Zrozumieć HWDP...

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Mam milion SMSów od kiboli z całej Polski. "Jedźmy na pogrzeb Krzysia do Zielonej Góry! Rozróby nie będzie!" Chociaż milicja będzie prowokować. Prowokuje już od lat! Czy wiecie, że milicja vel policja zabiła już kilkunastu kibiców?! Od 1989 roku! Nikt z milicjantów nie został skazany! Wszystko to były niby wypadki! Ha, może samobójstwa, bo w Polsce akurat mamy wysyp samobójstw. Widziałam na własne oczy jak milicja vel policja traktuje kibiców! Kibice mają połamane żebra i połamane nadgarstki! Albo nie żyją! Może wreszcie zrozumiecie co znaczy H.W.D.P!

Brak głosów

Komentarze

Laro, jeżeli masz możliwość przekazu, to proszę:
Niech się w czytelny sposób oznakują i PILNUJĄ PORZĄDKU.
Bo prowoki będą robić rozróby, aby telewizje miały co transmitować.
Dlatego to takie ważne.
Pozdrowienia dla kibiców i wyrazy współczucia dla rodzin
skrzywdzonych przez bękarty sowieckie.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#189149

Spoko! każdy będzie miał swój szalik :) Porządek wymierzymy 9 października :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#189151

Znam milicję z dawnych lat. Jesteś za młoda, żeby pamiętać. Ale ja pamiętam! Kaczyński miał rację - tam stoi ZOMO! pozdr :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#189152

Laro, wiem też co znaczy HWDP, powinno być CH.W.D.P :) Pozdrawiam Cię i wszystkich kibiców z Wielkopolski! Szaraczek z Cisnej :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#189154

Gliny są nietykalne tak samo jak sędziowie, prokuratorzy, urzędasy i cały mafijny "biznesowy" establiszMĘT zbudowany na UB/SB/WSI w służbie PO-PRL. Żaden sąd nigdy nie skaże żadnego UBeka ani żadnej pały. Tajemnicze wypadki spowodowane przez pały albo ich dzieci są szybko umarzane. Na ten temat były programy! Pamiętacie pałarzy którzy nękali dziewczynę która społecznie rozkręciła super imprezę lotniczą gdzieś w Polsce? Wrzutki o promilach po śmierci też już znamy - metody sowieckie zastosowane po zamachu smoleńskim.

Pałarze sprawują dyktaturę nad narodem do spółki z jeszcze większym tłukostwem z tak zwanej "Straży Miejskiej" - siedliska zakompleksionych miernot. A do tego odpowiedzcie mi: w jakich cywilizowanych krajach ostały się jeszcze izby wytrzeźwień? Wiadomo że tam personel do spóły z pałarzami okrada obywateli a "nieznani" sprawcy dla relaksu ich biją.

Uczcijmy dziś pamięć Zabitego minutą ciszy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#189254

Arpad77! Dokładnie tak! ""nieznani" sprawcy dla relaksu ich biją"...
Kiedyś po wygranym meczu Lecha kilku chłopców zostało zatrzymanych i wylegitymowanych przez policję za to, że za głośno się cieszyli! Ale to było mało, policjanci zrobili chłopcom ścieżkę zdrowia, jeden omal nie stracił oka... Jestem twarda jak marynarz, ale słów jakie wtedy padały ze strony "panów policjantów" tutaj nie powtórzę :/

Vote up!
0
Vote down!
0
#189259