głębi serca temu oplutemu zdrajcy co się zwie POlszewik Niesioł

Vote up!
0
Vote down!
0
#158294

Oczywiście.
Jak zwykle każda moja mała inicjatywa, jak tekst, baner, czy zdjęcie, jest robiona pro publico bono i nie roszczę sobie do niej żadnych praw autorskich.
Można powielać, rozsyłać wśród znajomych, publikować, a najlepiej zasypywać organy władzy oficjalnymi pismami :)
Pozdrawiam serdecznie

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

#158313

marcopolo Panowie raczycie sobie zarty robic,ten facet przeszedl dla" kariery" i wielkiego parcia ,na "szklo"!
On bedzie zajmowal sie " wykluczonymi"w PO,ale juz po wyborach,mam nadzieje ,ze wyborcy go do nich zalicza!Takich
w polityce trzeba trzymac z daleka ,bo nie wiadomo,kiedy
dostana"napadu" i zaczna "kasac",chociaz on to robi z "klasa",ale jednak robi!!Jego przejscie ma wiekszy "tajemniczy" wymiar,sam Napieralski ,sie tym bardzo nie przejal!Podejrzewam,ze bedzie to ich-PO i SLD "pokerowe
zagranie",czego bedziemu zalowac do konca zycia ,jezeli
nie bedziemy czujni!!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#158353

Jest nas miliony wykluczonych ale dlaczego wiecej ludzi popiera Tuska i Komorowskiego (czyt. WSI)? Czy wiekszosc to rusofile albo germanofile?

Vote up!
0
Vote down!
0

Ligia10

#158590

Popieram całkowicie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#160010