Przepraszam Platformę!

Obrazek użytkownika cameel
Kraj

Wysoki Rozgrzany Sądzie

Ja, bloger cameel, chciałem z tego miejsca przeprosić Platformę Obywatelską.

Właśnie dzisiaj, w związku z ]]>wyrokiem Niezawisłego Rozgrzanego Sądu]]> zrozumiałem że błądzę...

Po pierwsze: Przepraszam Platformę Obywatelską za to, że twierdziłem, że istnieje afera hazardowa. Wczorajsze wystąpienie byłego posła PO Z.Chlebowskiego ochoczo nagłośnione przez zaprzyjaźnione telewizje, uświadomiło mi, że jest to człowiek "całkowicie oczyszczony", który zmienił się na lepsze. 

Po drugie: Przepraszam Platformę Obywatelską za to, że krytykowałem sposób uprawiania polityki przez premiera Donalda Tuska, dziś, dzięki wyrokowi w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej zrozumiałem, że Polska rzeczywiście jest "w budowie". Tak... teraz widzę to wyraźnie... widzę oczyma wyobraźni te tysiące kilometrów autostrad, na które politycy Platformy podpisali umowy, widzę te setki szkół, szpitali które powstały i ciągle powstają, widzę "dobrze zarabiające pielęgniarki i policjantów", w końcu widzę miliony uśmiechniętych dziecięcych twarzy, które radują się podczas "haratania w gałę" na orlikach

Po trzecie: Przepraszam Platformę Obywatelską za to, że byłem nieufny w sprawie śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej. Zrozumiałem w końcu, że ta "arcyboleśnie prosta" sprawa została od początku do końca wyjaśniona w sposób absolutnie transparentny, a wszelkie ustalenia zarówno komisji Anodiny, jak i komisji Millera nie budzą żadnych wątpliwości.

Po czwarte: Przepraszam Platformę Obywatelską za to, że w rocznicę katastrofy smoleńskiej przyjechałem z Opola do Warszawy, aby zapalić przywiezione ze sobą znicze pod Pałacem Prezydenckim. Dziś wiem, że tamtym niecnym czynem "podpalałem Polskę", a Platforma Obywatelska, która tego dnia otoczyła pałac kordonami Policji i metalowymi zasiekami wcale nie odgradzała się od społeczeństwa, ale chroniła ojczyznę przed "gniazdem nienawiści i agresji"

Po piąte (i najważniejsze): Przepraszam Platformę Obywatelską za to że nie głosowałem na nią w 2007 roku, za to że nie głosowałem w wyborach prezydenckich na Donalda Tuska, ani na Bronisława Komorowskiego. Dziś wiem, że był to poważny błąd, ponieważ Platforma jest partią urodzonych zwycięzców, którzy są w stanie wygrać z każdym i wszędzie, nieważne czy są to wybory, sądowy proces, czy mecz piłki nożnej z gwiazdami TVN-u

Platformo, czy kiedykolwiek mi wybaczysz?

Brak głosów

Komentarze

i padam do nóżek milościwie nam panujących

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#178487

I bardzo dobrze!
Słuszną linię ma nasza władza!

Pozdrawiam

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

#178489

Proponuję tekst przeprosin skierowac do sztabu wyborczego PO i zasypać ich e-mailami z naszymi przeprosinami

Vote up!
0
Vote down!
0
#178520

Nie róbmy polityki, budujmy sowietom pomniki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178488

A ja mam takie:

Nie róbmy polityki - niech sąd ogłosi wynik wyborów!

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------
Staram się znaleźć wyjście z doliny nicości

#178490

Nie róbmy polityki, niech sąd ogłosi wyniki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178494

Czytam i tak sobie myślę,ilu z piszących zna takie smaczki literackie z zakresu polityki jak: Le Bon " Psychologia tłumu"
Buchanana "Śmierć zachodu ",J.Marsa "Oni rządzą światem "
czy choćby "Controversy of Zion " nie wspominając o klasyce tematu "Protokoły mędrców Syjonu". Ktoś się żachnie,ktoś pomyśli jakiś nawiedzony gość a ja naprawdę radzę sięgać po te lektury często i gęsto.Można dodać do tego bardzo pouczającą "Między panem/Michnik/ a plebanem/Tischner/" z narracją ober s...syna J.Żakowskiego.Tam nie tylko między wierszami jest prawie wszystko.Do Jarka k. napisałem list w którym też pytam go o lata 1989-2010 kwiecień,w co grał i dla kogo,po jaką cholerę wywoływał kolejne awantury z koalicjantami/dwukrotne wywalanie Leppera z rządu,przywalenie Giertychowi kanonem lektur,wcześniej awantura z M.Jurkiem i A.Zawiszą o ustawę antyaborcyjną/i po co oddał władzę,wiedząc co PO-śmiewisko zrobi ze stoczniami,z umowa gazową etc.Odpowiedzi nie ma już ponad
rok.Moja frustracja jest spowodowana tym,ze w odróżnieniu od Was wiem,że nie ma na kogo głosować.Kaczyński jest jak ruska wańka-wstańka,zrobi dobrze a potem to spie...li.Wada psychiczna?Więc jak nie On to kto? a jak ON to co?Paranoja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178618

[quote=cameel]A ja mam takie: Nie róbmy polityki - niech sąd ogłosi wynik wyborów![/quote]

 

Dobre. I wypada przeprosić drogą Platformę, że się chciało iść na wybory, bo jak się dowie sędzia rozgrzany na kogo głosowałem, to strach się bać, chyba, że nikomu nie powiecie, za co też przepraszam

 

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#178538

Z budynku sądu trudno zobaczyć co się dzieje na budowie autostrad czy kolei,a jednak sąd dał wiarę POlszewi,niestety,to jest wynik grubej kreski,nocnej zmiany,okrągłego stołu,i Magdalenki gdzie Mazowiecki,Michnik,Wałęsa i inni całując się i chlajac z Kiszczakiem i Jaruzelskim sprzedali Polskę dla komuchów,a w sądach siedzą w 90% byli działacze PZPR,za komuny sędzią musiał być członek PZPR,więc będziemy przegrywali wszystko o co POda nas do sądu PO,czy kiedyś,albo teraz ktoś ukarał wysoki sąd mimo nie zbitych dowodów że wina jest po stronie sądu,takiemu niewinemu człowiekowi wypłaca się marne odszkodowanie,nic to że siedział 5 lat za błąd sądu,a pan sędzia dalej jest człowiekiem honoru,i ma wielkie POwarzanie,i taka jest w Polsce żeczywistość,i tak jest we wszystkich użędach państwowych,więc jak mamy tę batalie z PO wygrać

Vote up!
0
Vote down!
0
#178496

Marku S poglądy Twoje są jak i moje,niestety dla człowieka znającego zasady ortografii błędy jakie popełniasz z rz i ż są bolesne,prośba do Ciebie,weź do ręki zasady pisowni i przyswajaj je.Powodzenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178616

Widzę że mam zaszczyt poznać człowieka co jest Alfom i Omegą,który się nie myli,czyli pan nic nie robi,bo nie mylą się ci co nie robią nic,ja oceniam ludzi po tym co zrobili jak myślą,a nie po tym że chodzą w dziurawych spodniach,pański tok myślenia w zasadzie jest słuszny,mam to nie słychane szczęście ze pan w śród tylu ludzi piszących z błędami,swoim sokolim wzrokiem raczył mnie zauważyć,muszę pana przeprosić za mój stary wzrok który mi wieczorową porą sprawia sporo kłopotu,i nieraz skrzacik wdusi nie tą literkę co trzeba,a moje stare oczy [60 lat]nie zawsze to zobaczą,nie to co pana sokoli wzrok ale zapewniam pana że nie będę ministrem w rządzie PISu,i wstydu nie przyniosę w pisowni tak pięknego języka

Vote up!
0
Vote down!
0
#178652

Taki błąd się im przydażył.To jest tak jak w szachach.Ja jednak sądze,że mimo wszystko niema powodu do wilkiego śmiechu.No a sąd powinien oddalić pozew. Żenada-czy to będzie walka na kijki?

Vote up!
0
Vote down!
0
#178497

Alexola

Mam złe przeczucie ze platformiarze mogą wygrać i dlatego te sądy ferują wyroki na PIS i panoszą się gdzie się da coś mają zapewnione i to przeraza!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#178499

Tak bardziej poważnie, to sądzę, iż PO chce stworzyć powszechne wrażenie, że wynik przyszłych wyborów jest już przesądzony. Stąd różne zabiegi medialne i prawne. Niech nie zdziwi nikogo, że poparcie wiadomej partii wciąż rośnie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#178500

gość z drogi

do wyliczanek za co przepraszam platformę,dodam moje trzy grosze

przepraszam,że mam obrzydzenie nawet na sam dzwięk tego słowa,od ZAWSZE,

dla mnie nigdy nie byli Nadzieją ,wręcz przeciwnie

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#178508

...a w razie przewagi PiS w wyborach , rozgrzany sąd na wniosek PKW uniewazni wyniki...

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Vote up!
0
Vote down!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#178511

 Zapomnieliscie Szanowni Przepraszajacy przeprosic, ze w najblizszych wyborach tez nie bedziecie glosowac na bedaca pod sadowa ochrona banda Popaprancow. A moze ten wyrok zmienil Wasze przekonania?

Vote up!
0
Vote down!
0
#178516

1. Mój telewizor - bo jak pojawia się na nim ktoś z PO lub Bul, to spluwam na ekran.
2. Całą moją rodzinę - bo jak słucham Kidawy-Błońskiej, Halickiego, Szejnfelda (resztę znacie), to używam słów na "ka", "cha" i "pe". Czasem przed tym na "ch" wyrywa mi się "w dwójnasób złamany".
3. Mojego psa - bo jak przez przypadek merdnie ogonem w chwili, gdy przemawia Donald, to obrywa i ma natychmiast iść na miejsce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#178592

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#178597

gość z drogi

WAS kocham i tego piesa TEZ

dycha dla każdego 

platformo przepraszam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#178908