Nie głosuj na PO!

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Wszystkim Niepoprawnym przypominam, że w Wielkopolsce trwa akcja "(Anty)kampania PO" prowadzona przez Wielkopolskich Kiboli.

Wrzucam tekst kibica Bodzia, żeby Wam przybliżyć akcję:

Nie ma sensu kolejny raz pisać i wyliczać represje, które przeciwko Nam - Kibolom, tak wyjazdowym fanatykom (porażająca liczba zakazów, nachodzenie w domach czy miejscach pracy przez policję, itd.) jak i kibicom, którzy chodzą na mecze u siebie (gremialne zamykanie stadionów) stosuje w ostatnim okresie opresyjna władza. Przypominamy, żeby uprzejmie podziękować za to rządzącym nad urnami 9 października.
Już wcześniej będzie jednak wyśmienita okazja, żeby pokazać władzy, że jednak zadarła "nie z tymi co trzeba". Rusza na szeroką skalę kampania wyborcza, więc i my mamy okazję pokazać jak jest nas wielu i co myślimy o Grupie Trzymającej Władzę.
Temat włączenia się w (anty)kampanię, potraktujcie prosimy poważnie! Żeby nasze działania były dostrzegalne i żebyśmy nie narazili się na śmieszność czy wzruszenie ramionami - skala musi być spora. Poza tym to kolejna świetna okazja dla sprężenia się, integracji i aktywności w ramach fc czy sekcji.
Działać można kilkutorowo - po to powstał ten wątek, żeby "koordynować" akcję i wymieniać się pomysłami.

1. Vlepki, plakaty, transy - czyli działanie w stricte kibolskim stylu. Śmiało może dzielić się tu swoimi projektami czy gotowymi zdjęciami.

2. Spotkania - jak zapewne wiecie, POlitykiery ruszają w niedługim w czasie w teren. Musimy sprawić, że na hasło "spotkanie w Wielkopolsce" na czoło od razu będzie im machinalnie wstępował pot :) Na spotkaniach - obok oczywistych pytań o stosowanie przez "liberałów" represji wobec kibiców i odpowiedzialności zbiorowej z iście białoruskim zacięciem - radzimy do dyskusji przygotować się merytorycznie i pytać o skalę "dokonań" panującej nam miłościwie władzy, jak i o sposób "czystego" rządzenia.

3. Inne - reszta to już wyłącznie nasza inwencja. Portale społecznościowe, maile, bezpośrednie rozmowy - wszystko, aby uświadomić nieprzekonanych, że obecnie rządzący nie zasłużyli na bycie wybranymi na kolejną kadencję.

"Chcieli wojny, będą ją mieli".
Rusz głową, nie głosuj na PO!

info: http://kibole.wiaralecha.pl
http://tnij.org/nc7s

Brak głosów

Komentarze

Przy okazji pozdrawiam Legion Piła oraz Kiboli Lecha z Konina
:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#182162

Pozdrawiam PS

Vote up!
2
Vote down!
0
#182246

Was "kibolach" jedyna nadzieja na zorganizowany ruch antyPeOwski oprócz członków PiS-u, niech czują Wasz oddech na plecach, "Staruch" już za swoje zapłacił i jak za komuny mordy w kubeł, bo policja już swoje wie.
Pamiętam, jak w latach osiemdziesiątych po jednej z manifestacji Solidarności na komendę polcji na Pradze Północ na ul.Cyryla i Metodego przyjechała buda z młodymi ludźmi (ta komenda cała otoczona jest 3 metrowym murem,żeby nie było widać co się dzieje na dziedzińcu),ale ja byłem obok w wieżowcu i wszystko świetnie widziałem. ZOMO zrobiło już na dziedzińcu "ścieszkę zdrowia" dla nie wtajemniczonych "ścieszka zdrowia" szpaler ZOMO-wców z długimi pałami i lanie wszystkich którzy musieli przejść wzdłuż tego szpaleru. Na balkonie miałem stare skorupy ze zniczy i zacząłem rzucać nimi na teren komendy było od wieżowaca do parkanu komendy z 50 metrów.Na drugi dzień do koleżanki przyszedł dzielnicowy i powiedział żeby na drugi raz zabrała do domu tego wariata co rzucał w milicjantów zniczami. Tylko tak mogłem tym młodym pomóc.
Musimy się zorganizować na wszelkie sposoby.
Pozdrawiam wszystkich antyPeOwców.

Vote up!
1
Vote down!
0
#182180

Nie można pozwolić, aby kieszonkowe dyktatorstwo budowało nam Matrixa.
Trzeba uzmysłowić wszystkim, ze walka z kibicami ma za zadanie ODWRACANIE UWAGI od kęcenia lodów przy budowie boisk i stadionów.Nabijanie kabzy szumowinie, skonfederowanej wokół parady oszustów, musi się wreszcie skończyć.
Pozdrawiam myślących

Vote up!
0
Vote down!
0
#182182

Wiaruchna jadąc bimbą w Poznaniu,na cały głos z kolegą oPOwiadamy kawały o PO,cytuje,gdy Tusk przecina wstęgę na otwarciu nowej autostrady,to okazuje się że wstęga jest dłuższa od autostrady,i takie POdobne,to cała bimba rechocze,zaraz widać kto jest Troll,bo łby POlszewickie mają POspuszczane,jestem jednym z wielu z tych co przechodzili przez te ścieżki zdrowia,robione przez ZOMO,a Bóg m,nie uratował,i nawet ośmieszaniem będę zwalczał te POwskie gnidy aż do zwycięstwa,jako Polak i jako kibol głosuję na PIS

Vote up!
0
Vote down!
0
#182207

Hah! A propos - pamiętacie jak POwcy zabierali dowód babci? No to kawał z babcią:
Wnuczek: Gdzie jest babcia?
Dziadek: Poszła na mecz dokopać Tuskowi!
:))

Vote up!
0
Vote down!
0
#182217

... same wybory nie załatwiają sprawy.

I wtedy co?

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#182186

I wtedy Fryzjerzy do ogolenia, Tygrysie.
Tak jak i ogrodnicy, specjaliści od Chińskiej Trawy.
I spółeczki, jak Polaqua.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#182191

Załatwią. Będzie okazja, żeby posprzątać. Tylko tego nie wolno spieprzyć! Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-1
#182195

Jestem z Wami, Chłopaki.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Xall

#182235

Dziś Tusk de fakto wyPOwiedział PISowi i patryjotom wojnę,POwiedział że PO musi za wszelką cenę wygrać wybory,czytaj [aby nie odpowiadać za to co zrobili z tym krajem za Smoleńsk,za sprzedasz Polski ] Tusk POlszewiku masz język jak wąż,jeden do składania obietnic,a drugi do kłamania,twoja mowa to wyPOciny ubeckie,dla bez mózgowych Trolli z PO,wszystkim patryiotom ust nie POzamykasz

Vote up!
0
Vote down!
0
#182260

Popieram was w całej tzw. rozciągłości, a w domyśle transparentów z matolstwem. Rzepa dziś, a od jakiegoś czasu szmalcowna, pisze o o jakiejs zadymie PO i ogloszonym przez nich programie. Te kretyńskie wypowiedzi, skojarzania gowna ze szczynami nijak mi skomentowac. Pewnie tez po pijaku sobie nie poradze. Bez zartow. Co nam PO szykuje na prawdę? Ulicę???

Vote up!
0
Vote down!
0

Nasza Szkapa

#182252

jesli chcecie bay te wybory wygrał PiS, to przede wszystkim przypilnujcie w czasie wyborów aby je POstbolszewia nie sfałszowała!!

A to że beda próbowali sfałszować jest na 100% pewne! POstbolszewia dobrze wie co ma na sumieniu i ze wielu z nich włacznie z Tuskiem pójdzie siedziec do kryminału jesli PiS te wybory wygra! Dlatego tez "kibole" jeko grupa dość duża i zorganizowana powinna zoragnizowac jednostki kontrolne w każdym okregu wyborczym aby patrzec na łapki POstUBekom..

Vote up!
0
Vote down!
0
#182259

Szkoda,ze tego apelu nie uslyszy sporo ludzi,ktorzy nie maja dostepu do internetu.Male miasteczka,wsie....tam tylko ludzie maja jeden wybor,telewizornia WSI24 i z tego czerpia wiadomosci.Ale nawet,gdyby wygralo PIS,sfalszuja,nie pozwola i wprowadza dorazne srodki,aby tylko utrzymac sie przy korycie,zamiast isc do wiezienia.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-1

someone

#182293

Owszem , żeby móc spojrzeć w lustro i się nie porzygać bedę glosować na PiS, chociaz , wiem że przegramy , wybory a raczej wynik już dzis jest "zrobiony" TK dal nieograniczone pole do popisu dla fałszerstwa , (pełnomocnicy, głosy korespondencyjne ), tzw Siły Wyższe nie dopuszczą naturalnych wynikow wyborow , to oznaczaloby konsekwencje dla zamachowców ze Smoleńska ,jakoś dziwna cisza panuje wokol analizy ostatnich chwiil lotu TU154 , analizy opatrzonej certyfikatem NASA , wywracajacej rzygi Anodiny i Millersa do góry nogami , swoja drogą obawiam się o Jaroslawa oby nam nie zszedl na zawal lub wylew, bo reszte nieszcześliwych wypadków łacznie z atakiem szaleńca , plugastwo już wykorzystalo.

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#182365

  Już matoł wam to zapamięta.Ale uważam że macie rację bo na stadionie też musi być demokracja.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#182401

Na miesiac przed wyborami "uczciwe wybory pl" znalazło 1828 chetnych do patrzenia na łapki POstUBekom w czasie wyborów! Jak juz napisałem POwyzej, aby te wybory nie wygrał PiS bedzie zabiegał przede wszystkim Putin i Angela Merkel! Jak POtęzne to osoby, nie muszę tu nikogo przekonywać..Z tego co wiem, Obama miał w tej sprawie rozmowy face to face z Merkelowa i jak chyba zauwazyliscie Niemiaszki przynajmniej oficjalnie zachowuja sie POwściągliwie..Ale agentura ruska juz nie! Tusk i jego ferajna to żałosne dupki, to faceci bez wyjscia..Z jedenj strony całkowicie uzaleznieni od Niemiec i Rosji, z drugiej zalezni od krajowych układów mafijnych i lobby żydowskiego którego sztab znajduje sie na Czerskiej..Mówiąć krótko...sprawa beznadziejna..Szansa na obronienie Polski była w 2007 ale motłoch, niestety polski zwany tez młodymi wykształconymi z wielkich miast zdecydował inaczej..Schował babci dowód a sam zagłosował na PO! A zatem pytanie czy warto walczyc dalej?, czy jest sens? Odpowiedz na to pytanie dała Wam juz dawno, bo w 1944 polska młodziez idąć do Powstania Warszawskiego..Możecie byc pewni że zdawali sobie sprawe z bardzo cięzkiej sytuacji, możecie byc pewni iz zdawali sobie sprawe jakie szanse maja na wygraną! A jednak poszli i walczyli do ostatka o Honor swój i swojej Ojczyzny! Płacili cene najwyższa, młode zycie!! A jaka cene dzis musi zapłacic młody wykształcony z wielkiej Warsiawy w obronie własnego Honoru i kraju w którym się żyje? Strate POsadki w POstUBeckiej instytucji?, mozliwosc utraty płynności kredytowej jak sie szef dowie że sie jest PiSowcem? ostracym koleżeński kregów POstUBeckich? Na koniec...ja mam swoje lata i nie nadaje się do jakiejkolwiek walki..Ja swoja głupote i zaslepienie wykazałem jako ówczesny " młody i wykształcony z wielkiego miasta" POdniecajac sie na POczatku lat 80tych ubiegłego stulecia Lechem Walesą, Michnikiem, Geremkiem czy Mazowieckim..Moja głupota i zaślepienie nie POzwalało mi widzieć wiecej niz to co mi umiejętnie POdsuwała SBecja poprzez swoich tzw "dysydentów" z Michnikiem, Bujakiem czy Borusewiczem na czele..Co mi dzis POzostało..pozostał mi niesmak i POczucie jakim byłem głupcem   że  dałem się tym chazarobolszewickim przekretasom tak oszukać! Oprzytomniałem gdzies około 1991...ale było juz za pózno dla Polski, bo wirus POstbolszewicki rozlał sie na cala Polskę w POstaci GW!! Wtedy juz wiedziałem co sie świeci i co tu jest grane...ale widziałem tez jakie żniwo zbiera propaganda Michnika!! Widziałem to wśród swoich znajomych, kolegów a nawet rodziny!! Stan dzisiejszy Polski to niestety skutek tego co sie stało po 1989! Obecne lemingi, jak nazywacie tę zindoktrynowana częśc Polaków przez GW i TVN, to ofiary niestety mojej głupoty z przed 30 lat!! To tzw SIERPIEN 1980 jest przyczyna upadku obecnej Polski!! To własnie obalenie Gierka przez chazarobolszewie od Michnika , Jaruzelskiego i Kiszczaka pozwoliło wprowadzenie stanu wojennego, wprowadzenia całkowitej izolacji Polski na 8 lat w stosunku do świata zachodniego, przeprowadzenia całkowitej i niczym nie zmaconej inwigilacji Polaków a przede wszystkim Koscioła Katolickiego, a nastepnie wprowadzenie tej farsy znanej pod nazwą "pokojowe przemiany"..A wiecie kto to zaplanował wtedy i przeprowadził? Moskwa i Świtowy Kongres Żydów!  Potem do tego duetu dołaczyły sie Niemcy i mam to co mamy..A zatem pytanie co robić dzisiaj? WALCZYĆ!! Walczyć tak jak kazdy umie i potrafi..Organizowac się i przeciwstawiac zmowie Niemcy-Rosja -Żydzi! Czy te wybory mozna wygrac? Jak najbrdziej TAK!! Naród prawie 40 milionowy jesli sie tylko po części zjednoczy ma szanse wygrac z kazda potega świata!! Popatrzcie na Afganistan , malutka Czeczenie a przede wszystkim na Wietnam! A zatem co trezba zrobic na dzień dzisiejszy? ZORGANIZOWAC SIE I ZNALEŚC 100 TYS WOLONTARJUSZY ABY PRZYPILNOWALI ABY CHAZAROBOLSZEWIKI WRAZ Z AGENTURA NIEMIECKA I ROSYJSKA NIE SFAŁSZOWALI TYCH WYBORÓW! CZY TO MOZLIWE I OSIAGALNE? CZY TO TRUD PONAD MOZLIWOSCI OBECNEJ MŁODZIEZY POLSKIEJ? IDZCIE NA POWAZKI I ZAPYTAJCIE SWOICH RÓWIESNIKÓW KTÓRZY ZGINELI W POWSTANIU WARSZAWSKIM...

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#182448

  Rok 2013.

 -Panie, jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?

 -Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, skręci w prawo w ulicę Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10 Kwietnia, dalej prosto przez Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w lewo w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość.Potem już prosto do Placu Braci Bliżniaków z pomnikiem Jarosława Wielkiego, a tuż za nim jest Bulwar Lecha Kaczyńskiego.

        Ten wysublimowany żart mogę tylko skomentować w ten sposób:  AMEN!!!!  Niech tak się stanie. Śp. Lech Kaczyński jest bezsprzecznie najlepszym prezydentem tego kraju spośród dotychczasowych karierowiczów. Zaś Jarosław Kaczyński, jeśli tylko zdoła wygrać wybory i zaprowadzić porządek w Ojczyżnie w oparciu o prawo, gdzie konsekwencją będzie sprawiedliwość- to naprawdę będzie Wielki.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Bożena Cz.

#182708