KOMU BURZA ODEBRAŁA ROZUM?

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Sobota
Najpierw, jako kibol , obejrzałam mecz Legia-Lech, potem jako moher przerzuciłam się na TV TRWAM, żeby zobaczyć marsz w obronie wolności słowa. (Odkąd POlszewia bruździ TV TRWAM, odtąd jestem jej wiernym widzem). No i byłam pod wrażeniem! Zobaczyłam tam morze ludzkich głów! Charakter marszu trafnie podsumowała Ewa Stankiewicz i redaktor Wojciech Reszczyński. (Oj redaktorze, tylko dla Pana felietonów kupuję pewien tygodnik).
A co w POkracznych mediach? TVN podaje na pasku – „na marsz przybyło nawet 50 tys."
Polsat podaje już 20 tys. TVP milczy. Redaktor Kraśko ma zawał?
Oczywiście dla POprawnych mediów marsz był wiecem politycznym Kaczyńskiego i Ziobry! Każdy kto widział bezpośrednią relację wie, że obaj panowie byli na marszu gośćmi. W przemówieniach wyrazili poparcie dla TV TRWAM i tyle. Ale, jak mawiał klasyk – tylko bereszczaty na jedno oko, albo dziennikarz TVNu dopatrzyłby się wiecu politycznego, oczywiście nienawistnego!
Tymczasem pani w studiu Polsatu z troską pytała, czy aby burza nie przestraszyła manifestujących? Na co ochoczo odpowiedziała pani z mikrofonem – „że burza odebrała Ziobrze głos”. Hmm, ja sobie myślę, czy czasem burza nie odebrała rozumu tej pani z mikrofonem?
A co na to redaktor Gugała?! Czekam jak otworzy usta, żeby turlać się ze śmiechu na dywanie. A swoją drogą ciekawe co ten facet chla, że tak pieprzy!? A co muszą chlać dwaj panowie z TVNu ze „szkła kontaktowego”– jeden szczerbaty, drugi z kacapską facjatą? (nie pamiętam jak się nazywają, ale nie warto pamiętać).
W każdym razie- uczestnikom tego marszu oddaję SZACUNEK, byliście wielcy!!

Na koniec mam zagadkę – ilu Polaków przyszłoby na marsz poparcia dla TVP/TVN/TV Polsat ?

Pozdrawiam Was i życzę spokojnej niedzieli.

Brak głosów

Komentarze

Najpierw przyjemność a potem obowiązek. Nadwyrężanie narzędzia manifestacji (gardła) dla przyjemności . Do boju w pełni sprawni. Mnie bardziej interesuje ilu poszłoby dla Disco i Polo. Majteczki w kropeczki, paseczki itd... Boże, na 48 godzin deseni im zbraknie. Propozycja: może mecze milczenia przed następnym obowiązkiem.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247449

Przypadkowo przed chwilą włączyłem wsiubecki tefałen i tam niejaki osobnik o nazwisku Rodzynek, funkcjonariusz od Palikota opowiadał, że wczorajszy marsz poparcia dla TV TRWAM był "puczem, na którym jakaś oszalała kobieta krzyczała, ze Rosjanie dobijali rannych Polaków, a jakiś mężczyzna z Gazety Polskiej krzyczał, że zamordowano prezydenta".
Jeśli ruskie tego nie zrobili, to niech ów Rodzynek to udowodni, a niech nie pieprzy co mu ruskie każą.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#247453

Zaraz tam chleją - oni po prostu tacy są - pełni miłości! ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#247522

W ramach protestu i walki z manipulacją realizowaną przez

TVP/TVN/TV Polsat

proponuję zacząć korzystać i włączyć telewizję naziemną, pozwala to zrezygnować z usług satelitarnych operatorów i usług operatorów kablowych. Nich dalej nadają dla swoich sympatyków, zobaczymy ilu ich zostanie

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#247527

Tak! mają zgryz z tym marszem!
Czekają na instrukcje. a tu weekend!
Muszą wytrwać do poniedziałku!
Biedaki nawet jeszcze nie ruszają tej części wypowiedzi Ewy Stankiewicz o Komorowskim półanalfabecie!
Czy ten wątek POciągną! i jak?
pzdr
p.s.
Czekając na transmisję z marszu (niestety nie byłem TAM, ale syn był, więc mam to z pierwszej ręki) coś mi tam mignęło, że Twój Lech dokopał Legii!
Ja wolę siatkówkę.
Dzisiaj Resovia( prywatny sponsor klubu!!) wbiła gwożdzia bogaczom z Bełchatowa( z naszych podatków PGE!!!) i została zasłużenie mistrzem Polski!

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#247589

Ligi siatkówki nie śledzę, ale brawo Asseco! :)
Lech faktycznie dokopał Legii, chociaż mecz w wykonaniu Kolejorza był słabiutki. No ale 3 punkty są. Alleluja i do przodu! :))

pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#247653

Bardzo dobrze to napisałaś. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247618

TV TRWAM podaje, że we wczorajszym marszu w Warszawie wzięło udział 120 tysięcy Polaków.
Dzisiaj ponad tysiąc osób przemaszerowało w Nowym Sączu.

Jakoś nikt się nie pokusił, żeby odpowiedzieć ilu Polaków przyszłoby na marsz poparcia dla TVP/TVN/TV Polsat? Sceptycy z Was! Myślicie, że nikt by nie przyszedł? Otóż z całą pewnością przybyłaby Maria Czubaszek z transparentem - "Pierd..ę nie rodzę".
:D

Vote up!
0
Vote down!
0
#247658