GUZIKI BUFETOWEJ

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Wiecie co? Absurdy Tuskolandii przerosły już te z PRLu!
Codziennie coś!
Dzisiaj, „piękny” Sławomir, obwieścił, że brakiem autostrad nie ma się co przejmować, bo na Euro 2012 tylko 10% kibiców przyjedzie samochodami! I tak najwięcej przyleci samolotami! Czyli co? Ci co przylecą, będą przez całe Euro koczować na lotnisku?
Ale te 10% odetchnie świeżym powietrzem na „autostradach” - zero asfaltu, zero sztuczności, piach, szumią wierzby, chłop pędzi krowy, baba zbiera chrust, a po lasach hasa gajowy z sarenkami.
W cholerę ekologicznie - Al Gore pęknie z zazdrości, że on tego nie wymyślił!
Ha! Ale za to Bufetowa wymyśliła! I to jak! Otóż dokonała uroczystego powitania maszyny do drążenia tunelu kolejnej nitki metra! Tak, tak! PRL 2? Maszyna, czyli tarcza ma na imię Anna. Bufetowa „uroczyście zainaugurowała pracę Anny” – jak ochoczo doniosły telewizory i gazecina Michnika.
Bufetowa oblegana przez dziennikarzy, zachwycała się maszyną i błyskotliwie stwierdziła, że "jest tam mnóstwo guzików”! Oczywiście żaden z dziennikarzy nie zapytał, kiedy ruszy ta nić metra i ile nas to już kosztuje. Kogo to obchodzi?! Ważne, że są guziki!
A Warszawiacy będą mieli guzik z pętelką.

Warszawiaków serdecznie pozdrawiam i życzę im stalowych nerwów!
:)

Brak głosów

Komentarze

wciśnięty przez bufetową oraz te butelki spumante igristoje znoszone przez fachowców do maszyny drążącej!
W zasadzie to powinna tam być Kopaczowa, specjalistka od drążenia, wkopywania się wgłąb!
Byłyby więc tam te dwa odTusk'owe wgłębo-głąby!
Skoro za prl był Dzień obrabiarki kubańskiej ( aczkolowiek za Castro żadnej obrabiarki tam nie wyprodukowano!!!), to czemu
za Tuska nie ma być święta wgłębo-głąba bufetowej!?
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#255551

Vote up!
0
Vote down!
0
#255554

No ok, pierwsza dama nie jest może zbyt wiotka, ale żeby zaraz... maszyna do drążenia tuneli? A fe, Pani GW, a fe! Zachwycanie się guzikami, choćby i czerwonymi, nic tu nie pomoże.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255559

Prawda jest taka, że podczas łojro 12 żadne media mainstreamu nawet się nie zająknął, że jest coś nie tak. Propaganda i manipulacja będzie jak ta, która była podczas pielgrzymki Papieża do polski po beatyfikacji czyli 1000000% aluzji.

Jedynie można liczyć na turystów i kibiców z zagranicy oraz ich media, które powinny wykazać trochę więcej obiektywizmu niż "rodzimy" szrot.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#255583

oj, chyba takiego rozmiaru wtopy ukryć się nie uda, można będzie śledzić na kablówkach co o Polsce słychać tu i ówdzie, nie utrzyma się krajowa propaganda, będą musieli z nią zbastować.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255605

Vote up!
0
Vote down!
0
#255622