SĘDZIA CH… !!

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

No proszę! Towarzysz generał niewinny! Pal licho te 17 lat procesu i te 12 lat zwolnień lekarskich. No bo jakim cudem towarzysz Kiszczak miał się stawiać na rozprawach, kiedy to według biegłych sądowych lekarzy, towarzysz był „śmiertelnie chory” i „nie powinien był wykonywać zbędnych ruchów” ! Tak się chłopina rozchorował, że musiał długie miesiące leczyć się pod palmami. A co! Po powrocie z kuracji, towarzysz złożył wniosek, aby sprawę przeniesiono do Warszawy (Kiszczak wolał odpowiadać na własnym terenie), co spowodowało, że przez dekadę adwokaci i kilkuset świadków, głównie ze Śląska, jeździło na koszt podatnika do stolicy. Dlaczego nie! Generał nie będzie sobie zdzierał płuc na Śląsku. I do tego ci kibole z chorzowskiego Ruchu, tacy nieprzyjaźni! No!
Tu w Wawie, proszę - wszystko cacy. Dobroduszny sędzia Walczak, wg którego zomowcy „samoistnie użyli broni”. W szyfrogramie natomiast był przepis na placek z jagodami, a może na szarlotkę, mógł być tam również gryps Reagana. Diabli wiedzą. Diabli i sędzia Walczak.
Czerwona kartka dla sędziego :/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Sędzia ch...!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154910

Broń "samoczynnie" wypaliła, tak dla hecy prosto w plecy.

POdobno tak jest już z ta POlicyjną i Milicyjną bronią, że czasami "samoczynnie" wypali w plecy.

Pozdrawiam,

z ciężkim sercem,

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#154911

Za mojej młodości na sędziów piłkarskich którzy nieuczciwie przyznawali kartki lub karne mówiło się "sędzia kalosz" ale taki sędzia który wbrew prawu i godności uniewinnia mordercę sam staje się wspólnikiem zbrodni. Pośrednio i on ma krew na rękach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154946

Jaka polityka - taki sąd.
Jaki sąd - taki wyrok.

Ręce opadają.

Niech mu ziemia na trumnie ciężko leży... bo innej sprawiedliwości chyba już nie będzie.

10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154948