MALOWANIE TRAWY NA ZIELONO

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

A to się WSIowi musieli napocić przed przyjazdem prezydenta Niemiec Joachima Gaucka. Nie dość, że w Tuskolandii grasuje Macierewicz, to jeszcze z wizytą wpada pogromca STASI.
Nie dziwił więc podwyższony stan gotowości PO-owskich służb. Należało pokazać Gauckowi Tuskoland mlekiem i miodem płynący, radośnie, solidarnie i szczęśliwie, gdzie żyje się lepiej. Ludowi żyłoby się jeszcze lepiej, gdyby nie ten zawistny Kaczor, który rapuje w podziemiu.

Ależ Bronek musiał trząść portkami przed spotkaniem z Gauckiem – zlustruje, czy nie zlustruje? W bulu i nadzieij, że jednak go nie zlustruje, mistrz ortografii palnął mowę. Ha, i to jak palnął! Wyrzucił z siebie płomienną nowomowę a la wczesny Gierek. Tak się Bronek wił i łasił do Joachima, że w końcu zaprosił go na koncert rockowy. Oj Bronku, chciałeś doprowadzić Chimka do zawału? Trzeba było zaproponować light disco!
W finale Bronisław wręczył gościowi plakat wyborczy Solidarności z 1989 roku. To zapewne na dowód tego, że magister Bul nie kablował i walczył z komuną jak lew, a wszystkich komuchów, co do jednego, puścił w skarpetach, a nawet pozamykał w pierdlach.
Ironia losu..
Panie Gauck, wyjrzyj pan przez okno i rzuć pan okiem pod kancelarię premiera Donka. Tam jest Solidarność. Tam dzisiaj walczy z komuną.

Po Bronkowych występach, Gauck spotkał się z Tuskiem i Kopaczową. Aż się chciało podpowiedzieć Gauckowi – spytaj premiera, gdzie zniknęło 40 ton Tupolewa?

Cóż, tymczasem WSIowi malują trawę na zielono, a w telewizorach, tępe gęby dziennikarzyn, od tygodni wałkują historię małej Madzi, Rutkowski Show, Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego (cholera wie za co) albo, wyciągniętą sprzed 10 lat, sprawę więzień CIA w Polsce.
Wirtualna rzeczywistość trwa, rządowi zausznicy ostro nad nią pracują..

Brak głosów

Komentarze

 Pan Gauck nie jest taki głupi,jak się "gospodarzom" wydaje.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#239732

Ja to wyczułem z daleka u Bula coś ciężko nieładnie pachnącego w jego spodniach. Zdradzała to jego buraczana spocona gęba.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#239737

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#239742

To powitanie Gaucka pokazuje w pewnym stopniu hold i przekazanie ziem polskich(nieoficialnie).
Nie przypadkiem jest takze ta pierwsza wizyta niemieckiego prezydentaw Polsce.W polityce przypadkow nie ma.

Rowniez autorce dziekuje.
Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#239751

Tu muszę przyznać, że Bolek przewidział, że "durnia mamy za prezydenta".

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#239755

Gauck jest Prezydentem Niemiec i reprezentuje interesy Niemiec. Taki Komorowski czy Tusk sa dla interesu Niemiec najlepszymi partnerami. Moze i Gauck wyczytal, ze Komorowski to rosyjski agent, ale przydatny dla Niemiec.
Obecnie, a podobnie jak w latach 2005-2007 w stosunku do PiSu i Kaczynskiego, wszystkie srodki masowego przekazu sa przeciwko Orbanowi. To przypomina juz GW i TVN. Ostatnio widzialem w bawarskiej telewizji wywiad z Orbanem. Ten wywiad byl po prostu na bezszczelnego pociety i po kazdej w dziwny sposob konczacej sie scenie pani ktora ten wywiad prowadzila dodawala swoj komentarz do tego co powiedzial orban i co za chwile bedzie mowil. Szkola nadredaktora!
Dochodzi do takich absurdow, ze nawet heska Izba Gospodarcza zlozyla protest, ze zostal gdzies tam przez jaks niemiecka instytucje zaproszony Orban. Czyli nie ma tu w Niemczech zadnej wolnosci slowa i Gauck raczej nie bedzie nic w tym kierunku robil i zadba dalej o interesy swojego kraju.
Uwaga! Wlasnie zaczynaja bankrutowac w Niemczech firmy produkujace panele sloneczne, zmniejszono dotacje i przestala sie oplacac inwestycja w te zrodlo zielonej energii. Tylko patrzec jak w Polsce opierajac sie na dyrektywach Brukseli trzeba bedzie zakladac panele...
Pozdrawiam z ujscia Menu do Renu

Vote up!
0
Vote down!
0

z ujścia Menu do Renu

#239853

Masz rację. Gauck ma 72 lata i nie będzie się wysilał.
Zwróciłam tylko uwagę na psychodeliczne zachowanie się Bronka! Po co ta szopka z plakatem Solidarności?! Żenada!

pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#239908