Jak zabrać forsę Emerytom i Rencistom pod "narkozą" medialną?

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Plan był prosty. Nie ma kasy dla NFZ? Natychmiast spowodować by Lekarze i Farmaceuci bali się wypisywać i sprzedawać leki refundowane. Lekarze ze strachu przed odpowiedzialnością finansową nie będą wypisywać leków refundowanych, Pacjent będzie płacił 100%, koncerny farmaceutyczne będą zadowolone bo kasę za leki dostaną, z taką tylko różnicą, że kasa będzie pochodzić od Pacjentów.

"Zły Lekarz" to łatwe do zobrazowania dla Społeczeństwa. Nakładając "kajdan odpowiedzialności finansowej" na Lekarzy i/lub Farmaceutów wywoła się odruch wymiotny u lekarza wypisującego receptę na lek refundowany, a jak lekarz wypisze, to wtedy farmaceuta bierze odpowiedzialność za receptę. NFZ będzie KARAŁ! Takie przesłanie miało trafić do LiF. Pacjent /czyt. wyborca/ dostaje w tym czasie papkę w postaci "bezduszni lekarze" nie chcą zapoznać się z listą leków refundowanych z lenistwa, choć lista prowadzi do "globalnej obniżki cen leków".

Problem pojawił sie wraz z pomysłem Lekarzy na stawianie pieczątki - decyzja o refundacji do NFZ!

Wybuch w mediach zaistniał właśnie z powodu pieczątki, która powodowała w POcjencie /wyborcy/ pojawienie się niepokojącej myśli, że winny jest NFZ, czyli Ministerstwo Zdrowia, czyli Premier Donald Tusk, czyli Miłościwie Nam Panujący, czyli Nieomylny Fantastyczny Ziom / w skr. NFZ/ :)

Nieomylny Fantastyczny Ziomdał się okiwać jak trampkarz! Jedną małą pieczątką!:)

Niestety, by zabrać pieniądze Emerytom, Rencistom - Chorym, należy powiedzieć wprost! Obniżamy renty i emerytury bo nie mamy kasy dla ZUS, czy dla NFZ, czy w Państwie!

Największy DRESIARZ RP wystawił Arłukowicza na szpicy w akcji "czerwone uszy kłamcy", a do obrony "odmroził" Joannę Kluzik-Roztkowską.

W razie kłopotu "Nieomylny Fantastyczny Ziom" wyjdzie cały w bieli i powie do "odbiorników telewizyjnych" /wyborców/ w te słowy: Nie pozwolę na to by Pacjent był poszkodowany! Z całą stanowczością wyciągnę konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych za wprowadzenie tej ustawy i jednocześnie zapewniam, że będę się stanowczo przyglądał każdej nowej ustawie by uniknąć w przyszłości podobnych nieporozumień. Oczekuję od Ministra Zdrowia by podjął męską decyzję!

A lekarze dalej będą mieli kajdan i przestaną wypisywać leki refundowane. Temat medialnie zostanie uznany za zamknięty... Emeryt i/lub Rencista będzie chciał przeżyć... będzie płacił.

Brak głosów

Komentarze

Neofita czyli przechrzta Arłukowicz wiedział na co się decyduje pchając się do koryta.

POmiędzy świńmi jest też świński "kodeks honorowy".

O czasie konsumowania decyduje główna[najsilniejsza] świnia w klatce,podwładne czekają na zezwolenie i dopiero po jego otrzymaniu zaczynają zreć.

Nie zdziwię się jeśli "doktorek" dostanie kopa w dupę z tego urzędu a dobły płemieł ogłosi ze:niewielki błąd ale juz napławiłem itp. itd.

Ministerialna odprawa nie lezy tak sobie na ulicy!

Ale co tam to przecież nie ich kasa!

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#211481