Wszystko, co powiedzieliście o magistrze Lisie ...

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

to wszystko co napisaliście o Lisie rozbawiło mnie do łez! Dodam tylko - Kaczor nie powiedział do Lisa "panie doktorze"! Lis nie zrozumiał tego, bo odsłuchiwał POmocników w słuchawce, albo specjalnie przekręcił słowa Kaczora, żeby go skompromitować. Tylko że to udupiło redaktora, tfu, magistra Lisa! Lis pieprzył, że Kaczor rzekomo straszył Tuska pistoletem! A Kaczor na to - to był mały pistolecik, nie na Tuska! :))) No na Tuska wystarczyłby pistolecik na wodę, albo biała flaga! :)))

Brak głosów

Komentarze

fantastyczne poczuciem humoru! nawisaem mówiąc - nikt nie lubi lisa :")))

Vote up!
0
Vote down!
0
#188904

 człowiekowi niestety nie przybywa inteligencji.Jak ktoś urodził się chamem to i chamem zostanie nawet gdyby miał  tytuł profesora.

Vote up!
0
Vote down!
0
#188908

  jeszcze przysłowie:  Cham chamem na wieki wieków.Amen.

Vote up!
0
Vote down!
0
#188909

Vote up!
0
Vote down!
0

M-)

#188916

ilekroc podnosil lewa reke do policzka tylekroc prawdopodobnie byl skupiony na odsluchiwaniu pomocnikow .taki tik nerwowy.stad tez chyba jego uwaga zeby publicznosc nie bila braw bo niby zakluca wypowiedz kaczynskiego .tak naprawde to wtedy nie slyszal co mowia w sluchawce,jednym slowem lis sie pogubil urwal mu sie watek.bardzo tez mozliwe ze podpowiadajacych bylo kilku na raz .lis wygladal na kompletnie zdezorientowanego.brawo kaczynski!

Vote up!
0
Vote down!
0
#188931

tzw.kariery Tomasza Lisa. Mało kto pamięta, jak zaczynał swoje amerykańskie podboje. Wyjechał jako kochanek i protegowany Ireny Falskiej. Nieważne, że blisko czterdzieści lat młodszy, od swojej Dolores Ibaruru. Wtedy pupilka upadającego komunizmu, otrzymała pracę korespondentki w USA. Były to wczesne lata 1980, trwającej jeszcze komuny. Mając taką nauczycielkę i wzorzec nie mógł wyrosnąć na nikogo innego. Jest wytworem żydokomuny, niczym więcej. Zerem moralnym i intelektualnym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#188937

Pomyliłem tego durnia z niejakim Grzegorzem Woźniakiem. Jednakową kanalią i komuchem, choć o kilka lat starszym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#188940

Lis jest jedną z najgorszych szmat dziennikarskich który nie panuje nad nerwami w pewnych sytuacjach. Częściej jest lizodupem choć czasem stara się być tygrysem.
Choć czasem zdobywa się na szczere wypowiedzi:

http://poczta.niepoprawni.pl/content/tomasz-lis-mowi-co-naprawde-mysli-o-swoich-telewidzach

Vote up!
0
Vote down!
0
#188942