„Tusk zamknij Mira i Zbycha – nie stadion!”

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

..to jedno z haseł fanów Legii i Korony, którzy wczoraj przyszli pod stadion na Łazienkowskiej. No i się pięknie działo :) Ale dzisiaj nie napiszę swojego tekstu. Polecam Wam ten - http://www.fanslask.pl/?p=5621
Tekst Pawła z Klubu Kibiców Niepełnosprawnych skomentowałabym tak, jak to zrobił Danzi: "Ten artykuł powinien być wydrukowany na pierwszych stronach wszystkich gazet, podawany w wiadomościach wszystkich stacji radiowych i tv. Może wówczas coś do ogłupiałego społeczeństwa by dotarło… "

Brak głosów

Komentarze

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#156978

 Stadiony, stadiony...

Wy patrzcie tu, a ja tymczasem sprzedam spokojnie Lotos. Z piłkarskim pozdrowieniem

wasz

Donek

Vote up!
0
Vote down!
0
#156980

Sprawa planów sprzedaży Lotosu czy prywatyzacji przez giełdę JSW tez jest pod lupą Polaków!
Faktem jest, że wolimy tematy lżejsze!
Na NP także!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#156982

Oczyma wyobraźni widzę co by było, gdyby to Jar Kacz zamknął stadiony: przedstawienie sprawy przez media, formułowanie pytań i czytanie odpowiedzi przez tzw. sondazownie. Sądzę, ze zostałoby opublikowane iż najwyżej 10-15 % popiera decyzję o zamknięciu stadionów. Tak to działa.

Gdyby kibice nie mieli jakichś ciągotek patriotycznych (oprawy na rocznice powstań warszawskiego czy wielkopolskiego itd) i antykomunistycznych, lecz np jakieś sympatie "antifowe" oraz zrobiliby oprawę, że największą zbrodnią po wojnie było to, ze niektórzy Żydzi poczuli się zmuszeni do wyjazdu w marcu 1968 r. (a przynajmniej tak twierdzą, ze czuli się zmuszeni, choć wielu nie wyjechało i bierze do dziś emerytury dla "zasłużonych"), to wtedy mógłby nawet spłonąć stadion w Bydgoszczy, a słuszne media przedstawiłyby to jako działanie małej grupy łobuzów i prowokatorów, niemających nic wspólnego ze zdrowym jądrem kibiców...:)

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#157031

A psychole POlszewickie trzęsłyby się z oburzenia na wieść o tej strasznej zbrodni kaczystowskiej(przynajmniej na S24 ;) ). Co do drugiej części twego tekstu to nic dodać nic ująć :).

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#157033